افتتاح حساب بانکی بین المللی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند . بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با افتتاح حساب بانکی بین المللی میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
افتتاح حساب ارزی بین المللی ظرف مدت کمتر از 20 روز بدون محدودیت  دارای موبایل بانک و اینترنت بانک دریافت و ارسال حواله سوئیفت متصل به شبکه ویزاکارت و مسترکارت قابل استفاده در دستگاه ATM قابل استفاده در سراسر دنیا دارای دبیت کارت بنام شحص متقاضی دارای کریدیت کارت متصل به حساب امکان پرداخت روزانه 10.000 یورو پرداخت های اینترنتی بدون محدودیت بهمراه دو عدد سیم کارت بین المللی  پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 1800 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی افتتاح حساب بانکی بین المللی
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق
وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی امور بانکی ثبتا گروپ

افتتاح حساب بین المللی ارزی

افتتاح حساب ارزی بین المللی :

اگر قصد مهاجرت، اقامت و سفر به کشورهای خارجی را در دارید لازم است که با افتتاح حساب بین ‌المللی و ارزی آشنا شوید. منظور از بانک بین‌ الملل بانکی است که در سراسر جهان خدمات ارائه می‌دهد. و با افتتاح حساب ارزی در این بانک‌ها می‌توان از مزایا و خدمات آن استفاده کرد.

اطلاعات بیشتر درباره افتتاح حساب ارزی

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات افتتاح حساب ارزی ارائه شده است ، شم ا همچنین میتوانید در هر ساعت اط شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور حساب بانکی مشاوره دریافت نمایید.
حساب بانکی بین المللی

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق افتتاح حساب بانکی: + 6,000

خدمات موسسه در حوزه افتتاح حساب ارزی

افتتاح حساب بانکی بین المللی بصورت غیر حضوری
افتتاح حساب بانکی بین المللی بصورت حضوری
افتتاح حساب بانکی بین المللی ظرف مدت 20 الی 30 روز کاری
افتتاح حساب بانکی بین المللی بدون محدودیت برای افراد غیر مقیم
افتتاح حساب بانکی بین المللی بهمراه قرارداد و وکالت نامه رسمی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه

بررسی تخصصی امور افتتاح حساب بانکی بین المللی

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های مرتبط با افتتاح حساب بانکی بین المللی توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد افتتاح حساب بانکی و ارزی اقدام میشود. پرونده های افتتاح حساب ارزی بطور معمول در مدت زمان 10 الی 30 روز انجام میشود.
5036478.jpg

تنظیم و عقد قرارداد افتتاح حساب بانکی بین المللی

پس از بررسی اولیه پرونده افتتاح حساب بانکی بین المللی شما میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد و وکالت نامه افتتاح حساب ارزی اقدام نمایید . شما میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
موسسه مهاجرتی

افتتاح حساب بانکی بین المللی بصورت تضمینی

پرونده هایی که در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی توسط تیم حقوقی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 6000 هزار پرونده افتتاح حساب ارزی را با موفقیت انجام دهد.
حساب بانکی بین المللی

پذیرش پرونده های افتتاح حساب بانکی بین المللی

تیم افتتاح حساب بانکی بین المللی با دارابودن بیش از 10 سال تجربه حرفه ای در حوزه امور افتتاح حساب ارزی ویزا این کشور آمادگی آنرا داشته که پرونده های مربوط به افتتاح حساب شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
موسسه مهاجرتی

افتتاح حساب بین المللی در بانکهای مطرح :

امروز با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و بانکداری مجازی در سطح جهانی خدمات بانکی بین المللی از طریق اینترنت و موبایل ارائه می‌شود و با داشتن یک حساب بانکی ارزی و بین‌ المللی می توان نقل و انتقال پول، پرداخت و سایر امور بانکی خود را به راحتی انجام داد. افتتاح حساب بانکی بین المللی برای افرادی که به قصد تفریح، تحصیل، مهاجرت، اقامت، کار و… به سایر کشور‌های خارجی سفر می کنند، همچنین برای افراد و شرکت‌هایی که قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سایر کشور‌های خارجی را دارند لازم و ضروری است.

افتتاح حساب بین المللی ارزی

الزامات حساب بانکی بین المللی :

برای افتتاح حساب بانکی بین المللی باید قبل از هرچیزی با قوانین و سایر شرایط، مراحل و نکات مهم آن آشنا شد. در ادامه این مقاله با افتتاح حساب بین المللی و مهمترین نکاتی که قبل از افتتاح حساب بانکی بین المللی آشنا خواهیم شد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص افتتاح حساب بین المللی می توانید از طریق تماس با کارشناسان و مشاورین مجرب موسسه ثبتا اطلاعات تکمیلی را در این خصوص دریافت کنید.

چه کسانی به حساب بانکی بین‌ المللی نیاز دارند؟

نهادهای مالی به ویژه نظام بانکی هر کشور نقش مهم و اساسی را در نظام اقتصادی آن کشور ایفا می‌کند؛ به همین دلیل عملکرد این بانک‌ها می‌‌تواند از طرف زمینه‌های رشد و توسعه اقتصادی و از طرفدیگر باعث نابسامانی و سقوط یک نظام اقتصادی شود. با توجه به تحریم هایی جهان غرب و آمریکا از سال 2006 نظام اقتصادی و 18 بانک داخلی ایران را هدف قرار داد امکان نقل و انتقال و پرداخت‌های ارزی خارجی در کشور با مشکلات زیادی رو به شده است. از همین رو افتتاح حساب بانکی بین المللی در ایران از اهمیت استراتژیکی بالایی برخوردار شده است. در این قسمت کسانی را که برای نقل و انتقال پول و حواله ، پرداخت های ارزی و … نیاز به افتتاح حساب بانکی بین المللی دارند معرفی خواهیم کرد.

افتتاح حساب بین المللی ارزی

داشتن حساب ارزی برای افراد زیر بسیار اهمیت دارد:

1- دانشجویانی که قصد تحصیل در  دانشگاه های کشورهای خارجی را دارند نیاز به داشتن یک حساب ارزی دارند .

2- بازرگانان و تجاری که به صادرات و واردات کالا مشغول هستند بدون داشتن یک حساب بانکی بین المللی نمیتوانند به اهداف خود برسند .

3- افرادی که به صورت فریلنسر و دورکار برای شرکت ها یا مشتریان خارج از کشور کار می کنند بمنظور پرداخت حقوق و حق الزحمه خود نیازمند داشتن یک حساب ارزی و بین المللی هستند.

4- خانواده‌هایی که نیاز به انتقال پول برای فرزندان و دیگر اعضای خانواده خود را دارند باید این کار را توسط یک حساب بانکی بین المللی انجام دهند.

5- افرادی که برای کار یا فعایت های تجاری به کشور های خارجی سفر می کنند بدون داشتن یک حساب بانکی بین المللی نمیتوانند به اهداف خود برسند.

6- افرادی که قصد مهاجرت یا اقامت در کشور های خارجی را دارند .

7- شرکت ها و افرادی که قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در خارج از کشور را دارند بدون داشتن حساب ارزی در بسیاری از حوزه ها فعالیت ها جا خواهند ماند .

افتتاح حساب بین المللی ارزی

مزایای افتتاح حساب ارزی و بین المللی :

افراد یا شرکت های مختلف به دلایل و اهداف متعددی نیاز به افتتاح حساب ارزی بین المللی را پیدا می‌کنند. قطعا داشتن حساب بانکی بین المللی که بتوان امور ارزی خود را توسط آن انجام داد ، برای فرد یا شرکت ها مزیت های زیادی به همراه خواهد داشت. حساب‌های بین المللی به دلیل جهانی بودن و ارائه خدمات با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردارند. در این قسمت از مقاله با مهمترین مزایای افتتاح حساب بانکی بین المللی آشنا خواهیم شد.

سایر مزایای افتتاح حساب ارزی :

1- داشتن حساب ارزی موجب ایجاد دسترسی راحت به ارزهای خارجی میشود .

2- داشتن حساب ارزی موجب فراهم شدن فرصت های ویژه سرمایه گذاری بین الملل خواهد شد.

3- داشتن حساب ارزی موجب حفظ شدن ارزش پول در برابر شرایط نامساعد اقتصادی و تورم در کشور میشود.

4- اعطای وام و اعتبارات ویژه به دارندگان حساب ارزی بین المللی یکی دیگر از مزایای مهم آن است.

5- داشتن حساب ارزی امکان مدیریت و دسترسی 24 ساعته به حساب بانک را برای فرد فراهم میکند.

6- داشتن حساب ارزی امکان دریافت ارزهای مختلف را برای افراد فراهم میکند.

7- در برخی موارد داشتن حساب ارزی موجب بخشودگی های مالیاتی برای مالک حساب میشود.

افتتاح حساب بین المللی ارزی

کشورهایی که امکان افتتاح حساب در آنها هست:

سایر کشورهایی که این مجموعه توانایی افتتاح حساب بین المللی و ارزی در آن ها را داشته در زیر ذکر شده اند ، موسسه ثبتا در سریع ترین زمان ممکن فرایند افتتاح حساب بانکی شما را در انواع حساب ارزی شخصی و حساب ارزی شرکتی انجام میدهد .

انواع حساب های بانکی بین المللی

برای افتتاح حساب بانکی بین المللی باید توجه داشت که به دو صورت شخصی و شرکتی می توان حساب بانکی افتتاح کرد. می توان گفت که افتتاح حساب بانکی شخصی نسبت به حساب بانکی شرکتی آسان تر است و مراحل کم تری دارد. به هر حال باید برای افتتاح حساب طبق نیاز خود حساب شخص یا شرکتی را انتخاب کنید

افتتاح حساب بین المللی ارزی

حساب ارزی و بین المللی شخصی :

برای افتتاح حساب بانکی ارزی و بین المللی بنام اشخاص حقوقی در بسیاری از کشورها ابتدا شخص باید اقامت آن کشور را داشته باشد تا بتواند در بانک هدف حساب بانکی شخصی و حقوقی ایجاد کند. در بانک‌های برخی از کشور‌ها هم نیازی به اقامت نیست و امکان افتتاح حساب بین المللی شخصی و یا حقوقی با استفاده از گذرنامه وجود دارد که شرایط خاص خود را دارند.

حساب ارزی و بین المللی شرکتی:

برای افتتاح حساب بانکی بین المللی از نوع شرکتی و حقوقی، ابتدا باید شرکتی را در کشور مورد نظر ثبت شود و مجوز تاسیس از نهادهای قانونی آن کشور اخذ شود، پس از انجام این مراحل لازم است اسناد و مدارک لازم برای افتتاح حساب بانکی شرکتی یا حقوقی تهیه شده و به بانک هدف ارائه شود ، در این مرحله بانک پس از بررسی و در صورت تایید صلاحیت میتواند حساب ارزی شرکتی برای شرکت بازگشایی کند.

مدارک مورد‌ نیاز جهت افتتاح حساب بانکی بین المللی

تا اینجا کار با افتتاح حساب بانکی بین المللی، مدارک و مزایای آن آشنا شدیم. در ادامه با مراحل و مدارک لازم برای افتتاح حساب بانکی بین المللی در موسسه بین المللی ثبتا آشنا خواهیم .

  • مدارک هویتی: پاسپورت، کارت شناسائی
  • مدرک اقامتی: اجاره نامه، قبض اشتراک خانگی
  • ویزا: دارا بودن ویزا جهت افتتاح حساب بانکی در بعضی کشور‌ها

با توجه به اهمیت این بخش پیشنهاد میکنیم در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی در مورد انواع حساب بانکی بین المللی و مدارک مورد‌ نیاز آن با کارشناسان و مشاورین ما در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص دریافت کنید.

افتتاح حساب بین المللی ارزی

کارت های اعتباری متصل به حساب بین المللی

امروزه با گسترش و پیشرفته خدمات بانکداری الکترونیک، استفاده از کارت های اعتباری برای خرید ضروری می‌باشد. برای این کارت‌ها، مشتری دارای یک حساب بانکی بین المللی متصل به آن است. کارت‌های اعتباری در انواع مختلفی صادر می‌شوند که در ادامه با آنها و خدماتی که به مشتری ارائه می‌دهند آشنا خواهیم شد.

  • کارت اعتباری (Credit Card)

Credit Card یک نوع کارت بانکی است که تا سقف معینی اعتبار برای خرید دارد. به عبارت دیگر می توان این کارت را نوعی وام با اعتبار محدود از طرف بانک دانست. در این نوع کارت سقف خرید به اعتباری که کسب کرده‌اید وابسته است. اگر مشتری خوش حساب باشد امتیاز و اعتبار کارت نیز افزایش می‌یابد.

  • کارت نقدی (Debit Card)

Debit Card نوعی کارت بانکی است که در آن به اندازه مقدار موجودی حساب می‌توانید خرید یا برداشت کنید. پس از اتمام موجودی کارت نیز می توانید آن را مجددا شارژ کنید. در برخی موارد یک کد اختصاصی برای استفاده خدمات اینترنتی به مشتری اختصاص داده می‌شود.

  • کارت‌های پیش پرداخت  (Pre-Paid)

Pre-Paid یک نوع کارت بانکی است که برای دریافت آن نیازی به افتتاح حساب بانکی نیست. این نوع کارت‌ها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای هم به فروش می‌رسند. سقف خرید در کارت‌های پیش پرداخت به موجودی کارت بستگی دارد و غیر قابل شارژ می باشد. این کارت ها یکبار مصرف و دارای امکان خرید آنلاین هستند.

افتتاح حساب بین المللی ارزی

بهترین کشورها برای افتتاح حساب بین المللی

بانک‌ها در کشور‌های مختلف، قوانین و مقررات خاص خود را دارند. بهترین روش برای افتتاح حساب بانکی، انتخاب کشوری است که قوانین و مقررات بانکی آن متناسب و منطبق با شرایط ایران باشد. برای نمونه می توان به کشور سوئیس اشاره کرد. این کشور یکی از بهترین مقاصد برای افتتاح حساب بین المللی و شروع یک تجارت پرسود است. یکی از بانک‌های معروف این کشور «سیم بانک» است که بیش از 12 زبان زنده دنیا را پشتیبانی می‌کند. یکی از مهمترین  مزیت‌هایی که این بانک دارد امنیت بالا و محرمانه بودن اطلاعات مشتریان است. به طوری که هیچ نهاد یا ارگان دولتی یا خصوصی در جهان قادر به مطالبه اطلاعات حقوقی و شخصی مشتریان این بانک نیست.

کشور ارمنستان نیز یکی دیگر از کشور‌های مناسب برای افتتاح حساب است. در بانک‌های این کشور می توان دو نوع حساب بانکی شخصی و شرکتی افتتاح کرد. همچنین با افتتاح حساب در بانک‌های ارمنستان، کارت اعتباری و حساب اینترنتی نیز صادر می‌شود. اما در نهایت یکی از بهترین کشورها برای افتتاح حساب بانکی بین المللی که بین ایرانیان از محبوبیت بالایی برای برخوردار است کشور ترکیه است. افتتاح حساب در بانک‌های این کشور به دلیل روابط سیاسی مناسب و قوانین نه چندان سختگیرانه راحت است.  

افتتاح حساب بین المللی ارزی

سوئیفت (SWIFT) چیست؟

سوئیفت (Swift) شبکه جهانی ارتباط‌ مالی بین بانک‌ها می باشد. شبکه سوئیفت به منظور ایجاد روشی ثابت و بین المللی برای انتقال پول بانک‌ها از یک کشور به کشور دیگر ایجاد شده است. شبکه سوئیفت از سال 1973 در بلژیک آغاز به کار کرده و تا به امروز شبکه ای شامل 10000 موسسه مالی در 212 کشور دنیا را شامل می‌شود که اطلاعات تراکنش های مالی را برای یکدیگر ارسال می‌کنند.
در این شبکه یک نقطه دسترسی یا SAP در اختیار هر کشوری قرار می‌گیرد تا به وسیله آن به شبکه جهانی سوئیفت متصل شوند. در ایران نیز امکان دسترسی به شبکه سوئیفت در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد. بانک‌های ایرانی به مرکز SAP در بانک مرکزی متصل و از طریق شبکه سوئیفت به بانک‌های خارج از کشور پول می‌فرستند. به وسیله سیستم سوئیفت انجام معاملات و تراکنش های ارزی بسیار سریع‌، مطمئن و کم هزینه شده است.

آی بن (IBAN) چیست؟

آی بن، شماره حساب بین المللی مخفف عبارت International Bank account Number است. شامل 34 کاراکتر به صوت عدد و حرف می‌باشد که نشان دهنده کشوری است که در آن حساب افتتاح شده، بانک مقصد و شماره حساب شخصی است که حساب به نام او باز شده است. IBAN ارسال و دریافت حواله های بین المللی را راحت تر و سریعتر می کند. از سال 2007 تا کنون 50 کشور شماره حساب های بانکی خود را با این نام ارائه می‌کنند.

در این مقاله در خصوص افتتاح حساب بانکی بین المللی و انواع آن، مزایا و مدارک لازم برای افتتاح آن توضیحاتی ارائه شد. که می تواند یک راهنمای کلی جهت افتتاح حساب بین المللی باشد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص افتتاح حساب بین المللی با کارشناسان و مشاورین مجرب موسسه ثبتا تماس حاصل کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

مهمترین مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب ارزی داشتم پاسپورت معتبر است، آماده سازی سایر مدارک و اسناد مورد نیاز توسط کارشناسان موسسه ثبتا انجام میشود.

این هزینه شامل هزینه وکیل در کشور مورد نظر و آماده سازی داکیومنت های لازم برای ارائه به بانک و همچنین سایر هزینه های اداری و دولتی بیباشد که برای افتتاح حساب ارزی در هر کشور متفاوت میباشد ، شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات کامل در خصوص هزینه های افتتاح حساب ارزی با کارشناسان ما تماس بگیرید

برای افتتاح حساب شرکتی و یا افتتاح حساب ارزی بنام شخص با توجه به کشور مورد نظر بین 20 الی 60 روز زمان لازم است.

شما میتوانید از طریق وب سایت رسمی ثبتا نسبت به ثبت سفارش و عقد قرارداد الکترونیک افتتاح حساب ارزی بصورت غیر حضوری اقدام نمایید ، کارشناسان این مرکز کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز را به ادرس شما پست خواهند نمود .

فهرست مطالب

خدماتـــــ : افتتاح حساب بانکی بین المللی

سوالات متداول افتتاح حساب بانکی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد افتتاح حساب بانکی بین المللی میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با افتتاح حساب بانکی بین المللی در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی بین المللی هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با افتتاح حساب بانکی بین المللی میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه افتتاح حساب بانکی بین المللی باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور افتتاح حساب بانکی بین المللی بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران افتتاح حساب بانکی بین المللی بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد افتتاح حساب بانکی بین المللی با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه افتتاح حساب بانکی بین المللی ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.