اخذ پاسپورت و کارت اقامت

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ پاسپورت و کارت اقامت را در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند . بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با اخذ پاسپورت و کارت اقامت میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

بیش از 30,000 پرونده موفق
مهاجرت به بیش از 180 کشور توسط وکیل باتجربه و متخصص در سریعترین زمان ممکن اخذ کارت اقامت و شهروندی پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 1800 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات اخذ پاسپورت و کارت اقامت

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی اپلای تحصیلی ثبتا گروپ

اخذ پاسپورت

پاسپورت یکی از مدارک شناسایی رسمی است که از سوی دولت‌ برای شهروندانش صادر می‌شود که بواسطه آن کشور زادگاه و اقامتگاه یک شخص در سایر کشورها مشخص میشود. برای ورود به کشورهای مختلف داشتن پاسپورت الزامی است. در واقع می توان گفت که پاسپورت یک اسناد هویت شخصی برای ورود شما به خاک کشورهای دیگر می باشد و بدون داشتن گذرنامه امکان ورود شما به خاک کشورهای دیگر میسر نیست. همچنین شما تبعه هر کشوری باشید می توانید پاسپورت آن را نیز اخذ کنید.

اطلاعات بیشتر درباره اخذ پاسپورت و کارت اقامت

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات دریافت پاسپورت و شهروندی ارائه شده است ، شم ا همچنین میتوانید در هر ساعت اط شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور شهروندی مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق شهروندی: + 37,000

خدمات موسسه در حوزه امور پاسپورت:

اخذ پاسپورت و کارت اقامت از طریق سرمایه گذاری
اخذ پاسپورت و کارت اقامت از طریق بیزینس
اخذ پاسپورت و کارت اقامت از طریق کاری
اخذ پاسپورت و کارت اقامت از طریق خود اشتغالی
اخذ پاسپورت و کارت اقامت از طریق علمی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت

مشاوره تخصصی اخذ پاسپورت و کارت اقامت

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های شهروندی مرتبط با اخذ پاسپورت و کارت اقامت توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد دریافت شهروندی اقدام میشود. پروزه شهروندی معمول در مدت زمان 4 الی 10 ماه انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد اخذ پاسپورت و کارت اقامت

پس از بررسی اولیه پرونده اخذ پاسپورت و کارت اقامت شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد شهروندی اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

اخذ پاسپورت و کارت اقامت با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت توسط تیم مهاجرتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 37 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های اخذ پاسپورت و کارت اقامت

تیم شهروندی و اخذ پاسپورت و کارت اقامت با دارابودن بیش از 10 سال تجربه حرفه ای در زمینه امور پاسپورت و شهروندی این کشور آمادگی آنرا داشته که پرونده های شهروندی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

واژه پاسپورت برای نخستین بار در سال ۴۵۰ پیش از میلاد و در کتاب نحمیا (از مجموعهٔ عهد عتیق یا تنخ) آمده‌است و به کاغذهایی گفته میشد که به عنوان گذرنامه مورد استفاده قرار می‌گرفت . نقل شده است که نحمیا از یهودیان شاخص که در کاخ شوش مباشر اردشیر یکم هخامنشی بود، برای سفر به یهودیه از اردشیر یکم نامه‌ای دریافت می‌کند تا تضمینی برای به مجوز عبور کردن از اراضی تحت سلطهٔ دیگر فرمانروایان باشد.

شرایط گرفتن پاسپورت

در ایران برای گرفتن پاسپورت شما با مراجعه به مراکز خدمات الکترونیکی پلیس 10+ و ارائه مدراک شناسایی از جمله شناسنامه و کارت ملی و عکس و تکمیل فرم اخذ پاسپورت و همچنین برگه اجازه محضری برای خروج از کشور که توسط والدین و یا همسر داده می شود، اقدام به اخذ پاسپورت نمایید. در صورتی که بخواهید پاسپورت کشورهای دیگر را اخذ کنید لازم است مدارک خود را به یک شرکت معتبر در زمینه اخذ پاسپورت و ویزا ارائه دهید. 

گرفتن پاسپورت

مدارک لازم برای دریافت پاسپورت

مدارک لازم جهت اخذ پاسپورت در ایران شامل: اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، عکس، ارائه پاسپورت قبلی برای تمدید و افراد زیر 18 سال اجازه محضری از والدین و قیم خود داشته باشند، همچنین خانم های متاهل باید اجازه محضری از همسر خود نیز ارائه دهند. شما برای اخذ پاسپورت سایر کشورها می توانید با مراجعه به دفاتر شرکت ثبتا در خصوص مدارک لازم جهت اخذ پاسپورت کشور موردنظر اطلاعات لازم را دریافت کنید.

مراحل دریافت پاسپورت:

شما برای دریافت پاسپورت با به همراه داشتن مدارک قانونی و هویتی، تحصیلی خود با مراجعه به دفاتر موسسه بین المللی ثبتا می توانید مشاوره‌های لازم را دریافت کرده و با عقد قرارداد با موسسه و فراهم کردن مدارک و اسناد لازم و سپری شدن مراحل قانونی، پاسپورت خود را دریافت کنید.

مشاوره و امکان سنجی

کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا با سالها تجربه در امور مهاجرتی و اخذ پاسپورت و ویزا آماده ارائه خدمات می باشند. شما می توانید با مراجعه به دفاتر شرکت ثبتا راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت بفرمایید. 

عقد قرارداد با موسسه

بعد از دریافت مشاوره در خصوص شرایط اخذ پاسپورت و مدارک موردنیاز شما می توانید با ثبت قرارداد با موسسه بین المللی مهاجرتی ثبتا اقدام به اخذ پاسپورت کنید.

آماده سازی داکیومنت ها

لازم است که شما تکمیل مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت و اسناد هویتی و تحصیلی خود را تهیه کرده و آن را در اختیار موسسه بین المللی ثبتا قرار دهید. 

سیر فرایند کاری

بعد از ارائه مدارک مورد نیاز و تحویل آن به موسسه ثبتا، فرآیند قانونی شما برای اخذ پاسپورت سپری می شود که این فرآیند حدود 4 الی 9 ماه زمانبر خواهد بود. 

تحویل نهایی

در پایان و بعد از سپری شدن مراحل قانونی و پیگیری های موسسه مهاجرتی بین المللی ثبتا، شما می توانید پاسپورت کشور مورد نظر خود را دریافت کنید. 

هزینه دریافت پاسپورت

هزینه اخذ پاسپورت با توجه به کشور مورد نظر و روش انجام کار متفاوت میباشد ، بمنظور کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان موسسه ثبتا تماس گرفته و اطلاعات مورد نظر را دریافت نمایید . شما همچنین با عقد قرارداد با این مرکز و پرداخت هزینه های لازم جهت اخذ پاسپورت می توانید از خدمات این شرکت در خصوص امور مهاجرتی و بین المللی بهره مند شوید.

معرفی بهترین موسسه برای اخذ پاسپورت

اخذ پاسپورت سایر کشورها بخصوص برای ایرانیان کاری بسیار دشوار و پیچیده است و بدون استفاده از تجربیات یک موسسه معتبر امکان گرفتن پاسپورت تقریبا غیر ممکن میباشد ، بسیار مشاهده شده که افرادی بدون مشورت و کمک گرفتن از سایر افراد اقدام به اخذ پاسپورت سایر کشورها کرده اند و بعذ از گذشت چند سال وقت و سرمایه آنها در این راه از بین رفته و در نهایت به هدف خود نمیرسند . شرکت ثبتا با سالها تجربه در امور بین المللی و مهاجرتی و با بهره مندی از برترین کارشناسان و مشاوران بین الملل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در کمترین زمان ممکن برای اخذ پاسپورت می باشد.

فهرست مطالب

خدماتـــــ : اخذ پاسپورت و کارت اقامت

سوالات متداول اخذ پاسپورت

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد اخذ پاسپورت و کارت اقامت میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با اخذ پاسپورت و کارت اقامت در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به اخذ پاسپورت و کارت اقامت هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات اخذ پاسپورت و کارت اقامت چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با اخذ پاسپورت و کارت اقامت میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه اخذ پاسپورت و کارت اقامت باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور اخذ پاسپورت و کارت اقامت بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات اخذ پاسپورت و کارت اقامت توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران اخذ پاسپورت و کارت اقامت بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد اخذ پاسپورت و کارت اقامت با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه اخذ پاسپورت و کارت اقامت منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات اخذ پاسپورت و کارت اقامت بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه اخذ پاسپورت و کارت اقامت ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.