ثبت شرکت در لانزاروته

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در لانزاروته را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در لانزاروته را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در لانزاروته میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در لانزاروته
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در لانزاروته

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در لانزاروته

با ثبت شرکت در لانزاروته یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور لانزاروته برسید. ثبت شرکت در لانزاروته، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در لانزاروته فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی لانزاروته با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور لانزاروته به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در لانزاروته ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در لانزاروته همراه شما خواهد بود .

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در لانزاروته

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در لانزاروته به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در لانزاروته بصورت فوری
ثبت شرکت در لانزاروته توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در لانزاروته با قیمت مناسب
ثبت شرکت در لانزاروته بصورت تضمینی
ثبت شرکت در لانزاروته توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه لانزاروته

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در لانزاروته

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در لانزاروته توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در لانزاروته

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در لانزاروته شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در لانزاروته با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در لانزاروته توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در لانزاروته

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در لانزاروته دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در لانزاروته

ثبت شرکت در لانزاروته یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به لانزاروته است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای لانزاروته از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در لانزاروته

برای این که موفق به ثبت شرکت در لانزاروته شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت لانزاروته از طریق ثبت شرکت در لانزاروته توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در لانزاروته

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در لانزاروته اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در لانزاروته ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در لانزاروته، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در لانزاروته

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در لانزاروته باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در لانزاروته باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور لانزاروته پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در لانزاروته

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در لانزاروته ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور لانزاروته نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور لانزاروته راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در لانزاروته

درک درست از ایده تجاری شما در کشور لانزاروته، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در لانزاروته ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در لانزاروته

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در لانزاروته ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور لانزاروته شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور لانزاروته

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در لانزاروته شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور لانزاروته آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در لانزاروته هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در لانزاروته

برای ثبت شرکت سهامی در لانزاروته نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در لانزاروته یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در لانزاروته

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور لانزاروته میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در لانزاروته خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لانزاروته از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در لانزاروته را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در لانزاروته

برای ثبت شرکت تعاونی در لانزاروته به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور لانزاروته بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در لانزاروته

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور لانزاروته ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در لانزاروته اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در لانزاروته

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور لانزاروته دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در لانزاروته

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در لانزاروته به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در لانزاروته خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در لانزاروته
• ثبت شرکت تضامنی در لانزاروته
• ثبت شرکت سهامی در لانزاروته
• ثبت شرکت تولیدی در لانزاروته
حال که با انواع شرکت های مختلف در لانزاروته ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در لانزاروته بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در لانزاروته به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور لانزاروته را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در لانزاروته

تاسیس یک شرکت در لانزاروته و یا سرمایه گذاری در لانزاروته ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور لانزاروته، و یا قوانین مقررات کشور لانزاروته آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی لانزاروته بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در لانزاروته را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در لانزاروته به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای لانزاروته.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور لانزاروته
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در لانزاروته لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در لانزاروته

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در لانزاروته باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در لانزاروته

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در لانزاروته آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در لانزاروته

با آغاز فرایند ثبت شرکت در لانزاروته معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در لانزاروته

ثبت شرکت در لانزاروته به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور لانزاروته را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در لانزاروته ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در لانزاروته

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور لانزاروته ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در لانزاروته است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور لانزاروته ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور لانزاروته شوید. در صورت اخذ اقامت دائم لانزاروته می توانید پاسپورت لانزاروته را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور لانزاروته را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور لانزاروته به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در لانزاروته

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در لانزاروته نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت لانزاروته از طریق ثبت شرکت در لانزاروته ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور لانزاروته راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در لانزاروته

شما با ثبت شرکت در لانزاروته می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور لانزاروته را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در لانزاروته عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور لانزاروته
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس لانزاروته
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور لانزاروته برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در لانزاروته
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور لانزاروته و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در لانزاروته و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور لانزاروته کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور لانزاروته در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در لانزاروته معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در لانزاروته و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در لانزاروته با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد لانزاروته اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در لانزاروته

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه لانزاروته استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه لانزاروته میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه لانزاروته چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه لانزاروته دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه لانزاروته باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد لانزاروته میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با لانزاروته در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به لانزاروته هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات لانزاروته چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه لانزاروته دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه لانزاروته صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با لانزاروته میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه لانزاروته باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور لانزاروته بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات لانزاروته توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه لانزاروته دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه لانزاروته استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه لانزاروته استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران لانزاروته بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه لانزاروته با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد لانزاروته با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه لانزاروته منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات لانزاروته بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه لانزاروته ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.