اخذ ویزا اسپانیا

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا اسپانیا را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا اسپانیا را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۶ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا اسپانیا
اخذ ویزا اسپانیا

اخذ ویزا اسپانیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا اسپانیا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا اسپانیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا اسپانیا نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا اسپانیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا اسپانیا

شروط و الزامات اخذ ویزا اسپانیا

مراحل اخذ ویزا اسپانیا

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا اسپانیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا اسپانیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا اسپانیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

هنگام اخذ ویزا اسپانیا ، متناسب به هدف شما از سفر به اسپانیا، انواع مختلف ویزا وجود دارد که بر اساس آن اعمال می شود. اگر قصد داشته باشید برای ملاقات، تحصیل یا کار و اقامت دائم به اسپانیا سفر کنید، بر این اساس، باید برای ویزای شینگن متفاوتی اقدام کنید.

به دلیل بهبود اوضاع اپیدمیولوژیکی در اتحادیه اروپا ، کشور اسپانیا در حال حاضر ممنوعیت ورود ساکنان استرالیا، چین، ژاپن، نیوزیلند، سنگاپور، تایلند و اروگوئه را لغو کرده است. علاوه بر این، شهروندان دیگر کشورهای خارجی که برای کار و سایر اهداف، سفر به اسپانیا را برنامه ریزی می کنند، می توانند وارد خاک اسپانیا شوند.

بنابراین دارندگان ویزای بلند مدت، صادر شده توسط یک کشور عضو اتحادیه اروپا یا شینگن، متخصصان بهداشت، پرسنل حمل و نقل و دریانوردان، پرسنل سازمان های دیپلماتیک وبین المللی و دانشجویانی که دارای مجوز تحصیل یا ویزا مربوطه در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا یا شینگن هستند، می توانند برای اخذ ویزا اسپانیا اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای اسپانیا

برای آن که بتوانید ویزای این کشور را دریافت کنید، لازم است فرم درخواست را بارگیری کرده و آن را به صورت کامل تکمیل نمایید. همچنین می توانید فرم درخواست ویزای اسپانیا را به صورت الکترونیکی پر کرده و سپس نسخه چاپی آن را تهیه کنید. سپس لازم است که دو قطعه عکس ضمیمه نمایید.

 عکس باید دارای فرم گذرنامه باشد. همچنین اخیراً عکس برداری شده و تمام چهره با پس زمینه روشن باشد. ضمن آنکه گذرنامه و کپی ویزاهای قبلی که برای حداقل 3 ماه بیش از تاریخ بازگشت اعتبار داشته باشد، لازم است. گذرنامه شما باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.

از سویی دیگر، کپی از رزرو بلیط برگشت لازم است. البته خرید بلیط قبل از اخذ ویزا اسپانیا توصیه نمی شود. تأیید بیمه سفر اسپانیا و کل منطقه شینگن نیز از دیگر الزامات می باشد. نامه حاوی هدف سفر و رزرو هتل برای کل مدت اقامت در اسپانیا نیز نیاز است.

دیگر شرایط اخذ ویزا اسپانیا

اگر قصد سفر به اسپانیا را به هدف کار دارید و در صورت اشتغال در این کشور، باید قرارداد استخدام را ارائه کرده و گزارش شش ماه اخیر صورتحساب بانکی فعلی را تحویل نمایید. همچنین گواهی عدم اعتراض از طرف کارفرما و فرم اظهارنامه مالیات بر درآمد  یا گواهی مالیات بر درآمد کسر شده در حقوق را داشته باشید.

اگر در این کشور ، خود اشتغالی داشته باشید، بایستی یک کپی از پروانه کسب و کار به همراه گزارشی از شش ماه اخیر صورتحساب بانکی به همراه اظهارنامه مالیات بر درآمد (ITR) ارائه کنید. برای دانشجویان، مدرک ثبت نام ونامه تأیید از مدرسه یا دانشگاه مطرح است. توجه داشته باشید که هنگام اخذ ویزا اسپانیا ، فرم درخواست امضا شده باید همراه با بقیه اسناد فوق الذکر باشد و شخصاً به سفارت یا کنسولگری یا نماینده آن در کشور خود ارسال شود.

اخذ ویزا اسپانیا

مدارک لازم برای انواع ویزای اسپانیا

در صورتی که برای ویزای توریستی یا بازدید کننده اسپانیا اقدام می کنید، باید نامه دعوت نامه از طرف خانواده یا دوستانتان در اسپانیا با آدرس و شماره تلفن، ارائه کنید. همچنین صورتحساب بانکی 6 ماه گذشته به همراه نسخه گذرنامه باید آماده تحویل شود.

اما برای ویزای اسپانیا برای اهداف تجاری، لازم است دعوت نامه از شرکت اسپانیایی که از آن بازدید خواهید کرد و آدرس دقیق آنها همراه با تاریخ بازدید را ارائه کنید. همچنین گواهی از کارفرمای خود مبنی بر اجازه سفر کاری شما نیاز است. اگر پیش از این روابط تجاری بین دو شرکت وجود داشته باشد، باید اثبات چنین رویدادهایی ارائه شود. همچنین تفاهم نامه و اساسنامه در نسخه اصلی تصدیق شده و اسناد مالکیت یا مشارکت نیز پیوست گردد.

اخذ ویزای اسپانیا برای اهداف پزشکی

برای شهروندان خارجی که تصمیم دارند با اهداف پزشکی برای اخذ ویزا اسپانیا اقدام کنند، لازم است که در کنار مدارک اصلی درخواست ویزا، یک تاییدیه پزشکی از بیمارستان یا پزشک در اسپانیا نیاز است که تاریخ و وضعیت پزشکی شما را تأیید می کند. همچنین لازم است که رسید پرداخت هزینه های پزشکی نیز ضروری خواهد بود.

در صورتی که ویزای اسپانیا برای اهداف فرهنگی، ورزشی باشد، دعوت نامه از مقامات فوق الذکر با جزئیات در مورد ماهیت وقایع یا فعالیت ها و هدف از بازدید لازم است. همچنین باید نام متقاضیان، مدت اقامت و برنامه سفر باید مشخص باشد. می توانید برای ارائه درخواست ویزا اسپانیا از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید.

ویزا کوتاه مدت اسپانیا

با توجه به مدت اقامت در اسپانیا، دو نوع ویزای اصلی اسپانیا وجود دارد. ویزای شینگن اسپانیا، ویزای کوتاه مدت است که به دارنده ویزا، حق ورود به اسپانیا را می دهد و می تواند حداکثر 90 روز در یک دوره 180 روزه در آنجا اقامت داشته باشد.

اگر برای اهداف پیش بینی شده توسط ویزای شینگن به اسپانیا سفر می کنید و تابعیت 62 کشور تحت برنامه ویزای شینگن را دارید، نیازی به اخذ ویزا اسپانیا و درخواست ویزای شینگن اسپانیا نیست. توجه داشته باشید که اگر قبلا از ورود بدون ویزا به قلمرو شینگن رد شده باشید، با وجود اینکه تبعه یکی از این کشورها هستید، برای واجد شرایط بودن برای ورود به اسپانیا، باید ویزای شینگن دریافت کنید.

ویزا بلند مدت اسپانیا

همچنین ویزاهای طولانی مدت اسپانیا، برای اقامت در این کشور برای مدت طولانی تر از سه ماه می باشد که متناسب با نوع ویزای اقامت طولانی مدت که هنگام اخذ ویزا اسپانیا درخواست می کنید، صادر می شود. همچنین می توانید با این نوع از ویزا مجاز به کار در اسپانیا باشید. فقط اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا، نروژ، ایسلند و سوئیس از درخواست این ویزا معاف هستند.

ویزای ترانزیت اسپانیا نیز شما را قادر می سازد تا از طریق اسپانیا برای رسیدن به کشوری غیر شینگن، حمل و نقل کنید. دو نوع ویزای ترانزیت اسپانیا وجود دارد که در صورت نیاز به ترانزیت از طریق فرودگاه اسپانیا برای تغییر پرواز برای رسیدن به مقصد، می توانید برای این ویزا اقدام کنید. یا برای آنکه یک کشتی را به یک کشور غیر شینگن برسانید، اگر دریانورد هستید و باید در بندر اسپانیا پیاده شوید، ارائه درخواست این ویزا ضرورت خواهد داشت.

فهرست مطالب

فهرست مطالب