اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی

Rate this page
امروز مورخ: ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور کره‌ی جنوبی

ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی

مراحل ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور کره‌ی جنوبی

محتوای این صفحه عبارتند از:

اقدامات لازم برای ثبت شرکت در کره جنوبی

رویکرد ما برای ادغام شرکت در کره جنوبی.

کره جنوبی فرصتی سودآور برای ایجاد و مدیریت یک شرکت محلی از خود شما ارائه می‌دهد. ما می‌توانیم با شما برای شناسایی ساختار شرکت که به بهترین راستا با خود استراتژی در کشور و برنامه‌های توسعه بلندمدت.

با مشارکت با New Horizons Global Partners ، ما به شما کمک خواهیم کرد که ادغام شرکت تا پایان کار خود را مدیریت کنید. این شامل:

رسیدگی به تنظیم و ثبت‌نام حقوق و دستمزد. پس از پایان کار، ما کارمندان را از وضعیت اشتغال فعلی آنها – تحت PEO – به وضعیت شرکت شما منتقل می‌کنیم. 

نظارت بر همان مزایایی که شرکت شما تحت مالکیت شرکت تابعه جدید شما به کارمندان خارجی شما ارائه داده است. 

جمع‌آوری قراردادهای کاری محلی و مواد قانونی مجاز برای تأسیس نهاد جدید خود. 

راهنمایی استراتژیک در زمینه مذاکرات قرارداد با کارمندان. 

ثبت شرکت خارجی در کره جنوبی

یک شرکت سرمایه‌گذاری شده خارجی، یک شرکت سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی یا یک شرکت سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی یک شرکت محلی است که طبق قانون کشور تحت یک سرمایه‌گذاری خارجی کار می‌کند. این نوع تجارت شخص حقوقی جداگانه‌ای از شرکت خارجی است. از این روش می‌توان برای ایجاد یک شرکت تابعه استفاده کرد.

حداقل یک سهام‌دار و مدیر برای تأسیس شرکت سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی لازم است. آنها می‌توانند از هر ملیت باشند. سهام شرکت‌های کره جنوبی نیازی به ساکنان محلی ندارد.

بسیاری از سرمایه‌گذاران این گزینه را انتخاب می‌کنند زیرا این امر امکان معاملات مالیاتی مطلوب‌تری را فراهم می‌کند، نهاد خارجی را از مسئولیت محافظت می‌کند و حواله آسان سود را می‌دهد. پشتیبانی مالیاتی و مشوق‌های اضافی ممکن است در دسترس باشد.

بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی این نوع نهاد را تأسیس می‌کنند زیرا شرکت اصلی را از بدهی‌های شرکت FDI عایق می‌کند. بااین‌حال، این گزینه معمولاً با نیازهای بالاتر اداری و انطباق همراه است.

برای تشکیل این نوع شرکت، هر سرمایه‌گذار باید حداقل 100 میلیون وون سرمایه‌گذاری کند. 

اگر شرکتی که شرکت FDI تأسیس می‌کند یک تجارت خصوصی است، صدور ویزای سرمایه‌گذاری تجاری مجاز نیست. اگر تجارت حداقل 300 میلیون KRW سرمایه‌گذاری کند، تجارت می‌تواند ویزای تجاری دریافت کند.

شرکت سهامی در کره جنوبی

طبق قوانین کره، یک شرکت سرمایه‌گذاری خارجی می‌تواند با انواع مختلفی از تجارت تشکیل شود:

شرکت سهامی

یک شرکت سهامی یا Chushik Hoesa تنها نوع نهاد شرکتی است که در حال حاضر می‌تواند سهام عمومی خود را در کره جنوبی منتشر کند. این یکی از رایج‌ترین فرم‌های شرکتی برای شرکت‌های خارجی است که شرکت‌های تابعه را در کره تأسیس می‌کنند.

با استفاده از این نوع نهاد، مسئولیت سهام‌داران به سرمایه‌گذاری آنها در برابر شرکت محدود می‌شود. سهام ممکن است آزادانه قابل انتقال باشد، اما ممکن است هیئت‌مدیره مجبور باشد هرگونه انتقال را تصویب کند. جلسات سالیانه سهام‌داران برای این نوع شرکت‌ها لازم است.

شرکت با مسئولیت محدود

یک شرکت با مسئولیت محدود یا Yunhan Hoesa ، یک شرکت نزدیک با 50 سهام‌دار یا کمتر است. سهام‌داران از مسئولیت محدودی برخوردار هستند. حداقل یک سهام‌دار و یک مدیر برای ایجاد این نوع نهاد در کره جنوبی لازم است. با این حال، موارد کمی در رابطه با مدیران و حسابداری وجود دارد. حداقل سرمایه سهام استفاده شده این شرکت‌ها 1 دلار آمریکا است. برخی از شرکت‌ها این گزینه را به دلیل مزایای مالیاتی مانند مزایای عبور و مرور و دستورالعمل‌های ساده گزارش، انتخاب می‌کنند. قانون تجارت کره از شرکت‌های با مسئولیت محدود از تهیه سهام و انتشار اوراق قرضه شرکتی منع کرده است. 

ثبت شرکت در کشور کره‌جنوبی

شراکت و تاسیس شرکت در کره جنوبی

مشارکت یا Hapmyeong Hoesa توسط دو یا چند شریک تشکیل می‌شود که همه آنها مسئولیت نامحدود دارند. انتقال مالکیت برای این نوع ساختار محدود است و نیاز به موافقت همه شرکای باقی‌مانده دارد. این نوع تجارت مسئول پرداخت مالیات شرکت‌های کره‌ای است و نمی‌توان به‌عنوان یک نهاد انتقال‌دهنده با آن رفتار کرد

ثبت شرکت محدود در کره جنوبی

مشارکت محدود

شرکت تضامنی یا Hapja Hoesa حداقل یکی از شرکا را به حفظ مسئولیت نامحدود و حداقل یک شریک را برای حفظ مسئولیت محدود نیاز دارد. این نوع تجارت مسئول پرداخت مالیات شرکت‌های کره‌ای است و نمی‌توان به‌عنوان یک نهاد انتقال‌دهنده با آن رفتار کرد.

مشارکت با مسئولیت محدود

مشارکت با مسئولیت محدود، یا Hapja Johap ، به یک یا چند شریک اجازه می‌دهد مسئولیت نامحدود داشته باشند و دیگران با مسئولیت محدود مانند Hapja Hoesa ، مسئولیت محدود داشته باشند. بااین‌حال، تفاوت اصلی بین این نوع موجودیت و آن‌یکی این است که با مسئولیت محدود به‌عنوان یک شخص حقوقی جداگانه رفتار می‌شود؛ بنابراین می‌توان با این نوع شرکت‌ها به‌عنوان یک نهاد انتقال‌دهنده برخورد کرد.

ایتاسیس شعب شرکت در کره جنوبی

یک دفتر شعبه به‌عنوان یک شخص حقوقی جداگانه محسوب نمی‌شود. در عوض، این شخص حقوقی همان شرکت خارج از کشور محسوب می‌شود. یک مدیر خارج از کشور به‌عنوان مدیر شعبه منصوب می‌شود. اقدامات این شعبه به شرکت اصلی نسبت داده می‌شود. 

فعالیت سودآوری را می‌توان در یک دفتر شعبه انجام داد. محدودیتی در میزان سرمایه‌گذاری یا مالکیت دفتر شعبه وجود ندارد. بااین‌حال، دفتر شعبه فقط به جزئیات فعالیت‌های شرکت مادر محدود می‌شود. در صورت ممنوع شدن موارد دیگر، دفتر شعبه می‌تواند مشتریان محلی را فاکتور کند، قرارداد محلی امضا کند و از مشتریان محلی درآمد کسب کند.

ازآنجاکه دفاتر شعبه نیازی به ادغام رسمی ندارند، تأسیس آنها آسان‌تر از یک شرکت سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی است. برخلاف دفاتر رابط، آنها می‌توانند به فعالیت‌های فروش بپردازند، بنابراین اغلب گزینه ایدئال برای مشاغل کوچک‌تر است که مایل به گسترش به کره جنوبی هستند.

دفتر رابط

یک دفتر رابط در کره جنوبی به فعالیت‌های خاصی محدود است، مانند:

تحقیق و توسعه

تبلیغات

بررسی ورود به بازار کره جنوبی

این دفتر نمی‌تواند در کره جنوبی فعالیت سودآوری داشته باشد و در عوض فقط می‌تواند عملکردهای غیر فروش را انجام دهد. ازآنجاکه این گزینه نیازی به ثبت‌نام یا ثبت‌نام مانند یک شرکت خارجی یا شعبه خارجی ندارد، روند راه‌اندازی آن بسیار سریع‌تر است. بااین‌حال، دفتر هنوز باید در اداره مالیات ثبت‌نام کند. 

هیچ محدودیتی در مالکیت خارجی وجود ندارد، اما به دلیل محدود بودن فعالیت‌ها، هدف محدودی در کره جنوبی دارد. 

نحوه ادغام شرکت در کره جنوبی

کارشناسان محلی در New Horizons می‌توانند در مورد اینکه آیا منطقی است که تجارت خود را در South Kora ادغام کنید، بررسی کنند. در این صورت، ما می‌توانیم در مورد گزینه‌های موجود و اینکه کدام نوع نهاد مناسب با نیاز شما مناسب است بحث کنیم. ما همچنین می‌توانیم گزینه‌های مربوط به تأسیس نهاد شما را در یک منطقه آزاد اقتصادی در کره جنوبی موردبحث قرار دهیم که در آن شما ممکن است انگیزه‌های اضافی و مزایای مالیاتی برای سرمایه‌گذاری یا راه‌اندازی یک تجارت در کره جنوبی دریافت کنید. 

کارشناسان محلی ما می‌توانند در ثبت مشاغل شما، تکمیل کلیه الزامات ادغام، برآورده‌سازی الزامات مقامات محلی و تهیه اسناد لازم برای انجام این روند به شما کمک کنند. 

خدمات قبل و پس از ادغام

New Horizons خدمات پیش‌وپس از ادغام شرکت‌ها را به‌عنوان بخشی از راه‌حل راه‌اندازی نهادهای ما، به شرکت‌ها ارائه می‌دهد.

با پیش شرکت، می‌توانید با استفاده از خدمات PEO ما بلافاصله نیروی کار جهانی را در کره جنوبی مستقر کنید در حالی که منتظر اتمام تأسیس شرکت خود هستید. پس از تکمیل تنظیمات، ما کارمندان خارجی شما را از PEO بین‌المللی مستقیماً به زیرمجموعه جدید شرکت شما منتقل خواهیم کرد.

کارشناسان ما پس از ادغام خدمات از خدمات مطابقت ماهانه و سالانه پشتیبانی می‌کنند تا مشتریان ما به طور منطقی در محل کار خود را ادامه دهند و به شما این توانایی را می‌دهند که در درجه اول روی عملیات محلی تمرکز کنید.

با مشارکت با New Horizons Global Partners برای ادغام شرکت در کره جنوبی، می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید، ضمن اینکه اطمینان حاصل کنید که کل فرایند به طور مؤثر، قابل‌اعتماد و مطابقت کامل با قوانین محلی انجام می‌شود.

Rate this page

فهرست مطالب