(5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

اخذ پاسپورت و کارت اقامت

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه دریافت شهروندی و پاسپورت کشورها را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به اخذ پاسپورت را در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند

اخذ پاسپورت بیش از 140 کشور دریافت پاسپورت کمتر از 6 ماه ارائه خدمات رسمی بین المللی برترین موسسه در حوزه اخذ اقامت دائم بدون محدودیت سن و خانواده دریافت شهروندی فوری بیش از 17000 فایل موفق پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته
امروز مورخ: ۰۲ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق
وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ پاسپورت

پاسپورت یکی از مدارک شناسایی رسمی است که از سوی دولت‌ برای شهروندانش صادر می‌شود که بواسطه آن کشور زادگاه و اقامتگاه یک شخص در سایر کشورها مشخص میشود. برای ورود به کشورهای مختلف داشتن پاسپورت الزامی است. در واقع می توان گفت که پاسپورت یک اسناد هویت شخصی برای ورود شما به خاک کشورهای دیگر می باشد و بدون داشتن گذرنامه امکان ورود شما به خاک کشورهای دیگر میسر نیست. همچنین شما تبعه هر کشوری باشید می توانید پاسپورت آن را نیز اخذ کنید.

واژه پاسپورت برای نخستین بار در سال ۴۵۰ پیش از میلاد و در کتاب نحمیا (از مجموعهٔ عهد عتیق یا تنخ) آمده‌است و به کاغذهایی گفته میشد که به عنوان گذرنامه مورد استفاده قرار می‌گرفت . نقل شده است که نحمیا از یهودیان شاخص که در کاخ شوش مباشر اردشیر یکم هخامنشی بود، برای سفر به یهودیه از اردشیر یکم نامه‌ای دریافت می‌کند تا تضمینی برای به مجوز عبور کردن از اراضی تحت سلطهٔ دیگر فرمانروایان باشد.

شرایط گرفتن پاسپورت

در ایران برای گرفتن پاسپورت شما با مراجعه به مراکز خدمات الکترونیکی پلیس 10+ و ارائه مدراک شناسایی از جمله شناسنامه و کارت ملی و عکس و تکمیل فرم اخذ پاسپورت و همچنین برگه اجازه محضری برای خروج از کشور که توسط والدین و یا همسر داده می شود، اقدام به اخذ پاسپورت نمایید. در صورتی که بخواهید پاسپورت کشورهای دیگر را اخذ کنید لازم است مدارک خود را به یک شرکت معتبر در زمینه اخذ پاسپورت و ویزا ارائه دهید. 

گرفتن پاسپورت

مدارک لازم برای دریافت پاسپورت

مدارک لازم جهت اخذ پاسپورت در ایران شامل: اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، عکس، ارائه پاسپورت قبلی برای تمدید و افراد زیر 18 سال اجازه محضری از والدین و قیم خود داشته باشند، همچنین خانم های متاهل باید اجازه محضری از همسر خود نیز ارائه دهند. شما برای اخذ پاسپورت سایر کشورها می توانید با مراجعه به دفاتر شرکت ثبتا در خصوص مدارک لازم جهت اخذ پاسپورت کشور موردنظر اطلاعات لازم را دریافت کنید.

مراحل دریافت پاسپورت:

شما برای دریافت پاسپورت با به همراه داشتن مدارک قانونی و هویتی، تحصیلی خود با مراجعه به دفاتر موسسه بین المللی ثبتا می توانید مشاوره‌های لازم را دریافت کرده و با عقد قرارداد با موسسه و فراهم کردن مدارک و اسناد لازم و سپری شدن مراحل قانونی، پاسپورت خود را دریافت کنید.

مشاوره و امکان سنجی

کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا با سالها تجربه در امور مهاجرتی و اخذ پاسپورت و ویزا آماده ارائه خدمات می باشند. شما می توانید با مراجعه به دفاتر شرکت ثبتا راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت بفرمایید. 

عقد قرارداد با موسسه

بعد از دریافت مشاوره در خصوص شرایط اخذ پاسپورت و مدارک موردنیاز شما می توانید با ثبت قرارداد با موسسه بین المللی مهاجرتی ثبتا اقدام به اخذ پاسپورت کنید.

آماده سازی داکیومنت ها

لازم است که شما تکمیل مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت و اسناد هویتی و تحصیلی خود را تهیه کرده و آن را در اختیار موسسه بین المللی ثبتا قرار دهید. 

سیر فرایند کاری

بعد از ارائه مدارک مورد نیاز و تحویل آن به موسسه ثبتا، فرآیند قانونی شما برای اخذ پاسپورت سپری می شود که این فرآیند حدود 4 الی 9 ماه زمانبر خواهد بود. 

تحویل نهایی

در پایان و بعد از سپری شدن مراحل قانونی و پیگیری های موسسه مهاجرتی بین المللی ثبتا، شما می توانید پاسپورت کشور مورد نظر خود را دریافت کنید. 

هزینه دریافت پاسپورت

هزینه اخذ پاسپورت با توجه به کشور مورد نظر و روش انجام کار متفاوت میباشد ، بمنظور کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان موسسه ثبتا تماس گرفته و اطلاعات مورد نظر را دریافت نمایید . شما همچنین با عقد قرارداد با این مرکز و پرداخت هزینه های لازم جهت اخذ پاسپورت می توانید از خدمات این شرکت در خصوص امور مهاجرتی و بین المللی بهره مند شوید.

معرفی بهترین موسسه برای اخذ پاسپورت

اخذ پاسپورت سایر کشورها بخصوص برای ایرانیان کاری بسیار دشوار و پیچیده است و بدون استفاده از تجربیات یک موسسه معتبر امکان گرفتن پاسپورت تقریبا غیر ممکن میباشد ، بسیار مشاهده شده که افرادی بدون مشورت و کمک گرفتن از سایر افراد اقدام به اخذ پاسپورت سایر کشورها کرده اند و بعذ از گذشت چند سال وقت و سرمایه آنها در این راه از بین رفته و در نهایت به هدف خود نمیرسند . شرکت ثبتا با سالها تجربه در امور بین المللی و مهاجرتی و با بهره مندی از برترین کارشناسان و مشاوران بین الملل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در کمترین زمان ممکن برای اخذ پاسپورت می باشد.

خدماتـــــ : اخذ پاسپورت و کارت اقامت

روش اخذ پاسپورت
هزینه
سرمایه گذاری
240000 دلار
ازدواج
12000 دلار
شغلی و تحصیلی
8000 دلار
ثبت شرکت
120000 دلار
طرح و ایده
9000 دلار

فهرست مطالب

اخذ پاسپورت سایر کشورها :