اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

اخذ ویزا اوکراین

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

اخذ ویزا اوکراین Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * اخذ ویزا اوکراین * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا اوکراین * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * اخذ ویزا اوکراین * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
اخذ ویزا اوکراین
اخذ ویزا اوکراین

اخذ ویزا اوکراین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا اوکراین در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا اوکراین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا اوکراین نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا اوکراین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا اوکراین

شروط و الزامات اخذ ویزا اوکراین

مراحل اخذ ویزا اوکراین

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا اوکراین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا اوکراین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا اوکراین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اوکراین یکی از بزرگترین کشورها در اروپا است. با این وجود، به دلیل درگیری های داخلی در سال 2014 ، اوکراین برای حفاظت از سرزمین خود چاره ای جز بستن کشور نداشت و فقط در سال 2019 این کشور شروع به باز کردن مرزهای خود نمود و از گردشگران استقبال کرد تا با اخذ ویزا اوکراین بتوانند زیبایی ها و فرهنگ این کشور را تجربه کنند.

در سال 2019 ، اوکراین سرانجام پلتفرم E-Visa خود را به بیش از 52 کشور در سراسر جهان گسترش داده و همراه با روابط اتحادیه اروپا ، این کشور در نظر دارد از گردشگری برای ایجاد رونق در کشور استفاده کند. می توانید برای درخواست ویزای این کشور، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام نمایید.

درخواست ویزا اوکراین

اگر پاسپورت اروپایی داشته باشید، به احتمال زیاد کشور شما از ویزا معاف شده و شما می توانید آزادانه به اوکراین سفر کنید و نیازی به درخواست چیزی ندارید. اگر در خصوص معافیت کشور خود نیاز به مشورت دارید، می توانید از طریق ثبتا پیگیر شوید. اگر قبل از ورود نیاز به اخذ ویزا اوکراین دارید، عجله نکنید زیرا ممکن است واجد شرایط E-Visa شوید.

 اگر اهل یکی از کشورهایی همچون استرالیا، باهاما، بحرین، بولیوی، عربستان، یا چین هستید، واجد شرایط دریافت ویزای الکترونیکی برای اوکراین خواهید بود. در صورتی که کشور شما از ویزا معاف نیست، شما باید ویزای خود را به صورت عادی با مراجعه به نزدیکترین سفارت اوکراین اعمال کنید و آن را شخصاً دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ویزای الکترونیکی اوکراین

همانند سایر کشورها، برای مدارکی که باید برای درخواست E-Visa آماده کنید، شرایط سختی وجود دارد. شما لازم است که دو قطعه عکس با پس زمینه سفید یکدست، صورت صاف و رو به جلو در قالب JPEG داشته باشید. همچنین یک نسخه اسکن شده گذرنامه شما با فرمت JPEG  به همراه بیمه درمانی نیاز است.

 این بیمه می تواند هر بیمه ای از کشورهای زادگاه شما باشد. به شرطی که حداقل 30000 یورو را پوشش دهد.  البته کافی است بیمه را بصورت آنلاین خریداری کنید و آن را در وب سایت اوکراین E-Visa به درخواست اخذ ویزا اوکراین خود ضمیمه کنید.

همچنین لازم است تا یک نسخه از صورتحساب بانکی 3 ماهه با مقدار پولی که کل سفر شما در اوکراین را پوشش می دهد. پیوست نموده و سند تأیید هدف بازدید خود را که رزرو هتل برای زمان اقامت و پروازهای داخل و خارج از کشور است را ارائه نمایید.

اخذ ویزا اوکراین

مدت زمان اخذ ویزا اوکراین

مسئولان مهاجرت اوکراین، در وب سایت ذکر کردند که برای درخواست و دریافت E-Visa ، بیش از 10 روز کاری طول نخواهد کشید. التبه این احتمال وجود دارد که چند روز تأخیر داشته باشد، بنابراین بسیار مهم است که شما حداقل یک ماه قبل از تاریخ عزیمت درخواست دهید.

فرایند درخواست کاملاً رو به جلو است و اگر تمام اسناد خود را در اندازه و قالب مناسب فایل آماده کرده باشید، تقریباً در مدت زمان یک ساعت قابل انجام است. پس از ارسال درخواست خود، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که صبر کنید.

هنگامی که درخواست شما در حال ثبت شدن است، یک ایمیل تأیید با عنوان ثبت نام فرم درخواست e-Visa دریافت می کنید که نشان می دهد کسی سرانجام وقت خود را صرف بررسی درخواست شما می کند. ده الی بیست دقیقه بعد از ایمیل ثبت نام، یک ایمیل تأیید دیگر با عنوان صدور ویزا E دریافت خواهید کرد. این ایمیل نتیجه درخواست E-Visa شما است و در صورت تأیید درخواست ، E-Visa PDF به این ایمیل پیوست می شود

اعتبار ویزای الکترونیکی اوکراین

برای اخذ ویزا اوکراین و ویزای توریستی، تعداد روزهای منعکس شده در برنامه سفر خود را دریافت خواهید کرد که بیش از 90 روز در یک دوره 180 روزه نیست. شما می توانید حداکثر 90 روز را در یک دوره 180 روزه با ویزای توریستی درخواست کنید و بسته به برنامه سفر خود، می توانید ورودی های تک، دوتایی یا چندگانه دریافت کنید.

به زبان ساده، درخواست ویزای الکترونیکی اوکراین مانند درخواست برای هر کشوری در منطقه شینگن است. زیرا در آنها فقط تعداد روزهایی را که در درخواست ویزا انتخاب کرده اید به شما می دهد، بنابراین حتماً برنامه سفر را پیوست کنید که نشان دهنده تعداد آن باشد. روزهایی که می خواهید بمانید و مقدار ورودی که برای سفر خود نیاز دارید را مشخص نمایید.

نحوه درخواست ویزای الکترونیکی اوکراین

حتی اگر قبلاً نیز برای اخذ ویزا اوکراین اقدام کرده باشید، هنگام ثبت درخواست ویزای الکترونیکی ، برخی از عناصر گیج کننده در وب سایت وجود دارد که ممکن است شما را در هنگام درخواست خسته کند، بنابراین نحوه اعمال ویزای الکترونیکی تأیید درخواست را نشان خواهیم داد که با ایجاد یک حساب کاربری شروع خواهد شد.

قبل از اینکه بخواهید برای E-Visa اقدام کنید، لازم است که یک حساب شخصی در وب سایت آنها ایجاد کرده و فرم ثبت نام را پر کنید، ایمیل خود را در جایی که می خواهید E-Visa و رمز عبور خود را دریافت کنید، انتخاب نمایید. پس از ثبت نام، به سادگی با حسابی که تازه ایجاد کرده اید وارد شده و به تکمیل فرم درخواست E-Visa خود ادامه دهید.

ارسال ویزای الکترونیکی اوکراین

هنگام تکمیل کردن فرم ویزای الکترونیکی، شما باید کشور گذرنامه خود را انتخاب کنید و نوع E-Visa که می خواهید درخواست را تعیین نمایید که می تواند به عنوان مثال گردشگریباشد. سپس شماره گذرنامه خود را در بقیه قسمت ها وارد کرده و بعد از اتمام کار روی next کلیک کنید.

 

اکنون وارد صفحه فرم درخواست می شوید که باید فرم را با جزئیات کامل کنید. ابتدا اطلاعات عمومی درخواست می شود. پس از آن بارگذاری عکس در فرم درخواست برای اخذ ویزا اوکراین را انجام داده و قسمت بعدی بخش اسناد تأیید هویت متقاضی را تکمیل کنید.

به خاطر داشته باشید که می توانید برای انجام تمامی این مراحل و دریافت انواع ویزای توریستی، کار و تجاری در این کشور از طریق موسسه ثبتا اقدامات لازم را انجام دهید. کارشناسان ثبتا می توانند با استفاده از تجربه و تخصص خود شما را در این خصوص راهنمایی کرده تا در مدت زمان مناسب بتوانید ویزای اوکراین خود را دریافت نمایید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب