ثبت شرکت در پرنس ادوارد

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در پرنس ادوارد را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در پرنس ادوارد را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در پرنس ادوارد میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در پرنس ادوارد
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در پرنس ادوارد

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در پرنس ادوارد

با ثبت شرکت در پرنس ادوارد یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور پرنس ادوارد برسید. ثبت شرکت در پرنس ادوارد، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در پرنس ادوارد فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی پرنس ادوارد با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور پرنس ادوارد به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در پرنس ادوارد ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در پرنس ادوارد همراه شما خواهد بود .

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در پرنس ادوارد

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در پرنس ادوارد به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در پرنس ادوارد بصورت فوری
ثبت شرکت در پرنس ادوارد توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در پرنس ادوارد با قیمت مناسب
ثبت شرکت در پرنس ادوارد بصورت تضمینی
ثبت شرکت در پرنس ادوارد توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه پرنس ادوارد

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در پرنس ادوارد

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در پرنس ادوارد توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در پرنس ادوارد

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در پرنس ادوارد شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در پرنس ادوارد با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در پرنس ادوارد توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در پرنس ادوارد

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در پرنس ادوارد دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در پرنس ادوارد

ثبت شرکت در پرنس ادوارد یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به پرنس ادوارد است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای پرنس ادوارد از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در پرنس ادوارد

برای این که موفق به ثبت شرکت در پرنس ادوارد شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت پرنس ادوارد از طریق ثبت شرکت در پرنس ادوارد توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در پرنس ادوارد

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در پرنس ادوارد اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در پرنس ادوارد ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در پرنس ادوارد، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در پرنس ادوارد

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در پرنس ادوارد باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در پرنس ادوارد باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور پرنس ادوارد پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در پرنس ادوارد

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در پرنس ادوارد ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور پرنس ادوارد نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور پرنس ادوارد راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در پرنس ادوارد

درک درست از ایده تجاری شما در کشور پرنس ادوارد، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در پرنس ادوارد ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در پرنس ادوارد

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در پرنس ادوارد ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور پرنس ادوارد شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور پرنس ادوارد

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در پرنس ادوارد شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور پرنس ادوارد آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در پرنس ادوارد هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در پرنس ادوارد

برای ثبت شرکت سهامی در پرنس ادوارد نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در پرنس ادوارد یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در پرنس ادوارد

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور پرنس ادوارد میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در پرنس ادوارد خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پرنس ادوارد از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در پرنس ادوارد را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در پرنس ادوارد

برای ثبت شرکت تعاونی در پرنس ادوارد به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور پرنس ادوارد بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در پرنس ادوارد

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور پرنس ادوارد ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در پرنس ادوارد اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در پرنس ادوارد

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور پرنس ادوارد دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در پرنس ادوارد

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در پرنس ادوارد به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در پرنس ادوارد خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در پرنس ادوارد
• ثبت شرکت تضامنی در پرنس ادوارد
• ثبت شرکت سهامی در پرنس ادوارد
• ثبت شرکت تولیدی در پرنس ادوارد
حال که با انواع شرکت های مختلف در پرنس ادوارد ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در پرنس ادوارد بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در پرنس ادوارد به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور پرنس ادوارد را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در پرنس ادوارد

تاسیس یک شرکت در پرنس ادوارد و یا سرمایه گذاری در پرنس ادوارد ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور پرنس ادوارد، و یا قوانین مقررات کشور پرنس ادوارد آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی پرنس ادوارد بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در پرنس ادوارد را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در پرنس ادوارد به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای پرنس ادوارد.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور پرنس ادوارد
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در پرنس ادوارد لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در پرنس ادوارد

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در پرنس ادوارد باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در پرنس ادوارد

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در پرنس ادوارد آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در پرنس ادوارد

با آغاز فرایند ثبت شرکت در پرنس ادوارد معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در پرنس ادوارد

ثبت شرکت در پرنس ادوارد به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور پرنس ادوارد را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در پرنس ادوارد ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در پرنس ادوارد

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور پرنس ادوارد ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در پرنس ادوارد است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور پرنس ادوارد ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور پرنس ادوارد شوید. در صورت اخذ اقامت دائم پرنس ادوارد می توانید پاسپورت پرنس ادوارد را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور پرنس ادوارد را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور پرنس ادوارد به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در پرنس ادوارد

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در پرنس ادوارد نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت پرنس ادوارد از طریق ثبت شرکت در پرنس ادوارد ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور پرنس ادوارد راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در پرنس ادوارد

شما با ثبت شرکت در پرنس ادوارد می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور پرنس ادوارد را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در پرنس ادوارد عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور پرنس ادوارد
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس پرنس ادوارد
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور پرنس ادوارد برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در پرنس ادوارد
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور پرنس ادوارد و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در پرنس ادوارد و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور پرنس ادوارد کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور پرنس ادوارد در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در پرنس ادوارد معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در پرنس ادوارد و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در پرنس ادوارد با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد پرنس ادوارد اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در پرنس ادوارد

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه پرنس ادوارد استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه پرنس ادوارد میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه پرنس ادوارد چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه پرنس ادوارد دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه پرنس ادوارد باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد پرنس ادوارد میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با پرنس ادوارد در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به پرنس ادوارد هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات پرنس ادوارد چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه پرنس ادوارد دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه پرنس ادوارد صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با پرنس ادوارد میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه پرنس ادوارد باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور پرنس ادوارد بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات پرنس ادوارد توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه پرنس ادوارد دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه پرنس ادوارد استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه پرنس ادوارد استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران پرنس ادوارد بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه پرنس ادوارد با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد پرنس ادوارد با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه پرنس ادوارد منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات پرنس ادوارد بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه پرنس ادوارد ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.