اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

ثبت شرکت در سنگاپور

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در سنگاپور

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در سنگاپور * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در سنگاپور * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در سنگاپور * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در سنگاپور

ثبت شرکت در سنگاپور

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در سنگاپور در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در سنگاپور را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در سنگاپور نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در سنگاپور میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در سنگاپور را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در سنگاپور

شروط و الزامات ثبت شرکت در سنگاپور

مراحل ثبت شرکت در سنگاپور

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در سنگاپور میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در سنگاپور را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

پرچم کشور سنگاپور

محتوای این صفحه عبارتند از:

اطلاعاتی جهت ثبت شرکت در کشور سنگاپور

کشور کوچک سنگاپور شش سال پیش در رأس بهترین مکان بانک جهانی برای انجام کار تجاری قرارگرفتن و الآن زمان هرگز مقام شماره یک را تسلیم نکرد.

این گزارش ادعا می‌کند که شروع کار در سنگاپور تنها سه روز طول می‌کشد. آیا این روشی که صاحبان مشاغل دوست دارند نیست؟ سریع و آسان بدون سروصدا

در مقاله‌ای که در Business Insider ارسال شده است، این‌چنین می‌نویسند که، “جدا از قوانین دوستانه تجارت و سیاست مهاجرت انعطاف‌پذیر، یک دلیل مهم که سنگاپور برای مدت طولانی بر این لیست تسلط دارد، روش ساده آن برای ثبت مالیات است. گزارش بانک جهانی ایالات متحده را در جایگاه چهارم قراردادهاست، اما از نظر سهولت پرداخت مالیات در رتبه 64 قرار دارد.

3 مرحله ثبت شرکت در سنگاپور

فرایند را می‌توان در 3 مرحله ساده خلاصه کرد.

 1. نهاد تجاری خود را انتخاب کنید

اگرچه گزینه‌هایی وجود دارد، بسیاری از شرکت‌های جدید به دلیل مقیاس‌پذیری، در سازمان تنظیم مقررات حسابداری و شرکت (ACRA) به‌عنوان “شرکت‌های محدود خصوصی” ثبت‌نام می‌کنند. علاوه بر این، سهام‌داران هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بدهی و خسارات بیش از سرمایه سهام خود ندارند.

به‌این‌ترتیب، شرکت شما به‌عنوان نهادی مشمول مالیات شناخته می‌شود.

 1. شرکت خود را راه‌اندازی کنید

شرکت سهامی خاص تحت قانون شرکت‌های سنگاپور اداره می‌شود و باید طبق قوانین آن تحت ACRA و اداره درآمد داخلی سنگاپور (IRAS) مطابقت داشته باشد.

 شرایط ثبت شرکت عبارت‌اند از:

 • نام شرکت- باید توسط ACRA تأیید شود.
 • سهام‌داران حداقل یک.
 • مدیران حداقل یک مدیر باید در سنگاپور اقامت داشته باشد.
 • دبیر شرکت همچنین باید مقیم سنگاپور باشد.
 • سرمایه پرداخت شده حداقل 1 دلار استرالیا
 • آدرس ثبت شده آدرس دفتر فیزیکی موردنیاز است.

شما می‌توانید به‌عنوان یک شرکت تازه‌تأسیس سنگاپور، نمایه کسب‌وکار خود را از ACRA  خریداری کنید. این گزارش الکترونیکی جزئیات اطلاعات مربوط به مشاغل شما، از جمله شماره ثبت (UEN) ، تاریخ ثبت، سهام‌داران و غیره را دارد. این نمایه برای افتتاح حساب بانکی شرکتی، درخواست مجوزها و مجوزها و بررسی شرکای تجاری احتمالی موردنیاز است.

 1. یک حساب بانکی باز کنید

پس از ادغام، می‌توانید یک حساب بانکی در سنگاپور باز کنید. شما می‌توانید از بین انواع بانک‌های محلی و همچنین بین‌المللی یکی را انتخاب کنید.

فرایندهای کسب و کار در سنگاپور

فعالیت‌های اضافی پس از ثبت‌نام ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • مجوزها و مجوزهابرخی از فعالیت‌های تجاری نیاز به تأیید یا مجوز از مقامات دولتی دارند. به‌عنوان‌مثال می‌توان به: مدارس خصوصی، شرکت‌های فیلم‌برداری، آژانس‌های مسافرتی، توزیع‌کنندگان مشروبات الکلی، وام دهندگان پول، بانک‌ها، مشاوران مالی، مراکز مراقبت از کودکان و واردکنندگان، عمده‌فروشان و خرده‌فروشان مشروبات الکلی اشاره کرد.
 • ساعات اداری ثبت شدهباید آدرس و ساعات دفتر کار خود را ثبت کنید (حداقل سه ساعت در روز).
 • شماره ثبت شماره ثبت مشاغل صادر شده توسط ACRA باید روی کلیه اسناد شما باشد که برای ارتباطات رسمی کسب و کار استفاده می‌شود.
 • ثبت گمرکاگر تجارت شما شامل واردات یا صادرات است، باید شرکت خود را در گمرک سنگاپور ثبت کنید.
 • ثبت مالیات کالاها و خدماتمالیات کالاها و خدمات (GST) مالیاتی است بر عرضه کالاها و خدمات در سنگاپور و از واردات کالا به سنگاپور. اگر درآمد مشمول مالیات سالانه شما بیش از 1 میلیون دلار در سال است، باید در GST ثبت‌نام کنید.
 • ثبت‌نام در صندوق تأمین مرکزی سنگاپور (CPF)– صندوق تأمین مالی مرکزی یا CPF یک طرح صندوق بازنشستگی اجباری است که در آن کارفرما و شهروند سنگاپور/ کارمند مقیم دائم درصدی از حقوق ماهانه خود را به صندوق کمک می‌کنند.
جذب سرمایه برای اجرای طرح‌های کارآفرینی در سنگاپور​

جذب سرمایه برای اجرای طرح‌های کارآفرینی در سنگاپور

امروزه راه‌های زیادی برای جذب سرمایه برای راه اندازی یک استارت‌آپ وجود دارد. علاوه بر قرض گرفتن از دوستان و خویشاوندان (که اولین گزینه به‌حساب می‌آید) روش‌های دیگری نیز وجود دارد:

 • Kickstarter

یکی از محبوب‌ترین سایت‌های جمع‌آوری سرمایه است. آنها در راه‌اندازی پروژه‌های زیادی کارگشا بوده‌اند.

 • Indiegogo

یک موتور مالی جهانی است. این موتور از سال 2008، شرکت‌های بسیاری را در 200 کشور مختلف در زمینه‌های پروژه‌های خلاقانه، انگیزشی و کارآفرینی حمایت کرده است.

 • CoAssets

یک فرصت دارایی و پلت فرم جمع‌آوری پول است. آنها اخیراً به جمع‌آوری سرمایه برای بیزینس نیز متصل شده‌اند.

 • MoolahSense

یک پلت فرم وام‌دهی مبتنی بروب است که به متقاضیان وام برای گسترش سرمایه، خرید تجهیزات و یا سایر نیازها کمک می‌کند.

برای جزئیات نقشه که پول در کدام مرحله از بیزینس قرار دارد به MengWong’s guide نقشه سرمایه مراجعه کنید. طرح‌ها و کمک‌هزینه‌های بسیار دیگری نیز وجود دارد

سرمایه‌گذاران:

کار در سنگاپور با ویزای S Pass:

برای کارکنان خارجی با مهارت متوسط ​​ (به‌عنوان‌مثال تکنسین‌ها) که باید دارای معیارهای زیر باشند:

حقوق ماهیانه ثابت حداقل 2300 دلار، حقوق و دستمزد باید تجربه کاری را انعکاس دهد. متقاضیان قدیمی‌تر و با تجربه بیشتر، باید حقوق بیشتری داشته باشند.

 

مدرک دانشگاهی یا گواهی‌نامه معتبر. ممکن است گواهینامه‌های فنی مانند دوره‌های تخصصی برای تکنسین‌های متخصص و حرفه‌ای مورد تأیید باشد. گواهینامه باید شامل گذراندن حداقل یک سال تحصیلی تمام‌وقت باشد.

تجربه کار مربوطه.

درخواست برای ویزای S Pass برای تمام ملیت‌ها مجاز است.

 

      مدت‌زمان اعتبار ویزای S Pass تا 2 سال و قابل تمدید است.

ثبت شرکت برای طرح‌های کارآفرینی

5 سال طول می‌کشد تا شرکت‌ها بتوانند با انجام آزمایش‌وخطا شناخته شوند که این راه تبلیغ پیشنهادی نیست. امروزه با گستردگی رسانه‌های اجتماعی و fast media راحت‌تر می‌توان تبلیغ کرد. همچنین با کسب اعتبار در بازار از طریق ایجاد پروفایل شرکت یا محصولات خود، می‌توان تبلیغ مؤثری داشت .

باید گفت که انتخاب یک رسانه مناسب نیز بسیار مهم است. به‌عنوان‌مثال اگر قصد فروش محصولات کودکان را دارید، تبلیغ در آخرین مجله خودرو بی‌معنی است.

سایت‌های اطلاع‌رسانی یا خبری

 • e27 :

e27 یک سازمان رسانه‌ای است که بر جوامع استارت‌آپ تکنولوژی آسیا متمرکز می‌باشد. این سازمان در سال 2007 تأسیس شده است.

 • TechinAsia :

Tech in Asia یک استارت‌آپ اخبار تکنولوژی آنلاین در آسیاست و اعضای آن افرادی از سراسر منطقه می‌باشد.

تلویزیون:

 • Start Up on CNA :

مجموعه‌ای از اخبار واقعی پیشرو منطقه‌ای است که از شبکه NewsAsia پخش می‌شود.

کارافرینی با ثبت شرکت در سنگاپور

نرخ موفقیت در طرح‌های کارآفرینی در کشور سنگاپور به شدت پایین است. در حقیقت، 90 درصد از استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای جدید شکست می‌خورند. افراد زیادی با علاقه و منابع متعددی کار خود را آغاز می‌کنند اما همیشه فاکتورهای بیرونی نقش بسیار مؤثری ایفا می‌کنند تا جایی که ممکن است اهمیتی نداشته باشد که محصول شما بهترین است و یا اولین نمونه خود در بازار است.

در بسیاری از موارد، شکست در کارآفرینی به ورشکستگی منتهی می‌شود. ممکن است تلاش کنید که با استفاده از پول تمامی مشکلات خود را در این خصوص حل کنید اما همیشه این راهکار شدنی نیست. در نهایت با این حقیقت مواجه می‌شوید که پولی در بانک ندارید و طلبکاران شما جلوی خانه‌تان صف کشیده‌اند! خبر خوب این است که قوانین ورشکستگی در کشور سنگاپور اخیراً با تغییراتی همراه بوده است

.

اگر چنین اتفاقی بیفتد، افرادی که برای نخستین‌بار اعلام ورشکستگی می‌کنند پس از هفت سال از گذشت ورشکستگی شامل عفو قانونی می‌شوند حتی اگر نتوانند طی این مدت بدهی‌های خود را پرداخت کنند. این مسئله باعث می‌شود که اعلام ورشکستگی برای مردم سخت‌تر و خروج از آن برایشان راحت‌تر باشد

این دسته از افراد پس از هفت سال شامل عفو قانونی و پس از 9 سال امکان تکرار برخی از پرونده‌های خود را خواهند داشت. در حال حاضر قانونی هیچ امتیازی برای خروج از ورشکستگی برای مردم در نظر نگرفته است. افرادی که ورشکست می‌شوند تنها با دستور و حکم دادگاه عالی و یا از طریق گواهی عفو صادر شده توسط مأمور دادگاه و در صورتی که تشخیص داده شود که میزان بدهی آنها از 500,000 دلار کمتر است می‌توانند از عفو قانونی خود استفاده کنند

.

ورشکستگی پایان ماجرا نیست. بسیاری از افراد پس از ورشکستگی مجدداً برمی‌خیزند و حتی موفق‌تر از پیش به راه خود ادامه می‌دهند. برای برخی، ورشکستگی و بدهی‌های آنها باعث شده است که سخت‌تر و هوشمندانه‌تر کار کنند و کسب و کار دو دلاری خود را به یک بیزینس 2.5 میلیون دلاری تبدیل کنند. 

فهرست مطالب