رفع ریجکتی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه رفع ریجکتی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات رفع ریجکتی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند . بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با رفع ریجکتی میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

بیش از 30,000 پرونده موفق
رفع ریجکتی ویزا توسط وکیل متخصص در امور ریجکتی با نرخ موفقیت بالای 95 درصد در سریعترین زمان ممکن پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 1800 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی رفع ریجکتی
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات رفع ریجکتی

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی رفع ریجکتی ثبتا گروپ

رفع ریجکتی

رفع ریجکتی ویزا چگونه انجام می شود؟ این سؤالی است که برای بسیاری از مردم هر زمان که بخواهند برای ویزا اقدام کنند ، ایجاد می شود. بسیاری از متقاضیان ویزا دچار سردرگمی شده و قادر به درک دقیق دلیل ریجکتی ویزای خود نیستند. در صورتی که افسر کنسولی مربوط به پرونده نتواند کلیه اطلاعات لازم در مورد متفاضی را دریافت کند ، درخواست ویزا ناموفق خواهد بود. در صورت عدم داشتن چنین اطلاعاتی، مسئول مربوطه قادر به تصمیم گیری در مورد واجد شرایط بودن کاندیدای ویزا نیست.

اطلاعات بیشتر درباره رفع ریجکتی

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه رفع ریجکتی رفع ریجکتی به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات رفع ریجکتی ویزا ارائه شده است ، شم ا همچنین میتوانید در هر ساعت اط شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ریجکتی ویزا مشاوره دریافت نمایید.
رفع ریجکتی ویزا

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ریجکتی : + 34,000

خدمات موسسه در حوزه ریجکتی ویزا:

رفع ریجکتی تحصیلی
رفع ریجکتی توریستی و مسافرتی
رفع ریجکتی کاری
رفع ریجکتی تجاری
رفع ریجکتی پزشکی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه

بررسی تخصصی امور رفع ریجکتی

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های مرتبط با رفع ریجکتی توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد رفع ریجکتی اقدام میشود. پروزه رفع ریجکتی بطور معمول در مدت زمان 4 الی 10 روز انجام میشود.
رفع ریجکتی ویزا

تنظیم و عقد قرارداد رفع ریجکتی

پس از بررسی اولیه پرونده رفع ریجکتی شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ریحکتی ویزا اقدام نمایید . شما میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
رفع ریجکتی ویزا

رفع ریجکتی با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه رفع ریجکتی توسط تیم حقوقی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 34 هزار پرونده ریجکتی را با موفقیت انجام دهد.
رفع ریجکتی ویزا

پذیرش پرونده های رفع ریجکتی

تیم رفع ریجکتی با دارابودن بیش از 10 سال تجربه حرفه ای در حوزه رفع ریجکتی ویزا این کشور آمادگی آنرا داشته که پرونده های ریجکتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
رفع ریجکتی ویزا

برای رفع ریجکتی ویزای خود دو راه پیش روی دارید: 1- پس از بررسی دقیق نواقص پرونده خود را برطرف کنید و مجددا‌ً برای دریافت ویزای مورد نظر درخواست خود را به سفارت مربوطه ارائه دهید. 2- در صورتی که از کامل بودن پرونده خود اطمینان دارید، نامه ای برای اعتراض به ویزا تنظیم کنید و به سفارت مربوطه تحویل دهید تا پرونده شما مورد بازنگری قرار گیرد.

شرایط رفع ریجکتی ویزا

ریجکت شدن به معنی رد صلاحیت ویزای کشور مورد نظر است؛ ریجکتی ویزا به معنی رد شدن ویزا از سوی سفارت می باشد. ریجکت شدن از طرف یک سفارت برای شخصی متقاضی مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. زیرا با مراجعه به بقیه سفارت ها جهت اخذ ویزا عمدتا به ریجکت شدن مجدد ویزای کشور مورد نظر رو به رو می شوید.  به همین دلیل مشورت با متخصصین حرفه ای در این خصوص از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و لازمه پیشروی این پرونده ها است. در مرحله اول باید برای رفع ریجکتی ویزای خود اعتراض کنید.

رفع ریجکتی ویزا

اعتراض برای رفع ریجکتی ویزا

فرد متقاضی، وقت زیادی برای گردآوری و تهیه مدارک مورد نیاز صرف خواهد نمود. در واقع متقاضی کاملاً مطمئن است که همه موارد ضروری را به خوبی در نظر گرفته اما پس از بررسی پرونده توسط کارشناسان به خاطر یک دلیل بسیار کوچک که ناشی از بی‌توجهی یا نا آگاهی او بوده، ویزا او مورد پذیرش قرار نمی گیرد. در صورتی که با ریجکتی ویزای هر کشور رو به رو شدید به هیچ عنوان نا امید نشوید.

شما می توانید، باز هم شانس خود را امتحان نمایید؛ برای این کار لازم است اشکالات پرونده خود را برطرف کنید یا شرایط خود را برای بهبود ارتقاء دهید و بار دیگر درخواست خود را ارائه کنید. همچنین اگر تصور می‌کنید که درخواست اولیه شما بدون نقص و کامل بوده و از سوی سفارت درخواست ویزای شما به اشتباه رد شده است، می‌توانید نامه‌ هایی مبنی بر اعتراض ارسال نمایید.

درخواست رسیدگی به ریجکتی ویزا

درخواست تصمیم در مورد ویزای شما کار سختی است. اول از همه ، شما باید کاملا اطمینان داشته باشید که تصمیم گرفته شده نادرست است و دلیلی برای رد وجود ندارد. در مرحله دوم ، شما باید به کشور عضوی که تصمیم نهایی راجع به درخواست شما اتخاذ کرده است ، اعتراض کنید.

درخواست مکتوب برای رفع ریجکتی

شما باید با نوشتن نامه ای در مورد امتناع ویزای خود درخواست تجدید نظر دهید. نوشتن این نامه ها، خود یک فرآیند کامل است. شما باید دلایل محکمی را در این زمینه بیان كنید كه فکر می كنید درخواست شما به اشتباه رد شده است.

مدارک لازم برای رفع ریجکتی ویزا

برای رفع ریجکتی ویزا و اعتراض به ریجکتی ویزای خود مدارک و مستنداتی لازم است که باید آنها را با کمال دقت گردآوری کنید ، این مدارک شامل مدارک هویتی ، نامه ریجکتی ویزا ، مستندات و مدارکی دال بر غیر منصفانه بودن تصمیم سفارت ، بیمه نامه و ….

مشخصات شخصی

نامه و مکاتبات و اعتراضات شما در خصوص رفع ریجکتی ویزا تان باید اطلاعات دقیق هویتی شما را در بر بگیرد تا سازمان های ذی ربط به خوبی پرونده شما را شناسایی نمایند. اطلاعاتی مربوط به نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و… در این میان دسته بندی می شوند. این جزییات باید در مدارک شما مکتوب درج شده و ارائه شوند.

تاریخ رد درخواست

زمانیکه نامه رد تقاضا و ریجکتی ویزا یونان را دریافت نمودید ، لازم است تاریخ  آنرا یادداشت و بخاطر داشته باشید.

دلیل ریجکتی ویزا

باید به طور واضح به بی دلایل بودن دلیل ریجکتی ویزای تان را ذکر کرده و مدارک و مستنداتی که در این خصوص دارید را ارائه کنید و در نامه تجدید نظر به تمامی این نکات اشاره کنید.

ارائه دلایل

توضیح دهید که چرا ویزای مورد نظر شما به اشتباه رد شده است و چرا آنها باید آن را تصویب کنند. اگر بیش از یک دلیل دارید، دلایل خود را به تفصیل ذکر کنید . این مهمترین بخش این نامه ها است، بنابراین به آن توجه کنید!

رفع تضمینی ربجکتی ویزا

رفع تضمینی ریجکتی ویزا توسط موسسه ثبتا در اسرع وقت به متقاضیان ارائه میشود . به طور کلی ، شما می توانید نامه تجدید نظر خود را در سفارت کشور های مختلف که مایل به بازدید از آن هستید، یا سفارتخانه مربوط به آن ارسال نمایید. از طرف دیگر ، فرد تصمیم گیرنده درخواست ویزا به کشوری بستگی دارد که ویزا شما را ریجکت کرده است. مثلا، دادگاه های  مسئول تصمیم گیری در مورد درخواست تجدیدنظر در مورد ویزا است. این دادخواست ها به دقت در این پرونده ها مورد بررسی قرار می گیرند و روند رسیدگی را طی خواهند کرد. برخی از مجموعه دلایل رفع ریجکت ویزا به شرح زیر هستند.

رفع ریجکتی ویزا

هدف نامشخص از بازدید

در صورت رد شدن ویزا دلایل مختلفی مطرح می شود؛ اول این که سفارت به این نتیجه رسیده است که هدف سفر شما به منطقه مورد نظر نامشخص است، در این رابطه باید مدارکی  را ضمیمه پرونده خود کنید که این موضوع را برای آنها واضح تر کند، که شما در طی درخواست خود ارسال نکرده اید. 

هزینه رفع ریجکتی ویزا

 در صورتی که پرونده ارزش ارائه به دادگاه های کشور مورد نظر را داشته باشد، هزینه های مربوط به آن به فرد متقاضی ویزا اعلام شده و برای اعتراض در دادگاه توسط وکیل رسمی دادگستری در کشور مورد نظر  آماده می شویم.  در صورتی که نقص های موجود در پرونده قابل دفاع در دادگاه های هر یک از این کشورها نباشد، برای درخواست مجدد ویزا و رفع نواقص قبلی اقدام می کنیم، که در صورت ریجکتی مجدد، پرونده مورد نظر به دلیل اینکه کیفیت بالایی دارد، شانس موفقیت بالایی در دادگاه های مهاجرتی هر کشور خواهد داشت.

مدت زمان رفع ریجکتی ویزا

بسته به نوع درخواستی که متقاضی دارد می توان در خود خاک هر کشور یا بیرون از آن درخواست اعتراض یا تجدید نظر را ارائه دهد. این تجدید نظر برای عوامل گوناگونی از جمله فسخ ویزا های تحصیلی، فسخ ویزا های توریستی، جلوگیری از اجازه کار در کشور مورد نظر و دیگر موارد خواهد بود.

کسانی که قصد رفع ریجکتی ویزاهای توریستی یا رفع ریجکتی ویزای تحصیلی کشور مورد نظر خود و مواردی از این دست را دارند، می توانند در قدم اول درخواست نت پرونده داشته باشند تا از روند بررسی شرایط ویزای خود با خبر شود. از این طریق می توانند به اطلاعات مربوط به هر یک از این پرونده ها و نحوه بررسی پرونده دسترسی داشته باشند.

در قدم بعدی هر فرد می تواند در دادگاه های کشورهای خارجی درخواست های مربوط به بررسی پرونده برای امتناع از صدور ویزا توسط افسر پرونده داشته باشد. این کار باعث می شود که دادگاه معقول بودن تصمیم گیری افسر را بررسی کند که در کل شانسی برای شما ایجاد خواهد کرد. درخواست خود را می توانید طی دو مرحله با کمک گرفتن از یک وکیل قابل اعتماد به دادگاه ارائه دهید. در مرحله اول برای ارائه پرونده به دادگاه اجازه می گیرید و در مرحله بعد در صورت رد شدن از گام اولیه، درخواست خود را برای ناعادلانه بودن تصمیم به دادگاه ارائه می دهید تا پرونده به جریان بیفتد. در صورتی که رای صادره به یکی از علل خطای قانونی، بروز یک اشتباه، اشتباه در قانون و واقعیت و تصمیم کاملا غیر منطقی باشد، پرونده شما به سازمان های دیگری ارجاع داده می شود تا توسط افسری دیگر بررسی شود. اما این را به یاد داشته باشید که حتی در صورت تایید دادگاه نمی توان به صورت صددرصدی از نتیجه دادگاه مورد نظر مطمئن بود.

رفع ریجکتی ویزا

مشاوره رفع ریجکتی ویزا

این خدمات مشاوره ای توسط موسسه ثبتا به شما کمک می کنند که بهترین نتیجه گیری را از پرونده های رفع ریجکتی به دست آورید. به این ترتیب فرایند مهاجرت شما بهتر انجام می شود. مشکلات رفع ریجکتی در دنیای امروز زیر نظر مشاورین حقوقی حرفه ای انجام می گیرند.

بهترین موسسه برای رفع ریجکتی ویزا         

در واقع تنطیم و نگارش دقیق و بدون اشکال نامه اعتراض به ریجکت ویزای کشور مورد نظر کاری است که از دست شما برای اعتراض به رد درخواست ویزا برمی‌آید. پس باید برای استفاده از آخرین فرصت و شانس خود نهایت استفاده را کنید.

سخن پایانی

در این گزارش در رابطه با روش های رفع ریجکتی اطلاعات دقیقی به دست آوردید. هر یک از این موارد به شما کمک می کنند که این پرونده ها را با دقت بیشتری دنبال کنید و در راستای دریافت ویزای خود اقدامات لازمه را انجام دهید. به این تریب کیفیت فرایند دریافت ویزای شما بهبود می یابد. این پرونده ها زیر نظر مشاورین حقوقی و کارشناسان موسسه مهاجرتی ثبتا نیز دنبال می شوند که با هزینه های از پیش تعیین شده این اقدامات مفید را انجام می دهند. در این گزارش در رابطه با این موارد بررسی های دقیقی انجام دادیم.

تگ های تبلیغاتی

فهرست مطالب

خدماتـــــ : رفع ریجکتی رفع ریجکتی

رفع ریجکتی ویزا سایر کشورها

رفع ریجکتی ویزا بیش از 170 کشور

SABTTA GROUP

سوالات متداول رفع ریجکتی ویزا

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه رفع ریجکتی استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه رفع ریجکتی میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه رفع ریجکتی چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه رفع ریجکتی دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه رفع ریجکتی باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد رفع ریجکتی میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با رفع ریجکتی در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به رفع ریجکتی هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات رفع ریجکتی چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه رفع ریجکتی دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه رفع ریجکتی صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با رفع ریجکتی میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه رفع ریجکتی باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور رفع ریجکتی بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات رفع ریجکتی توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه رفع ریجکتی دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه رفع ریجکتی استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه رفع ریجکتی استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران رفع ریجکتی بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه رفع ریجکتی با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد رفع ریجکتی با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه رفع ریجکتی منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات رفع ریجکتی بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه رفع ریجکتی ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.