اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

افتتاح حساب بانکی در مجارستان

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۰ /۰۷ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در مجارستان

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در مجارستان * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در مجارستان * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در مجارستان * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در مجارستان

افتتاح حساب بانکی در مجارستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در مجارستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در مجارستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در مجارستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در مجارستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در مجارستان را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در مجارستان

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در مجارستان

مراحل افتتاح حساب بانکی در مجارستان

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در مجارستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در مجارستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در مجارستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب بانکیدر مجارستان

افتتاح حساب بانکی در مجارستان بسیار پیچیده و زمان بر میباشد. اگر شما به یک حساب بانکی معتبر در مجارستان احتیاج دارید باید مقدمات آن را فراهم سازید. به طور کلی شما باید یک آدرس حقیقی در این کشور داشته باشید. که شرکت ما میتواند این سرویس را برای شما فراهم سازد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی در مجارستان با ما تماس بگیرید

افتتاح حساب بانکی در مجارستان

افتتاح حساب بانکی در این کشور به دو صورت امکان پذیر میباشد:

برای افتتاح حساب بانکی به صورت شخصی شما باید در مجارستان یک آدرس برای محل سکونت و ویزای معتبر به بانک ارایه دهید.

همچنین افتتاح حساب بانکی در این کشور برای شرکت ها به مراتب آسانتر میباشد. شما با ثبت شرکت در مجارستان میتوانید به یک شخصیت حقوقی تبدیل شوید و حساب بانکی خود را در یکی از بانک های مجارستان افتتاح نمایید.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی در مجارستان

این نوع مدارک برای برای افتتاح حساب بانکی در مجارستان (از طریق شرکت) است.

 • مدارک رسمی شرکت در مجارستان
 • آدرس حقیقی در مجارستان ( محل فعالیت شرکت )
 • اسکن پاسپورت مدیرعامل
 • ترجمه یک قبض از محل سکونت مدیرعامل
افتتاح حساب بانکی در مجارستان

انواع حساب بانکی در مجارستان

دو نوع حساب اصلی در این کشور شامل موارد زیر است:

سپرده بانکی : نرخ سود به مدت سپرده مدت دار شما بستگی دارد. بدون جریمه به طور معمول نمی توانید پول خود را تا رسیدن به پایان دوره تحویل بگیرید. امکان تهیه آن با HUF یا ارز خارجی وجود دارد. این نوع پس انداز می تواند برای مهاجران خارج از کشور یک کار طولانی مدت مفید باشد.

حساب امنیتی: پول شما بلوک نمی شود بنابراین می توانید در هر زمان برداشت کنید. نرخ متغیر بهره در حال حاضر حدود %6 الی 20% است.

بانک ها در مجارستان

از سال 1924 بانک مرکزی جمهوری مجارستان، عضوی از سیستم بانک های مرکزی است. بقیه بخش خصوصی است و به طور کلی می توان آن را به سه گروه تقسیم کرد:

 • بانک های تجاری
 • شعب بانک های خارجی
 • سایر موسسات مالی
 

درمورد آنچه که باید از نظر قیمت انتظار داشته باشید، هزینه متوسط نگهداری یک حساب بین 0.6€ و 9€ (یورو) است. هزینه های کارت اعتباری داخلی هنگام برداشت پول بسیار کم و در حدود 0.22€ (یورو) است.

انواع بانک ها در مجارستان

از جمله بانک های برتر مجارستان شامل:

 • Erste Bank
 • OTB Bank
 • K&H Bank
 • CitiBank Hungary
 • ING Bank Hungary
 • Deustche Bank Hungary
 • CIB Bank

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی مجارستان صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب