خدمات جزیره

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه جزیره را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات جزیره را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند . بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با جزیره میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

بیش از 30,000 پرونده موفق
خدمات جزایر سفر به جزایر  اقامت و خرید ملک در جزایر مشاوره تخصصی جزایر پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 1800 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی رفع ریجکتی جزیره
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات جزیره

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی اپلای تحصیلی ثبتا گروپ

جزیره

جزیره یکی از مقاصد جذاب و به یاد ماندنی برای همه افراد است. از این رو بسیاری از مردم در راستای سفر کردن و بازدید به جزیره اقدام می کنند. جزایر دور دست هر کدام مشخصه هایی دارند و سفر به آن ها شرایطی دارد که باید حتما توسط مسافر رعایت شود. این شرایط زیر نظر قوانین موجود در هر کشوری که مالکیت مرزی جزیره را بر عهده دارد تعیین می شوند. برای گرفتن اقامت در جزیره نیز باید شرایط به خصوصی را فراهم کنید. تامین مالی، داشتن یک شغل، داشتن تحصیلاتی خاص و... هر یک به شما کمک می کند که سریع تر موفق به دریافت اقامت جزیره شوید.

گرفتن اقامت جزیره

بمنظور اخذ اقامت جزیره باید مطابق با قوانین کشوری که این جزیره تحت مالکیت مرزی آن قرار دارد اقدام نمود . گرفتن اقامت جزیره یک امر کاملا تخصصی در امر خدمات مهاجرت به جزیره میباشد . از آنجا که معمولا جزایر در جهان در مناطقی قراردارند که از نظر دسترسی دارای موقعیت دشواری هستند و برای سفر به این جزایر حتما باید چندین پرواز انجام شود تا درنهایت به جزیره مورد نظر برسیم . بنابراین برای سفر کردن به جزیره باید از طریق قوانین موجود در کشور و در نتیجه شرایط دریافت ویزای جزیره اقدام شود. نکته دیگری که سفر به جزیره رو سخت میکنه پروازهای گران قیمت کشورهایی است که جزیره ای هستند.

منظور از جَزیره یا آبخوست یک خشکی است که موقعیت آن به گونه ای میباشد که گرداگردش را آب فرا گرفته باشد. یک جزیره می‌تواند در یک رودخانه یا یک دریاچه یا در کنار ساحل باشد. یک گروه از جزیره‌ها را مجمع الجزایر می نامند.

مدارک لازم برای مهاجرت به جزیره

باید دقت داشته باشید برای مهاجرت به جزیره باید مدارک معتبری را آماده سازی کرده و با در دست داشتن این مدارک با داشتن شرایط خاصی که جزیره برای تبعه خود تعیین کرده نسبت به مهاجرت به جزیره اقدام کنید. برخی از این مدارک را به شرح زیر مشاهده می کنید. این مدارک به شما کمک می کنند که برای مهاجرت به جزیره بتوانید با دست پر اقدام کنید. با در دست داشن مدارک یاد شده سفر شما جنبه قانونی تر به خود می گیرد. توصیه می کنیم که برای مهاجرت به جزیره در ابتدا این مدارک مهم را فراهم آورید.

سفر به جزیره اقامت و مهاجرت جزایر

اطلاعات مورد نیاز برای مهاجرت به جزیره

برای مهاجرت به جزیره قبل از هرچیزی لازم است اطلاعات کافی از جزیره مورد نظر خود داشته باشید ، بدون داشتن اطلاعات هرگونه اقدام برای سفر یا اخذ اقامت هر جزیره تنها منجر به تلف شدن وقت ، انرژی و هزینه شما میشود و ممکن است در نهایت با موضوع ریجتی و رد درخواست روبرو شوید.

سکونت در جزیره

همانطور که می دانید برای سفر به جزیره باید ویزای آن را داشته باشید و یا اجازه نامه های معتبر آن ها را دریافت کنید. اکثر جزیره ها به دلیل داشتن قدمت تاریخی طولانی و جاذبه های گردشگری فوق العاده مورد توجه گردشگران سراسر جهان قرار دارند و به همین خاطر سالانه بازدید قابل توجهی از آن ها انجام می شود. اما برای سکونت و اقامت در جزیره مراحل پیچیده ای طی می شوند که در این بخش به بررسی آن ها می پردازیم. جزیره ها اغلب از رتبه بالایی در جهت توریستی بودن و داشتن جاذبه های گردشگری برخوردار بوده و به همین علت توجه بسیاری از توریست ها به جزایر در دنیا معطوف شده است. برای سفر به جزیره علاوه بر اینکه باید آماده سازی های اولیه از قبیل دریافت بلیط و رزرو هتل را انجام داد ولی قبل از انجام تمامی این موارد ابتدا باید برای دریافت ویزای مربوط به آن یا در واقع اجازه نامه ورود به این جزیره ها اقدام نمایند. جهت رزرو بلیط و سفر به جزیره میتوانید به موسسه مهاجرتی ثبتا مراجعه نمایید. می توان گفت ویزای مربوط به جزیره همان ویزای کشور مربوط به آن می باشد چون بسیاری از جزایر در یک کشور قرار دارند و برای سفر به جزیره آن ها باید اجازه نامه ورود به کشور یا به اصطلاح ویزا جزیره را در دست داشته باشید.

سفر به جزیره اقامت و مهاجرت جزایر

خرید ملک در جزیره

پس از یک سفر به جزیره و بررسی شرایط برای سکونت در جزیره باید حتما بمنظور خرید ملک و سکونت در جزیره درخواست های رسمی مطابق با قوانین ارائه دهید و مدارک خود را نیز در راستای دریافت این اجازه نامه ها به دولت جزیره مورد نظر ارائه دهید. برای اخذ این اجازه نامه و یا اجازه سکونت در جزیره باید حتما یک شغل مناسب داشته باشید تا از عهده هزینه های خود برآیید. در غیر این صورت سازمان های ذی صلاح در جزیره به بررسی تمکن مالی شما می پردازند. سپس شما ویزاهای مدت دار از کشور مورد نظر دریافت می کنید و می توانید، دربازه های زمانی تعیین شده در جزایر سکونت داشته باشید. در مرحله بعدی پس از چندین سال حضور در کشور ، می توانید برای سکونت دائمی و دریافت شهروندی جزیره اقدام کنید.

انواع ویزا جزیره

برای هر گونه سفر به جزیره به هر دلیل از جمله سفرهای تجاری ، کاری ، خانوادگی ، توریستی و غیره میبایست قبل از هر چیز ویزا جزیره را دریافت نمایید ، نوع ویزا با توجه به هدف متقاضی از سفر به جزیره متفاوت میباشد که در ادامه توضیح میدهیم:

ویزا توریستی جزیره

بمنظور سفر توریستی به جزیره در ابتدا لازم است ویزا توریستی این جزیره را از دولت کشور درخواست دهید .

ویزا تجاری جزیره

اگر قصد دارید برای مقاصد تجاری و کاری به جزیره سفر کنید باید نسبت به درخواست صدور ویزا تجاری یا کاری اقدام کنید

ویزا خانواده جزیره

درصورتیکه که هدف شما از سفر به جزیره بازدید از افراد خانواده خود است میتوانید درخواست صدور ویزا خانواده کنید.

سایر انواع ویزا جزیره

برای سفر به جزیره میتوانید از انواع دیگر ویزا همچون ویزا توریستی ، ویزا سیاسی ، ویزا دوستان ، ویزا شغلی و …. اقدام کنید ، بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص ویزا جزیره میتوانید با کارشناسان ثبتا تماس حاصل نمایید
سفر به جزیره اقامت و مهاجرت جزایر

خرید ملک در جزیره

خرید ملک در جزیره ، قوانین مشخص و منحصر به فردی دارد که با توجه به ملیت فرد متقاضی، می تواند متفاوت باشد. از گزینه های جذاب برای خرید ملک در جزیره ها ، می توان به خرید ملک بهمراه اخذ اقامت جزیره مورد نظر اشاره کرد، باید توجه داشته باشید که خرید ملک در جزیره ها جزو پرطرفدارترین گزینه های خرید ملک در دنیا هستند. یکی از دلایلی که خرید ملک در جزیره را بسیار جذاب کرده، هزینه مناسب ملک در اکثر جزیره ها است. توجه داشته باشید، در صورت خرید ملک در جزیره ، می توانید از شرایط اقامتی استفاده کرده و یا حتی پاسپورت مربوط به جزیره را نیز دریافت نمایید. خرید ملک در جزیره، هزینه های خاصی را دربر دارد که برای کسب اطلاعات و استعلام هزینه های موجود میتوانید با موسسه ثبتا تماس بگیرید. خرید ملک در جزیره و دریافت تابعیت آن یکی از روش های پرمتقاضی در بازار داغ مهاجرتی است. متقاضیان می توانند با هزینه های حداقلی برای خود همسر و فرزند زیر ۱۸ سال خود، دریافت تابعیت داشته باشند. متقاضیانی که با خرید ملک در جزیره تابعیت و اقامت کشور مورد نظر خود را دریافت می نمایند، می توانند از تمامی گزینه ها و امکانات یک شهروند درجه یک در کشور بهره مند شوند. نکته جالب این است که افراد می توانند برای خود اسم محلی مرتبط با جزیره نیز داشته باشند.

هزینه ویزا جزیره

هزینه دریافت ویزا جزیره با توجه به نوع ویزا و شرایط متقاضی متفاوت میباشد. برای مثال شخصی که متقاضی دریافت ویزای جزیره می باشد ابتدا باید قبل از هرکاری نوع سفر هدف خود از این سفر را تعیین کند و سپس ویزا جزیره را درخواست دهد تا از میزان قیمت های تعیین شده برای دریافت این ویزا مطلع شود.

روش های اخذ ویزا جزیره

بیشتر متقاضیان برای مهاجرت به جزیره ، سرمایه گذاران و خانواده ها هستند. برای دریافت ویزای جزیره ها نیاز به مدارک و شرایط خاصی دارید که با این تاییدیه ها می توانید برای مهاجرت به هر جزیره ای اقدام کنید. بمنظور اخذ ویزا جزیره لازم است قبل از هر اقدامی از یک موسسه معتبر و باتجربه برای این امر کمک بگیرید .

مهاجرت به جزیره از طریق ازدواج

بر اساس قوانین کشور مورد نظر برای دریافت اقامت جزیره از روش ازدواج، ابتدا در صورتی که یک مرد با تابعیت این کشور با زنی ازدواج کند که تابعیت خارج از این کشور را دارد، می تواند برای همسر خود درخواست اقامت کند

اقامت جزیره از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های اخذ اقامت جزیره از طریق سرمایه گذاری در این کشور میباشد ، سرمایه گذاری میتواند در حوزه املاک و یا کسب و کار انجام شود.

اقامت جزیره از طریق اسپانسرشیپ

در این روش، فرد مقیم در جزیره می تواند اسپانسر بستگانش شود. اگر همسر، فرزند، والدین و حتی نوه تان در این جزیره است می توانید، مهاجرت کنید.

نکات مهم جزیره

برای سفر به جزیره باید حتما به نکات مربوط به آن نیز دقت داشته باشید. در صورتی که قصد زندگی در جزیره را دارید، باید از قوانین آن نیز پیروی کنید تا مشکلی در روند رسیدگی به درخواست اقامت شما به وجود نیاید. تامین هزینه های جاری در این فرایند نیز یکی از ضروری ترین نکات است ،قبل سفر و یا اقدام برای اخذ اقامت جزیره حتما از فرهنگ مردمان این جزیره ، قوانین بومی و روابط بین افراد اطلاعات کامل کسب کنید.

بهترین موسسه برای مهاجرت به جزیره

برای دریافت اقامت جزیره توسط بهترین موسسه مهاجرتی در ابتدا میبایست یک سری مراحل طی شود. مرحله اول این است که متقاضی با توجه به سبک سفر خود به جزیره درخواست خود را مشخص کند که در اینجا بصورت ویزای اقامتی، مسافرتی و... خواهد بود. اکثرا این ویزاها در دسته ویزای توریستی قرار می گیرند. فرم درخواست ویزا جزیره باید از طریق موسسات معتبر مهاجرتی معتبر تکمیل شود. فرم را در روز مصاحبه به همراه سایر مدارک تحویل به همراه خود بیاورید. در مرحله بعدی باید با استفاده از ارسال ایمیل، وقت سفارت کشور مورد نظر رزرو گردد. سپس پس از کامل شدن این مرحله، متقاضی یک پیام ایمیل حاوی نامه و تاریخ تعیین شده برای مصاحبه دریافت می کند. در مرحله آخر، متقاضی در تاریخ معین شده با در دست داشتن مدارک مورد نظر برای انجام مصاحبه های مربوطه مراجعه می کند. این فرایند توسط بهترین موسسات برای سفر به جزیره با دقت کافی انجام می گیرد و به این ترتیب افراد سفر مطلوب تری به این کشورها خواهند داشت. برای دریافت اقامت جزیره نیز می توانید، به این موسسه ها اعتماد داشته باشید و از تجریبات و دانش حرفه ای آن ها در این خصوص استفاده کنید.

سخن پایانی:

چرا موضوع سفر ، اقامت و مهاجرت به جزیره ها را باید در ذهن خود داشته باشید؟ زیرا امروزه افراد همواره به فکر پیشرفت خود هستند و برای رسیدن به زندگی ایده آل خود از روش های مهاجرتی و زندگی در کشورهای دیگر استفاده می کنند. هر یک از این جزیره ها فرصت های ایده آلی در اختیار افراد قرار می دهند تا به سرعت پیشرفت کرده و به زندگی مطلوب خود برسند.برای همین جزایر که همیشه مد نظر متقاضیان بوده جزیره است .

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای دریافت اقامت جزیره متناسب با شرایط هر متقاضی و روش انجام کار از 4 الی 12 ماه متغیر است .

بله شما میتوانید برای گرفتن اقامت و خرید ملک در این جزیره توسط موسسه ثبتا اقدام نمایید .

بله ، کلیه متقاضیان با هر تابعیتی میتوانند برای ثبت شرکت در جزیره از طریق موسسه ثبتا اقدام نمایند

شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.

آخرین مطالب:

سوالات متداول درباره جزایر

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه جزیره استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه جزیره میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه جزیره چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه جزیره دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه جزیره باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد جزیره میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با جزیره در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به جزیره هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات جزیره چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه جزیره دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه جزیره صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با جزیره میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه جزیره باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور جزیره بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات جزیره توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه جزیره دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه جزیره استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه جزیره استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران جزیره بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه جزیره با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد جزیره با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه جزیره منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات جزیره بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه جزیره ارائه میشوند ، دارای ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.