اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ:
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده امریکا
اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده امریکا

اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا

شروط و الزامات اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا

مراحل اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا

توجه داشته باشید بمنظور اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده امریکا

محتوای این صفحه عبارتند از:

اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا

اتباع خارجی دارای فرصت های شغلی متنوعی در ایالات متحده هستند. زندگی و کار در کشوری دیگر ، غرق شدن در فرهنگ متفاوت و ملاقات با افراد جدید می تواند یک تجربه ارزشمند باشد. برخی از افراد تصمیم می گیرند که برای تحصیل و اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا اقدام کنند، در حالی که برخی دیگر برای مدت زمان مشخصی می آیند.

نوع ویزا و اجازه کار شما به اهداف شغلی شما متفاوت خواهد بود. برای اتباع خارجی علاقه مند به کار در ایالات متحده، چندین روش مختلف برای به دست آوردن فرصت های شغلی مناسب وجود دارد از جمله گرین کارت های مربوط به اشتغال (اقامت دائم) ، ویزای کار بازدید کننده و تحصیل ویزا ، ویزای کارگری فصلی و موقت که برای هر یک از این موارد می توانید راهنمایی های لازم را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت کنید.

بررسی ویزای کار در ایالت متحده آمریکا

باید توجه داشته باشید که در جهت اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا ،مراحل اخذ ویزا می تواند بسیار طولانی باشد، بنابراین برنامه ریزی کنید که قبل از تاریخ مهاجرت مورد نظر خود اقدام کنید. کارگران خارجی مجاز به کار در ایالات متحده از جمله کارگران مهاجر دائم  کارگران موقت و دانشجویان می باشد.

اگر فردی شهروند یا اقامت دائم قانونی ایالات متحده نباشد، برای اثبات صلاحیت کار در ایالات متحده به مجوز کار که به طور رسمی به عنوان سند مجوز اشتغال (EAD) شناخته می شود، احتیاج دارد. علاوه بر این به ویزای کار مورد نیاز برای ورود به ایالات متحده نیاز خواهد بود. همچنین برای استخدام در ایالات متحده به شماره تأمین اجتماعی نیاز خواهید داشت.

تأیید صلاحیت اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا

هنگامی که برای اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا توسط کارفرمایی در ایالات متحده استخدام می شوید، باید صلاحیت خود را برای کار در این کشور ثابت کنید. فرم I-9 سندی است که کارمندان برای تأیید صلاحیت خود برای کار در ایالات متحده باید تکمیل کنند.

یافتن شغل می تواند فرایند چالش برانگیزی باشد. دانستن بیشتر در مورد روش های کاریابی و تکنیک های درخواست می تواند کمک کند. برای شروع جستجوی شغل در منطقه خود، با عنوان شغلی در سایت های آنلاین جستجو کنید یا رزومه خود را ارسال کرده و جستجوی کار خود را در بانک شغل دولتی ثبت کنید.

اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده امریکا

مسائل موجود در استخدام در ایالت متحده آمریکا

اولین کاری که باید برای هرکسی که قصد ورود به آمریکا را دارد، انجام شود یافتن شغل و آگاهی از اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا است. سپس، باید اسپانسری برای ویزای خود پیدا کند. پس از انجام این کار، شرایط برای انجام مقدمات مهاجرت فراهم خواهد بود.

استخدام در ایالات متحده آمریکا چندان آسان نیست. از آنجا که افراد زیادی به دنبال کار در ایالات متحده آمریکا هستند، لازم است تا قوانین در مورد اینکه چه کسی می تواند وارد شود،  را به خوبی مطالعه کنند. در برخی از مواقع موانعی وجود دارد که می تواند در دریافت فرصت های شغلی در آمریکا چالش برانگیز باشد.

نکات مهم در اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا

هنگامی که برای اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا اقدام می کنید، گاهی ممکن است که کارفرما می خواهد شما را استخدام کند، اما مدعی است که پیش از اخذ ویزا نمی توانند برای استخدام شما اقدام کنند. یا آن که شما شغل رویایی خود را پیدا می کنید. اما کارفرما نمی تواند برای آن شغل، حمایت مالی کند.

همچنین هنگام جستجوی شرایط شغلی مناسب، این امکان پیش خواهد آمد که شما قادر به برقراری ارتباط با کارفرمایان نیستید یا حتی نمی توانید از آنها پاسخی بگیرید. مهمترین این موانع این است که شما مصاحبه های زیادی دارید، اما حتی اگر درخواست ویزا خود را اعلام نکنید، باز هم نمی توانید پاسخی از مصاحبه کننده خود دریافت کنید. بهتر است در این خصوص با کارشناسان ثبتا مشورت های لازم را داشته باشید.

پیدا کردن شغل در ایالات متحده آمریکا

در واقع، در بسیاری از اوقات عدم موفقیت در کسب فرصت های شغلی و اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا برای خارجی ها، عدم آگاهی کافی در این خصوص است. حتی قبل از اینکه به فکر ساخت رزومه آمریکایی خود باشید و برای مشاغل باز شده در ایالات متحده اقدام کنید، باید مشاغل آزاد و شرکای مناسب خود را هدف قرار دهید.

اما هدفمند کردن مشاغل در زمینه مهارت های خود کافی نیست. شما باید بدانید که حداکثر 5٪ از شرکتهای ایالات متحده ممکن است برای ویزای کار از شما حمایت مالی کنند. بسته به شرایط، مشخصات و همچنین فرصت های شغلی که می توانید با آن بدست آورید، ممکن است حتی کمتر باشد. بر این اساس، می توانید برنامه خود را بسازید، شرکت های مناسب را هدف قرار دهید و به طور موثر به آنها نزدیک شوید.

برای استخدام در ایالت متحده آمریکا ، شما باید مجوز زندگی و کار در ایالات متحده آمریکا را داشته باشید، یا به عبارت دیگر، شما باید یک گرین کارت یا یک ویزای کار معتبر داشته باشید. با هر یک از اینها ، درهای بازار کار آمریکا به روی شما باز است.

مشاغل مهم در اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا

به طور طبیعی ، مکانی که تصمیم به زندگی در ایالات متحده آمریکا می گیرید بستگی زیادی به محل کار شما دارد. خوشبختانه چشم انداز اشتغال به کار و استخدام در ایالت متحده آمریکا برای مهاجران خوب به نظر می رسد. جدیدترین مطالعات منتشر شده نشان می دهد که نرخ بیکاری در ایالات متحده پایین ترین میزان است.

مهم است که با بازار کار آمریکا آشنا شوید و درک خوبی از بازارها و شرکت های بزرگ و مهم داشته باشید. بخش خدمات، بخشهای آموزش و بهداشت و همچنین بازار به اصطلاح TIMES در حال رونق است. TIMES مخفف خدمات مخابراتی، فناوری اطلاعات، چندرسانه ای، سرگرمی و خدمات امنیتی است. بخش خدمات ستون اصلی اقتصاد ایالات متحده است. تقریباً 80٪ از کل کارمندان در بخش خدمات کار می کنند. این شامل تجارت، حمل و نقل، تجارت بیمه  رسانه و بانکداری و همچنین بخش های آموزش، ارتباطات و اطلاعات است. دومین بخش بزرگ صنعت است. همچنین اگر به کار در زمینه پزشکی، بخش تحقیق و توسعه دارویی یا بیوتکنولوژی علاقه دارید، پس فرصت های شغلی را در این کشور جستجو کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب