ثبت شرکت در نیوجرسی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در نیوجرسی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به ثبت شرکت در نیوجرسی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند

ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
امروز مورخ: ۱۴ /۱۱ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

ثبت شرکت در کشور نیوجرسی

خدمات ثبت شرکت در نیوجرسی

با ثبت شرکت در نیوجرسی یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور نیوجرسی برسید. ثبت شرکت در نیوجرسی، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در نیوجرسی فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی نیوجرسی با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور نیوجرسی به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در نیوجرسی ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در نیوجرسی همراه شما خواهد بود .

دلایل ثبت شرکت در نیوجرسی

ثبت شرکت در نیوجرسی یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به نیوجرسی است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای نیوجرسی از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

اطلاعات عمومی

تاسیس و راه اندازی شرکت در نیوجرسی

برای این که موفق به ثبت شرکت در نیوجرسی شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت نیوجرسی از طریق ثبت شرکت در نیوجرسی توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در نیوجرسی

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در نیوجرسی اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در نیوجرسی ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در نیوجرسی، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در نیوجرسی

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در نیوجرسی باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در نیوجرسی باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور نیوجرسی پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در نیوجرسی

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در نیوجرسی ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور نیوجرسی نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور نیوجرسی راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در نیوجرسی

درک درست از ایده تجاری شما در کشور نیوجرسی، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در نیوجرسی ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در نیوجرسی

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در نیوجرسی ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور نیوجرسی شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور نیوجرسی

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در نیوجرسی شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور نیوجرسی آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در نیوجرسی هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در نیوجرسی

برای ثبت شرکت سهامی در نیوجرسی نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در نیوجرسی یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در نیوجرسی

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور نیوجرسی میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در نیوجرسی خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نیوجرسی از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در نیوجرسی را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در نیوجرسی

برای ثبت شرکت تعاونی در نیوجرسی به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور نیوجرسی بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در نیوجرسی

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور نیوجرسی ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در نیوجرسی اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در نیوجرسی

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور نیوجرسی دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در نیوجرسی

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در نیوجرسی به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در نیوجرسی خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در نیوجرسی
• ثبت شرکت تضامنی در نیوجرسی
• ثبت شرکت سهامی در نیوجرسی
• ثبت شرکت تولیدی در نیوجرسی
حال که با انواع شرکت های مختلف در نیوجرسی ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در نیوجرسی بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در نیوجرسی به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور نیوجرسی را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در نیوجرسی

تاسیس یک شرکت در نیوجرسی و یا سرمایه گذاری در نیوجرسی ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور نیوجرسی، و یا قوانین مقررات کشور نیوجرسی آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی نیوجرسی بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در نیوجرسی را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در نیوجرسی به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای نیوجرسی.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور نیوجرسی
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در نیوجرسی لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در نیوجرسی

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در نیوجرسی باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در نیوجرسی

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در نیوجرسی آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در نیوجرسی

با آغاز فرایند ثبت شرکت در نیوجرسی معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در نیوجرسی

ثبت شرکت در نیوجرسی به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور نیوجرسی را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در نیوجرسی ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در نیوجرسی

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور نیوجرسی ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در نیوجرسی است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور نیوجرسی ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور نیوجرسی شوید. در صورت اخذ اقامت دائم نیوجرسی می توانید پاسپورت نیوجرسی را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور نیوجرسی را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت در کشور نیوجرسی به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در نیوجرسی

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در نیوجرسی نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت نیوجرسی از طریق ثبت شرکت در نیوجرسی ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور نیوجرسی راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در نیوجرسی

شما با ثبت شرکت در نیوجرسی می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور نیوجرسی را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در نیوجرسی عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور نیوجرسی
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس نیوجرسی
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور نیوجرسی برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در نیوجرسی
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور نیوجرسی و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در نیوجرسی و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور نیوجرسی کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور نیوجرسی در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در نیوجرسی معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در نیوجرسی و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در نیوجرسی با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد نیوجرسی اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:
ثبت شرکت در کشور نیوجرسی

نیوجرسی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات نیوجرسی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به نیوجرسی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری نیوجرسی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور نیوجرسی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست نیوجرسی را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور نیوجرسی

شروط و الزامات نیوجرسی

مراحل نیوجرسی

توجه داشته باشید بمنظور نیوجرسی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل نیوجرسی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور نیوجرسی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در نیوجرسی

در این مقاله به صورت جامع با کشور نیوجرسی، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در نیوجرسی، ثبت شرکت در کشور نیوجرسی، مراحل ثبت شرکت در کشور نیوجرسی و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور نیوجرسی آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در نیوجرسی در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی آن با شرایط اقتصادی، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور نیوجرسی می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور نیوجرسی موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور نیوجرسی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور نیوجرسی

نیوجرسی کشوری در شرق ایالات متحده آمریکا و یکی از ایالت‌های ساحلی اقیانوس اطلس آمریکا است. این کشور از شمال و شرق با ایالت نیویورک همسایه است. همچنین از جنوب و جنوب شرقی با اقیانوس اطلس و از غرب و جنوب غربی با دلاور و پنسیلوانیا همسایه است. نیوجرسی از لحاظ مساحت چهارمین ایالت کوچ در منطقه یه شمار می رود اما از نظر جمعیت با ۸۸۸۲۱۹۰ نفر در رتبه 11 قرار دارد. از سال 2020، نیوجرسی بیشترین تعداد میلیونر ها را در کل ایالت های آمریکا داشت. بر اساس داده های سال 2017، این نیوجرسی دومین ایالت ثروتمند ایالات متحده با درآمد متوسط ​​خانوار بود. نیوجرسی یک کشور صنعتی و پرتراکم‌ در ایالت ایالات متحده است. بزرگ‌ترین شهر این کشور، نیوآرک نام دارد. یکی از شهر‌های نیوجرسی از لحاظ آماری در بخشی از نیویورک‌سیتی و فیلادلفیا قرار می‌گیرد. در حدود 69 درصد از مردم این کشور سفیدپوستان آمریکایی و 14 در صد نیز سیاه پوستان آمریکایی هستند. این کشور پس از نیویورک بیشترین تعداد یهودی و پس از میشیگان بیشترین جمعیت مسلمان را  در خود جا داده‌است. زبان رسمی مردم این کشور زبان انگلیسی است.

شرایط اقتصادی کشور نیوجرسی

تولید ناخالص ایالت نیوجرسی در سال 2019 به 564.0 میلیارد دلار رسید که رشد 5/4 درصدی 5 ساله تا 2019 را نشان می داد. مشاغل مختلف در نیوجرسی در مجموع 24.2 میلیون نفر در سال 2018 استخدام کردند در این کشور متوسط ​​رشد سالانه اشتغال 2.6 درصد می باشد. بخش های اصلی اشتغال در نیوجرسی شامل بخش مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی، تجارت خرده فروشی و خدمات حرفه ای می باشد. رشد تولید ناخالی (GSP) نیوجرسی در میان 50 ایالت آمریکا در رتبه 31 قرار دارد. GSP یک شاخص رایج است که برای ردیابی سلامت اقتصادی استفاده می شود. در این ایالت صنعت ساخت و ساز علاوه بر ایجاد شغل درآمد زیادی را نصیب کشور می کند. و تاصیر بالایی بر اقتصاد دارد. درآمد حاصل از ساخت و سازهای مسکونی در سال 2019 برابر با 4.5 میلیارد دلار بود که نیوجرسی  را بر این اساس در رتبه 42 در ایالات متحده قرار داد. تعداد پروانه های ساختمانی صادر شده در نیوجرسی در سال 2019 در حدود 37082 بود که 5.7٪ رشد نسبت به 5 سال گذشته را نشان می داد. نیوجرسی به عنوان قطب داروسازی آمریکا شناخته می شود.

ثبت شرکت در کشور نیوجرسی

مزایا ثبت شرکت در کشور نیوجرسی

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور نیوجرسی هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور نیوجرسی

شرکت با مسئولیت محدود: این نوع شرکت یکی از انواع شرکت های رایج در نیوجرسی است که برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نیوجرسی به حداقل یک مدیر و یک سهامدار و همچنین حداقل سرمایه یک دلار آمریکا نیاز است. در این کشور هیچ نوع محدودیتی در فعالیت شرکت با مسئولیت محدود وجود ندارد. علاوه بر این برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد. افراد و شرکت های خارجی می توانند مالکیت 100 درصد مشرکت را داشته باشند. این نوع شرکت برای اکثر صنایع و خدمات مناسب است. برای ثبت این نوع شرکت می بایست می بایست صورت های مالی حسابرسی شده ارائه شود.
دفتر شعبه: دفتر شعبه نوعی شرکت زیر مجموعه برای شرکت مادر است است که می تواند قرار دادهای فروش محلی امضا کند و از طریق مشتریان به درآمد برسد. دفتر شعبه حیطه اختیارات پایینی دارد و فقط در محدوده تعریف شده توسط شرکت مادر می تواند فعالیت کند.

دفتر نمایندگی: دفتر نمایندگی به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت مادر در زمینه ارتقاء شرکت مادر و تحقیقات بازار فعالیت می کند.

قوانین ثبت شرکت در کشور نیوجرسی

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور کشور نیوجرسی وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور کشور نیوجرسی برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور کشور نیوجرسی برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور کشور نیوجرسی قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهم ترین این قوانین آشنا خواهیم شد: نرخ مالیات مشاغل تجاری در نیوجرسی 9٪ از کل درآمد خالص تعدیل شده است. این نرخ مالیات برای کلیه شرکت هایی با درآمد خالص 100000 دلار یا کمتر از آن 7.5٪ است. همچنین این نرخ برای همه شرکت هایی با درآمد خالص 50000 دلار یا کمتر 6.5٪ است. برای سالهای تقویمی که از سال 2006 آغاز می شود و بعد از آن، حداقل مالیات شرکت ها براساس درآمد ناخالص در نیوجرسی است. حداقل مالیات برای گروه های وابسته یا تحت کنترل ثابت است و به میزان 2000 دلار برای هر عضو گروهی که کل حقوق و دستمزد آن 5000000 دلار باشد. سال حسابداری، چه تقویمی و چه مالی ، همان دوره حسابداری برای اهداف مالیات فدرال است. باید به این نکته توجه داشت که پایان دوره حسابداری برای فدرال و نیوجرسی یکسان باشد.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور نیوجرسی، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور نیوجرسی باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور نیوجرسی موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور نیوجرسی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور نیوجرسی برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط ویژه آن می‌تواند به عنوان یک عامل مثبت برای رشد کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور نیوجرسی با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب