ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
ثبت انواع شرکت سهامی ثبت شرکت مسئولیت محدود ثبت شرکت خارجی ویژه ایرانیان ظرف مدت کمتر از 10 روز بدون محدودیت  قابلیت اخذ اقامت و رزیدنسی قابلیت افتتاح حساب بانکی بنام شرکت امکان اخذ مجوز برای راه اندازی بیزنس پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 2100 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

ثبت شرکت بین المللی

ثبت شرکت بین المللی

با ثبت شرکت در کشور مورد نظر یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور مورد نظر خود برسید. ثبت شرکت در سایر کشورها ، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در کشور مورد نظر خود ، فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی کشور مورد نظرتان با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در سایر کشورها به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در بیش از 120 کشور ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در کشور مورد نظرتان همراه شما خواهد بود .

اطلاعات بیشتر درباره ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی در آسیا و منطقه خاورمیانه
ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی در اتحادیه اروپا
ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی در ایالات آمریکا
ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی در آمریکا لاتین
ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی در استرالیا

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی

مشاوره تخصصی ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی

پس از بررسی اولیه پرونده ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

ورود به بازار تجارت خارجی با ثبت شرکت

تجارت بین الملل یعنی تبادل کالا و خدمات بین کشورها و  از جمله فعالیت های اقتصادی می باشد علاوه بر سودی که برای شرکت ها دارد باعث رشد کشور ها نیز می شود. ثبت شرکت بین المللی از جمله فعالیت هایی است که بستر مناسب برای این تجارت را فراهم می کند و منجر به ورود به بازار های جهانی و پیداکردن مشتریان جدید می شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا بواسطه دانش و تجربه ی چندین ساله ای که در این حوزه داریم همچنین با داشتن کارشناسان و مشاورین حرفه ای در سراسر جهان بستر مناسب برای ورود شما به این بازار های جهانی را فراهم می کنیم. ثبت شرکت بین المللی از جمله خدماتی است که ما در موسسه ثبتا به مشتریان خود ارائه می دهیم. 

دلایل ثبت شرکت بین المللی

ثبت شرکت در سایر کشورها  یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به کشور مورد نظرتان است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای کشورهای دیگر از طریق ثبت شرکت میگیرند.

صادرات و واردات

صادرات و واردات ازجمله فعالیت های تجاری در سطح جهانی است که به دو صورت صادرات کالا و خدمات انجام می گیرد. به عبارت ساده ، صادرات به معنای فروش در خارج از کشور است. با ثبت یک شرکت بین المللی می توان وارد حوزه صادرات کالا و خدمات بین کشور های جهان شد.

صدور مجوز (Licensing)

 صدور مجوز روش دیگری برای گسترش فعالیتهای بین المللی است. در صورت صدور مجوز بین المللی ، توافقی صورت می گیرد که به موجب آن شرکتی به نام مجوز دهنده ، به یک شرکت خارجی حق استفاده از مالکیت نامشهود (معنوی) را برای مدت زمان مشخصی می دهد ، که معمولاً در ازای دریافت حق امتیاز است. صدور مجوز از دارایی های معنوی مانند حق ثبت اختراع ، حق چاپ ، مراحل تولید یا نام تجاری در کشور های مختلف به وفور یافت می شود. باسماتی (برنج) هندی یکی از این نمونه هاست.

امتیاز (Franchising)

 دادن امتیاز یا فرانچایزینگ نوع دیگری از فعالیت تجاری در سطح جهان است که در آن یک شرکت مادر به یک شرکت دیگر حق تجارت به روشی معین را می دهد. در حال حاضر ، نمونه های برجسته فرانچایزینگ شامل Pepsi  ، Coca-Cola ، McDonald و Nirula هستند که در سطح جهان از این طریق تجارت می کنند.

سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI)

رمایه گذاری مستقیم خارجی به این صورت است که توسط یک شرکت یا فرد در یک کشور برای منافع تجاری مستقر در کشور دیگر انجام می شود.

ثبت شرکت در بیش از 120 کشور

شرکت های بین المللی شرکت هایی هستند که در عرصه جهانی به فعالیت هایی همچون صادرات کالا و خدمات ، سرمایه گذاری های مستقیم خارجی و… می پردازند.امروزه با گسترش هرچه بیشتر تجارت در عرصه های مختلف و نیاز کشور ها به رشد و توسعه ، وجود شرکت های بین المللی از اهمیت زیادی برخوردار است به طوری که امروزه بیشتر از 160 کشور در جهان به عضو سازمان تجارت جهانی (WTO) شده اند. سازمان تجارت جهانی (WTO) یک سازمان بین ‌المللی می باشد که بر قوانین جهانی تجارت بین کشورها نظارت دارد. 4 نوع تجارتی که می توان در سطح بین الملل انجام داد عبارتند از :

مدارک لازم برای ثبت شرکت خارجی

ثبت شرکت بین المللی از جمله فعالیت های تجاری است که زمینه را جهت ورود به بازار های جهانی مهیا می کند طبق تحلیل کارشناسان حدود 30 درصد از دارایی‌های خصوصی در جهان در مالکیت شرکت‌های بین المللی می باشد. همچنین با گذر زمان شاهد تاثیر این شرکت ها بر توسعه اقتصادی کشور ها خواهیم بود.ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا ثبت شرکت بین المللی وارد این تجارت بین المللی شوید. ما در موسسه بین المللی ثبتا بواسطه دانش و تجربه ی چندین ساله ای که در این حوزه داریم همچنین با داشتن کارشناسان و مشاورین حرفه ای در سراسر جهان بستر مناسب برای ورود شما به این بازار های جهانی را فراهم می کنیم. ثبت شرکت بین المللی از جمله خدماتی است که ما در موسسه ثبتا به مشتریان خود ارائه می دهیم. 

افتتاح حساب بین المللی ارزی

ورود به بازارهای جهانی با ثبت شرکت خارجی

ثبت شرکت بین المللی از جمله فعالیت های تجاری است که زمینه را جهت ورود به بازار های جهانی مهیا می کند طبق تحلیل کارشناسان حدود 30 درصد از دارایی‌های خصوصی در جهان در مالکیت شرکت‌های بین المللی می باشد. همچنین با گذر زمان شاهد تاثیر این شرکت ها بر توسعه اقتصادی کشور ها خواهیم بود.ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا ثبت شرکت بین المللی وارد این تجارت بین المللی شوید. ما در موسسه بین المللی ثبتا بواسطه دانش و تجربه ی چندین ساله ای که در این حوزه داریم همچنین با داشتن کارشناسان و مشاورین حرفه ای در سراسر جهان بستر مناسب برای ورود شما به این بازار های جهانی را فراهم می کنیم. ثبت شرکت بین المللی از جمله خدماتی است که ما در موسسه ثبتا به مشتریان خود ارائه می دهیم. 

سایر مزایا ثبت شرکت خارجی :

برای ورود به بازار های جهانی و تجارت در آن ثبت شرکت بین المللی جز الزامات و اصول اولیه تجارت است. ثبت شرکت در سطح جهانی مزایای زیادی دارد که در این قسمت با برخی از مهمترین این مزایا آشنا خواهیم شد. مزایای ثبت شرکت بین المللی : ورود به بازار های بزرگ جهانی – یافتن شرکای تجاری در سطح جهانی – بدست آوردن مشتریان جدید – بدست آوردن شهرت و اعتبار بین المللی – معافیت های مالیاتی و مشوق های صادراتی – نرخ بالاتری از بازگشت سود و سرمایه  – افتتاح حساب بین المللی – اخذ اقامت راحت در کشور های مختلف و … شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی در این خصوص می توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

ثبت شرکت بین المللی

نکته اول برای ثبت یک شرکت بین المللی

نکته اول: قبل از شروع تجارت بین المللی باید نکات و چالش های مهمی را که ممکن است یک شرکت بین المللی با آن مواجه شود را بررسی کرد.عواملی که باید قبل از شروع تجارت در سطح بین المللی در نظر گرفته شود شامل عوامل جغرافیایی ، عوامل اجتماعی ، عوامل فرهنگی ، عوامل اقتصادی و قوانین حقوقی می باشد.

نکته دوم برای ثبت یک شرکت بین المللی

نکته دوم:  چالش های ساده ای که با تغییر در جغرافیا به وجود می آیند ، باید مورد مطالعه و بررسی قرار گیرند. از نظر نیاز ذخیره سازی ، نیازهای زنجیره تامین و… که از کشوری به کشور دیگر تغییر می کنند. عوامل اجتماعی در تجارت بین الملل بسیار مهم هستند. ثبت شرکت در کشورهایی که از نظر سیاسی آشفته هستند یا دچار برخی تنش ها هستند بسیار دشوار است.هر کشوری فرهنگ و اعتقادات مختلفی دارد و مردم می توانند نسبت به این باورها بسیار حساس باشند. کشورها قوانین و سیاست های مختلف حاکمیتی دارند. یک شرکت باید تمام الزامات قانونی را در کشوری که می خواهد در آن تجارت کند بررسی کند. قوانین اساسی که نیاز به توجه دارند شامل:  قوانین سازمان ، قوانین مربوط به اوراق بهادار ، قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده ، قوانین حمایت از کارمندان و …می باشند.

نکته سوم برای ثبت یک شرکت بین المللی

نکته سوم: همه این عوامل ذکر شده نقش مهمی در موفقیت یا عدم موفقیت یک شرکت در تجارت بین الملل دارند.این عوامل باید در مرحله تحقیق و برنامه ریزی در نظر گرفته شوند تا حداکثر سود را نصیب شرکت کند. در این مقاله در خصوص ثبت شرکت بین المللی و مزایای آن، انواع ثبت شرکت بین المللی و نکات مهمی که در هنگام ثبت شرکت بین المللی باید به آن توجه داشت توضیحاتی ارائه شد. که می تواند یک راهنمای کلی از ثبت شرکت در کشورهای مختلف باشد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت بین المللی با کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتا تماس حاصل کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.ر

تاسیس انواع شرکت های بین المللی

برای فعالیت تجاری و سرمایه گذاری در کشور های مختلف می توان انواع مختلفی از شرکت ها را ثبت کرد که در این قست با برخی از مهمترین آنها آشنا خواهیم شد. همه این شرکت ها بسته به کشوری که در آن شرکت ثبت می شود شرایط و قوانین خاصی برای ثبت دارند که در هر کشور متفاوت است اما اساس کلی آنها تقریبا ثابت است. مهمترین نوع شرکت هایی که می توان در کشور های مختلف ثبت کرد شامل:

ثبت شرکت با مسئولیت محدود LLC

شرکت با مسئولیت محدود LLC : از رایج ترین شرکت هایی است که توسط سرمایه گذاران در کشور های مختلف تاسیس میشود.  یک نوع شرکت است که مسئولیت محدودی را در قبال شرکا در بسیاری از حوزه ها ارائه می دهد. و تعدا شرکا و حداقل سرمایه لازم رای ثبت آن در کشور های مختلف متفاوت است.

ثبت شرکت سهامی عام

شرکت سهامی عام : شرکتی است که قسمتی از سرمایهٔ آن از طریق فروش سهام به مردم عادی تأمین می شود. سهام شرکت سهامی عام در بورس اوراق بهادار خرید و فروش می‌شود.

ثبت شرکت سهامی خاص

شرکت سهامی خاص : نوعی شرکت است که سهام آن در بورس اوراق بهادار قابل خرید و فروش نیست. در این شرکت مسئولیت هر یک از سهامداران در مورد بدهی‌های شرکت محدود به مبلغ سرمایه‌گذاری شده در شرکت است.

یک نفره OPC

شرکتهای یک نفره (OPC): این نوع شرکت ها تنها یک عضو را به عنوان سهامدار خود دارند. برخلاف سایر شرکت ها ، OPC  ها نیازی به حداقل سرمایه سهام ندارند.

ثبت دفتر شعبه

دفتر شعبه : استفاده از دفتر شعبه برای گسترش دامنه جغرافیایی شرکت های تجاری ثبت شده می باشد. دفتر شعبه به عنوان بخشی از شرکت مادر در نظر گرفته می شود که دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود

ثبت دفتر نمایندگی شرکت

دفتر نمایندگی : دفتر نمایندگی نوعی دیگر از شرکت هایی است که می توان در کشور های مختلف تاسیس کرد. برای ثبت این نوع شرکت باید توجه داشت که دفتر نمایندگی نمی‌تواند فعالیت های بازرگانی داشته باشد. در واقع دفتر نمایندگی تنها می تواند اهداف تحقیقاتی یا تبلیغاتی در بازار داشته باشد.

مشاوره ثبت و تاسیس شرکت

با توجه به اهمیت ثبت شرکت و پیچیدگی های آن در کشور های مختلف پیشنهاد میکنیم در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی در این مورد با کارشناسان و مشاورین ثبتا در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص دریافت کنید

افتتاح حساب بین المللی ارزی

سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت

هر شرکتی با توجه به منظور و اهداف خاصی که دارد وارد بازار های جهانی شده و شروع به تجارت می کند. اگر این شرکت در شروع کار به درستی شکل نگیرد در ادامه مسیر خود دچار مشکلات زیادی می شود. که ادامه فعالیت را برای او غیر ممکن میکند. ما در موسسه بین المللی ثبتا بواسطه دانش و تجربه چندین ساله داریم همچنین با داشتن کارشناسان و مشاورین حرفه ای در سراسر جهان به شما کمک می کنیم تا با اطمینان خاطر و قدرت بیشتری وارد تجارت جهانی شوید.

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در معمولا بین 1 الی 2 ماه میباشد

بله امکانپذیر بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در سایر کشورها با موسسه ثبتا تماس بگیرید.

هزینه ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.

شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی

سوالات متداول ثبت شرکت

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه ثبتــــــــــــــــ شرکت بین المللی ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.