ویزا تحصیلی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ویزا تحصیلی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ویزا تحصیلی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۲ /۱۱ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

ویزا تحصیلی :

ویزای تحصیلی در واقع مجوز  اقامت موقت است که امکان تحصیل و کار  را درکشور به اشخاص متقاضی را مهیا می کند. برای اخذ ویزای تحصیلی پذیرش از دانشگاه کشور مقصد اهمیت دارد.با گرفتن ویزای تحصیلی، دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه مورد نظر در واقع اجازه اقامت در کشور مورد نظر را کسب کرده است. حداقل سن برای گرفتن ویزای تحصیلی، 4 سالگی است و افراد می توانند از این سن، برای تحصیل در دیگر کشورها اقدام کنند. مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی معمولا شامل موارد زیر است:

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزا تحصیلی:  

1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزا تحصیلی (سرپرست و همراهان)

ج) ارائه مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزا

د) ارائه مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزا

مراحل دریافت ویزا تحصیلی :

مراحل اخذ ویزا عبارت است از مهیا کردن مدارک و سپس تکمیل و ارسال مدارک و تعیین وقت مصاحبه در سفارت کشور مربوطه می باشد. که این کار معمولا از طریق ثبت بصورت آنلاین انجام میشود و دعوت به مصاحبه حضوری از طریق تماس تلفنی صورت می گیرد. پس ار ثبت (submit) معمولا هزینه ویزا اخذ می گردد. البته در برخی از کشور ها دعوت به مصاحبه حضوری نیز صورت نمی گیرد.

شرایط ویزا تحصیلی :

ویزا در واقع مجوز قانونی ورود به کشور مورد نظر است که معمولا بصورت مهر یا لیبل در یکی از صفحات گذرنامه نصب می شود.

ویزای تحصیلی معمولا به دو صورت دانش آ موزی یا دانشجویی می باشد.

ویزای تحصیلی پس از اخذ پذیرش از یکی از مراکز آموزشی و دانشگاهی قابل اخذ است.

به دانشجویان توصیه می‌شود که روند پذیرش یا درخواست خود را با در نظر گرفتن مهلت دانشگاه برنامه‌ریزی کنند.

پذیرش ویزا تحصیلی :

برای دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه مقصد، باید به وب سایت مرکز تحصیلی مورد نظر خود مراجعه کرده  و فرمی را تحت عنوان فرم پذیرش، تکمیل کنید. در این مرحله شما می توانید به همه دانشگاه هایی که برای تحصیل در آن ها مد نظر دارید درخواست بفرستید تا اطلاعات شما بررسی شود. درخواست ویزای تحصیلی باید پس از دریافت پذیرش از مرکز تحصیلی مورد نظرتان صورت گیرد.

هزینه دریافت ویزا تحصیلی :

هزینه های دولتی دریافت ویزای تحصیلی را وزارت امور خارجه ان کشور تعیین می کند .البته هزینه ویزای تحصیلی شامل مواردی همچون درخواست ویزا و هزینه درخواست پذیرش و هزینه ارائه مشخصات هویتی (بیومتریک) و بیمه و … می باشد. این هزینه ها ممکن است با توجه به دانشگاه و مقطع تحصیلی از 2000 یورو تا 8000 یورو متغیر باشد .

ویزا تحصیلی کدام دانشگاه بهتر است ؟

معمولا اقامت در کشور های

🇨🇦 کانادا  🇨🇭 سوئیس 🇸🇪 سوئد

🇦🇺 استرالیا 🇩🇪 آلمان 🇺🇸 آمریکا

🇳🇴 نروژ 🇩🇰 دانمارک 🇳🇱 هلند

🇫🇮 فنلاند بهتر و مطلوب تر است.

مدت زمان گرفتن ویزا تحصیلی ؟

مدت زمان اخذ ویزای فاصله زمانی بین زمان اقدام و درخواست تا اعلام تصمیم نهایی سفارت خانه کشور مورد نظر می باشد.این مدت زمان بنا به کشور های مختلف متفاوت است. بطور میانگین قراردادهایی که در خصوص دریافت ویزا تحصیلی در موسسه ثبتا انجام میشوند در مدت زمان 4 ماه به نتیجه میرسند . که البته این مدت زمان با توجه به دانشگاه انتخابی متقاضی ممکن است ممکن است سریعتر انجام شود .

بهترین موسسه برای گرفتن ویزا تحصیلی

در موسسه ثبتا بهترین خدمات ویزا تحصیلی به افراد ارائه می شود که با استفاده از آن ها مزایای قابل توجهی به دست می آورند. این موسسه در کوتاه ترین بازه های زمانی موفق به دریافت ویزای تحصیلی شما در کشور مورد نظرتان خواهد شد. به این ترتیب کار شما برای کسب این امکانات و قدم گذاشتن به دنیایی از موقعیت های تحصیلی، کاری و…. ساده تر خواهد شد. ثبتا همچنین به شما تضمین میدهد که در سرع ترین زمان ممکن بدون ریجکت شدن پرونده ویزا تحصیلی را در دانشگاه هدف متقاضی اخذ نماید .

فهرست مطالب

فهرست مطالب