اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

5/5 - (6 امتیاز)
امروز مورخ: ۱۰ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در سنگاپور * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در سنگاپور * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در سنگاپور * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در سنگاپور در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در سنگاپور را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در سنگاپور نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در سنگاپور میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در سنگاپور را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

مراحل افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در سنگاپور میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در سنگاپور را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب در بانک سنگاپور

افتتاح یک حساب بانکی در سنگاپور نظیر: HSBC, Standard Chartered, Citibank, DBS, OCBC, UOB, و غیره خواهید بود. بسیاری از بانک های موجود در سنگاپور نیاز به حضور فیزیکی افراد برای فرایند افتتاح حساب خواهند داشت. علاوه بر این شما ملزم به در نظر گرفتن موارد ذکر شده در ذیل خواهید بود:

اگر شما قادر به افتتاح حساب در این کشور نیستید ما برای شما این امور را انجام خواهیم داد

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

توصیه می شود که تمام فعالان تجاری برای افتتاح حساب در سنگاپور و داشتن حساب ارزی در ثبت شرکت در سنگاپور موارد کاری بسیار ساده زیر را مد نظر داشته باشند.

 افتتاح حساب بانکی مستلزم داشتن پاسپورت، مدرک ثبت تجاری، اساسنامه شرکت و همچنین مدرکی مبنی بر اثبات اسکان در این کشور است. 

اهمیت افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

اگر سرمایه قابل توجهی دارید، پیدا کردن مکانی برای شما برای کسب حداکثر بازده ضروری است. حساب های بانکی خارج از کشور گزینه بسیار خوبی است زیرا به لطف آنها می توانید از سیستم های بانکی و مالیاتی مطلوب تری استفاده کنید. در جهان مکان های زیادی وجود دارد که می توانید پول ما را برای دریافت حداکثر مزایا پیدا کنید.

یکی از این مقصد ها است سنگاپور این است که در حال تبدیل شدن به یک مرکز مهم مالی است و همچنین دارای یک سیستم بانکی نسبتاً توسعه یافته است. بنابراین یکی از بهترین گزینه ها برای باز کردن حساب است.

افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

مزایای حساب بانکی در سنگاپور

یکی از بزرگترین مزیت ها این است که سود سپرده های خارجی در سنگاپور مالیات نمی گیرد. هیچ نوع فشار مالیاتی بر سود سرمایه یا قانون درباره سپرده های بانکی و سرمایه گذاری ها وجود ندارد.

یکی دیگر از مزایای بزرگ افتتاح حساب خارج از کشور در سنگاپور وجود سطح بالای محرمانگی اطلاعات است. این امر به لطف امکان افتتاح حساب به نام اشخاص خارجی مانند شرکتها و SRL نیز امکان پذیر است.

بانک های سنگاپور خدماتی را  طور خاص برای مشتریان اروپایی و آمریکای شمالی ارائه می دهند که به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات بانکی در سال 2020 معرفی شده است.

نحوه افتتاح حساب بانکی در سنگاپور

در افتتاح حساب بانکی در سنگاپور مشکلی وجود ندارد، به خصوص اگر به بانک های تجاری بزرگ بروید. کافی است یک حساب کاربری ساده باز کنید که با مبلغ نسبتاً کم (چند صد دلار) از قبل می توانید این سرویس را شروع کنید.

سنگاپور یکی از مقصد های خارج از ساحل است که نمی توان حساب را از راه دور باز کرد. بنابراین با خدمات موسسه ثبتا می توانید به راحتی امور بانکی خود را انجام دهید.

ویژگی های افتتاح حساب در سنگاپور

سرمایه گذاران به دنبال خدمات بانکی برتر هستند که از مهمترین ویژگی های حساب بانکی در سنگاپور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

محرمانگی : محرمانه بودن بانکها در سنگاپور، به دارندگان حساب کمک می کند تا از سرمایه گذاری های خود در برابر چشمان کنجکاو در داخل یا خارج از کشور محافظت کنند. اسرار بانکی در سنگاپور نه تنها با قانون است، بلکه بخشی از فرهنگ ملی تجارت است. در واقع ، مقامات مالیاتی در سنگاپور به طور خاص از دسترسی به حسابهای بانکی به صورت جداگانه منع شده اند.

انعطاف پذیری در دارنده حساب : همچنین برای دستیابی به مزایای بیشتر برای حفظ حریم خصوصی و محافظت از دارایی ها ، می توان به نام اشخاص خارجی از طریق ثبت شرکت ها هم اقدام کرد.

حساب های چند ارزی: این حساب های چند ارزی، پوشش بسیار خوبی را برای کسانی هستند که از نوسانات نرخ ارز نگرانی دارند.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد وضعیت اقتصادی سنگاپور صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (6 امتیاز)

فهرست مطالب