اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

ثبت شرکت

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

خدمات ثبت شرکت

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for Sabtta 2022-2023

ارائه خدمات ثبت شرکت بین المللی :

تجارت بین الملل یعنی ” تجارت کالا و خدمات بین کشورها ” تجارت بین کشور ها از جمله فعالیت های اقتصادی می باشد علاوه بر سودی که برای شرکت ها دارد باعث رشد این کشور ها نیز می شود. ثبت شرکت بین المللی از جمله فعالیت هایی است که بستر مناسب برای این تجارت را فراهم می کند و منجر به ورود به بازار های جهانی و پیداکردن مشتریان جدید می شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا بواسطه دانش و تجربه ی چندین ساله ای که در این حوزه داریم همچنین با داشتن کارشناسان و مشاورین حرفه ای در سراسر جهان بستر مناسب برای ورود شما به این بازار های جهانی را فراهم می کنیم. ثبت شرکت بین المللی از جمله خدماتی است که ما در موسسه ثبتا به مشتریان خود ارائه می دهیم. 

ثبت شرکت در بیش از 120 کشور :

شرکت های بین المللی شرکت هایی هستند که در عرصه جهانی به فعالیت هایی همچون صادرات کالا و خدمات ، سرمایه گذاری های مستقیم خارجی و… می پردازند.امروزه با گسترش هرچه بیشتر تجارت در عرصه های مختلف و نیاز کشور ها به رشد و توسعه ، وجود شرکت های بین المللی از اهمیت زیادی برخوردار است به طوری که امروزه بیشتر از 160 کشور در جهان به عضو سازمان تجارت جهانی (WTO) شده اند. سازمان تجارت جهانی (WTO) یک سازمان بین ‌المللی می باشد که بر قوانین جهانی تجارت بین کشورها نظارت دارد. 4 نوع تجارتی که می توان در سطح بین الملل انجام داد عبارتند از :

صادرات: صادرات ازجمله فعالیت های تجاری در سطح جهانی است که به دو صورت صادرات کالا و خدمات انجام می گیرد. به عبارت ساده ، صادرات به معنای فروش در خارج از کشور است. با ثبت یک شرکت بین المللی می توان وارد حوزه صادرات کالا و خدمات بین کشور های جهان شد.

صدور مجوز (Licensing) : صدور مجوز روش دیگری برای گسترش فعالیتهای بین المللی است. در صورت صدور مجوز بین المللی ، توافقی صورت می گیرد که به موجب آن شرکتی به نام مجوز دهنده ، به یک شرکت خارجی حق استفاده از مالکیت نامشهود (معنوی) را برای مدت زمان مشخصی می دهد ، که معمولاً در ازای دریافت حق امتیاز است. صدور مجوز از دارایی های معنوی مانند حق ثبت اختراع ، حق چاپ ، مراحل تولید یا نام تجاری در کشور های مختلف به وفور یافت می شود. باسماتی (برنج) هندی یکی از این نمونه هاست.

امتیاز (Franchising) : دادن امتیاز یا فرانچایزینگ نوع دیگری از فعالیت تجاری در سطح جهان است که در آن یک شرکت مادر به یک شرکت دیگر حق تجارت به روشی معین را می دهد. در حال حاضر ، نمونه های برجسته فرانچایزینگ شامل Pepsi  ، Coca-Cola ، McDonald و Nirula هستند که در سطح جهان از این طریق تجارت می کنند.

سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) : سرمایه گذاری مستقیم خارجی به این صورت است که توسط یک شرکت یا فرد در یک کشور برای منافع تجاری مستقر در کشور دیگر انجام می شود.

ثبت شرکت بین المللی از جمله از جمله فعالیت های تجاری است که زمینه را جهت ورود به بازار های جهانی مهیا می کند طبق تحلیل کارشناسان حدود 30 درصد از دارایی‌های خصوصی در جهان در مالکیت شرکت‌های بین المللی می باشد. همچنین با گذر زمان شاهد تاثیر این شرکت ها بر توسعه اقتصادی کشور ها خواهیم بود.ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می کنیم تا ثبت شرکت بین المللی وارد این تجارت بین المللی شوید. ما در موسسه بین المللی ثبتا بواسطه دانش و تجربه ی چندین ساله ای که در این حوزه داریم همچنین با داشتن کارشناسان و مشاورین حرفه ای در سراسر جهان بستر مناسب برای ورود شما به این بازار های جهانی را فراهم می کنیم. ثبت شرکت بین المللی از جمله خدماتی است که ما در موسسه ثبتا به مشتریان خود ارائه می دهیم. 

مزیای ثبت شرکت بین الملی :

برای ورود به بازار های جهانی و تجارت در آن ثبت شرکت بین المللی جز الزامات و اصول اولیه تجارت است. ثبت شرکت در سطح جهانی مزایای زیادی دارد که در این قسمت با برخی از مهمترین این مزایا آشنا خواهیم شد. مزایای ثبت شرکت بین المللی : ورود به بازار های بزرگ جهانی – یافتن شرکای تجاری در سطح جهانی – بدست آوردن مشتریان جدید – بدست آوردن شهرت و اعتبار بین المللی – معافیت های مالیاتی و مشوق های صادراتی – نرخ بالاتری از بازگشت سود و سرمایه  – افتتاح حساب بین المللی – اخذ اقامت راحت در کشور های مختلف و … شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی در این خصوص می توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

نکات مهم ثبت شرکت بین المللی :

قبل از شروع تجارت بین المللی باید نکات و چالش های مهمی را که ممکن است یک شرکت بین المللی با آن مواجه شود را بررسی کرد.عواملی که باید قبل از شروع تجارت در سطح بین المللی در نظر گرفته شود شامل عوامل جغرافیایی ، عوامل اجتماعی ، عوامل فرهنگی ، عوامل اقتصادی و قوانین حقوقی می باشد.

 چالش های ساده ای که با تغییر در جغرافیا به وجود می آیند ، باید مورد مطالعه و بررسی قرار گیرند. از نظر نیاز ذخیره سازی ، نیازهای زنجیره تامین و… که از کشوری به کشور دیگر تغییر می کنند. عوامل اجتماعی در تجارت بین الملل بسیار مهم هستند. ثبت شرکت در کشورهایی که از نظر سیاسی آشفته هستند یا دچار برخی تنش ها هستند بسیار دشوار است.هر کشوری فرهنگ و اعتقادات مختلفی دارد و مردم می توانند نسبت به این باورها بسیار حساس باشند. کشورها قوانین و سیاست های مختلف حاکمیتی دارند. یک شرکت باید تمام الزامات قانونی را در کشوری که می خواهد در آن تجارت کند بررسی کند. قوانین اساسی که نیاز به توجه دارند شامل:  قوانین سازمان ، قوانین مربوط به اوراق بهادار ، قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده ، قوانین حمایت از کارمندان و …می باشند.

همه این عوامل ذکر شده نقش مهمی در موفقیت یا عدم موفقیت یک شرکت در تجارت بین الملل دارند.این عوامل باید در مرحله تحقیق و برنامه ریزی در نظر گرفته شوند تا حداکثر سود را نصیب شرکت کند. در این مقاله در خصوص ثبت شرکت بین المللی و مزایای آن، انواع ثبت شرکت بین المللی و نکات مهمی که در هنگام ثبت شرکت بین المللی باید به آن توجه داشت توضیحاتی ارائه شد. که می تواند یک راهنمای کلی از ثبت شرکت در کشورهای مختلف باشد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت بین المللی با کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتا تماس حاصل کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.ر

مراحل ثبت شرکت بین المللی :

تا اینجا کار با شرکت های بین المللی و مزایای ثبت شرکت بین المللی آشنا شدیم. در ادامه با مراحل و مدارک لازم برای ثبت شرکت بین المللی در موسسه بین المللی ثبتا آشنا خواهیم .

مراحل ثبت شرکت بین المللی : آماده سازی اسناد و مدارک – تنظیم قرارداد ثبت شرکت – پرداخت هزینه های جاری – تنظیم و تحویل اسناد و مدارک – طی شدن مدت زمان ثبت شرکت  – ارائه اسناد ثبتی به متقاضی

 – مدارک لازم برای ثبت شرکت بین المللی : – پاسپورت با مهلت حداقل 6 ماهه تا پایان انقضا –  کارت شناسایی ملی و جدید – 3 نسخه وکالت نامه محضری – آخرین مدرک تحصیلی – تنظیم قرارداد رسمی با موسسه ثبتا

هر شرکتی با توجه به منظور و اهداف خاصی که دارد وارد بازار های جهانی شده و شروع به تجارت می کند. اگر این شرکت در شروع کار به درستی شکل نگیرد در ادامه مسیر خود دچار مشکلات زیادی می شود. که ادامه فعالیت را برای او غیر ممکن میکند. ما در موسسه بین المللی ثبتا بواسطه دانش و تجربه چندین ساله داریم همچنین با داشتن کارشناسان و مشاورین حرفه ای در سراسر جهان به شما کمک می کنیم تا با اطمینان خاطر و قدرت بیشتری وارد تجارت جهانی شوید.

مراحل ثبت شرکت بین المللی :

برای فعالیت تجاری و سرمایه گذاری در کشور های مختلف می توان انواع مختلفی از شرکت ها را ثبت کرد که در این قست با برخی از مهمترین آنها آشنا خواهیم شد. همه این شرکت ها بسته به کشوری که در آن شرکت ثبت می شود شرایط و قوانین خاصی برای ثبت دارند که در هر کشور متفاوت است اما اساس کلی آنها تقریبا ثابت است. مهمترین نوع شرکت هایی که می توان در کشور های مختلف ثبت کرد شامل :

شرکت با مسئولیت محدود LLC : از رایج ترین شرکت هایی است که توسط سرمایه گذاران در کشور های مختلف تاسیس میشود.  یک نوع شرکت است که مسئولیت محدودی را در قبال شرکا در بسیاری از حوزه ها ارائه می دهد. و تعدا شرکا و حداقل سرمایه لازم رای ثبت آن در کشور های مختلف متفاوت است.

شرکت سهامی عام : شرکتی است که قسمتی از سرمایهٔ آن از طریق فروش سهام به مردم عادی تأمین می شود. سهام شرکت سهامی عام در بورس اوراق بهادار خرید و فروش می‌شود.

 

شرکت سهامی خاص : نوعی شرکت است که سهام آن در بورس اوراق بهادار قابل خرید و فروش نیست. در این شرکت مسئولیت هر یک از سهامداران در مورد بدهی‌های شرکت محدود به مبلغ سرمایه‌گذاری شده در شرکت است.

شرکتهای یک نفره (OPC): این نوع شرکت ها تنها یک عضو را به عنوان سهامدار خود دارند. برخلاف سایر شرکت ها ، OPC  ها نیازی به حداقل سرمایه سهام ندارند.

دفتر شعبه : استفاده از دفتر شعبه برای گسترش دامنه جغرافیایی شرکت های تجاری ثبت شده می باشد. دفتر شعبه به عنوان بخشی از شرکت مادر در نظر گرفته می شود که دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود

دفتر نمایندگی : دفتر نمایندگی نوعی دیگر از شرکت هایی است که می توان در کشور های مختلف تاسیس کرد. برای ثبت این نوع شرکت باید توجه داشت که دفتر نمایندگی نمی‌تواند فعالیت های بازرگانی داشته باشد. در واقع دفتر نمایندگی تنها می تواند اهداف تحقیقاتی یا تبلیغاتی در بازار داشته باشد.

با توجه به اهمیت ثبت شرکت و پیچیدگی های آن در کشور های مختلف پیشنهاد میکنیم در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی در این مورد با کارشناسان و مشاورین ثبتا در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص دریافت کنید

 

فهرست مطالب

فهرست مطالب