1652 امتیاز
5/5

سینمایی که تام کروز آن را هدایت میکند

امروز مورخ:

سینمایی که تام کروز آن را هدایت میکند

به نقل از خبرگزاری مهر عنوان میشود:

«تاپ گان: ماوریک» با فروش ۶۶۲ میلیون دلار ی مدتی است از فروش «تایتانیک» در آمریکا هم پیشی گرفته و به عنوان بزرگ‌ترین فیلم پارامونت در تاریخ ۱۱۰ ساله‌، امیدوار است تا از «انتقام‌جویان» هم عبور کند. «تاپ گان: ماوریک» با فروش ۶۶۲ میلیون دلار هر چند از فروش «تایتانیک» در آمریکا پیشی گرفته و هفتمین فیلم پرفروش این کشور شده است، اما در بازارهای بین‌المللی هنوز «تایتانیک» با فروش ۲.۲ میلیارد دلار از این فیلم با فروش ۱.۵ میلیارد دلار جلوتر است. «تایتانیک» در سال ۱۹۹۷ به فروش ۶۰۰.۷۸۸ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست یافته بود.

می توان بیان داشت:

شمار بلیت‌های فروخته شده برای «ماوریک» در خارج از آمریکا با داخل آمریکا برابر بوده و این فیلم در بازار خارج از آمریکا نیز فروشی ۶۹۰ میلیون دلاری را ثبت کرده است. البته این ارقام بدون فروش در روسیه و چین به دست رسیده است. این فیلم با ادامه فروشش در آمریکا در حال جلو زدن از «انتقام جویان: جنگ ابدیت» است که با فروش ۶۷۸ میلیون دلار ششمین فیلم پرفروش در داخل آمریکا است. جلوتر از آن پرفروش‌ترین فیلم های در داخل آمریکا عبارتند از «پلنگ سیاه» با ۷۰۰ میلیون دلار، «آواتار» با ۷۶۰ میلیون دلار، «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» با ۸۰۴ میلیون دلار، «انتقام جویان: پایان بازی» با ۸۵۳ میلیون دلار و «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» با ۹۳۶ میلیون دلار.

«تاپ گان: ماوریک»:

این فیلم که از ماه می اکرانش را شروع کرده و با فروش ۱۶۰.۵ میلیون دلار در اولین آخر هفته اکرانش رکورد جدید ثبت کرده، هنوز در گیشه باقی مانده است. از دیگر رکوردهای این فیلم اولین فیلم تام کروز است که در یک آخر هفته فروشش را از ۱۰۰ میلیون دلار فراتر برده و در عین حال اولین فیلم کروز است که در باکس آفیس جهانی به فروش یک میلیارد دلاری دست یافته است. این فیلم ساخته جوزف کوشینسکی است که با چند دهه فاصله از فیلم اصلی ساخته شد و درباره آموزش گروهی از هوانوردان جوان است که برای یک ماموریت خطرناک مورد آموزش قرار میگیرند.

 

آخرین خبرها:

عنوان خبر: سینمایی که تام کروز آن را هدایت میکند
این گزارش خبری توسط تیم حقوقی حقوقی و خبرگزاری موسسه ثبتا آرشیو و تحت سریال منحصربفرد ثبت شد .

فهرست مطالب:

تبلیغات منتخب :

فهرست مطالب: