اخذ ویزا ترکیه

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا ترکیه را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا ترکیه را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۲ /۱۱ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا ترکیه
اخذ ویزا ترکیه

اخذ ویزا ترکیه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا ترکیه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا ترکیه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا ترکیه نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا ترکیه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا ترکیه

شروط و الزامات اخذ ویزا ترکیه

مراحل اخذ ویزا ترکیه

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا ترکیه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا ترکیه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا ترکیه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در آیین نامه منتشر شده توسط وزارت امور خارجه ترکیه در خصوص اخذ ویزا ترکیه آمده است که بازدیدکنندگان خارجی از ترکیه با گذرنامه معتبر مجاز به ورود به کشور و اقامت برای تعداد محدودی روز هستند که به طور معمول90 روز برای بسیاری از بازدید کنندگان بوده، اما تعداد روزها بسته به کشور و گذرنامه متفاوت است.

اگر گذرنامه شما به گونه ای باشد که اجازه دارید 90 روز اقامت داشته باشید، اعتبار پاسپورت شما باید حداقل 90 روز بیش از تاریخی که وارد ترکیه می شوید، اعتبار داشته باشد. توجه داشته باشید که چند ماه قبل از خروج، اعتبار گذرنامه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا حداقل 6 ماه بیشتر از تاریخی که قصد ورود به ترکیه را دارید، معتبر خواهد بود.

نحوه اخذ ویزا ترکیه

بیشتر شهروندان خارجی ممکن است بدون ویزا یا از طریق درخواست ویزای الکترونیکی در وب سایت رسمی ویزای الکترونیکی وزارت امور خارجه ترکیه اقدام کرده و وارد ترکیه شوند. اگر شهروند یکی از کشورهایی همچون ارمنستان، استرالیا، کانادا، بیشتر کشورهای اروپایی، انگلستان و ایالات متحده هستید و معیارهای لازم را دارید، می توانید هنگام ورود ویزا بگیرید.

شما می توانید ویزای خود را پیش از ورود به ترکیه، از هر کنسولگری ترکیه دریافت کنید. اما این امر مستلزم صرف وقت و هزینه اضافی است. بنابراین اخذ ویزا ترکیه به روش الکترونیکی، بسیار ساده تر بوده و می تواند در زمان و هزینه شما نیز صرفه جویی شود.

ویزا ترکیه در بدو ورود

از ماه مه 2018 ، مطابق با قوانین درج شده در وب سایت وزارت امور خارجه ترکیه، می توان ویزای الکترونیکی خود را از طریق کیوسک های تعاملی مستقر در فرودگاه های ترکیه دریافت نمود. هماهنگی های لازم جهت بازدید کنندگان خارجی برای دریافت ویزای الکترونیکی از دفاتر مجاز شرکت های هواپیمایی از جمله دفاتر آن شرکت ها در فرودگاه ها انجام خواهد شد. بنابراین ممکن است اخذ ویزا ترکیه در بدو ورود همچنان امکان پذیر باشد.

ویزای الکترونیکی ترکیه از سال 2014 جایگزین شد. می توان گفت که روش ویزای آنلاین ترکیه سریع و روان است و دیگر نیازی به ایستادن در صف دریافت ویزای برچسب خود ندارید. توجه داشته باشید که این تنها برای ویزاهای توریستی یا تجاری است و برای اهداف دیگر مانند کار یا تحصیل، باید از طریق سفارتخانه ها یا کنسولگری های ترکیه در کشور خود اقدام کنید.

اخذ ویزا ترکیه

شرایط دریافت ویزای الکترونیکی

تاکنون شهروندان با ملیت های خاص می توانستند با گذرنامه یا شناسنامه معتبر خود به ترکیه سفر کرده و برای اخذ ویزا ترکیه و ویزای توریستی در گذرگاه مرزی اقدام نمایند. در حال حاضر، شهروندان کمتر از 100 کشور واجد شرایط دریافت ویزای الکترونیکی هستند.

از آنجا که کشورها به مرور اضافه و حذف می شوند، لازم است بررسی کنید که آیا شهروندان کشور شما در حال حاضر واجد شرایط ویزای الکترونیکی هستند یا خیر. اگر قوانین مربوط به کشور شما شامل عبارت e-Visa نباشد، شما یا از ویزا معاف هستید یا برای درخواست ویزا باید از طریق نزدیکترین سفارت ترکیه یا سرکنسولگری ترکیه اقدام کنید.

روند دریافت ویزای الکترونیکی ترکیه

چندین مرحله ساده برای انجام و اخذ ویزا ترکیه به روش الکترونیکی وجود دارد. پیش از همه باید یادآور شویم که حتماً مدارک لازم و کارت اعتباری معتبر را به همراه داشته باشید. مرورگر مورد نظر خود را باز کرده و به سایت رسمی مهاجرت ترکیه رفته و به بخش درخواست ویزای الکترونیکی وارد شوید. این وب سایت به بسیاری از زبان ها در دسترس است.

در سمت چپ کشور و گذرنامه یا کارت شناسایی را که استفاده می کنید، انتخاب کرده و با تایپ حروف یا اعداد نمایش داده شده، ربات نبودن خود را ثابت کنید. سپس بر روی ذخیره و ادامه کلیک کنید. سپس تاریخ ورود خود را وارد کنید. در این مرحله، اطلاعات بسیار مهمی مانند مدت اعتبار ویزا، مدت یک بار یا چندین بار ورود به کشور ترکیه، هزینه و نحوه پرداخت آن را مشاهده می کنید.

فقط با چند کلیک می توانید بصورت آنلاین اقدام کنید و جهت اخذ ویزا ترکیه اقدام کنید. برای ادامه درخواست، باید یک آدرس ایمیل معتبر و مدارک سفر را داشته باشید. سپس باید فرم درخواست ویزای آنلاین را بر اساس اسناد سفر خود تکمیل کرده و آن را چاپ کنید. پس از آن، شما باید بلافاصله هزینه پردازش را با کارت اعتباری یا پی پال پرداخت کنید. سپس یک نامه الکترونیکی از ویزا خود دریافت خواهید کرد.

مزیت درخواست ویزای الکترونیکی ترکیه

مجوز ویزا الکترونیکی به مسافران اجازه می دهد قبل از سفر به ترکیه درخواست های ویزا خود را پردازش کنند. روند دریافت E-Visa طبق قوانین و مقررات ساده و خودکار است. با تمایل به بهبود و نوسازی خدمات و صرفه جویی در وقت، شهروندان خارجی در سراسر جهان باید فرم درخواست ویزای آنلاین را در وب سایت رسمی تکمیل کنند، بنابراین زمان لازم برای دریافت فرم درخواست را به حداقل می رسانند. درخواست ویزای الکترونیکی ترکیه همچنین آمار دقیقی از تعداد افرادی که از ترکیه بازدید کرده اند ارائه می دهد و در نتیجه ارتباط بین مسافران و مقامات را بهبود می بخشد.

شرایط اخذ ویزا ترکیه

پس از تأیید درخواست توسط مقامات ترکیه، مسافران سریعاً ویزا خود را از طریق پست الکترونیکی دریافت می کنند. آنها برای ورود به ترکیه باید آن را چاپ کنند. مسافران باید از تاریخ ورود خود به ترکیه حداقل به مدت شش ماه پاسپورت معتبر داشته باشند که به استثنای گذرنامه اضطراری خواهد بود.

پس از اخذ ویزا ترکیه ، از تاریخ تأیید به مدت 6 ماه معتبر است. E-Visa Turkey اجازه ورود یکبار به ترکیه را دارد و این اجازه را به شهروندان ترکیه می دهد تا طبق درخواست 30 روز در ترکیه اقامت داشته و تحت هیچ شرایطی قابل تغییر یا تمدید در قلمرو ترکیه نیست. برای جلوگیری از سوء تفاهم و تأخیر بیش از حد انتظار در پردازش E-Visa ، ذکر تاریخ مناسب سفر ضروری است. شما می توانید برای درخواست ویزای ترکیه، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید. کارشناسان حقوقی و با تجربه ثبتا، می توانند شما را در این روند یاری کرده تا در مدت زمان مناسب، درخواست ویزای ترکیه خود را ارائه کرده و آن را دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب