اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

پرداخت شهریه دانشگاه

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۸ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات پرداخت شهریه دانشگاه

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * پرداخت شهریه دانشگاه * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * پرداخت شهریه دانشگاه * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * پرداخت شهریه دانشگاه * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute

پرداخت شهریه دانشگاه :

سالانه قشر زیادی از دانش آموزان و دانشجویان کشور قصد ادامه تحصیل در کالج های خارج از کشور را دارند و روز به روز به تعداد ایرانی های محصل در خارج از کشور اضافه می شود. تحصیل خارج از کشور دارای هزینه های زیادی است چرا که با توجه به نرخ ارز و تورم کشور شهریه دانشگاه ها برای ایرانیان سنگشن خواهد بود. برای پراخت هزینه ها و شهریه دانشگاه راه های متعددی وجود دارد که در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم ، پرداخت شهریه ترم دانشگاه های خارجی معمولا بعد از دریافت تائیدیه پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و کالج ها میباشد که در این مرحله دانشجو باید نسبت به پرداخت شهریه ترم اول و یا پیش پرداخت بخشی از آن اقدام نماید . در ذیل به ذکر روش های مرسوم پرداخت شهریه کالج ها و دانشگاه های سایر کشورها می پردازیم .

پرداخت شهریه دانشگاه بصورت فوری :

در صورتیکه قصد پرداخت فوری شهریه دانشگاه را دارید و یا در بازه زمانی محدود برای پرداخت شهریه ترم قرار دارید میتوانید انجام این کار را به موسسه ثبتا بسپارید ، موسسه ثبتا بصورت فوری در ساعات کاری مرسوم شهریه دانشگاه های سایر کشورها را با بیش از 150  واحد ارزی پرداخت مینماید و رسید حواله را در اسرع وقت تحویل متقاضی میدهد ، کلیه حواله های انجام شده برای پرداخت شهریه کالج دانشگاه های سراسر جهان بصورت حواله سوئیفت بین المللی انجام میپذیرد ، که انجام این کار با توجه به وضعیت تحریم کشور و قطع حوالجالت سوئیفت توسط موسسه ثبتا امکان پذیر میباشد .

شرایط پرداخت شهریه کالج :

درصورتیکه قصد دارید شهریه کالج یا دانشگاه خود را پرداخت کنید لازم است برای این کار یک حساب ارزی داشته باشید که بتوانید توسط آن به حساب دانشگاه مبلغ شهریه را واریز نمایید، متاسفانه به دلیل اعمال تحریم ها کشور ایران امکان ایجاد حساب ارزی و حواله بین المللی را به مردم نمیدهد و این امر به یک معضل برای عموم مردم تبدیل شده است ، خوشبختانه موسسه ثبتا بواسطه شعب و دفاتر خود در سایر کشورهای اروپایی ، آسیایی توانسته تحریم ها را دور زده و در سریع ترین زمان ممکن هرگونه حواله و پرداخت شهریه به سایر دانشگاه ها را انجام دهد .

فهرست مطالب