ثبت شرکت در آندامان جنوبی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در آندامان جنوبی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در آندامان جنوبی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در آندامان جنوبی میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در آندامان جنوبی
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در آندامان جنوبی

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در آندامان جنوبی

با ثبت شرکت در آندامان جنوبی یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور آندامان جنوبی برسید. ثبت شرکت در آندامان جنوبی، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در آندامان جنوبی فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی آندامان جنوبی با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور آندامان جنوبی به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در آندامان جنوبی ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در آندامان جنوبی همراه شما خواهد بود .

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در آندامان جنوبی

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در آندامان جنوبی به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در آندامان جنوبی بصورت فوری
ثبت شرکت در آندامان جنوبی توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در آندامان جنوبی با قیمت مناسب
ثبت شرکت در آندامان جنوبی بصورت تضمینی
ثبت شرکت در آندامان جنوبی توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه آندامان جنوبی

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در آندامان جنوبی

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در آندامان جنوبی توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در آندامان جنوبی

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در آندامان جنوبی شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در آندامان جنوبی با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در آندامان جنوبی توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در آندامان جنوبی

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در آندامان جنوبی دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در آندامان جنوبی

ثبت شرکت در آندامان جنوبی یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به آندامان جنوبی است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای آندامان جنوبی از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در آندامان جنوبی

برای این که موفق به ثبت شرکت در آندامان جنوبی شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت آندامان جنوبی از طریق ثبت شرکت در آندامان جنوبی توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در آندامان جنوبی

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در آندامان جنوبی اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در آندامان جنوبی ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در آندامان جنوبی، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در آندامان جنوبی

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در آندامان جنوبی باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در آندامان جنوبی باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور آندامان جنوبی پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در آندامان جنوبی

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در آندامان جنوبی ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور آندامان جنوبی نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور آندامان جنوبی راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در آندامان جنوبی

درک درست از ایده تجاری شما در کشور آندامان جنوبی، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در آندامان جنوبی ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در آندامان جنوبی

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در آندامان جنوبی ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور آندامان جنوبی شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور آندامان جنوبی

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در آندامان جنوبی شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور آندامان جنوبی آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در آندامان جنوبی هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در آندامان جنوبی

برای ثبت شرکت سهامی در آندامان جنوبی نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در آندامان جنوبی یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در آندامان جنوبی

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور آندامان جنوبی میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در آندامان جنوبی خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آندامان جنوبی از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در آندامان جنوبی را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در آندامان جنوبی

برای ثبت شرکت تعاونی در آندامان جنوبی به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور آندامان جنوبی بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در آندامان جنوبی

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور آندامان جنوبی ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در آندامان جنوبی اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در آندامان جنوبی

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور آندامان جنوبی دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در آندامان جنوبی

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در آندامان جنوبی به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در آندامان جنوبی خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در آندامان جنوبی
• ثبت شرکت تضامنی در آندامان جنوبی
• ثبت شرکت سهامی در آندامان جنوبی
• ثبت شرکت تولیدی در آندامان جنوبی
حال که با انواع شرکت های مختلف در آندامان جنوبی ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در آندامان جنوبی بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در آندامان جنوبی به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور آندامان جنوبی را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در آندامان جنوبی

تاسیس یک شرکت در آندامان جنوبی و یا سرمایه گذاری در آندامان جنوبی ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور آندامان جنوبی، و یا قوانین مقررات کشور آندامان جنوبی آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی آندامان جنوبی بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در آندامان جنوبی را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در آندامان جنوبی به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای آندامان جنوبی.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور آندامان جنوبی
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در آندامان جنوبی لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در آندامان جنوبی

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در آندامان جنوبی باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در آندامان جنوبی

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در آندامان جنوبی آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در آندامان جنوبی

با آغاز فرایند ثبت شرکت در آندامان جنوبی معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در آندامان جنوبی

ثبت شرکت در آندامان جنوبی به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور آندامان جنوبی را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در آندامان جنوبی ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در آندامان جنوبی

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور آندامان جنوبی ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در آندامان جنوبی است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور آندامان جنوبی ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور آندامان جنوبی شوید. در صورت اخذ اقامت دائم آندامان جنوبی می توانید پاسپورت آندامان جنوبی را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور آندامان جنوبی را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور آندامان جنوبی به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در آندامان جنوبی

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در آندامان جنوبی نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت آندامان جنوبی از طریق ثبت شرکت در آندامان جنوبی ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور آندامان جنوبی راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در آندامان جنوبی

شما با ثبت شرکت در آندامان جنوبی می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور آندامان جنوبی را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در آندامان جنوبی عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور آندامان جنوبی
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس آندامان جنوبی
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور آندامان جنوبی برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در آندامان جنوبی
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور آندامان جنوبی و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در آندامان جنوبی و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور آندامان جنوبی کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور آندامان جنوبی در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در آندامان جنوبی معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در آندامان جنوبی و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در آندامان جنوبی با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد آندامان جنوبی اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در آندامان جنوبی

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه آندامان جنوبی استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه آندامان جنوبی میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه آندامان جنوبی چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه آندامان جنوبی دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه آندامان جنوبی باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد آندامان جنوبی میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با آندامان جنوبی در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به آندامان جنوبی هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات آندامان جنوبی چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه آندامان جنوبی دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه آندامان جنوبی صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با آندامان جنوبی میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه آندامان جنوبی باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور آندامان جنوبی بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات آندامان جنوبی توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه آندامان جنوبی دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه آندامان جنوبی استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه آندامان جنوبی استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران آندامان جنوبی بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه آندامان جنوبی با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد آندامان جنوبی با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه آندامان جنوبی منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات آندامان جنوبی بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه آندامان جنوبی ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.