اخذ ویزا ترکمنستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا ترکمنستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا ترکمنستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۴ /۰۷ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا ترکمنستان
اخذ ویزا ترکمنستان

اخذ ویزا ترکمنستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا ترکمنستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا ترکمنستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا ترکمنستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا ترکمنستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا ترکمنستان

شروط و الزامات اخذ ویزا ترکمنستان

مراحل اخذ ویزا ترکمنستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا ترکمنستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا ترکمنستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا ترکمنستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

یکی از کشورهای زیبایی که ممکن است برای سفر انتخاب کرده و با اهداف مختلفی اقدام به ارائه درخواست ویزای آن نمایید، کشور ترکمنستان است. می توانید هنگام اخذ ویزا ترکمنستان، از ویزای ترانزیت، ویزای توریستی یا هنگام ورود آن بهره مند شوید که هر یک از آن ها مطابق با سیاست ویزای این کشور، دارای شرایط و مدت اعتبار معینی است.

ویزای ترانزیت ترکمنستان برای مدت سه الی هفت روز صادر می شود. توجه داشته باشید که ویزای ترانزیت بدان معناست که شما باید از کشوری به کشور دیگر از طریق ترکمنستان بروید. با ویزای ترانزیت نمی توانید به همان کشوری که از آنجا آمده اید، بازگردید.

البته محدودیت های پرواز در داخل و خارج، به کنسولگری این کشور بستگی دارد زیرا در گذشته از این طریق،  اخذ ویزا ترکمنستان و ویزای ترانزیت انجام شده است. برای درخواست ویزای ترانزیت، لازم است همراه با مدارکی که در زیر شرایط ویزا و ثبت نام ذکر شده است به سفارت ترکمنستان بروید.

ویزای ترانزیت ترکمنستان

شما نمی توانید قبل از تاریخ شروع مدت زمان اعتبار ویزای خود، وارد ترکمنستان شوید یا پس از تاریخ انقضای ویزا آن را ترک کنید. لازم است تا محل ورود و خروج خود را در فرم درخواست ویزا وارد کنید. هنگامی که گذرنامه خود را پس می گیرید، بررسی کنید که کدام نقطه ورود و خروج ثبت شده است، ممکن است متفاوت از خواسته شما باشد.

همچنین نباید از گذرگاه مرزی متفاوت از آنچه در ویزای خود ذکر شده است، وارد شده یا از آن خارج شوید. بهترین راه برای اخذ ویزا ترکمنستان و درخواست ویزای ترانزیت، اگر به صورت کوتاه مدت در این کشور هستید و می خواهید به حرکت خود را ادامه دهید، این است که همه مدارک را در یک سفارت یا کنسولگری تحویل دهید و منتظر بمانید  تا کنسولگری، کد ویزای شما را از طریق ایمیل ارسال کند. همچنین می توانید ویزای خود را بعداً در سفارت دیگری تحویل بگیرید. اما به هر حال ممکن است برای این کار نیز، کد لازم داشته باشید.

ویزای توریستی ترکمنستان

لازم به ذکر است که اخذ ویزا ترکمنستان از نوع ویزای توریستی دارای هزینه زیادی است. همچنین برای این کار لازم است که برنامه سفر خود را از طریق یک شرکت تور رزرو کنید که شامل راهنما، راننده ، محل اقامت و غذا می باشد. با این حال، می توانید با اشتراک گذاشتن با افراد دیگر یا رفتن به یک تور گروهی، هزینه های خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

 شاید مجری تور به شما اجازه دهد بدون محدودیت، برنامه خود را در عشق آباد انجام دهید. البته تعداد زیادی دوربین و پلیس مخفی وجود دارد که آنها می دانند شما چه کار می کنید. این را در نظر داشته باشید که در چنین برنامه ای در یک تور، شما نمی توانید بدون راهنما به خارج از عشق آباد بروید. برای دریافت ویزا ، معمولاً دعوت نامه ای همراه با کد الکترونیکی برای شما ارسال می شود. سپس در بدو ورود به مرز، جایی که راهنمای تور منتظر شماست تا روند کار را انجام دهد، این ویزا به ویزای واقعی تبدیل می شود.

اخذ ویزا ترکمنستان

اخذ ویزا ترکمنستان هنگام ورود

دریافت ویزای توریستی ترکمنستان هنگام ورود به فرودگاه عشق آباد و همچنین مرزهای زمینی امکان پذیر است. شما به یک دعوت نامه از یک آژانس گردشگری نیاز خواهید داشت که به معنای رزرو و هماهنگی با آنها است. ویزای ترکمنستان هنگام ورود به مدت 10 روز معتبر است و با توجه به مدت زمان رزرو امکان تمدید نیز وجود دارد.

 لازم به ذکر است که ویزای ترانزیت در فرودگاه عشق آباد موجود نیست، با این حال، یک منطقه ترانزیتی در فرودگاه برای مسافران در حال حمل و نقل وجود دارد که برای آنها ویزای خاصی لازم نیست. البته همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، می توانید ویزای ترانزیت خود را در مرز دریافت کنید، در صورتی که قبلاً در سفارت اقدام کرده اید و نامه دعوت نامه با کد مجوز دریافت کرده اید.

دعوت نامه ترکمنستان (LOI)

اگر به دنبال دعوت نامه برای طولانی کردن مدت اقامت خود در ترکمنستان هستید، و در صورتی که می خواهید LOI بگیرید تا بیش از 5 روز در ترکمنستان بمانید، باید تور را رزرو کنید. شرایط اخذ ویزا ترکمنستان برای درخواست ویزای ترانزیت بسیار ساده است.

لازم است که فرم درخواست ویزا را از سایت مهاجرت ترکمنستان دریافت کرده و آن را تکمیل نمایید. سپس همراه با یک قطعه عکس به اندازه گذرنامه و نامه ای که هدف شما را از سفر و حمل و نقل و مسیر بیان می کند، ارائه نمایید. ضمن آنکه لازم است گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار پس از انقضا ویزای ترکمنستان داشته باشید که 2 صفحه خالی داشته باشد.

همچنین کپی از صفحه گذرنامه اصلی و ویزای دو کشور که سفر به آن ها را در برنامه دارید، نیاز است. در صورتی که بلیط هواپیما در اختیار دارید، کپی آن نیز باید پیوست گردد. توجه داشته باشید که برای ویزای ترانزیت به LOI نیازی ندارید

درخواست ویزا از طریق ایمیل

امروزه پست الکترونیکی برای دریافت ویزا گزینه معتبری است. شما کدی را دریافت می کنید که سفارت از طریق ایمیل برای شما ارسال کرده است، این برای گرفتن ویزا در مرز کافی است، اما نامه رسمی بهتر از کد خواهد بود. در صورتی که به دنبال دریافت ویزا ترانزیت هستید و می خواهید به حرکت خود ادامه دهید، اما نیاز دارید تا ویزای خود را از قبل درخواست دهید، می توانید در یک سفارت برای اخذ ویزا ترکمنستان اقدام کرده و ویزای خود را چند هفته بعد در دیگری تحویل بگیرید.

پیش از این ویزاهای ترکمنستان مختص تاریخ بودند، به این معنی که تاریخ ورود و خروج مشخصی در ویزا مشخص شده بود و شما باید در آن تاریخ ها وارد یا خارج می شدید که در حال حاضر و در بیشتر اوقات دیگر اینگونه نیست. اکنون بیشتر سفارتخانه ها کد ویزا را با اعتبار 3 ماه می دهند.

مدت زمان مناسب برای ارائه درخواست ویزا

لازم به ذکر است که برای اخذ ویزا ترکمنستان ، 3 ماه قبل حداکثر زمان استاندارد است، اما زودتر نیز امکان پذیر است. توجه داشته باشید که اگر بار اول درخواست شما رد شد، می توانید دوباره امتحان کنید. ممکن است در مرحله دوم آن را به شما اعطا کنند.

از آنجایی که می توانید در سفارت و یا کنسولگری برای درخواست های الکترونیکی پست شده اقدام کنید، می توانید فرم درخواست خود را برای آنها ایمیل کنید. همچنین می توانید فرم های لازم را از وب سایت مهاجرت ترکمنستان بارگیری کرده و تکمیل نمایید. البته بعضی از سفارتخانه ها هنگام مراجعه این فرم ها را برای شما فراهم می کنند. می توانید برای دریافت ویزای ترکمنستان، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب