ثبت شرکت در اورنجستاد

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در اورنجستاد را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در اورنجستاد را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در اورنجستاد میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ: ۳۰ /۱۱ /۱۴۰۲
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در اورنجستاد
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در اورنجستاد

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در اورنجستاد

با ثبت شرکت در اورنجستاد یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور اورنجستاد برسید. ثبت شرکت در اورنجستاد، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در اورنجستاد فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی اورنجستاد با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور اورنجستاد به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در اورنجستاد ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در اورنجستاد همراه شما خواهد بود .

🔵 خدمات ثبتی: ثبت شرکت و موسسه خارجی
🔵 بخش اجرایی امور ثبتی: واحد امور ثبت و تاسیس شرکت ها
🔵 مرجع ثبت: اداره ثبت شرکت ها
🔵 دفاتر مدیریت: دفاتر مرکزی واقع در کشورهای ایران- امارات- ترکیه- آلمان- استرالیا- انگلیس- کانادا- فنلاند- آذربایجان و ...
🔵 تعداد کارشناسان : 15 نفرکارشناس امور ثبت شرکت ها
🔵 مدیران ارشد موسسه: برای اطلاع از مدیران ارشد وارد بخش هیئت مدیران شده و اطلاعات کامل مدیران را مشاهده نمایید
🔵 سال تاسیس: موسسه ثبتی و امور مهاجرتی SABTTA در سال 1998 تاسیس و پایه گذاری شد.

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در اورنجستاد

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در اورنجستاد به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در اورنجستاد بصورت فوری
ثبت شرکت در اورنجستاد توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در اورنجستاد با قیمت مناسب
ثبت شرکت در اورنجستاد بصورت تضمینی
ثبت شرکت در اورنجستاد توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه اورنجستاد

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در اورنجستاد

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در اورنجستاد توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در اورنجستاد

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در اورنجستاد شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در اورنجستاد با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در اورنجستاد توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در اورنجستاد

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در اورنجستاد دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در اورنجستاد

ثبت شرکت در اورنجستاد یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به اورنجستاد است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای اورنجستاد از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در اورنجستاد

برای این که موفق به ثبت شرکت در اورنجستاد شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت اورنجستاد از طریق ثبت شرکت در اورنجستاد توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در اورنجستاد

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در اورنجستاد اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در اورنجستاد ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در اورنجستاد، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در اورنجستاد

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در اورنجستاد باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در اورنجستاد باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور اورنجستاد پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در اورنجستاد

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در اورنجستاد ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور اورنجستاد نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور اورنجستاد راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در اورنجستاد

درک درست از ایده تجاری شما در کشور اورنجستاد، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در اورنجستاد ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در اورنجستاد

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در اورنجستاد ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور اورنجستاد شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور اورنجستاد

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در اورنجستاد شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور اورنجستاد آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در اورنجستاد هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در اورنجستاد

برای ثبت شرکت سهامی در اورنجستاد نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در اورنجستاد یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در اورنجستاد

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور اورنجستاد میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در اورنجستاد خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اورنجستاد از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در اورنجستاد را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در اورنجستاد

برای ثبت شرکت تعاونی در اورنجستاد به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور اورنجستاد بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در اورنجستاد

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور اورنجستاد ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در اورنجستاد اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در اورنجستاد

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور اورنجستاد دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در اورنجستاد

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در اورنجستاد به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در اورنجستاد خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در اورنجستاد
• ثبت شرکت تضامنی در اورنجستاد
• ثبت شرکت سهامی در اورنجستاد
• ثبت شرکت تولیدی در اورنجستاد
حال که با انواع شرکت های مختلف در اورنجستاد ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در اورنجستاد بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در اورنجستاد به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور اورنجستاد را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در اورنجستاد

تاسیس یک شرکت در اورنجستاد و یا سرمایه گذاری در اورنجستاد ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور اورنجستاد، و یا قوانین مقررات کشور اورنجستاد آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی اورنجستاد بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در اورنجستاد را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در اورنجستاد به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای اورنجستاد.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور اورنجستاد
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در اورنجستاد لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در اورنجستاد

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در اورنجستاد باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در اورنجستاد

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در اورنجستاد آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در اورنجستاد

با آغاز فرایند ثبت شرکت در اورنجستاد معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در اورنجستاد

ثبت شرکت در اورنجستاد به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور اورنجستاد را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در اورنجستاد ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در اورنجستاد

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور اورنجستاد ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در اورنجستاد است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور اورنجستاد ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور اورنجستاد شوید. در صورت اخذ اقامت دائم اورنجستاد می توانید پاسپورت اورنجستاد را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور اورنجستاد را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور اورنجستاد به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در اورنجستاد

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در اورنجستاد نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت اورنجستاد از طریق ثبت شرکت در اورنجستاد ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور اورنجستاد راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در اورنجستاد

شما با ثبت شرکت در اورنجستاد می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور اورنجستاد را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در اورنجستاد عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور اورنجستاد
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس اورنجستاد
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور اورنجستاد برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در اورنجستاد
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور اورنجستاد و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در اورنجستاد و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور اورنجستاد کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور اورنجستاد در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در اورنجستاد معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در اورنجستاد و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در اورنجستاد با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد اورنجستاد اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در اورنجستاد

نوع شرکت
هزینه ثبت شرکت
LTD
تماس بگیرید

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه اورنجستاد استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه اورنجستاد میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه اورنجستاد چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه اورنجستاد دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه اورنجستاد باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد اورنجستاد میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با اورنجستاد در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به اورنجستاد هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات اورنجستاد چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه اورنجستاد دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه اورنجستاد صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با اورنجستاد میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه اورنجستاد باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور اورنجستاد بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات اورنجستاد توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه اورنجستاد دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه اورنجستاد استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه اورنجستاد استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران اورنجستاد بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه اورنجستاد با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد اورنجستاد با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه اورنجستاد منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات اورنجستاد بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه اورنجستاد ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.