اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس
ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

مراحل ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر سنت کیتس و نویس

در این مقاله به صورت جامع با کشور سنت کیتس و نویس، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در سنت کیتس و نویس، ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس، مراحل ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در سنت کیتس و نویس در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی آن با شرایط اقتصادی، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور سنت کیتس و نویس به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس یک کشور جزیره ای در هند غربی است. این کشور یک قلمرو مشترک المنافع است. پایتخت این کشور شهر باستر است که در جزیره بزرگتر سنت کیتس واقع شده است. باستر همچنین بندر اصلی برای ورود مسافر (از طریق کشتی های تفریحی) و هم بار است. جزیره کوچکتر نویس تقریباً 3 کیلومتر (2 مایل) در جنوب شرقی سنت کیتس، در مجرای کم عمقی به نام باریک ها واقع شده است. جمعیت این کشور در حدود ۵۲۰۰۰ نفر می باشد. واحد پول سنت کیتس و نویس دلار کارائیب شرقی است. این کشور از تاریخ ۲۳ سپتامبر ۱۹۸۳ عضو سازمان ملل متحد شده است. 82 درصد از مردم این کشور مسیحی هستند. علاوه بر این ۹۰٪ نژاد مردم این کشور را سیاهان و ۵٪ را دورگه سیاه و سفید تشکیل می‌دهد. سنت کیتس و نویس یک دولت مستقل دارد که به صورت دموکراتیک و فدرال است. سنت کیتس و نویس یک مجلس قانونگذاری به نام مجلس شورای ملی دارد. سنت کیتس و نویس هیچ اختلاف بین المللی ندارد. سنت کیتس و نویس عضو جامعه کارائیب، سازمان کشورهای شرق کارائیبOECS  و سازمان کشورهای آمریکایی است.

شرایط اقتصادی کشور سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس دارای دو جزیره است که از ویژگی های اقتصاد گردشگری، کشاورزی و صنایع تولید سبک آن است. شکر صادرات اولیه از دهه 1940 به بعد بود، اما افزایش هزینه های تولید و قیمت های پایین بازار جهانی منجر به کاهش صادرات آن شد. اما تلاش های دولت برای کاهش وابستگی به آن باعث تنوع فزاینده بخش کشاورزی شده است. سنت کیتس و نویس برای هدایت اقتصاد خود، به شدت وابسته به جهانگردی است، بخشی که از دهه 1970 گسترش قابل توجهی یافته است. در سال های اخیر دولت تلاش کرده است از طریق کشاورزی، گردشگری، تولید صادرات گرا و بانکداری خارج از کشور اقتصاد را متنوع کند. در ژوئیه 2015، سنت کیتس و نویس و جمهوری ایرلند توافق نامه مالیاتی را امضا کردند تا همکاری بین المللی در امور مالیاتی را از طریق تبادل اطلاعات ارتقا دهد. این توافق نامه توسط کارگروه مجمع جهانی OECD در زمینه تبادل موثر اطلاعات تهیه شده است که متشکل از نمایندگان کشورهای عضو OECD و 11 کشور دیگر در حوزه دریای کارائیب و سایر مناطق جهان است.

ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

مزایا ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

هنگام تأسیس شرکت در سنت کیتس و نویس، یک سرمایه گذار علاقه مند باید علاوه بر توجه به مراحل قانونی و مقررات بین المللی، به عوامل فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی آن کشور توجه کند. عدم انجام این کار می تواند عواقب ناخواسته ای در پی داشته باشد و منجر به هدر رفتن زمان ، پول و انرژی به دلیل برنامه ریزی ضعیف و عدم انجام تحقیقات شود. هر کشوری در جهان چالش های پیچیده ای در رابطه با ثبت شرکت ، توسعه و تداوم تجارت دارد. سرمایه گذاران خطرپذیر و کارآفرینان هنگام برنامه ریزی برای ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس، باید زیرساخت های موجود در آن در نظر بگیرند. گرچه زیرساخت ها می توانند به ایجاد یک روند مناسب در پیشبرد اهداف کسب و کار کمک کنند، اما همچنین می توانند از اشباع بازار و کاهش پتانسیل رشد برخوردار باشد. از طرف دیگر ، کمبود زیرساخت ها اغلب مانع اصلی رشد است. سرمایه گذاران و شرکت های خارجی باید با پشتیبانی یک تیم حقوقی آگاه و با تجربه وارد فعالیت تجاری شوند. فقط کسی که اطلاعات دقیق در مورد قانون شرکت های محلی و بین المللی دارد ، می تواند در خارج از کشور تجارت خود را راه اندازی کند. يکي از محبوب ترين شرکت ها در این کشور، شرکت مسئولیت محدود می باشد. کارآفرینان با استفاده از این نوع شرکت مي توانند هر نوع کسب و کاري را ایجاد کنند.

قوانین ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور سنت کیتس و نویس وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور سنت کیتس و نویس برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهم ترین این قوانین آشنا خواهیم شد: سیستم مالیاتی این کشور یکی از بهترین سیستم های مالیاتی در جهان است. در این کشور مالیات بر درآمد جهانی، مالیات بر ارث و ثروت و … وجود ندارد. همچنین مالیات بر سود سرمایه فقط درصورتی که دارایی طی 12 ماه از تاریخ خرید به فروش برسد، اخذ می شود. اشخاص حقوقی مقیم شرکت هایی هستند که به طور رسمی در سنت کیتس ثبت شده و توسط مدیران محلی اداره می شوند. نرخ مالیات شرکت ها 35٪ است. این نرخ بالا است ، اما مزایای خاصی دارد. مالیات بر ارزش افزوده از فروش کالاها و خدمات در جزایر و از واردات کالاها و خدمات به سنت کیتس و نویس اخذ می شود. نرخ مالیات بر ارزش افزوده 17٪ است. در بخش توریست و هتل این نرخ به 10٪ کاهش می یابد. نرخ سود کالاها و خدمات خاص می تواند صفر باشد.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور سنت کیتس و نویس به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور سنت کیتس و نویس برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط ویژه آن می‌تواند به عنوان یک عامل مثبت برای رشد کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سنت کیتس و نویس با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب