اخذ ویزا امارات متحده عربی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا امارات متحده عربی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا امارات متحده عربی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۸ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا امارات متحده عربی
اخذ ویزا امارات متحده عربی

اخذ ویزا امارات متحده عربی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا امارات متحده عربی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا امارات متحده عربی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا امارات متحده عربی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا امارات متحده عربی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا امارات متحده عربی

شروط و الزامات اخذ ویزا امارات متحده عربی

مراحل اخذ ویزا امارات متحده عربی

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا امارات متحده عربی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا امارات متحده عربی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا امارات متحده عربی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در ابتدا باید اشاره کنیم که اگر شهروند امارات متحده عربی یا مقیم هستید، یا دارای شرایط اخذ ویزا امارات متحده عربی می باشید، می توانید وارد ابوظبی شوید. اگر به عنوان توریست از طریق ابوظبی به دبی سفر می کنید، ویزای شما باید در ابوظبی صادر شود.

اگر قبلا در امارات متحده عربی بوده اید و ویزای اقامت شما لغو شده یا ویزای توریستی منقضی شده است، می توانید برای یک ورودی ویزای توریستی بلند مدت درخواست کنید. برای جلوگیری از جریمه یا پیامدهای قانونی می توانید در حالی که در امارات متحده عربی هستید برای ویزای توریستی اقدام کنید.

پس از تأیید ویزا، باید درخواست تغییر وضعیت را در فرودگاه هواپیمایی اتحاد در ابوظبی تکمیل نمایید. این امکان برای شما فراهم است که برای ارائه درخواست ویزای خود، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی اقدام نمایید.

روند درخواست ویزای امارات

در خصوص اخذ ویزا امارات متحده عربی ، لازم به ذکر است که پردازش ویزا باید سه تا چهار روز طول بکشد. همچنین هزینه های ویزا قابل استرداد نیستند. بنابراین اگر قصد سفر به امارات را دارید، حتی اگر فقط از طریق ابوظبی در حال ترانزیت هستید، ممکن است مجبور به درخواست ویزا شوید.

 می توانید با ویزای توریستی امارات متحده عربی تا 90 روز اقامت داشته باشید. بنابراین به سرعت و به صورت آنلاین برای ویزای امارات متحده عربی اقدام کنید. اگر به عنوان مثال اهل کشورهایی همچون استرالیا، آرژانتین، اتریش، کانادا، برزیل و بلژیک  هستید، نیازی به درخواست ویزا قبل از سفر به امارات متحده عربی نیست. هنگامی که در ابوظبی فرود می آیید، به راحتی وارد بخش مهاجرت شده تا هنگام ورود ویزا دریافت کنید.

انواع ویزای امارات متحده عربی

ویزای مورد نیاز شما به مدت سفر بستگی دارد. کلیه هزینه ها به درهم امارات (AED) نشان داده می شود و پردازش ویزای امارات متحده عربی تقریباً سه تا چهار روز طول می کشد که منوط به تأیید اداره مهاجرت می باشد. این را باید اشاره کنیم که ویزای یک بار ورود برای مسافرانی است که از طریق فرودگاه بین المللی ابوظبی برای مدت زمان بین هشت ساعت تا چهار روز تقویمی ترانزیت می کنند و به مقصد سوم می روند. اعتبار آن پس از اخذ ویزا امارات متحده عربی ، چهارده روز می باشد.

توجه داشته باشید که بهتر است قبل از سفر برای ویزای توریستی اقدام کنید. گذرنامه شما باید حداقل برای مدت شش ماه اعتبار داشته باشد. این ویزا ممکن است دو بار به مدت 30 روز تمدید شود. میهمانان زیر 18 سال که به تنهایی سفر می کنند، فقط هنگام مسافرت با والدین خود که همان نوع ویزا را دارند، مجاز به درخواست این نوع ویزا هستند. این ویزا دارای اعتبار ورود شصت روزه است.

اخذ ویزا امارات متحده عربی

ویزای توریستی ورود چندگانه

ویزای ورود کوتاه مدت ممکن است هر مرحله دو بار و به مدت 30 روز تمدید شود، این نوع ویزا نیز دارای اعتبار شصت روه بوده و از تاریخ ورود اول سی روز شروع می شود. از سویی دیگر برای نمایندگان شرکت، مدیران فروش، حسابرسان یا دیگر مسئولانی که برای انجام یک فعالیت تجاری در امارات متحده عربی، نیاز به اخذ ویزا امارات متحده عربی به صورت فوری دارند، این نوع ویزا صادر می شود که دارای اعتبار چهارده روز است.

از سویی دیگر، ویزای توریستی بلند مدت برای گردشگرانی اعمال می شود که تمایل به گذراندن بیش از 30 روز در امارات دارند. این ویزا ممکن است هر مرحله دو بار و به مدت 30 روز تمدید شود.

شرایط ویزا برای اتباع شورای همکاری خلیج فارس

شهروندان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس که شامل بحرین، عمان، کویت، قطر و عربستان سعودی است، برای بازدید از امارات متحده عربی نیازی به ویزا ندارند. ساکنان شورای همکاری خلیج فارس که شهروندان ملی نیستند، اما به عنوان مقامات سطح بالا مانند پزشکان، مدیران ، مهندسان یا کارمندان بخش دولتی به همراه خانواده خود کار می کنند، می توانند در تمام فرودگاه های امارات متحده عربی ویزای 30 روزه تجدید ناپذیر داشته باشند.

بدین ترتیب شرایط اخذ ویزا امارات متحده عربی برای سایر ملیت ها متفاوت بوده و گردشگران از سایر ملیت ها باید قبل از ورود به کشور درخواست ویزا دهند. آنها می توانند این کار را از طریق سفارت مربوطه خود، یک حامی محلی امارات متحده عربی یا حتی یک هتل محلی در امارات انجام دهند.

روند دریافت ویزا برای شهروندان دیگر کشورها

شهروندان آمریکایی که گذرنامه منظم دارند، برای بازدید از امارات متحده عربی نیازی به ویزا ندارند. گذرنامه اصلی نباید ظرف مدت شش ماه از زمان پیش بینی شده ورود به امارات متحده عربی منقضی شود. همچنین بلیط هواپیما رفت و برگشت یا بلیط هواپیما به مقصد دیگر لازم است که تأیید شده باشد.

ویزا در بدو ورود به فرودگاه های امارات متحده عربی در دسترس است و شهروندان آمریکایی می توانند به مدت یک ماه در امارات اقامت داشته باشند. شهروندان کشورهایی همچون استرالیا، انگلستان، عربستان، ایرلند یا ژاپن ، به محض ورود به فرودگاه های امارات متحده عربی، ویزا دریافت می کنند.

اخذ ویزا امارات متحده عربی در بدو ورود

اخذ ویزا امارات متحده عربی در بدو ورود و در فرودگاه های امارات متحده عربی در دسترس است که مسافران می توانند به مدت یک ماه در امارات اقامت داشته باشند. با این حال، اگر می خواهید مدت بیشتری بمانید، باید با افسر مهاجرت در فرودگاه یا اداره مهاجرت محلی در امارات تماس بگیرید و درخواست آن را بدهید.

لازم به ذکر است که سازمان هایی که در امارات متحده عربی مستقر یا مقیم هستند، می توانند از طرف شما برای ویزای بازدید درخواست دهند. همچنین اگر قصد دارید در امارات کار کنید، ویزای کار را می توانید از کارفرما یا حامی مالی دریافت کنید.

گردشگرانی که تمایل به اقامت بیش از 14 روز در امارات متحده عربی دارند و یا افرادی که برای ملاقات خانوادگی یا کاری می آیند می توانند برای ویزاهای ویزیت درخواست دهند. اینها یا به مدت 30 روز (ویزای بازدید کوتاه مدت) یا 90 روز (ویزای بازدید طولانی مدت) معتبر هستند.

این را نیز باید متذکر شویم که هنگام اخذ ویزا امارات متحده عربی ، هر دو ویزا قابل تمدید نیستند. جدا از هزینه های ویزا ، ودیعه ای باید توسط حامی، خویشاوند یا ساکن محلی پرداخت شود که پس از ترک دارنده ویزا از کشور بازپرداخت می شود.

فهرست مطالب

فهرست مطالب