اخذ ویزا ایرلند

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا ایرلند را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا ایرلند را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا ایرلند
اخذ ویزا ایرلند

اخذ ویزا ایرلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا ایرلند در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا ایرلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا ایرلند نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا ایرلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا ایرلند

شروط و الزامات اخذ ویزا ایرلند

مراحل اخذ ویزا ایرلند

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا ایرلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا ایرلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا ایرلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

پیش از آن که برای اخذ ویزا ایرلند اقدام کنید، توجه داشته باشید که ایرلند طرف توافق نامه شینگن نیست و ویزای شینگن یا اجازه اقامت ، به شما حق سفر بدون ویزا به ایرلند را نمی دهد. در صورت نیاز به ویزای ایرلند می توانید در وب سایت خدمات تابعیت و مهاجرت ایرلند INIS شرایط فعلی این کشور را در خصوص سیاست ویزا بررسی کنید.

تا زمانی که واجد شرایط برنامه معافیت ویزا برای اقامت کوتاه مدت نباشید، لازم است که برای ارائه درخواست ویزای خود اقدام کنید. اطلاعات مربوط به انواع ویزا و مدارک مورد نیاز را می توانید از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا به دست آورده و یا از راهنمایی های کارشناسان آن بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که اگر درخواست شما رد شود، نامه ای برای شما ارسال می شود که در آن دلایل امتناع را ذکر کرده اند.

ارائه درخواست ویزای ایرلند

اگر هنوز مایل به سفر به ایرلند هستید، می توانید برای درخواست و اخذ ویزا ایرلند ، فرم درخواست آنلاین را تکمیل کنید. اطلاعات و هزینه ها را می توانید در صفحه اصلی سایت مهاجرت این کشور بررسی کرده و مطابق با آن مدارک خود را آماده نمایید و هزینه مناسب را به سفارت پرداخت کنید.

مدارکی که لازم است همراه با تکمیل فرم درخواست ویزا ارائه کنید شامل، یک عکس معتبر در اندازه گذرنامه به همراه گذرنامه فعلی و گذرنامه های قبلی یا کپی آن به همراه اثبات حمایت مالی، بیمه مسافرتی و در صورت نیاز برگه دعوت نامه می شود که لازم است کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز را در سیستم درخواست آنلاین وارد کرده و اسناد خود را به سفارت مربوطه ارائه دهید.

اخذ ویزا ایرلند هنگام ورود

اگر به ایرلند سفر می کنید و تابعیت یک کشور در منطقه اقتصادی اروپا یا EEA را ندارید، لازم است برای اخذ ویزا ایرلند اقدام کنید. ویزای ایرلند سند است که روی گذرنامه یا سند سفر شما قرار می گیرد و به شما امکان می دهد به ایرلند سفر کنید. هنگام ورود به فرودگاه یا بندر هنوز باید گذرنامه و مدارک خود را به کنترل مهاجرت ارائه دهید.

اگر با کودکان در سفر هستید، باید برای فرزندان خود نیز درخواست ویزا کنید. همچنین ممکن است مجبور شوید در مقامات مهاجرت ثبت نام نمایید. توجه داشته باشید که با توجه به شرایط خاص کووید 19، پیش از برنامه ریزی برای زمان بندی سفر خود، شرایط قرنطینه را در این کشور بررسی کنید.

اخذ ویزا ایرلند

انواع ویزای ایرلند

هنگام اخذ ویزا ایرلند ، نوع ویزا مورد نیاز، به هدف و مدت اقامت شما در این کشور بستگی دارد. در خصوص ویزاهای اقامت کوتاه، اگر می خواهید کمتر از 3 ماه به ایرلند سفر کنید، باید برای دریافت ویزای اقامت کوتاه  مدت این کشور اقدام کنید. در صورتی که به هدف گردشگری به این کشور سفر خواهید کرد یا قصد بازدید از یکی از اعضای خانواده و دوستان را دارید، یا حتی برای یک جلسه کاری یا یک دوره کوتاه مدت شرکت می کنید، باید برای این نوع ویزا اقدام نمایید.

شما نمی توانید بیش از 3 ماه در ویزای کوتاه مدت نوع  Cبمانید. در صورتی که نیاز دارید بیش از این زمان بمانید، بایستی کشور ایرلند را ترک کرده و برای ویزای دیگری اقدام کنید. اما اگر از ابتدا تصمیم دارید بیش از سه ماه اقامت در ایرلند را درخواست کرده و با هدف تحصیل، کار یا اقامت دائم در ایرلند با اعضای خانواده ای که در ایرلند زندگی می کنند، به این کشور سفر کنید، می توانید برای ویزای طولانی مدت D درخواست دهید.

ویزاهای ورود مجدد

هنگامی که برای اخذ ویزا ایرلند اقدام می کنید، اولین ویزای صادر شده برای شما برای یک بار ورود به کشور ایرلند معتبر است. اگر می خواهید برای مدت کوتاهی از این کشور خارج شوید، ممکن است نیاز به ویزای ورود مجدد داشته باشید. به عنوام مثال سفر به ایرلند شمالی می تواند در این موضوع منظور شود. اگر مجوز اقامت ایرلند IRP را داشته باشید، هنگام سفر از ایرلند یا به این کشور، نیازی به ویزای ورود مجدد ندارید. افراد زیر 16 سال غیر EEA نیازی به ثبت نام در IRP ندارند و باید برای ویزای ورود مجدد یا چند بار ورود درخواست کنند.

اگر برای پیوستن یا همراهی با یکی از اعضای خانواده EEA خود به ایرلند می آیید، اگر از کشوری هستید که در لیست معافیت ویزا نمی باشد، باید درخواست ویزا دهید و برای اخذ ویزا ایرلند اقدام کنید. اگر قبلاً در کشور دیگر EEA زندگی کرده و به دلیل عضویت در EEA کارت اقامت دارید، برای سفر به ایرلند نیازی به ویزا ندارید. اما اگر قصد دارید بیش از 3 ماه در ایرلند بمانید، پس از ورود باید درخواست اقامت دهید.

نحوه درخواست ویزا

شما باید بصورت آنلاین برای اخذ ویزا ایرلند اقدام کنید. در سایت اصلی مهاجرت این کشور، اطلاعاتی در مورد نحوه تکمیل برنامه آنلاین به زبان های انگلیسی، عربی، چینی، روسی، فرانسوی، ترکی وجود دارد. قبل از اینکه قصد ورود به ایرلند را داشته باشید باید حداقل هشت هفته قبل اقدام کنید. زمان پردازش فعلی، مطابق با اطلاعات درج شده در زمان خود در سایت مهاجرت این کشور، تعیین می شود.

همچنین همه متقاضیان ویزا، باید داده های بیومتریک را ارائه دهند. ضمن آن که در صورت عدم پذیرش ویزا ، می توانید با ارسال نامه به افسر تجدیدنظر ویزا در بخش ویزا INIS درخواست تجدیدنظر کنید. در این خصوص می توانید از کارشناسان ثبتا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

ویزاهای ترانزیت

اگر از طریق ایرلند در حال سفر به کشور دیگری هستید، ممکن است هنگام ورود به ایرلند در سفر به کشور دیگر ، به اخذ ویزا ایرلند و ویزای ترانزیت نیاز داشته باشید. دارنده ویزای ترانزیت اجازه خروج از بندر یا فرودگاه را ندارد. اگر برای آمدن به ایرلند نیازی به ویزا ندارید، ممکن است مجبور شوید برای ترخیص کار اقدام کنید. Preclearance اجازه ورود به ایرلند برای درخواست اقامت به دلایل خاص است. اگر می خواهید به ایرلند بیایید در شرایط ذیل، برای ثبت نام اقدام کنید.

هنگامی که به عنوان شریک یک دارنده مجوز استخدام با مهارت های خاص به ایرلند سفر کرده و یا به عنوان شریک زندگی یک شهروند ایرلندی باشید، می توانید بصورت آنلاین برای این ویزا اقدام کنید. در صورت تأیید و  اگر قصد دارید بیش از 3 ماه در ایرلند بمانید، پس از ورود به ایرلند باید برای مجوز اقامت ایرلند ثبت نام کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب