اخذ ویزا روسیه

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا روسیه را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا روسیه را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا روسیه
اخذ ویزا روسیه

اخذ ویزا روسیه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا روسیه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا روسیه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا روسیه نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا روسیه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا روسیه

شروط و الزامات اخذ ویزا روسیه

مراحل اخذ ویزا روسیه

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا روسیه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا روسیه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا روسیه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اگر می خواهید به روسیه سفر کنید، نیاز است تا برای اخذ ویزا روسیه اقدام نمایید. برای دریافت ویزا، ابتدا باید دعوت نامه ویزا که به عنوان پشتیبانی ویزا نیز شناخته می شود را دریافت کنید. پس از به دست آوردن دعوت نامه، می توانید درخواست ویزای روسیه خود را به یکی از مراکز پردازش مجاز در نزدیکترین کنسولگری روسیه ارسال کنید.

 اگرچه روند دریافت ویزا برای روسیه پیچیده به نظر می رسد، اما اگر درخواست ویزا را گام به گام دنبال کنید، می توانید از موانع اداری جلوگیری کرده و یک برنامه سفر انعطاف پذیر داشته باشید. همچنین می توانید به سادگی با کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اخذ ویزای گردشگری و تجاری

دعوتنامه گردشگری برای مدت اقامت یک الی سی روز صادر می شود که عمدتا دارای ورودی یک یا دو بار بوده و با هدف جهانگردی می باشد. مدت زمان پردازش این نوع از ویزا، میان یک الی بیست و چهار ساعت می باشد. لازم است که یک نسخه اسکن شده از ویزای دریافتی از طریق ایمیل را هنگام ورود به این کشور پرینت نمایید.

از سویی دیگر می توانید برای اخذ ویزا روسیه و برای اقامت بلند مدت میان یک روز الی یک سال اقدام نمایید. این نوع از ویزای روسیه برای ورودی های یک، دو یا چندگانه صادر می شود که با هدف سفر طولانی، بررسی فرصت های شغلی، جلسات تجاری، بازدید از کنفرانس ها و غیره انجام می شود. بدین ترتیب شما می توانید در جایی که می خواهید اقامت کنید و سفر کنید. زمان پردازش این ویزا بین  3 تا 18 روز کاری است

انتخاب نوع ویزای مناسب

اگر مطمئن نیستید به کدام نوع ویزا نیاز دارید، یک قانون ساده وجود دارد. اگر کمتر از 30 روز در سفر هستید، ویزای توریستی خوب است. اما اگر می خواهید بیش از 30 روز اقامت داشته باشید، ویزای تجاری بهتر خواهد بود. اگر اهل ایالات متحده هستید، می توانید ویزای توریستی یا تجاری را به مدت 3 سال اعتبار دریافت کنید، اما اولین بازدید شما نباید کمتر از 30 روز باشد.

همچنین ویزاهای خصوصی و دانشجویی در دسترس است. برای تهیه آنها ، باید با دوستان خود یا یک موسسه آموزشی به عنوان مثال مدارس زبان در روسیه تماس بگیرید. توجه داشته باشید که پردازش این نوع از ویزا، معمولاً حدود یک ماه طول می کشد که به مقالات زیادی نیاز دارد و اصل آن باید به کنسولگری ارائه شود. اما با ویزای دانشجویی می توانید برای اخذ ویزا روسیه با اقامت نامحدود اقدام کنید، بنابراین ممکن است یک مزیت باشد.

اخذ ویزا روسیه

برنامه سفر در ارائه درخواست ویزا

در حالی که باید هنگام دریافت ویزا روسیه و ارائه درخواست، شهرهایی را که می خواهید به آنها سفر کنید مشخص کنید، اما در ویزای شما نوشته نخواهد شد. بنابراین می توانید آزادانه برنامه های خود را تغییر داده و به هر کجا که می خواهید سفر کرده و اقامت کنید.

شما می توانید هم در هتل ها و هم در آپارتمان های خصوصی اقامت کنید. سند ویزای روسیه، تأیید آژانس مسافرتی است که مسئولیت شما را در طول سفر به عهده دارد و ممکن است لیستی از هتل هایی را که ممکن است در آن اقامت داشته باشید، ارائه کند. با این حا ، این هتل ها در ویزای شما ذکر نشده و طبق قانون، مجبور به اقامت در این هتل ها نیستید.

سفر بدون اخذ ویزا روسیه

در حالی که اتباع اکثر کشورها، از جمله ایالات متحده آمریکا ، انگلیس ، اتحادیه اروپا و استرالیا برای سفر به روسیه، نیاز به اخذ ویزا روسیه دارند، اگر از کشوری در آمریکای جنوبی هستید، ممکن است نیازی به ویزا برای یک بازدید کوتاه نداشته باشید. همچنین، اگر تابعیت اتحادیه اروپا را داشته باشید و حداکثر تا 8 روز سفر می کنید، می توانید برای ویزای الکترونیکی جدید روسیه درخواست دهید، اما شما قادر به سفر خارج از کشور نیستید.

منطقه ای که به آن سفر می کنید و این نوع ویزا کاملاً محدود کننده است، اما به عنوان مثال برای یک سفر کوتاه به سن پترزبورگ کاملاً مناسب است. برای ارائه درخواست ویزای الکترونیکی روسیه، لازم است که به سایت مهاجرتی این کشور وارد شده و فرم درخواست را تکمیل نمایید تا ویزای شما در ایمیلی که ارائه کرده اید، ارسال شود.

نحوه تکمیل فرم درخواست ویزای روسیه

 پس از آنکه برنامه ریزی خود را برای سفر به روسیه مشخص کردید، باید فرم درخواست ویزای روسیه را برای اخذ ویزا روسیه ، در وب سایت وزارت امور خارجه تکمیل کنید. این کار معمولاً حدود یک ساعت به طول می انجامد و پس از انجام این مرحله می توانید آن را چاپ کرده و در یکی از مراکز ویزای روسیه به صورت آنلاین ارسال کنید.

برای تکمیل درخواست ویزای روسیه باید مدارکی را تهیه کنید که شامل گذرنامه مسافرتی است که باید حداقل 6 ماه پس از انقضا ویزای روسیه معتبر باشد و شامل حداقل دو صفحه واضح و خالی برای مهر ویزا و کارت مهاجرت باشد. همچنین دو عکس در اندازه گذرنامه لازم است که باید جدید و با کیفیت باشد.

همچنین باید یک بیمه سفر معتبر برای روسیه و در مدت ویزای خود تهیه کنید. اگر به مدت 3 ماه یا بیشتر با ویزای تجاری به روسیه سفر می کنید یا نیاز به ویزای چند بار ورود دارید، تقریباً همه کنسولگری ها به گواهی HIV نیاز دارند. در صورت اخذ ویزا روسیه و درخواست ویزای تجاری، برخی از کنسولگری ها ممکن است نامه ای از کارفرمای شما را درخواست کنند که تأیید می کند در آن شرکت کار می کنید و برای اهداف تجاری به روسیه سفر می کنید.

مراجعه حضوری در کنسولگری روسیه

برای اخذ ویزا روسیه ، متناسب با کشوری که در آن هستید، باید از طریق یک مرکز مجاز ویزا یا دفتر کنسولگری اقدام کنید. اگر نمی توانید در کشور خود مرکز ویزا پیدا کنید، احتمالاً باید مستقیماً از طریق کنسولگری روسیه اقدام کنید. در این صورت می توانید مورد مناسب را در صفحه کنسولگری های روسیه در سراسر جهان پیدا کنید. پس از ارسال درخواست ویزا، آن را ظرف 3 تا 14 روز دریافت خواهید کرد.

به محض ورود به روسیه، 7 روز کاری، بدون تعطیلات آخر هفته فرصت دارید تا ویزای خود را ثبت کنید. اگر در هتل اقامت دارید، آنها معمولاً ویزای شما را ثبت می کند. همچنین در صورتی که در یک آپارتمان یا با دوستان خود اقامت دارید، صاحبخانه آپارتمانی که در آن اقامت دارید، باید فرم ثبت نام ویژه ای را پر کرده و آن را به هر اداره پست یا اداره مهاجرت تحویل دهد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب