ویزا توریستی و مسافرتی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا توریستی و مسافرتی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ویزا توریستی و مسافرتی را در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند . بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ویزا توریستی و مسافرتی میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

بیش از 30,000 پرونده موفق
خدمات ویزا توریستی و مسافرتی در سریع ترین زمان ممکن بدون محدودیت  مشاوره تخصصی ویزا توریستی پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 1800 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ویزا توریستی و مسافرتی

SABTTA GROUP

امور تخصصی ویزا توریستی ثبتا گروپ

ویزا توریستی و مسافرتی

ویزا توریستی و مسافرتی یکی از اساسی ترین لازمه های هر سفر تفریحی به خارج از کشور می باشد. در حقیقت، ویزا توریستی و مسافرتی مدرکی است که از طرف نمایندگان قانونی دولت هر کشور نظیر سفارت برای ساکنین سایر کشورها صادر می شود. البته ویزا انواع مختلفی دارد که به هدف سفر و روش صدور آن بستگی دارد. فرقی ندارد که مقصود شما از مسافرت، جلسه کاری باشد یا برای تفریح و … اقدام کنید. زیرا برای ورود به کشور دیگر نیازمند مجوز می باشید که آن را با عنوان ویزا می شناسند. علاوه بر این هرکدام از کشورها دارای ویزاهای مختلف با شرایط مختلف هستند، به همین علت دانستن آن ها کمک بسیاری به شما در انتخاب کشور مقصد خواهد کرد. بدین ترتیب در این مطلب اطلاعات بسیار مفیدی را ارائه دهیم که شما را با قوانین دریافت ویزا توریستی و مسافرتی آشنا کند و تمام سوالات شما را در این زمینه رفع خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر درباره ویزا توریستی

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه دریافت ویزا توریستی و مسافرتی به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات اخذ ویزا ارائه شده است ، شم ا همچنین میتوانید در هر ساعت اط شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ویزا مشاوره دریافت نمایید.
رفع ریجکتی ویزا

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــق ویزا: + 65,000

خدمات موسسه در حوزه ویزا توریستی

ویزا توریستی و مسافرتی در سریعترین زمان
ویزا توریستی و مسافرتی بدون محدودیت
ویزا توریستی و مسافرتی با کمترین قیمت
ویزا توریستی و مسافرتی بصورت تضمینی
ویزا توریستی و مسافرتی بیش از 190 کشور

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در ویزا توریستی

بررسی تخصصی ویزا توریستی و مسافرتی

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های مرتبط با ویزا توریستی و مسافرتی توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد دریافت ویزا توریستی اقدام میشود. پرونده های اخذ ویزا توریستی بطور معمول در مدت زمان 7 الی 30 روز انجام میشود.
رفع ریجکتی ویزا

تنظیم و عقد قرارداد ویزا توریستی و مسافرتی

پس از بررسی اولیه پرونده ویزا توریستی و مسافرتی شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد اخذ ویزا اقدام نمایید . شما میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
رفع ریجکتی ویزا

اخذ ویزا توریستی و مسافرتی با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی توسط تیم حقوقی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 60000 هزار پرونده ویزا توریستی را با موفقیت انجام دهد.
رفع ریجکتی ویزا

پذیرش پرونده های ویزا توریستی و مسافرتی

تیم ویزا توریستی و مسافرتی با دارابودن بیش از 10 سال تجربه حرفه ای در حوزه دریافت ویزا آمادگی آنرا داشته که پرونده های شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
رفع ریجکتی ویزا

ویزا توریستی چیست؟

 ویزای توریستی یا ویزا مسافرتی (Tourist visa) یکی از انواع رایج ویزا است و با توجه به نامی که دارد مخصوص سفرهایی با مدت زمان کوتاه است. این ویزا مدت معینی دارد و مخصوص دیدن بستگان و یا سفر توریستی مسافرتی می باشد و فردی که ویزا توریستی برایش صادر شده، حق کار یا تحصیل در آن کشور را با ویزای توریستی ندارد. از طرفی باید توجه داشته باشیم که ویزای توریستی یک نوع از ویزا با مدت زمان کم است که با ویزا می توان به برخی از کشورهای دنیا مسافرت کرد. هر کشوری خودش ویزای توریستی کشورش را صادر می کند.

اصولا با ویزای توریستی یک بار می توانید تا به کشور مقصد مورد نظر بروید. مدت اعتبار این نوع ویزا به کشور مورد نظر بستگی دارد. برای مثال برخی کشورها ویزای توریستی شان بین سه تا 6 ماه است مانند کشورهای شینگن یا اتحادیه اروپا و برخی کشورها دو هفته مانند امارات! اگر فرد قبل اتمام اعتبار ویزا کشور موردنظر را ترک نکند، مشمول جریمه خواهد شد. ویزای توریستی در دسته بندی های مختلفی تعریف شده است. مثلاً در یک نوع دسته بندی، ویزای توریستی با مدرک و بدون مدرک داریم. و در دسته بندی دیگر، دسته بندی ویزاهای توریستی بر اساس کشور می باشد. مثلاً ویزای توریستی هلند، ویزای توریستی اسپانیا، ویزای توریستی شینگن، ویزای توریستی آمریکا و … . در نتیجه طبقه بندی مشخصی برای انواع ویزای توریستی وجود ندارد.

گردشگری یا توریسم (به انگلیسی: Tourism) سفر با هدف لذت بردن یا کسب‌وکار است؛ همچنین به معنی تئوری به معنی سیاحت‌گری، تجارت، جذب، اسکان و سرگرمی گردشگران، و تجارت مرتبط به برگزاری تور میباشد. سازمان جهانی گردشگری با توجه به تمامی تعاریف گردشگری که تا قبل از سال ۱۹۹۴ ارائه شده بودند در سال ۱۹۹۵ یک تعریف جهانی و عمومی منتشر کرد: «مجموعه فعالیت‌های فرد یا افرادی که به مکانی غیر از مکان عادی زندگی خود مسافرت کرده و حداقل یک شب و حداکثر یک سال در آنجا اقامت می‌کنند و هدف از مسافرت آنان نیز گذراندن اوقات فراغت باشد.

شرایط گرفتن ویزا مسافرتی

در این قسمت می خواهیم به شرایط دریافت ویزای توریستی بپردازیم. باید توجه داشته باشیم اخذ ویزا توریستی و مسافرتی برای ایرانیان کاری بس دشوار و در بعضی مواقع با توجه به کشور مقصد کاری غیر ممکن است و برای جلوگیری از ریجکتی ویزا و حصول نتیجه بهتر است تمامی مراحل اخذ ویزا توریستی و مسافرتی توسط کارشناسان مجرب این حوزه انجام شوند.

–  بعضی از مدارک حیاتی و مهم: مانند برگه حضانت فرزند که نیاز به ترجمه توسط دارالترجمه دارند، پس از ترجمع نیز به مهر دادگستری احتیاج دارند.

– همه مدارک، باید ترجمه شوند:  البته فقط توسط دارالترجمه های رسمی. معمولا بیشتر سفارت ها مدارک را به زبان انگلیسی اخذ می کنند اما برخی سفارت ها نیز مثل سفارت اسپانیا، مدارک را به زبان اسپانیایی تحویل می گیرند. اکثر سفارت خانه ها هم به شما دفتر دارالترجمه معرفی می کنند که فرد باید برای ترجمه به آن ها مراجعه کند و باقی دارالترجمه ها مورد قبول سفارت نیست.

– ۱۴ روز کاری بعد از تاریخ وقت سفارت:  و مصاحبه، تائید و یا عدم تائید درخواست اخذ ویزای توریستی و مسافرتی، اعلام خواهد شد.

– برای اخذ ویزای افراد زیر ۱۸ سال:  رضایت پدر و رضایت مادر ضروری می باشد. افراد با بیشتر از ۱۸ سال سن لزومی به ارائه رضایت والدین ندارند اما به مدارک تمکن مالی نیاز دارند.

– در برخی شرایط: برای کودک زیر 18 سال لازم است که هم پدر و هم مادر برای درخواست دریافت ویزای توریستی و مسافرتی در سفارت حضور داشته باشد که آن هم در شرایط متارکه زوجین می باشند. اگر به هر سبب هر یک از والدین کودک نتواند در سفارت حضور یابد، می توانند با تحویل رضایت نامه محضری به همسر خود، رضایت خود را در مورد سفر فرزندشان اعلام نمایند.

– از کشور هایی که به اسانی: به افراد ایرانی ویزای توریستی شنگن می دهند، می توان به کشور ایتالیا، اسپانیا، یونان و جمهوری چک را نام برد. البته که اگر افراد دارای دعوت نامه از کشور آلمان و سفر گروهی به کشور مجارستان باشند، می توانند راحت و به اسانی برای ویزای توریستی این کشور ها نیز اقدام کنند.

– کشور های فرانسه، اتریش و نروژ: کشور هایی هستند که به متقاضیان ایرانی به سختی ویزای توریستی شنگن ارائه می دهند. همچنین کشور های سوئد و سوئیس، حتی با وجود دعوت نامه معتبر نیز، گاهی ممکن است درخواست ویزای توریستی و مسافرتی شما را رد کنند.برای درخواست ویزای کشور های سوئد و سوئیس، علاوه بر دعوت نامه معتبر، تمکن مالی قوی هم نیاز است.

– با وجود شرایط سیاسی حاکم: و سخت گیری کشور ها برای صدور ویزای توریستی و مسافرتی ، اگر قصد سفر به کشور هایی داشتید که که به سختی ویزا اعطا می کنند (مثل سوئد و سوئیس) را دارید. با توجه به قوانین شنگن، می توانید از کشور های ایتالیا، یونان و یا جمهوری چک که به اسانی ویزا صادر می کنند، درخواست دریافت ویزا کنید.

– پس از تعیین زمان سفارت: حضور فرد متقاضی با مدارک در سفارت خانه و یا کنسولگری ضروری می باشد. در صورتی که فرد متقاضی در سفارت حضور پیدا نکند، تا 3 ماه از دریافت وقت سفارت محروم می شود.

– مصاحبه شما با مسولان و افسران کنسولگری: نقش حیاتی و مهمی در تائید و یا عدم تائید ویزای توریستی و مسافرتی شما دارد. در این جلسه حیاتی با ظاهری آراسته، رسمی و اطمینان خاطر حضور پیدا کنید و به سوالات آن ها پاسخ دهید.

– برخی موارد مثل داشتن برنامه سفری دقیق: و حساب شده، تاثیر به سزایی در رد یا تایید درخواست دریافت ویزای توریستی و مسافرتی شما دارد.

ویزا توریستی و مسافرتی

مدارک لازم برای دریافت ویزا توریستی

مدارک لازم برای صدور ویزای توریستی کشورهای متفاوت با هم فرق دارد، ولی به طور کلی موردهای مشترکی بین مدارک درخواستی همه کشورها برای دریافت ویزا وجود دارد که در ادامه آن ها را نام می بریم:

  • فرم کامل شده برای اخذ ویزا به همراه امضا
  • اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 7 ماه
  • اصل شناسنامه (یا اسکن رنگی)
  • اسکن رنگی از کارت ملی (هر دو طرف)
  • ۱ قطعه عکس رنگی پرسنلی واضح با زمینه سفید
  • بیمه مسافرتی و رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت

مراحل دریافت ویزا توریستی

اخذ ویزا توریستی معمولا در 5 مرحله انجام میشود که متقاضی میبایست برای دریافت ویزا مسافرتی تمامی مراحل را با دقت انجام دهد ، لازم به ذکر است اکثر کشورهای جهان در کشور ایران سفارت نداشته و قبل از اقدام برای اخذ ویزا باید از موقعیت و وضعیت سفارت آن کشور اطلاعات لازم را بدست آورید.

مشاوره و امکان سنجی

پیش از هر چیز باید بدانید با چه مقصودی تصمیم به سفر دارید و شرایط و موقعیت های شما از نظر کسب و کار، سابقه سفر، گردش مالی، تملک و … چیست؟

عقد قرارداد با یک موسسه معتبر

با توجه به اینکه مقوله اخذ ویزا توریستی نیازمند تجربه کافی در این حوزه است اکیدا توصیه میشود اگر تا کنون برای کشور مورد نظر خود بمنظور اخذ ویزا توریستی اقدام ننموده اید ، برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه از یک موسسه باتجربه جهت اخذ ویزا خود کمک بگیرید .

عقد قرارداد با موسسه

پیش از هر کاری باید مدارک ویزا خواسته شده توسط سفارت را تهیه و در صورت لزوم مدارک ویزای خود را ترجمه کنید. مشاورین ما در تمام این مراحل برای آماده سازی داکیومنت ها و مدارک ضروری برای دریافت تاییدیه سفارت به شما کمک می کنند و در کنارتان خواهند بود.

دریافت وقت سفارت

یکی از مرحله های دریافت ویزای توریستی برخی کشورها مثل ویزای شینگن و یا ویزای کانادا، دریافت وقت برای سفارت جهت ارائه مدارک و انگشت نگاری می باشد. اگر احتیاج به مراجعه به سفارت داشته باشید، باید از قبل از سفارت وقت بگیرید.

پیگیری وقت سفارت و اخذ ویزا

وضعیت ویزای توریستی و مسافرتی شما باید پس از ارائه مدارک به سفارت پیگیری شود تا به محض دریافت پاسخ برای ویزا، نتیجه به شما اعلام شود.

مدت زمان دریافت ویزا توریستی و مسافرتی

مدت زمان ویزا توریستی و مسافرتی و چقدر است؟ این سوال اکثر افرادی است که اقدام به دریافت ویزای توریستی می کنند. در پاسخ به این سوال بستگی به کشور مقصد شما دارد. درواقع اعتبار ویزای توریستی کوتاه مدت در هر کشوری متفاوت است. در برخی کشورها این مدت تا 6 ماه ادامه دارد اما در برخی دیگر کشورها فقط تا 2 هفته اعتبار دارد. در هر صورت باید توجه داشته باشید که در صورت عدم رعایت این مدت زمان تعیین شده، عواقب بدی گریبانگیرتان خواهد شد و امری غیرقانونی می باشد.

روش های دریافت ویزا توریستی و مسافرتی

در این قسمت می خواهیم در مورد شرایط دریافت ویزای توریستی اطلاعات مفیدی ارائه دهیم. دریافت و صدور ویزای توریستی و مسافرتی بسته به شرایط متفاوت است و در 4 روش انجام می شود:

  • مراجعه حضوری (مراجعه به سفارت)
  • ویزای توریستی آنلاین (online visa)
  • ویزا توریستی  در بدو ورود (visa on arrival)
  • معاف از ویزا (visa free)
ویزا مسافرتی

ویزا توریستی بصورت حضوری

مراجعه حضوری (مراجعه به سفارت) رایج ترین روش برای دریافت ویزا توریستی در نقاط مختلف جهان است؛ به این صورت که افراد درخواست خود را به سفارت به صورت حضوری، ثبت نام اینترنتی یا تماس تلفنی ارائه می دهند. سپس در وقت معین شده به همراه مدارک به سفارت مراجعه می کنند و باقی مراحل مثل تحویل مدارک، پرداخت هزینه صدور ویزا و … را نیز انجام می دهند. برای دریافت ویزا توریستی بعضی از کشورها ارائه اطلاعات خاصی مثل انگشت نگاری و تصویربرداری، از مراحل ضروری دریافت ویزا توریستی محسوب می شود. البته برخی از سفارت ها به دلیل اسان کردن دریافت ویزا و جلوگیری از اتلاف زمان، مراحلی مثل تعیین وقت، تحویل و عودت مدارک و جمع آوری اطلاعات را به کارگزار خدمات ویزا توریستی سپرده اند.

ویزا توریستی بصورت آنلاین

ویزا توریستی بصورت آنلاین آنلاین (online visa) یا همان ویزای الکترونیک مسافرتی راهی جدید حساب می شود که کشورها برای اسان سازی مراحل دریافت ویزا توریستی و در جهت ترویج دولت الکترونیک از آن استفاده می کنند. با این روش لزومی به مراجعه حضوری به سفارت نیست و متقاضیان به اسانی می توانند درخواست دریافت ویزا مسافرتی خود را به صورت اینترنتی به ارسال کنند و مراحل دریافت ویزا را طی کنند. برخی کشورها صدور ویزای الکترونیک و غیرحضوری را اجرا کرده اند.

ویزا مسافرتی و توریستی در بدو ورود

ویزا توریستی در بدو ورود (visa on arrival) همانطور که از نامش پیداست نیاز به مراجعه به سفارت یا ثبت درخواست به صورت اینترنتی ندارد. نحوه دریافت ویزا توریستی در بدو ورود به این صورت است که در زمان ورود به کشور مورد نظر و پس از پرداخت برچسب ویزا در پاسپورت قرار داده می شود.

معافیت از اخذ ویزا توریستی

معاف از اخذ ویزا توریستی (visa free) برخی کشورها معاف از دریافت ویزا توریستی هستند و برای سفرهای خود نیازی به دریافت ویزا توریستی نیست. برای مثال، سال ها پیش در زمان آتاتورک و رضا خان یک تفاهم نامه میان این کشور (ایران و ترکیه) امضا شد که بر اساس آن شهروندان این دو کشور برای وارد شدن به مرزهای یکدیگر احتیاجی به ویزا ندارند. علاوه بر این، برخی کشورهای اروپایی پیمانی با همین مضمون وضع کرده اند که طبق آن شهروندان کشورهایی که این پیمان را بستند، برای سفر و اقامت در این کشورها نیازی به دریافت ویزا توریستی یا مسافرتی ندارند، این پیمان به عنوان “پیمان شینگن” شناخته می شود.

هزینه دریافت ویزا توریستی و مسافرتی

دانستن هزینه های ویزا توریستی یکی از مهم ترین قسمت های گرفتن آن شناخته می شود. دلیل آن نیز به میزان بودجه متقاضی دریافت ویزا مسافرتی برمی گردد و در برنامه ریزی برای خرج های مسافرت نقش بسیار اساسی و مهمی دارد. برای مثال برای گرفتن ویزا یک کشور 150 دلار و برای ویزای کشوری دیگر 60 دلار پرداخت می شود. به همین جهت برای دریافت قیمت ویزای توریستی و مسافرتی موردنظر خودتان می توانید با پشتیبانی ثبتا تماس بگیرید و با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

معرفی بهترین موسسه دریافت ویزا توریستی

موسسه ثبتا علاوه  بر خدمات حقوقی و توریستی گوناگون مانند خرید اخد ویزا، ارائه مشاوره، سفر به جزیره، ثبت شرکت و … ، شرایط دریافت انواع مختلف ویزا خصوصا ویزا توریستی و مسافرتی را فراهم کرده است. شما می توانید برای دریافت مشاوره ویزا توریستی و آشنایی با شرایط اخد ویزا آنلاین مسافرتی از سایت ثبتا کمک بگیرید. در این راستا می توانید به سایت ثبتا به نشانی sabtta.com مراجعه کنید و در کمترین زمان خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. ذین پس برای دریافت اطلاعات در مورد هزینه های ویزا، دریافت ویزا آنلاین کشورهای مختلف و … با همین سایت در ارتباط باشید. ضمنا با ثبتا و مشاوران با تجربه ما نیازی به گرفتن وقت از سفارت نیست زیرا تمام این خدمات و هماهنگی ها توسط مجموعه ثبتا به هبترین نحو ممکن انجام می شود.  

سخن پایانی

در این مقاله اطلاعات کاملی را در مورد ویزای توریستی، شرایط دریافت آن، مدارک مورد نیاز،روش های دریافت آن، هزینه دریافت آن و … کسب کردیم. کارشناسان با تجربه و مجرب ما در مجموعه ثبتا با ارائه خدمات بی نظیر در حوزه اخذ ویزای توریستی و مسافرتی به شما کمک می کنند تا این راه برای شما به اسانی طی شود. همچنین قیمت ارائه خدمات در مجموعه ثبتا به گونه ای تعیین شده است تا افراد متقاضی و مشتریان ما، با اسودگی خاطر اقدام به دریافت مشاوره و خدمات از مشاوران و کارشناسان مجموعه ثبتا نمایند.

تگ های تبلیغاتی

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ویزا توریستی و مسافرتی

دریافت وزا توریستی سایر کشورها

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

سوالات متداول درباره ویزا توریستی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد ویزا توریستی و مسافرتی میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با ویزا توریستی و مسافرتی در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به ویزا توریستی و مسافرتی هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات ویزا توریستی و مسافرتی چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با ویزا توریستی و مسافرتی میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه ویزا توریستی و مسافرتی باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور ویزا توریستی و مسافرتی بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات ویزا توریستی و مسافرتی توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران ویزا توریستی و مسافرتی بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد ویزا توریستی و مسافرتی با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه ویزا توریستی و مسافرتی منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات ویزا توریستی و مسافرتی بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه ویزا توریستی و مسافرتی ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.