مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ:
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک
مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک

مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در کیفیت ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک

شروط و الزامات مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک

مراحل مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک

توجه داشته باشید بمنظور مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اخیرا آمار افرادی که به قصد کار به کشور چک وارد شده‌اند، بیشتر شده است، در واقع در این کشور ویزای کار از ارزش بالایی برخوردار است؛ اینطور که شواهد نشان می‌دهد افراد برای اخذ ویزای کاری این کشور پیچیدگی کمتری به نسبت سایر کشورها را تحمل می‌کنند.

پناهندگی در جمهوری چک به منظور دفاع از جان و مال صورت می‌گیرد و در شرایطی است که افراد دیگر نمی‌توانند در کشور خود زندگی کنند. 

در نظر داشته باشید که امکان مهاجرت به کشور چک از طریق پناهندگی نیز فراهم شده است. امنیت در جمهوری چک به طور جدی دیده می‌شود. کسانی که ویزای سرمایه گذاری جمهوری چک را انتخاب کرده‌اند در اخذ ویزای همراه می‌توانند سریع‌تر از سایر افراد موفق شوند.

راحت‌ترین روش مهاجرت و اخذ اقامت چک

بهترین روش مهاجرت به کشور چک از طریق سرمایه گذاری است. در واقع این روش هم بسیار سریع و هم راحت بوده و سبب می‌شود که اقامت دائم کشور چک به سادگی فراهم شود؛ در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری در کشور چک اغلب به صورت ثبت شرکت دنبال می‌شود و بسیار کم دیده شده است که افراد سرمایه گذاری در اوراق را انتخاب نمایند.

در این کشور سرمایه گذاری می‌تواند به سادگی اقامت دائم را شکل دهد و نیاز به سابقه کاری و یا تحصیلی نبوده و در اخذ اقامت همراه نیز بسیار مفید و مناسب است؛ خوشبختانه این روش از سوی مهاجران مورد استقبال قرار گرفته است.

روش دیگری که برای اقامت دائم می‌تواند عالی باشد ویزای ازدواج است که البته شامل حال همه افراد نمی‌شود اما اگر قصد دارید با یک فرد از تبعه این کشور ازدواج کنید شرایط به خوبی برای شما فراهم شده است و می‌توانید یک شرایط بسیار عالی و بی نظیر را شکل دهید؛ شما در این روش نیاز به ارائه مدارک مشخصی دارید و همینطور باید از نظر بودجه نیز وضعیت خوبی داشته باشید.

آمار مهاجران به چک

آمار مهاجرانی که به قصد سرمایه‌گذاری به کشور چک سفر کرده‌اند بیشتر از قبل شده است. ارزیابی ها نشان می‌دهد که میزان مهاجران به این کشور در زمینه ثبت شرکت های با مسئولیت محدود به مراتب بیشتر از قبل است. در نظر داشته باشید که این شرکت ها اغلب با سود خوبی همراه هستند.

افرادی که به قصد کار به کشور چک ورود کرده‌اند نیز بیشتر شده‌اند، در واقع در این کشور ویزای کار از ارزش بالایی برخوردار است. اینطور که شواهد نشان می‌دهد افراد برای اخذ ویزای کاری این کشور پیچیدگی کمتری نسبت به سایر کشورها را تحمل می‌کنند. آمار مهاجرانی که به قصد ویزای کاری به کشور چک سفر کرده‌اند با رشد 8 درصدی همراه بوده است.

در زمینه تحصیل نیز این کشور امتیاز خوبی دارد و خوشبختانه فضای تحصیل به خوبی در کشور چک فراهم شده است، تحصیل در کشور چک به صورت دوره ای فراهم شده است و مشخص است که در این کشور تحصیل به صورت جدی دنبال می‌شود؛ با توجه به آرام بودن این روش مهاجرت، رشد 89 درصدی نسبت به سال گذشته به دنبال داشته است.

مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک

مهاجرپذیری چک

کشور چک عضو اتحادیه اروپا است و در حوزه شینگن قرار دارد، همین موضوع سبب می‌شود که اقامت این کشور نسبت به سایر کشور ها ارزشمندتر باشد. در واقع شما با داشتن پاسپورت این کشور می‌توانید به تمام کشورهای حوزه شینگن بدون نیاز به ویزای شنگن ورود داشته باشید. کشور چک در اقتصاد خود تجدید نظر نموده است و امروزه شرکت های صنعتی در این کشور به رتبه خوبی رسیده‌اند، شواهد نشان می‌دهد که این کشور از دسته کشورهای قدرتمندی است که دارای زیر ساخت های اقتصادی بوده و به این ترتیب بهترین شرایط برای زندگی در این کشور فراهم شده است.

در این کشور سرمایه‌گذاری های خارجی می‌توانند منجر به اقامت دائم شوند. این کشور راه برای ثبت شرکت را باز گذاشته است به این ترتیب مهاجرپذیری کشور چک نسبت به سال های گذشته 11 درصد رشد داشته است. سرمایه گذاری در این کشور دسته بندی های مشخصی دارد. دولت کشور چک این امکان را فراهم ساخته است که افراد سرمایه های خود را به طور مستقیم ورود به بخش پروژه های دولتی نمایند و در این زمینه بررسی های مختلفی نیز شکل گرفته است.

شهرهای مهاجر پذیر چک

شهر پراگ پایتخت جمهوری چک است و در مرکز قاره اروپا قرار دارد. این شهر به طور کلی دارای رودخانه‌ای زیبا و شگفت انگیز است که قدمت زیادی دارد. یکی از دلایلی که افراد این شهر را برای زندگی انتخاب می‌کنند آب و هوای معتدل است. آب و هوای این شهر بسیار عالی است و ایرانیان پراگ را یک انتخاب عالی برای زندگی می‌دانند. این شهر دارای سیستم دانشگاهی بسیار معتبر و همینطور سیستم حمل و نقل عالی است. در نظر داشته باشید که در این منطقه دیدنی های وسیعی وجود دارد.

شهر بوهم یک سرزمین بسیار زیبا در جمهوری چک است که در بخش غربی چک واقع شده است. این شهر زیبا در قلمرو امپراتوری روم قرار دارد و به طور کلی برای زندگی کمی عجیب است. این شهر مهاجران کمی دارد اما از نظر رشد زندگی موفق بوده است. شهر بلژن از دیگر شهرهای جمهوری چک است که در بخش غرب این کشور واقع شده است؛ این کشور به طور کلی دارای سیستم های صنعتی وسیعی است که توانسته در دنیا شهرت پیدا کند

اخذ اقامت و پاسپورت چک

برای اخذ اقامت جمهوری چک نیاز است که در ابتدا ویزای این کشور را اخذ نمایید، لازم به ذکر است که اقامت دائم پس از 3 الی 5 سال زندگی و پاسپورت جمهوری چک پس از 10 سال صادر می‌شود.

با داشتن پاسپورت جمهوری چک می‌توانید مانند یک شهروند از تبعه جمهوری چک از مزایا و خدمات شهری برخوردار شوید. زندگی در این کشور از نظر هزینه برای شما ارزان‌تر می‌شود و همینطور اجازه تحصیل و بهداشت رایگان خواهید داشت.

روش های مهاجرت به چک

در نظر داشته باشید که برای مهاجرت به چک شما نیاز به اخذ ویزا دارید، ویزا در این کشور خود به سه دسته تقسیم می‌شود، ویزای کوتاه مدت به ویزای توریستی گفته می‌شود که نهایتاً به شما اجازه می‌دهد که 90 روز در این کشور حضور داشته باشید؛ این ویزا تمدید نمی‌شود ویزای توریستی به منظور گشت و گذار است و با داشتن این ویزا شرایط برای کار و سرمایه گذاری فراهم نمی‌شود.

ویزای سرمایه گذاری کشور چک از دیگر مواردی است که این روزها دیده می‌شود و بسیار مهم است که در اخذ این ویزا شرایط را رعایت نمایید، اول اینکه شما باید طرح اقتصادی درستی داشته باشید و همینطور باید از نظر مالی نیز شرایط خوبی داشته باشید یعنی به میزان مشخصی نیاز به بودجه اولیه دارید، مورد بعدی ویزای کاری کشور چک است که افراد برای اخذ این ویزا باید سابقه کاری خوبی داشته باشند، ویزای کاری کشور چک برای کسانی که سابقه و یا مهارت کافی ندارند صادر نمی‌شود.

مورد بعدی نیز ویزای ازدواج کشور چک است، این ویزا به صورتی دسته بندی شده است که افراد می‌بایست در ابتدا فردی برای ازدواج واقع در کشور چک پیدا نمایند که از نظر سنی و شرایطی با هم سازگار باشند.

ویزای کارآفرینی کشور چک از دیگر ویزاهایی است که این روزها بسیار دیده می‌شود و برای کسانی که طرح تجاری و اقتصادی خوبی دارند فراهم شده است؛ این ویزا نیاز به یک طرح ایجاد اشتغال بسیار قوی و غیر تکراری و پول‌ساز دارد.

این کشور شرایط برای ویزای تحصیلی را نیز به خوبی فراهم ساخته است. افراد در اخذ ویزای تحصیلی این کشور باید سعی کنند شرایط مختلف را رعایت نمایند. 

فهرست مطالب

فهرست مطالب