اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ:
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور
اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

شروط و الزامات اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

مراحل اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

توجه داشته باشید بمنظور اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

محتوای این صفحه عبارتند از:

اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

سنگاپور بخاطر مالیات کم، حداقل هزینه زندگی و آب و هوای گرم بسیار مشهور است. این کشور که به عنوان قطب آسیا نیز شناخته می شود، شهرت بی نظیری دارد و بسیاری از افراد برای اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور از آن استقبال می کنند. زندگی و کار در سنگاپور، رویایی است که خیلی ها به آن اشتیاق دارند.

خوشبختانه بازار کار در این شهر آسیایی به طور مداوم در حال رشد است. صنایع بیشتری در حال ظهور هستند و تعداد مهاجران و افراد محلی که استارت آپ تأسیس می کنند، بسیار زیاد است. یافتن شغل در سنگاپور برای مهاجران بسیار عملی است. به عبارتی کار در سنگاپور برای بسیاری از خارجی ها یک حرکت رویایی است و دلیل آن را آسان می توان دریافت. سنگاپور دومین مکان و بهترین موقعیت در جهان برای تجارت است.

شرایط اقتصادی برای اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

یکی از چهار اقتصاد بسیار پیشرفته آسیا ، معروف به ببرهای آسیایی ، بازار کار سنگاپور است که در حال رونق است. مهاجران به عنوان قطب حیاتی تجارت جهانی، به لطف نرخ بیکاری پایین و نوآوری دیجیتال و تجارت الکترونیکی، برای اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور به این کشور جذب می شوند. این کشور برای امنیت شغلی در جایگاه هشتم جهان قرار گرفته و با وجود روزهای کاری طولانی، در نظرسنجی ها، جزو 30 کشور برتر برای کار در خارج از کشور بوده است.

باید اشاره کنیم که پیداکردن شغلی که در رویا دارید، در فضای کار رقابتی این کشور چندان ساده نیست. اگرچه انتظار می رود در نتیجه افزایش ناآرامی ها در هنگ کنگ اقتصاد رشد کند، اما خارجی ها باید مهارت بالایی داشته باشند تا بتوانند متوسط حقوق لازم را بدست آورند. علاوه بر این، حتی برای واجد شرایط بودن ویزا نیز برای مهاجران مشاغل آزاد دشوار است. می توانید در این خصوص راهنمایی های لازم را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت کنید.

نحوه استخدام در سنگاپور برای خارجی

هنگام بررسی چگونگی اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور به عنوان یک فرد خارجی، مهم است که بدانید سنگاپور طی چند سال گذشته دستورالعمل های استخدام خود را برای کارگران خارجی سخت تر کرده است تا اطمینان حاصل کند که مردم محلی نسبت به نقش های خود منصفانه تر در نظر گرفته می شوند.

با این وجود، هنوز تقاضای زیادی برای کارگران خارجی در کشور وجود دارد که به ویژه در نقش های ارشد تجاری مشهود است. سنگاپور به عنوان یک کشور کوچک، از کارگران خارجی استقبال می کند. این امر به ویژه برای نقش های بسیار ماهر که می توانند نقش های مهمی را ارائه دهند، صادق است. با این فرصت های شگفت انگیز، یک بازار کار رقابتی فراهم می شود. مهاجران برای رسیدن به نقش رویایی خود باید خود را از دیگران متمایز کنند.

اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

فرصت های شغلی برای اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

اگر می خواهید به عنوان یک خارجی برای اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور اقدام کنید، باید خود را آماده کنید تا فرصت مناسب را پیدا کنید. حتماً در بسیاری از فرصت های شغلی ثبت نام کنید و تا آنجا که ممکن است در مصاحبه ها شرکت کنید. با توجه به ماهیت رقابتی بازار کار و نیاز به کسب مجوز کار معتبر، بهترین راه برای استخدام در سنگاپور به عنوان یک خارجی، درخواست برای نقش هایی است که با مشخصات و تجربه مهارت های شما مطابقت دارد.

صلاحیت خود را برای کار در سنگاپور بررسی کنید. قبل از شروع جستجوی کار جامع، بهتر است مطمئن شوید که واجد شرایط کار در سنگاپور هستید. انواع مختلفی از مجوزهای کار بر اساس شرایط شما وجود دارد. وزارت نیرو در سنگاپور برای سنجش واجد شرایط بودن، یک ابزار خود ارزیابی آنلاین منتشر کرده است.

مشاغل پر رونق در سنگاپور

به عنوان یک قدم موثر برای اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور ، لازم است تا یک صنعت پر رونق را انتخاب کنید. در حالی که سنگاپور میزبان بسیاری از بازارها است، برخی از صنایع از دیگر موارد قویتر هستند. از نظر تاریخی، سنگاپور منطقه ای  است که پذیرای متخصصان امور مالی، به ویژه متخصصان حسابرسی و اوراق بهادار بوده است.

در حالی که بازار کار مالی مانند همیشه قوی است، صنایع جدید در این کشور به سرعت در حال رشد هستند. مشاغل فناوری اطلاعات، بازاریاب های دیجیتال و متخصصان رایانه در حال افزایش است. تقاضا در زمینه های فناوری و تجارت الکترونیکی نیز با فشار زیادی در استخدام طراحان UI و UX مطرح است. همچنین مهمان نوازی، خدمات، گردشگری و علوم رایانه بسیار زیاد است. از دیگر نقش های شایع در سنگاپور می توان به مدیریت استعداد و رهبری منابع انسانی اشاره کرد.

روش های کاربردی برای اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور

از دیگر مراحلی که باید برای اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور به کار بگیرید، این است که روش های معمول استخدام را درک کنید. قبل از تعهد به کار در سنگاپور، بهتر است بررسی کنید که آیا معمول ترین شیوه های شغلی برای سبک زندگی شما مناسب است یا خیر.

با داشتن اطلاعاتی در مورد حقوق، آموزش مهارت، مرخصی، تعطیلات، ساعت های کاری ، قراردادها و موارد دیگر، لیستی جامع از منابع اشتغال را در سایت های معتبر کاریابی خواهید داشت که به شما کمک می کند تا درک کنید که کار در سنگاپور چگونه است.

جستجوی آنلاین برای استخدام در سنگاپور

یکی از بهترین مکان ها برای جستجوی موقعیت های اشتغال به کار و استخدام در سنگاپور ، آنلاین بودن است. با تعداد زیادی از منابع وب در دسترس برای کمک به جستجوی شما، می توانید متناسب با مهارت خود اقدام کرده و بهترین شغل را با شرایط مساعد پیدا کنید.

در کنار فرصت های شغلی آنلاین، کار با یک آژانس استخدام برای جستجوی کار در سنگاپور مزایای زیادی دارد. یک استخدام کننده به شما کمک می کند تا روی CV ، نامه خود را آماده کرده و مصاحبه را به خوبی پشت سر بگذارید. در این خصوص می توانید مشاوره های لازم را با ثبتا داشته باشید. آنها همچنین به شما درک بهتری از صنعت و کارفرمای بالقوه شما می دهند و نکاتی در مورد تاریخچه و فرهنگ این کشور در اختیارتان قرار می دهند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب