اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان

5/5 - (7 امتیاز)
امروز مورخ: ۰۵ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان

افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان

مراحل افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

اقتصاد و بانکداری ترکمنستان

بنا بر برخي از منابع، ترکمنستان از حیث ذخاير گازي، مقام چهارم را در جهان دارا است. یکی از عمده مناطقی که دارای ذخایر عظیم گاز می باشد، حوزه گازی گالکینیش واقع در استان مرو ترکمنستان می باشد. به لحاظ ذخایر نفتی، ترکمنستان دارای جایگاه چندان مهمی در بین کشورهای تولید کننده نیست. ولی ذخایر آن بالغ بر 700 میلیون تن برآورد شده است.

افزایش ظرفیت تولید، متنوع سازی مسیرهای صدور انرژی (اعم از گاز، محصولات وابسته و برق) و تبدیل ترکمنستان به بازیگری مهم در صحنه سیاست‌های انرژی در سطح جهانی از عمده راهبردهای آقای بردی محمداف رئیس جمهور ترکمنستان در حوزه انرژی به شمار می‌رود. بطوریکه در سال 2017 عشق آباد میزبان اجلاس منشور انرژی بوده و همچنین عملیات ساخت بخش افغان خط لوله تاپی در فوریه 2018 در سرحدآباد ترکمنستان نیز آغاز شده است.

وضعیت بانک ها در ترکمنستان

تحلیلگران صندوق بین‌المللی پول دلیل کاهش نرخ تورم را این طور عنوان می‌کنند: فریز شدن دستمزدها (ثبات دستمزدها طی سال‌های مورد بررسی) کاهش در پرداخت‌های بازنشستگان، کنترل قیمت‌ها و محدود کردن تراوش پول از بانک‌ها.

بانک توسعه آسیا میزان مازاد حساب جاری ترکمنستان در سال 2005 میلادی را معادل 9/0‌ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور برآورد کرد در حالی که در سال 2006 میلادی مازاد حساب جاری این کشور به 1/1‌ درصد از تولید ناخالص داخلی آن رسید.

در این سال کسری مالی حاصل از بخش‌های غیر نفتی در این کشور برابر با 5/9 درصد از تولید ناخالص داخلی غیرنفتی در این کشور بود.

برنامه هفت ساله اقتصادی و بانکداری ترکمنستان

رئیس جمهور ترکمنستان در ابتدای سال با اعلام آغاز برنامه اقتصادی و اجتماعی هفت ساله کشور (2025- 2019)، کلیات برنامه را نیز ذکر نمود. 

توسعه بخش انرژی، بهبود بخش حمل و نقل و ترانزیت، بهبود سودآوری حوزه‌های مختلف اقتصادی، ایجاد رقابت در تولید ملی، پیاده سازی اقتصاد دیجیتالی و برنامه دولت الکترونیک، رشد حجم کالاهای صادراتی، کاهش واردات، فعالیت های سرمایه گذاری در راستای جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی، خصوصی سازی اموال دولتی، ایجاد شرایط مطلوب برای بخش خصوصی از مهمترین اهداف این برنامه در سالهای آینده می‌باشد.

 

افتتاح حساب بانکی در ترکمنستان

برنامه بانکداری دیجیتالی و پیاده سازی دولت الکترونیک در بانک ترکمنستان

با توجه به ضرورت مدرنیزاسیون و دیجیتالی کردن عرصه تجاری، تشکیل سیستم یکپارچه تحرکات صادرات و رشد تولید علمی مبتنی بر کالاها و اجزای نوآورانه متمرکز است. اقتصاد دیجیتالی نقش مهمی در فعالیت تجارت خارجی در اقتصاد ملی دارد که توسعه تکنولوژیکی تولید، اشتغال جمعیت و رونق بازار داخلی با تولید کالاهای مصرفی داخلی را فراهم می آورد.

در این خصوص برنامه‌های دوره‌های کوتاه مدت شامل بخش های نظری و عملی برای این منظور توسعه داده شده است. این دوره‌ها با هدف بهبود مهارت های دیجیتالی مدیریت و درک عمومی از مبانی اقتصاد دیجیتال، ویژگی‌های ویژه و توانایی‌های فن آوری‌های دیجیتالی، تاثیر آنها در توسعه شاخه‌ها و حوزه‌های اجتماعی است. اهداف، جهت ها و مراحل اجرای مفهوم توسعه اقتصاد دیجیتال در ترکمنستان در سال های 2019 – 2025، بر اساس قانون از انتقال به اقتصاد دیجیتال، فناوری اطلاعات و ارتباطات، امنیت سایبری و سایر موضوعات برای برنامه‌های آموزشی است

اجرای موفقیت آمیز هر پروژه ملی، مستلزم مولفه‌های پرسنلی قدرتمند از جمله مدیریت و آموزش است. با ذکر این نکته، دوره‌های مبتنی بر اقتصاد دیجیتالی که در آکادمی خدمات دولتی سازمان یافته اند، در جهت ارتقاء توان بالقوه در همه شاخه‌های اقتصاد ملی تحت نظارت دقیق اجرای اقدامات برنامه ریزی شده برای اصلاح دیجیتال در سیستم های آموزشی و علمی قرار گرفته است.

حساب بانکی در کشور ترکمنستان

خدمات بانکی ثبتا در بیش از 100 کشور قابل اجراست و شما عزیزان می توانید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در کشورهای خارجی و همچنین در ترکمنستان با مراجعه به ثبتا امور خود را با کمترین هزینه انجام دهید. 

مراحل افتتاح حساب بانک در ترکمنستان

  • ارائه اسناد شخصی و شرکتی

  • تکمیل فرم درخواست بانک و دستورالعمل های مورد نیاز برای حساب بانکی شرکتی یا حساب بانکی شخصی برای امضا

  • ارسال مدارک تهیه شده برای افتتاح حساب

  • افتتاح حساب ترکمنستان

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد وضعیت اقتصادی ترکمنستان صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)

فهرست مطالب