امور حقوقی در لهستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه امور حقوقی در لهستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات امور حقوقی در لهستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۷ /۱۲ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

امور حقوقی در لهستان
امور حقوقی در لهستان

امور حقوقی در لهستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه امور حقوقی بین الملل خدمات امور حقوقی در لهستان را در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات تخصصی مربوط با امور حقوقی در لهستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و امور حقوقی در لهستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی را برای شما به ارمغان آورد . هم اکنون به منظور انجام امور حقوقی در لهستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در لهستان

شروط و الزامات امور حقوقی در لهستان

مراحل امور حقوقی در لهستان

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در لهستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در لهستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

امور حقوقی در لهستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در لهستان

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، در جهت انجام خدمات امور حقوقی در لهستان فعالیت داشته و حوزه های مختلف را در سطح بین المللی و خدمات خصوصی به مشتریان ارائه کرده است. دعاوی حقوقی و داوری را در مورد تشکیل شرکت و مشارکت ، ادغام و تملک ، خرید ملک و املاک ، وصول بدهی ، ارثیه ، مالیات و گمرک  ارائه کرده و در خصوص قانون کار و تامین اجتماعی، مالکیت معنوی، مجوزها ، حقوق اداری، حفاظت از داده های شخصی، حقوق خانواده و حقوق جزا راه حل های کاربردی را ارائه می نماید.

وکلای ثبتا نمایندگی خود را در دادگاه های لهستان از جمله مراحل تجدید نظر و اجرای احکام دادگاه ارائه می دهند. آنها علاوه بر دادخواهی ، استراتژی های حل اختلاف مانند مذاکره و میانجیگری را نیز در برنامه کار خود دارند. بنابراین در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی در این خصوص دارید، می توانید با کارشناسان این موسسه در تماس باشید.

خدمات حقوقی در لهستان

موسسه حقوقی ثبتا، با خدمات کامل در امور حقوقی در لهستان است که به افراد و مشاغل در لهستان و خارج از کشور خدمات ارائه می دهد و به زبانهای لهستانی و انگلیسی مشاوره ارائه می کند. در دعاوی حقوقی، این شرکت به مشتریان در مرحله قبل از محاکمه و در مراحل قضایی و بازیابی و همچنین ارائه مشاوره حقوقی و ارائه پشتیبانی در مذاکرات کمک می کند.

این موسسه حقوقی همچنین به مهاجران در زمینه مسائل مربوط به مهاجرت، تابعیت و اجازه اقامت و کار نیز راهنمایی های لازم را خواهد داشت. تجربه وکلا و مشاوران، به این موسسه اجازه می دهد تا خدمات متناسب با نیازهای هر مشتری را ایجاد کند. هدف وکلای این موسسه، به رویکردی حرفه ای برای هر مشتری اختصاص داده است و متعهد است از محدوده خدمات حقوقی متعارف فراتر رود تا راه حل های جامعی به مشتریان خود ارائه دهد.

وکیل حقوقی در لهستان

این موسسه ، جهت ارائه خدمات امور حقوقی در لهستان به صورت فرامرزی ایجاد شده است. حوزه های عملیاتی این شرکت بر خدمات دهی به شرکت های خارجی در لهستان متمرکز است. ثبتا همواره تلاش می کند با استخدام وکلای با استعداد و با تجربه بین المللی و محلی به صورت گسترده، رابطه تنگاتنگی بین اعتماد بین وکیل و موکل  را ایجاد کند و با بالاترین کیفیت خدمات حقوقی را با روشی قابل دسترسی ارائه دهد.

همچنین تخصص حقوق بین المللی خود را با دانش قوانین و ارتباطات محلی و خدماتی که مشاغل یا زندگی شخصی آنها در کشورهای مختلف گسترده است را ترکیب می کند. از همین روست که توانسته است نمایندگی حقوقی بین المللی را برای شرکت ها و افراد در لهستان در سطح کیفی بسیار بالایی ارائه دهد.

امور حقوقی در لهستان

حقوق بین الملل در لهستان

مشتریان ثبتا شرکت های بین المللی متوسط ​​از طیف گسترده ای از زمینه های تجاری و همچنین افرادی از سراسر دنیا هستند که طیف وسیعی از خدمات امور حقوقی در لهستان را از جمله حقوق مدنی دریافت می کنند. قوانین حمل و نقل ، بیمه ، ورشکستگی ، قوانین اداری و مالیاتی  و اجاره و فروش املاک و مستغلات همگی در تسلط کامل این موسسه است که می تواند راه حل های عملی را ارائه کند.

موسسه حقوقی ثبتا اغلب به خدمات حقوقی شرکتی به کارآفرینان و شرکتهای تجاری در مسائل حقوقی و سازمانی که ممکن است در لهستان بوجود آید، را ارائه می کند که در این راستا توانسته است به رشد و توسعه بسیار از کسب و کارها کمک موثری داشته و راهنمایی های موثری داشته باشد.

تجربه وکلای لهستان

موسسه حقوقی ثبتا ، نظرات و گزارشات حقوقی فردی را به درخواست مشتری ارائه می دهد و در مورد گزینه های موجود به مشتریان خود مشاوره داده و در جهت بهترین و مقرون به صرفه ترین نتایج تلاش می کند. ضمن آنکه در امور حقوقی در لهستان و در مسائل مالیاتی، بر اساس تجربه و تخصص خود برای مشتریان داخلی و بین المللی راهنمایی های لازم را پیگیری و ارائه می کند.

این موسسه حقوقی، به مشتریان از سراسر لهستان خدمات حقوقی ارائه می دهد. صرف نظر از پیچیدگی پرونده ، خدمات حقوقی حرفه ای توسط وکلای حرفه ای و مجرب ثبتا به مشتری و شرکت ارائه می شود. به لطف سابقه طولانی و موفق در مسائل و چالش های حقوقی در لهستان ، خدمات دلسوزانه و متعهدانه وکلای این موسسه، مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد که حتی از دورترین نقاط لهستان نیز دریافت می شود.

قوانین و مقررات حقوقی لهستان

قدرت دفتر حقوقی ثبتا، وکلا و مشاوران حقوقی هستند که از دانش گسترده ای در زمینه قانون و امور حقوقی در لهستان برخوردارند، زیرا آنها بر اساس تجربه و دانش عمیق خود و آگاهی از روند قانونی لهستان عمل می کنند و در نتیجه مشتریان آنها نیز در بسیاری از موافق به نتیجه مطلوب و موفقیت خواهند رسید.

تیم موسسه حقوقی ثبتا، متشکل از متخصصانی با شایستگی بالا و مشاوران حقوقی برجسته است. هر وکیل شاغل در زمینه خود متخصص است که خدمات و قابلیت اطمینان بالا را تضمین می کند. حرفه ای بودن و کارآمدی در عمل ، ارزشهای کلیدی هستند که فعالیتهای موسسه حقوقی ثبتا را هدایت می کنند.

پذیرش پرونده در لهستان

همه مسائل مشتریان ، به طور جامع توسط تیم های چند رشته ای مورد بررسی قرار می گیرد. در صورت لزوم از متخصصان با درجه بالاتر استفاده می شود و برای برآوردن نیازهای مشتریان خارجی خود، زبان شناسان مرتبط توصیه می شود. از آنجا که در این موسسه به وکلا جهت کسب تجربه و بهبود مهارت های عملی خود همواره فضای لازم داده می شود، آنها فرصت های توسعه حرفه ای را داشته و همواره در موفقیت های این موسسه در امور حقوقی در لهستان ، موثر بوده اند.

موسسه حقوقی ثبتا، سالها تلاش کرده است تا شهرت خوب و اعتبار حرفه ای خود را حفظ کرده و با تجربه چندین ساله برای مشاوره در پروژه های پیچیده بزرگ، معرفی راه حل های بدیع و کار با مشتریان ، متعهدانه عمل نماید. سالهاست که فعالیت های خیرخواهانه و حمایتی انجام داده  و از سازمانها و افراد، پشتیبانی لازم را در احقاق حقوقشان در مسائل مختلف حقوقی، داشته است.

فهرست مطالب

فهرست مطالب