استخدام بین المللی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه استخدام بین المللی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات استخدام بین المللی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند . بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با استخدام بین المللی میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
استخدام در بیش از 120000 کمپانی اخذ اقامت در 190 کشور شرایط استخدامی منعطف بهمراه اعزام نیرو به کشور مقص0د پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 1800 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی رفع ریجکتی استخدام بین المللی
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات استخدام بین المللی

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی امور استخدامی ثبتا گروپ

ارائه خدمات بورسیه شغلی :

افراد به دلایل مختلفی به کشورهای خارجی سفر می‌کنند. دلایلی که عبارت‌اند از کار، تحصیل، تجارت و… همچنین کشورهای زیادی هستند که جهت توسعه و پیشرفت خود در اکثر حوزه‌ها به نیروهای متخصص و کارآمدی در رشته‌ها و زمینه‌های مختلف نیاز دارند. به همین منظور برای جذب این افراد اقدام به ارائه بورسیه‌های متنوعی اعم از بورسیه‌های تحصیلی و شغلی می‌کنند. در بورسیه شغلی کشور مقصد با فراهم‌کردن امکانات و شرایط ویژه‌ای برای نیرو کار متخصص و ماهر بخشی از نیاز خود جهت تأمین نیروی انسانی لازم جهت بخش‌های مختلف تأمین می‌کند. اگر شما جز افرادی هستید که قصد مهاجرت کاری یا دریافت بورسیه شغلی را دارید پیشنهاد می‌کنم این مقاله را از دست ندهید.

بورسیه شغلی چیست؟

همان‌طور که گفته شد کشورهای مختلف برای تأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز خود در بخش‌های مختلف اقدام به ارائه بورسیه شغلی یا به‌نوعی ویزای کاری می‌کنند. این کشورها با فراهم‌کردن شرایط و امکانات مناسبی برای نیروهای متخصص و ماهر، هرساله تعداد زیادی از افراد علاقه‌مند و متخصص را به سمت خود جذب می‌کنند. با توجه به وضعیت نامساعد اشتغال در اکثر کشورها افراد زیادی هستند که به فکر مهاجرت، دریافت ویزای کاری یا بورسیه شغلی هستند.

مزایای دریافت بورسیه شغلی

بورسیه شغلی همانند بورسیه تحصیلی مزایای زیادی برای افراد متخصص و ماهر در کشور مقصد به همراه دارد که در این قسمت از مقاله به طور کامل با آن آشنا خواهیم شد.

یکی از مهم‌ترین مزایای دریافت بورسیه شغلی، امکان دریافت ویزای کار و اقامت دائم می‌باشد. کشورهای مختلف برای نیروهای متخصصی که قصد مهاجرت و دریافت بورسیه شغلی دارند ویزای کاری صادر می‌کند و همچنین اجازه اقامت دائم را به آنها می‌دهند. تا با خیال راحت و شرایط مناسبی در آن کشور زندگی کنند.علاوه بر این از جمله مزایای بورسیه شغلی این است که بعد از مدتی می‌توانید برای خانواده خود نیز ویزا و اجازه اقامت به‌عنوان همراه را دریافت کنید و با خانواده در آن کشور زندگی کنید.

اما مهم‌ترین مزیت بورسیه شغلی که به‌نوعی علت سفر نیز می‌باشد کسب درآمد بالا به دلار یا سایر ارزهای معتبر می‌باشد. افراد به خاطر شرایط نامناسب و هزینه‌های بالا زندگی در کشور خود اقدام به دریافت بورسیه شغلی می‌کنند تا در شرایط مساعد شغلی قرار بگیرند و به درآمد بالایی برسند. کشورهای ارائه دهنده بورسیه شغلی از امکانات و شرایط مناسبی در اکثر حوزه‌ها برخوردارند از جمله آنها می‌توان به رفاه اجتماعی و اقتصادی، امکانات پزشکی و بهداشتی و… اشاره کرد که جز عوامل مهم در انتخاب کشور مناسب برای دریافت بورسیه شغلی هستند.

از مزیت‌های دیگر بورسیه شغلی، کار کردن در زمینه تخصصی و شغلی خود فرد می‌باشد. به عبارت دیگر کشورهای ارائه دهنده بورسیه شغلی، نیروهای متخصص و ماهر را در زمینه‌ای که در آن تخصص و مهارت دارند به کار می‌گیرند.

انواع بورسیه شغلی

هر کشوری بنا به نوع نیاز خود به نیروی کار متخصص و حرفه‌ای اقدام به ارائه انواع مختلفی بورسیه شغلی می‌کند. بورسیه‌های شغلی کشورهای مختلف با هم متفاوت می‌باشد. اما به طور کلی و بدون توجه به نوع کشور می‌توان بورسیه‌های شغلی را به دو دسته بورسیه شغلی کوتاه مدت و بورسیه شغلی دائم تقسیم کرد.

  • بورسیه شغلی دائم: در بورسیه شغلی دائم، کشور مقصد با توجه به نیازی که دارد برای رشته‌ها و تخصص‌های خاصی بورسیه شغلی دائم و ویزای کاری متناسب با آن را ارائه می‌دهد که در آن فرد متخصص در زمینه و رشته‌ای که کشور مقصد به آن نیاز دارد می‌تواند بورسیه شغلی را دریافت کند. همچنین بعد از سپری شدن مدت زمان کوتاهی می‌تواند برای خانواده خود نیز اقدام به اخذ ویزا به عنوان همراه کند.
  • بورسیه شغلی کوتاه مدت: در بورسیه شغلی کوتاه مدت، کشور مقصد برای بازه زمانی مشخص و کوتاهی اقدام به ارائه بورسیه شغلی و صادر کردن ویزای کاری می‌کند. این بازه زمانی می‌تواند یک ماه، شش ماه، یک سال و بیشتر باشد. همچنین بعد از اتمام مدت زمان بورسیه شغلی کوتاه مدت امکان تمدید آن نیز وجود دارد. علاوه بر این می‌توان بعد از سپری شدن مدت زمان کوتاهی بورسیه شغلی دائم را نیز دریافت کرد.

شرایط و مدارک موردنیاز برای دریافت بورسیه شغلی

شرایط و مدارک موردنیاز برای دریافت بورسیه شغلی نیز در کشورهای مختلف، متفاوت می‌باشد به عبارتی هر کشوری هنگام ارائه بورسیه شغلی شرایط و مدارک خاصی را مدنظر قرار می‌گیرد که دلیل اصلی آن این می‌باشد که افرادی را که تخصص و مهارتی ندارند را شناسایی کنند و همچنین افراد متخصص و ماهر را در حوزه تخصصی خودشان مشغول به کار کنند.

از جمله مهم‌ترین مدارکی که جهت دریافت بورسیه شغلی لازم است مدارک مربوط به سوابق کاری و مهارتی فرد می‌باشد که امکان اشتغال در رشته تخصصی فرد را فراهم می‌کند.

همچنین وجود مدرک زبان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که برقراری ارتباط و زندگی در کشور مقصد نیازمند آشنایی یا تسلط بر زبان آن کشور است.

داشتن سلامت جسمانی و روحی نیز از شرایط مهم دریافت بورسیه شغلی می‌باشد که کشور مقصد به آن توجه ویژه دارد زیرا هرگونه مشکل جسمانی یا بیماری موجب خسران آن کشور می‌شود. همچنین گواهی عدم سوءپیشینه از همه کشورهایی که فرد بعد از ۱۶ سالگی حداقل به مدت ۱۲ ماه در آن‌ها زندگی کرده باشد ضروری می‌باشد.

یکی دیگر از مدارک مهم داشتن ویزای کاری آن کشور می‌باشد که به راحتی توسط کشور ارائه دهنده بورسیه شغلی صادر می‌شود و بسته به نوع بورسیه شغلی مدت زمان آن متفاوت می‌باشد.

با توجه به این که کشورهای مختلف شرایط و مدارک خاصی را برای ارائه بورسیه شغلی در نظر می‌گیرند پیشنهاد می‌کنم برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در این زمینه با کارشناسان و مشاورین مجرب مؤسسه ثبتا در تماس باشید.

مراحل دریافت بورسیه شغلی

دریافت بورسیه شغلی از کشورهای مختلف نیز همانند بورسیه تحصیلی نیاز به طی کردن یک سری مراحل دارد که در این قسمت از مقاله با آن آشنا خواهیم شد.

اولین مرحله برای دریافت بورسیه شغلی این است که با توجه به مهارت و تخصص خود به دنبال کشورهایی باشید که در آن زمینه‌ها نیاز به نیرویی‌های متخصص و حرفه‌ای دارند. برای این کار می‌توانید با شرکت‌ها و مؤسسه‌های حقوقی معتبری که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند در ارتباط باشید و راهنمایی و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

بعد از این که کشور مورد نظر خود را جهت دریافت بورسیه شغلی انتخاب کردید باید از طریق این مؤسسه‌های حقوقی یا وکلایی که در آن کشور دارید اقدامات لازم اعم از ارائه مدارک و گواهی‌های شغلی و… را انجام دهید. در مرحله بعد باید نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید که با توجه به این که شما بورسیه شغلی آن کشور را می‌گیرد به راحتی می‌توانید ویزا آن کشور را نیز بگیرید.

با توجه به اهمیت این بخش در صورت هر گونه ابهام یا سؤالی با مشاورین و کارشناسان مؤسسه ثبتا در ارتباط باشید.

بهترین کشورها برای بورسیه شغلی

کشورهای مختلف بنا به نیاز خود در بخش از کشور مانند صنعت، تکنولوژی، پزشکی، کشاورزی و… به افراد متخصص و حرفه‌ای بورسیه شغلی اعطا می‌کنند. بهترین کشورها برای بورسیه شغلی بر اساس امکانات و شرایط اقتصادی، فرهنگی، نرخ بیکاری و همچنین میزان هزینه‌های زندگی و… دسته بندی می‌شوند. طبق آخرین آمار منتشر شده کشورهای استرالیا، کانادا، آمریکا، آلمان، هلند، نیوزلند، کره جنوبی، ویتنام و… جز بهترین کشورها برای دریافت بورسیه شغلی و ویزای کاری هستند.

این کشورها با دارابودن شرایط اقتصادی و رفاهی مناسب هر ساله متقاضیان زیادی را به سمت خود جذب می‌کنند. علاوه بر این، شرایط مناسب و راحتی برای دریافت بورسیه و ویزای کاری برای فرد و اعضای خانواده او نسبت به سایر کشورها دارند.

بهترین مشاغل برای دریافت بورسیه شغلی

همان‌طور که در بخش‌های قبل به آن اشاره کردیم کشورهای مختلف بر اساس نیاز خود اقدام به اعطا بورسیه شغلی می‌کنند. برای همین، نیاز کشورها برای مشاغل مختلف یکسان نیست. گاهاً مشاغلی وجود دارد که به دلیل امنیت شغلی بهتر، متقاضیان کمتر، درآمد مناسب و… از اهمیت زیادی در برخی کشورها برخوردار هستند. در این بخش از مقاله با بهترین مشاغل برای دریافت بورسیه شغلی آشنا خواهیم شد.

مشاغل مربوط به علوم کامپیوتر (IT ، وبمستر، طراح و برنامه نویس) ، علوم پزشکی (پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری) ، حوزه‌های مدیریت پروژه، کارگران ساختمانی، مهندسی برق، رانندگی انواع وسیله نقلیه سنگین و….از جمله بهترین مشاغلی هستند که کشورهای مختلف نیاز زیادی به آن‌ها دارند.

در این مقاله به طور کامل با بورسیه شغلی و مزایای آن، نحوه دریافت بورسیه شغلی، مدارک و شرایط لازم برای اخذ آن و همچنین با بهترین کشورها و مشاغل مناسب برای دریافت بورسیه شغلی آشنا شدیم. به طور کلی کشورها برای تأمین بخشی از نیرو کاری خود اقدام به اعطای بورسیه شغلی به افراد متخصص و ماهر در زمینه‌های مختلف می‌کند. قبل از دریافت بورسیه شغلی باید اطلاعات جامعی نسبت به کشور مقصد و شرایط و ضوابط آن کشور برای اعطای بورسیه شغلی داشته باشید برای همین گرفتن مشاوره و راهنمایی در این خصوص جز الزامات است.

مؤسسه بین‌المللی ثبتا با تجربه چندین ساله در زمینه دریافت انواع بورسیه‌های شغلی، بورسیه‌های تحصیلی، امور اخذ ویزا و مهاجرت و… همچنین با دارا بودن کارشناسان و مشاورین حرفه‌ای در این زمینه آماده ارائه خدمت  می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی در خصوص بورسیه شغلی با کارشناسان ما در مؤسسه ثبتا در ارتباط باشید.

سوالات متداول استخدامی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه استخدام بین المللی استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه استخدام بین المللی میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه استخدام بین المللی چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه استخدام بین المللی دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه استخدام بین المللی باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد استخدام بین المللی میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با استخدام بین المللی در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به استخدام بین المللی هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات استخدام بین المللی چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه استخدام بین المللی دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه استخدام بین المللی صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با استخدام بین المللی میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه استخدام بین المللی باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور استخدام بین المللی بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات استخدام بین المللی توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه استخدام بین المللی دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه استخدام بین المللی استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه استخدام بین المللی استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران استخدام بین المللی بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه استخدام بین المللی با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد استخدام بین المللی با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه استخدام بین المللی منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات استخدام بین المللی بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه استخدام بین المللی ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.