ثبت شرکت در لوئیس و هریس

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در لوئیس و هریس را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در لوئیس و هریس را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در لوئیس و هریس میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در لوئیس و هریس
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در لوئیس و هریس

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در لوئیس و هریس

با ثبت شرکت در لوئیس و هریس یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور لوئیس و هریس برسید. ثبت شرکت در لوئیس و هریس، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در لوئیس و هریس فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی لوئیس و هریس با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور لوئیس و هریس به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در لوئیس و هریس ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در لوئیس و هریس همراه شما خواهد بود .

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در لوئیس و هریس

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در لوئیس و هریس به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در لوئیس و هریس بصورت فوری
ثبت شرکت در لوئیس و هریس توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در لوئیس و هریس با قیمت مناسب
ثبت شرکت در لوئیس و هریس بصورت تضمینی
ثبت شرکت در لوئیس و هریس توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه لوئیس و هریس

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در لوئیس و هریس

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در لوئیس و هریس توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در لوئیس و هریس

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در لوئیس و هریس شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در لوئیس و هریس با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در لوئیس و هریس توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در لوئیس و هریس

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در لوئیس و هریس دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در لوئیس و هریس

ثبت شرکت در لوئیس و هریس یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به لوئیس و هریس است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای لوئیس و هریس از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در لوئیس و هریس

برای این که موفق به ثبت شرکت در لوئیس و هریس شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت لوئیس و هریس از طریق ثبت شرکت در لوئیس و هریس توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در لوئیس و هریس

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در لوئیس و هریس اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در لوئیس و هریس ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در لوئیس و هریس، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در لوئیس و هریس

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در لوئیس و هریس باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در لوئیس و هریس باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور لوئیس و هریس پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در لوئیس و هریس

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در لوئیس و هریس ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور لوئیس و هریس نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور لوئیس و هریس راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در لوئیس و هریس

درک درست از ایده تجاری شما در کشور لوئیس و هریس، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در لوئیس و هریس ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در لوئیس و هریس

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در لوئیس و هریس ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور لوئیس و هریس شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور لوئیس و هریس

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در لوئیس و هریس شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور لوئیس و هریس آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در لوئیس و هریس هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در لوئیس و هریس

برای ثبت شرکت سهامی در لوئیس و هریس نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در لوئیس و هریس یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در لوئیس و هریس

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور لوئیس و هریس میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در لوئیس و هریس خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لوئیس و هریس از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در لوئیس و هریس را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در لوئیس و هریس

برای ثبت شرکت تعاونی در لوئیس و هریس به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور لوئیس و هریس بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در لوئیس و هریس

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور لوئیس و هریس ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در لوئیس و هریس اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در لوئیس و هریس

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور لوئیس و هریس دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در لوئیس و هریس

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در لوئیس و هریس به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در لوئیس و هریس خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در لوئیس و هریس
• ثبت شرکت تضامنی در لوئیس و هریس
• ثبت شرکت سهامی در لوئیس و هریس
• ثبت شرکت تولیدی در لوئیس و هریس
حال که با انواع شرکت های مختلف در لوئیس و هریس ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در لوئیس و هریس بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در لوئیس و هریس به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور لوئیس و هریس را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در لوئیس و هریس

تاسیس یک شرکت در لوئیس و هریس و یا سرمایه گذاری در لوئیس و هریس ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور لوئیس و هریس، و یا قوانین مقررات کشور لوئیس و هریس آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی لوئیس و هریس بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در لوئیس و هریس را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در لوئیس و هریس به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای لوئیس و هریس.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور لوئیس و هریس
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در لوئیس و هریس لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در لوئیس و هریس

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در لوئیس و هریس باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در لوئیس و هریس

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در لوئیس و هریس آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در لوئیس و هریس

با آغاز فرایند ثبت شرکت در لوئیس و هریس معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در لوئیس و هریس

ثبت شرکت در لوئیس و هریس به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور لوئیس و هریس را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در لوئیس و هریس ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در لوئیس و هریس

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور لوئیس و هریس ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در لوئیس و هریس است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور لوئیس و هریس ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور لوئیس و هریس شوید. در صورت اخذ اقامت دائم لوئیس و هریس می توانید پاسپورت لوئیس و هریس را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور لوئیس و هریس را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور لوئیس و هریس به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در لوئیس و هریس

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در لوئیس و هریس نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت لوئیس و هریس از طریق ثبت شرکت در لوئیس و هریس ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور لوئیس و هریس راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در لوئیس و هریس

شما با ثبت شرکت در لوئیس و هریس می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور لوئیس و هریس را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در لوئیس و هریس عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور لوئیس و هریس
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس لوئیس و هریس
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور لوئیس و هریس برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در لوئیس و هریس
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور لوئیس و هریس و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در لوئیس و هریس و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور لوئیس و هریس کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور لوئیس و هریس در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در لوئیس و هریس معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در لوئیس و هریس و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در لوئیس و هریس با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد لوئیس و هریس اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در لوئیس و هریس

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه لوئیس و هریس استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه لوئیس و هریس میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه لوئیس و هریس چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه لوئیس و هریس دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه لوئیس و هریس باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد لوئیس و هریس میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با لوئیس و هریس در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به لوئیس و هریس هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات لوئیس و هریس چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه لوئیس و هریس دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه لوئیس و هریس صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با لوئیس و هریس میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه لوئیس و هریس باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور لوئیس و هریس بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات لوئیس و هریس توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه لوئیس و هریس دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه لوئیس و هریس استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه لوئیس و هریس استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران لوئیس و هریس بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه لوئیس و هریس با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد لوئیس و هریس با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه لوئیس و هریس منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات لوئیس و هریس بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه لوئیس و هریس ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.