اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در آرژانتین

5/5 - (5 امتیاز)
امروز مورخ: ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در آرژانتین

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در آرژانتین * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در آرژانتین * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در آرژانتین * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در آرژانتین

افتتاح حساب بانکی در آرژانتین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در آرژانتین در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در آرژانتین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در آرژانتین نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در آرژانتین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در آرژانتین را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در آرژانتین

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در آرژانتین

مراحل افتتاح حساب بانکی در آرژانتین

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در آرژانتین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در آرژانتین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در آرژانتین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر حساب بانکی در ارژانتین

افتتاح حساب بانکی بین المللی ،  آرژانتین را با تنش و ناآرامی، طبیعت هیجان‌انگیز، رقص و موسیقی، خانه‌های رنگی و البته فوتبال می‌شناسیم. در سرزمین مسی و مارادونا، موفقیت «آلبه سلسته» همواره دغدغه اصلی بخش اعظمی از مردم آرژانتین بوده است. 

از طرف دیگر، در یک سال گذشته، آرژانتین بیشترین رشد فین‌تک را در آمریکای لاتین داشته است. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به اقتصاد، بانکداری، پرداخت و فین‌تک آرژانتین و چند چیز کوچک دیگر.

مهم‌ترین بانک‌های آرژانتین

مدیرعامل: خاویر گونزالس فراگا

تعداد پرسنل: ۱۶۵۱۹ نفر

تعداد شعبه: ۶۴۱

بانک ملی آرژانتین بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین بانک این کشور است. این بانک آرژانتینی ۱۸ اکتبر ۱۸۹۱ توسط رئیس‌جمهور وقت این کشور کارلوس پلگرینی تاسیس شد و امروز به‌عنوان نماد بانکی آرژانتین شناخته می‌شود.

 بر اساس نظرسنجی جهانی یک‌هزار بانک جهانی که در ماه دسامبر ۲۰۰۶، توسط بنکر انجام شد،  بانک ملی آرژانتین با ۱.۶۲۳ میلیارد دلار سرمایه، رتبه ۲۷۸ جهان را به خود اختصاص داد.

مدیرعامل: انریکه کریستوفانی

تعداد پرسنل: ۶۴۸۵ نفر

تعداد شعبه: ۳۳۰

Banco de la Plata در تاریخ ۱۴ مه ۱۹۶۸ تاسیس شد و چند سال بعد، نام این بانک به سانتاندر ریو تغییر کرد. این بانک یک شرکت بازرگانی و خدمات مالی و وابسته به گروه سانتاندر اسپانیاست. هم‌اکنون سانتاندر سومین بانک بزرگ آرژانتین و بزرگ‌ترین بانک خصوصی این کشور است.

مدیرعامل: ادواردو الزتین

تعداد پرسنل: ۱۸۹۲ نفر

تعداد شعبه: ۵۲

هیپوتکاریو به معنی وام مسکن است و قدیمی‌ترین بانک آرژانتین از زمان قدیم تا به حال، با وام‌های شرایط خوبش شناخته می‌شود. هیپوتکاریو به تقویت مدرن شدن اقتصاد آرژانتین کمک بزرگی کرد. 

این بانک با اعطای ۵۰۰ هزار وام مسکن در یک سال و بیش از چهار میلیارد دلار برای ساخت یکصد هزار خانه در طول چهار سال، از این حیث در آرژانتین رکورددار است.

مهم‌ترین بانک‌های آرژانتین

مدیرعامل: کارلوس هلر

تعداد پرسنل: ۵۰۰۰ نفر

تعداد شعبه: ۲۴۴

بانک کردیکوپ در سال ۱۹۷۹ با ادغام ۴۴ اتحادیه اعتباری در آرژانتین تاسیس شد. این امر عمدتا به‌علت تاثیرات زیان‌آور آن اتحادیه‌ها بود.

 امروز کردیکوپ با ۸.۸ میلیارد دلار سپرده، نهمین بانک بزرگ آرژانتین است و بیش از ۶۷۰ هزار نفر در این بانک حساب دارند. لوگوی رنگی کردیکوپ، این بانک را در میان بانک‌های دیگر از نظر گرافیکی منحصربه‌فرد کرده است.

مدیرعامل: سرخیو گریننکو

تعداد پرسنل: ۳۱۳۹ نفر

تعداد شعبه: ۲۶۱

گالینا یک بانک خصوصی متعلق به گروه مالی گالیسیا در این کشور است. این بانک در سال ۱۹۰۵ به‌عنوان Banco de Galicia در بوئنوس‌آیرس تاسیس و سهام آن در سال ۱۹۰۷ در بورس اوراق بهادار بوئنوس‌آیرس ثبت شد.

افتتاح حساب بانکی در آرژانتین

فین‌تک آرژانتین

اکوسیستم فین‌تک در این کشور طی ۱۸ ماه گذشته بیش از ۸۰ درصد رشد کرده و درصدد است که خود را به‌عنوان بزرگ‌ترین اکوسیستم فین‌تک در آمریکای لاتین معرفی کند. از سال ۲۰۱۶، ۵۸ فین‌تک جدید در آرژانتین شروع به فعالیت کرده‌اند. 

پرداخت، قرض‌دهی، مدیریت پروژه و فناوری‌های سازمانی چهار بخش اصلی فین‌تک در این کشور هستند که این چهار بخش به‌ترتیب ۲۸، ۱۸، ۱۶ و ۱۴ درصد کل اکوسیستم فین‌تک این کشور را شامل می‌شوند. دیگر حوزه‌های فین‌تک در آرژانتین که در حال ظهور هستند، عبارتند از کرادفاندینگ، مدیریت ثروت، بیمه، احراز هویت و کشف تقلب و مدیریت مالی شخصی که هر کدام از این بخش‌ها حداکثر هفت درصد از فین‌تک آرژانتین را تشکیل داده‌اند.

 تمام حوزه‌های فین‌تک در این کشور، به‌جز بخش مدیریت مالی شخصی، رشد چشمگیری داشته‌اند و هیچ‌کدام از آنها کمتر از ۳۰ درصد رشد نکرده‌اند. ۶۷ درصد اکوسیستم فین‌تک آرژانتین در بوئنوس‌آیرس مشغول به کار هستند. بعد از پایتخت، از لحاظ فعالیت فین‌تک کوردوبا با ۱۳ درصد و مندوزا با ۱۱ درصد دیگر شهرهای فعال فین‌تک در آرژانتین هستند.

سیستم‌های پرداخت بانکی آرژانتین

می‌توان گفت که سیستم پرداخت در آرژانتین هنوز تا مقدار زیادی سنتی به‌حساب می‌آید. اخیرا دولت شروع به دخالت بیشتر در این صنعت کرده است. در ابتدای سال ۲۰۱۸، پرداخت در سومین کشور بزرگ در آمریکای لاتین پس از برزیل و مکزیک، ۴۴ درصد به‌صورت نقدی، ۴۴ درصد به‌وسیله کارت‌های بانکی و ۱۲ درصد با استفاده از روش‌های نوین بوده است. 

در این کشور استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مستر، ویزا و آمریکن اکسپرس، کارت‌های اعتباری محلی مانندسنکو سود، آرژن‌ کارت و کابال و پرداخت نقدی (راپیکاگو و پاگوفاسیل) امکان‌پذیر است. 

بانک مرکزی آرژانتین سال گذشته مصوب کرد که با خرید از طریق کارت‌های اعتباری دو درصد و از طریق کارت‌های نقدی یک درصد کارمزد نصیب بانک‌ها می‌شود. 

هرچند سطح فناوری به‌طور کلی در این کشور لاتین بالاست، اما با توجه به اینکه ۴۴ درصد از تمام خریدها با پول نقد انجام می‌شود، شرکت‌هایی که می‌خواهند پتانسیل کامل آرژانتین را به دست بیاورند، باید یک‌راه‌حل پول نقد ارائه کنند.

راهنمای افتتاح حساب بانکی در ارژانتین

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور آرژانتین از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی آرژانتین صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (5 امتیاز)

فهرست مطالب