ثبت شرکت در گروت آیلاند

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در گروت آیلاند را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در گروت آیلاند را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در گروت آیلاند میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در گروت آیلاند
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در گروت آیلاند

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در گروت آیلاند

با ثبت شرکت در گروت آیلاند یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور گروت آیلاند برسید. ثبت شرکت در گروت آیلاند، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در گروت آیلاند فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی گروت آیلاند با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور گروت آیلاند به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در گروت آیلاند ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در گروت آیلاند همراه شما خواهد بود .

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در گروت آیلاند

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در گروت آیلاند به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در گروت آیلاند بصورت فوری
ثبت شرکت در گروت آیلاند توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در گروت آیلاند با قیمت مناسب
ثبت شرکت در گروت آیلاند بصورت تضمینی
ثبت شرکت در گروت آیلاند توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه گروت آیلاند

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در گروت آیلاند

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در گروت آیلاند توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در گروت آیلاند

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در گروت آیلاند شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در گروت آیلاند با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در گروت آیلاند توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در گروت آیلاند

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در گروت آیلاند دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در گروت آیلاند

ثبت شرکت در گروت آیلاند یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به گروت آیلاند است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای گروت آیلاند از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در گروت آیلاند

برای این که موفق به ثبت شرکت در گروت آیلاند شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت گروت آیلاند از طریق ثبت شرکت در گروت آیلاند توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در گروت آیلاند

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در گروت آیلاند اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در گروت آیلاند ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در گروت آیلاند، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در گروت آیلاند

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در گروت آیلاند باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در گروت آیلاند باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور گروت آیلاند پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در گروت آیلاند

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در گروت آیلاند ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور گروت آیلاند نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور گروت آیلاند راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در گروت آیلاند

درک درست از ایده تجاری شما در کشور گروت آیلاند، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در گروت آیلاند ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در گروت آیلاند

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در گروت آیلاند ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور گروت آیلاند شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور گروت آیلاند

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در گروت آیلاند شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور گروت آیلاند آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در گروت آیلاند هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در گروت آیلاند

برای ثبت شرکت سهامی در گروت آیلاند نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در گروت آیلاند یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در گروت آیلاند

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور گروت آیلاند میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در گروت آیلاند خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گروت آیلاند از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در گروت آیلاند را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در گروت آیلاند

برای ثبت شرکت تعاونی در گروت آیلاند به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور گروت آیلاند بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در گروت آیلاند

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور گروت آیلاند ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در گروت آیلاند اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در گروت آیلاند

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور گروت آیلاند دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در گروت آیلاند

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در گروت آیلاند به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در گروت آیلاند خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در گروت آیلاند
• ثبت شرکت تضامنی در گروت آیلاند
• ثبت شرکت سهامی در گروت آیلاند
• ثبت شرکت تولیدی در گروت آیلاند
حال که با انواع شرکت های مختلف در گروت آیلاند ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در گروت آیلاند بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در گروت آیلاند به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور گروت آیلاند را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در گروت آیلاند

تاسیس یک شرکت در گروت آیلاند و یا سرمایه گذاری در گروت آیلاند ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور گروت آیلاند، و یا قوانین مقررات کشور گروت آیلاند آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی گروت آیلاند بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در گروت آیلاند را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در گروت آیلاند به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای گروت آیلاند.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور گروت آیلاند
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در گروت آیلاند لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در گروت آیلاند

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در گروت آیلاند باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در گروت آیلاند

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در گروت آیلاند آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در گروت آیلاند

با آغاز فرایند ثبت شرکت در گروت آیلاند معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در گروت آیلاند

ثبت شرکت در گروت آیلاند به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور گروت آیلاند را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در گروت آیلاند ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در گروت آیلاند

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور گروت آیلاند ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در گروت آیلاند است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور گروت آیلاند ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور گروت آیلاند شوید. در صورت اخذ اقامت دائم گروت آیلاند می توانید پاسپورت گروت آیلاند را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور گروت آیلاند را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور گروت آیلاند به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در گروت آیلاند

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در گروت آیلاند نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت گروت آیلاند از طریق ثبت شرکت در گروت آیلاند ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور گروت آیلاند راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در گروت آیلاند

شما با ثبت شرکت در گروت آیلاند می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور گروت آیلاند را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در گروت آیلاند عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور گروت آیلاند
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس گروت آیلاند
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور گروت آیلاند برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در گروت آیلاند
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور گروت آیلاند و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در گروت آیلاند و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور گروت آیلاند کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور گروت آیلاند در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در گروت آیلاند معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در گروت آیلاند و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در گروت آیلاند با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد گروت آیلاند اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در گروت آیلاند

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه گروت آیلاند استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه گروت آیلاند میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه گروت آیلاند چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه گروت آیلاند دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه گروت آیلاند باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد گروت آیلاند میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با گروت آیلاند در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به گروت آیلاند هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات گروت آیلاند چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه گروت آیلاند دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه گروت آیلاند صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با گروت آیلاند میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه گروت آیلاند باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور گروت آیلاند بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات گروت آیلاند توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه گروت آیلاند دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه گروت آیلاند استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه گروت آیلاند استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران گروت آیلاند بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه گروت آیلاند با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد گروت آیلاند با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه گروت آیلاند منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات گروت آیلاند بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه گروت آیلاند ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.