ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند . بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
اخذ ویزا کاری  بصورت تضمینی  در سریع ترین زمان ممکن پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 1800 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ویزا کاری ثبتا گروپ

ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ یکی از رایج ترین نوع ویزای مهاجرتی به این کشور است. این مجوز به صورت کاملا قانونی از سوی سفارت کشور صادر می شود. با اخذ ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ می توانید به طور قانونی علاوه بر برخورداری از تمام مزیت ها در این کشور ، کار و زندگی نماید. ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ با توجه به سیاست های مهاجرتی این کشور انواع متنوعی دارند. نکته حیاتی در خصوص ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ، امکان تبدیل ویزا کاری به اقامت دائمی است. در ادامه طی توضیحات تکمیلی روند دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ را بررسی خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر درباره ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ویزا کاری ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت اط شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ویزا کاری مشاوره دریافت نمایید.
3040.jpg

مدت زمان مطالعه مطلب: 10 minutes

پرونده های موفــــــق ویزا کاری: + 21,000

خدمات موسسه در حوزه ویزا کاری:

اخذ ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ در سریعترین زمان ممکن
دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ با ریت موفقیت بالای 95 درصد
ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ با مناسب ترین قیمت
گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ بیش از 170 کشور

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

بررسی تخصصی امور ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های مرتبط با ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ویزا کاری اقدام میشود. پروسه ویزا کاری بطور معمول در مدت زمان 1الی 4 ماه انجام میشود.
8032.jpg

تنظیم و عقد قرارداد ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

پس از بررسی اولیه پرونده ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ویزا کاری کشور مورد نظراقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه پیش نویس قرارداد اقدام نمایید.
8033.jpg

ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ توسط تیم حقوقی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 21000 هزار پرونده ویزا کاری را با موفقیت انجام دهد.
8031.jpg

پذیرش پرونده های ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

تیم ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ثبتا با دارابودن بیش از 10 سال تجربه حرفه ای در حوزه ویزا کاری کشورهای مختلف آمادگی آنرا داشته که پرونده های ویزا کاری شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
8021.jpg

ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ چیست؟

لازم به ذکر است که موسسه ثبتا در خصوص انواع ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ خدمات ویژه ارائه می نمایید. برای ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ از ارزیابی و تحلیل سیاست های اقتصادی و آمارهای مربوط به ساختار جمعیتی و نیروی کار استفاده می شود. نیروی انسانی ماهر، با توجه به میانگین سن در این کشوری نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصاد آن دارد. به همین دلیل بسیاری این کشور کمبود نیروی ماهر بازار کار خود را از روش طرح ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ تامین می کنند.

ویزا کاری

قبل و بعد از گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ از آن جهت حائز اهمیت است که منابع انسانی نقش مهمی در توسعه این کشوری داشته. بنابراین تامین نیروی کار ماهر و تخصصی به عنوان هدف اصلی در صدور ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ میباشد. به طور کلی مقصود و هدف از صدور ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ شامل موارد زیر می شود: • استفاده از نیروی متخصص و ماهر با کمترین هزینه • توسعه اقتصاد و جمعیت • رفع نیاز انسانی مشاغل مورد نظر • توسعه فرهنگی و اجتماعی

شرایط گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

مهاجرت امروزه دغدغه بسیاری از افراد به خصوص جوانان می باشد . با توجه به این نکته بهتر است با شرایط گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ آشنایی داشته باشید، فراموش نکنید که شرایط هر کشور با کشور دیگر متفاوت خواهد بود. شرایط دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ با کشورهای متفاوت است و به قوانین مربوط به این کشور بستگی دارد، ولی شروط کلی آن از این قرار است:

شرط اول برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

شرط اول برای مهاجرت و اخذ ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ که ممکن است مقداری سخت و پیچیده نیز به نظر بیاید؛ این است که شما باید از طرف یک شرکت معتبر در این کشور ، پیشنهاد کاری داشته باشید. یا به زبانی دیگر، کشور مورد نظر شما برای مهاجرت، کمبود نیروی ماهر داشته باشد.

شرط دوم برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

شرط دوم برای دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ، که اسان تر و ساده تر به نظر می رسد این است که به فرد متقاضی و نیازمند ویزای کاری فرصت ۶ ماهه داده می شود، در این مدت زمان شخص وظیفه دارد تا شغلی را در این کشور پیدا کند، و در این شرایط ویزا به وی داده می شود.

شرط سوم برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

شرط سوم برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ،اخذ تاییدیه مبنی بر عدم سوء پیشینه از همه کشورهایی که فرد مهاجر و درخواست کننده ویزای کار، پس از سن ۱۶ سالگی به مدت حداقل ۱ سال در آن جا زندگی کرده باشد. (طی ده سال گذشته)

شرط چهارم برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

شرط چهارم برای اخذ ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ، سلامت روحی و جسمی فرد متقاضی است که بسیار ضروری نیز می باشد که بر اساس معاینه های پزشکی گواهینامه ای صادر می شود.

شرط پنجم برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

شرط پنجم، نکته مهم در رابطه با دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ این است که ویزای کاری، فقط اجازه اقامت موقت را صادر می کند، بنابراین نمی توان در کشور مقصد، اقامت دائم داشت. پس از یافتن شغل مناسب، برای دریافت ویزای کاری، دعوت نامه شغلی شما می بایست به تایید ارگان معتبری مانند شهرداری شهر محل سکونت شما در کشور مقصد برسد.

شرط ششم برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

شرط ششم برای دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ این است که حتما به زبان این کشوری تسلط کافی داشته باشید، که این تسلط شما به زبان کشور فقط با ارائه مدارک زبان ثابت می شود و در این جهت آزمون و تستی از شما نخواهند گرفت.

شرط هفتم برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

شرط هفتم برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ که یکی دیگر از اصل ها و شروط موثر است، این است که فرد متقاضی سابقه کاری و یا تحصیلی مرتبط با شغل مورد نظر در این کشور داشته باشد که این گزینه می تواند تاثیر بسیار زیادی در دریافت ویزا داشته باشد و یکی از شروط مهم محسوب می شود .

شرط هفتم برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

شرط هشتم پس از پایان اعتبار ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ، شما باید این کشور را ترک کنید و هرگز اجازه اقامت در آن کشور را پس از پایان اعتبار نخواهید دارید

مدارک لازم برای اخذ ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ نیز همانند سایر شرایط، در هر کشوری متفاوت است اما مدارک کلی آن به شرح زیر میباشد ، همچنین شما میتوانید برای آماده سازی داکیومنت های خود از خدمات موسسه مهاجرتی ثبتا کمک بگیرید.

ویزا کاری

هزینه دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

هرینه دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ با توجه به عنوان شغلی مورد تقاضا ، سمت و موقعیت شعلی متفاوت میباشد ، هزینه دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ بطور کلی از 2000 دلار تا 7000 دلار متغییر میباشد . شما برای اطلاع از هزینه دقیق ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ میتوانید با مشاوران موسسه ثبتا در ارتباط باشید .

مدت زمان دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

درخواست ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ تقریبا 60 روز پس از درخواست ، صادر می شود. البته این مدت زمان بستگی به تعداد درخواست های ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ توسط سفارت این کشور و در آن بازه زمانی نیز دارد ، مدت زمان دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ در برخی موارد ممکن است کمی طولانی تر شود و تا سه ماه نیز به طول بیانجامد.

ویزا کاری

جاب آفر بهمراه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ابتدا باید جاب آفر بگیرید . جاب آفر به چه معناست؟ جاب آفر (job offer) همانطور که از نام آن پیداست، به معنی «پیشنهاد شغلی» است. برای درک کردن بهتر معنی و مفهوم جاب آفر برای ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ می توانیم به نحوه پیدا کردن کار در ایران اشاره کنیم.

در اکثر گشورها این قانون وجود دارد که «کارفرما در صورتی می تواند برای موقعیت شغلی مورد نظر خود برای یک تبعه خارجی جاب آفر بگیرید صادر کند که هیچ فرد مقیم دائم و شهروندی در کشور خودش برای اشتغال در آن شغل وجود نداشته باشد.

جاب آفر بهمراه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

job offer برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ، یک نوع دعوتنامه کاری است که از طرف یک کارفرمای یا یک شرکت در این کشور برای شما ارسال و صادر می شود. زمانی که جاب آفر داشته باشید، می توانید برای اخذ ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ و اقامت طولانی مدت آن کشور اقدام کنید.

رفع ریجکتی ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

حیاتی ترین سوال برای بسیاری از متقاضیان ، ریجکت شدن درخواست ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ، اقدامات ضروری برای رفع ریجکتی ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ چیست؟ آیا امکان درخواست مجدد وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که معمولا امکان درخواست دوباره برای رفع ریجکتی ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ وجود دارد، مگر اینکه در نامه ریجکتی عنوان شده باشد که امکان درخواست مجدد وجود ندارد. پس حتما جزئیات نامه بررسی کنید. تشخیص میان عدم پذیرش (refusal) و یا استرداد (return) ویزای ریجکتی اهمیت بسیاری دارد. عدم پذیرش ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ممکن است به دلایل زیر اتفاق می افتد:
• عدم اثبات تمکن مالی
• اثبات هدف سفر
• دلایل پزشکی
• امنیتی
• کیفری
از طرف دیگر، استرداد (return) ویزا به دلایل دیگری اتفاق می افتد که این دلایل عبارتند از:
• عدم وجود و یا نادرست بودن اسناد و مدارک
• فراموش کردن امضای فرم های مورد نیاز

ویزا کاری

مشاوره تخصصی ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

شما میتوانید بمنظور دریافت مشاوره تخصصی در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ در ساعات اداری با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید و یا از طیق فرم مشاوره در خواست خود را برای مشاوره ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ارسال نمایید .

بهترین موسسه برای دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

بهترین موسسه مهاجرتی در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ باید ویژگی هایی مانند پشتیبانی ۲۴ ساعته و خدمات مشاوره رایگان داشته باشد. از آنجایی که روند دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ، روندی پیچیده و سخت می باشد، بنابراین اقدام کردن از طریق موسسات مهاجرتی معروف و معتبر، درصد موفقیت افراد را برای گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ چندین برابر زیاد می کند. اما این سوال پیش می آید که بهترین موسسه برای دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ کدام است؟ در ادامه این مقاله با جزییات به شاخص های بهترین موسسه مهاجرتی اشاره خواهیم داشت.

ویزا کاری

مزایای ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

اخذ ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ برای افراد مزایایی دارد ، یکی از مزایای آن این است که شما با دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ می تواند زمینه دریافت اقامت این کشور را برای فرد ایجاد کند. برای این کار شما می‌توانید ابتدا نسبت به دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ اقدام نمایید سپس برای اقامت دائم درخواست خود را به اسن کشور اعلام کنید. در زمان اقامت از طریق ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ، می توانید در مدت زمانی مشخص خانوادتان را به همراهتان داشته باشید. مزیت دیگر دریافت ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ این است که در این مسیر شما احتیاجی به سرمایه گذاری ندارید، و هزینه های مورد نیاز شما، شامل هزینه ی وکیل و هزینه ی رفت و آمدتان می باشد.

ویزا کاری

سخن پایانی:

مجموعه ما با سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ و اعزام نیروی کار ماهر و متخصص به ثمر رساندن پرونده های ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ و همچنین فعالیت در این زمینه به صورت تخصصی ، با داشتن یک تیم از کارشناسان تخصصی برای مشخص سازی مسیر مهاجرتی شما و همچنین یک کادر مجرب اجرایی جهت اجرای پرونده در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ فعالیت دارد که باید گفت فعالیت تخصصی و تمرکز بیشتر مجموعه مهاجرت و اخذ ویزا کاری در این کشور است. برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره مقاصد ذکر شده در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ و اخذ مشاوره رایگان، رزرو وقت مشاوره تخصصی یا اقدام برای تشکیل یک پرونده قوی در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای اخذ ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ معمولا بین 3 الی 9 ماه زمانبر است
بله میتوانید بمنظور عقد قرارداد ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ و یا اطلاع از شرایط ویزا کاری این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه گرفتن ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ با توجه به نوع مهارت ، تحصیلات و سابقه کار از 4 هزار یورو تا 12 هزار یورو متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ

سوالات متداول درباره ویزا کاری

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه ویزا کاری سائوتومه و پرنسیپ ارائه میشوند ، دارای ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.