اخذ ویزا سوئد

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا سوئد را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا سوئد را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۵ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا سوئد
اخذ ویزا سوئد

اخذ ویزا سوئد

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا سوئد در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا سوئد را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا سوئد نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا سوئد میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا سوئد

شروط و الزامات اخذ ویزا سوئد

مراحل اخذ ویزا سوئد

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا سوئد میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا سوئد را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا سوئد

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اگر به عنوان توریست از سوئد بازدید می کنید و شهروند یک کشور غیر اتحادیه اروپا هستید، نیاز به اخذ ویزا سوئد خواهید داشت. دریافت مجوز ورود به این کشور و اقامت در آنجا برای کمتر از 90 روز است. البته باید اشاره کنیم که شرایطی که شما به ویزا احتیاج دارید، به کشور شما بستگی دارد. همچنین به اینکه اجازه اقامت در کشور شینگن دیگر را دارید یا به طور دائم در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا زندگی می کنید، ارتباط خواهد داشت.

شهروند اتحادیه اروپا بودن به این معنی است که شما بدون داشتن اجازه اقامت،حق کار، تحصیل یا زندگی در سوئد را دارید. هنگام ورود به سوئد از یک کشور دیگر اتحادیه شینگن، به یک کارت هویت ملی یا گذرنامه معتبر نیاز دارید. گواهینامه رانندگی به عنوان سند سفر واجد شرایط نیست و درصورت نیاز به اثبات هویت، گذرنامه خود را به همراه داشته باشید. می توانید برای دریافت اطلاعاتی کامل تر در این خصوص با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید.

شرایط درخواست ویزای سوئد

این مقصد نهایی سفر شما است که تعیین می کند در کدام سفارت شینگن باید برای اخذ ویزا سوئد اقدام کنید. اگر کشور شینگن دیگری غیر از سوئد مقصد نهایی شما باشد، باید برای ویزا در سفارت آن کشور درخواست کنید. همچنین ویزا برای ویزیت معتبر است و فقط در موارد استثنایی می توانید هنگام داشتن ویزا کار کنید.

در بعضی از کشورها ممکن است کشور شینگن دیگری دفتر کنسولگری سوئد باشد. کشورهایی وجود دارند که سوئد هیچ نمایندگی ندارد، به عبارت دیگر هیچ سفارت یا سرکنسولگری در این کشورها وجود ندارد. در این صورت، باید در مورد درخواست ویزا، شرایط آنچه در منطقه شما اعمال می شود را بررسی کنید.

اگر هنگام اخذ ویزا سوئد ، درخواست خود را به یکی دیگر از مقامات کشور شینگن در خارج از کشور ارسال می کنید، باید پیش از این با آنها تماس بگیرید. دلیل این امر این است که الزامات آن کشور برای اسناد اعمال می شود. اسناد نیز باید به زبان آن کشور ترجمه شود.

درخواست ویزا دانشجویی

اخذ ویزا سوئد، مقصد اصلی تحصیلات عالی برای بسیاری از شهروندان دیگر کشورها میباشد. دانشگاه های سوئد که در میان برترین مراکز آموزش در جهان هستند، از روش های تدریس مبتنی بر آزادی با مسئولیت استفاده می کنند. دانشجویان بین المللی به دلایل مختلفی همچون فرصت پیگیری رایگان شهریه، تحصیل در این کشور را انتخاب می کنند.

دانشجویان کشورهای اتحادیه اروپا، نیازی به درخواست ویزای دانشجویی یا اجازه اقامت ندارند. اگر آنها بیش از یک سال در سوئد بمانند، باید در ثبت نام جمعیت سوئد ثبت نام کنند و شماره هویت شخصی خود را دریافت نمایند. امادانشجویان دیگر کشورها، باید برای اخذ ویزا سوئد و ویزای دانشجویی یا اجازه اقامت اقدام کنند. که در این حالت، آن ها فقط مجاز به اقامت و تحصیل در سوئد برای کمتر از 90 روز هستند.

اخذ ویزا سوئد

اقدام برای اخذ ویزا سوئد

این امکان برای شما فراهم است تا درخواست ویزای خود را به شکل آنلاین ارائه کرده و از طریق سفارت یا کنسولگری که در کشور خود می باشد، مراحل درخواست ویزا را پیش ببرید. این در حالی است که هنگام ارائه آنلاین درخواست ، رسیدگی به آن به سرعت شروع شده و در زمان کوتاه تری بررسی خواهد شد. زیرا درخواست و مدارک شما به شکل مستقیم برای اداره مهاجرت سوئد ارسال می شود.

این مدت زمان، تحت تأثیر اطلاعاتی است که پرونده شما در آن قرار دارد. برای آن که پس از افزودن اطلاعات هنگام درخواست، مطالب شما در اسرع وقت بررسی گردد، باید اطمینان حاصل کنید که پرونده شما دارای تمام اسناد مورد نیاز است. برای گرفتن عکس و انگشت نگاری و دریافت کارت اجازه اقامت به سفارت یا کنسولگری سوئد در کشور خود مراجعه کنید. بنابراین اخذ ویزا سوئد در کمترین زمان صورت گرفته و ویزای شما از طریق ایمیل اعلام می شود که در این حالت موظف هستید که وقت قبلی گرفته و مدارک درخواست شده را تهیه کنید.

نکاتی مهم درخواست ویزا

توجه داشته باشید که هنگام ارائه درخواست ویزا باید مصاحبه کنید. لازم است که برای مصاحبه در سفارت، وقت بگیرید. همچنین پاسپورت و نسخه اصلی مدارک را به همراه داشته باشید. لازم به ذکر است که برای ویزای تحصیلی مطابق با درخواست دانشگاه ها، نیاز به مدارک زبان یا سوئدی یا انگلیسی خواهید داشت. به طور معمول در خصوص درخواست ویزای تحصیلی ، اداره مهاجرت سوئد، نامه پذیرش دانشگاه را تایید می کند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی در سوئد، شامل مواردی از جمله رسیدی است که ثابت می کند هزینه درخواست اجازه اقامت را پرداخت کرده اید. همچنین کپی صفحات گذرنامه با اطلاعات شخصی، مدت اعتبار و اجازه زندگی در کشور دیگر را نیاز دارید. ضمن آن که نامه پذیرش از دانشگاه که نشان خواهد داد شما برای یک دوره تمام وقت پذیرفته شده اید.

شرایط ویزا کمتر از یکسال در سوئد

هنگام اخذ ویزا سوئد ، اگر کمتر از یک سال اقامت داشته باشید، باید بیمه درمانی جامع داشته باشید و اعتبار گذرنامه شما لازم است که حداقل 6 ماه معتبر باشد. ضمن آن که بیانیه بانکی که ثابت می کند می توانید از عهده مسائل مالی مربوط به تحصیل و زندگی خود برآیید، باید ارائه کنید.

این سند باید مدت اقامت شما را پوشش دهد و به انگلیسی ترجمه شود. این امکان برای شما فراهم است که در صورتی که از امکاناتی همچون هزینه کمک دانشجویی یا هزینه های مربوط به تحقیقات و بورسیه تحصیلی استفاده می کنید، مدارک مربوطه را جهت دریافت ویزای خود ارائه کنید.

اجازه کار در سوئد

در صورتی که به عنوان یک شهروند اتحادیه اروپا قصد سفر به سوئد و اخذ ویزا سوئد را دارید، شما مجاز به کار در سوئد بدون اجازه کار هستید. این درحالی است که شهروندان غیر اتحادیه اروپا نیاز به اجازه کار خواهند داشت. اما باید اشاره کنیم که در چنین شرایطی، کارفرما در سوئد از طرف شما، در اداره مهاجرت سوئد می تواند درخواست اجازه کار کند. 

در صورتی که برنامه سفر به سوئد را برای تحصیل و یا کار دنبال می کنید، می توانید برای برای اطمینان از صحت روند اخذ ویزا سوئد و ارائه درخواست ویزای این کشور، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام نمایید. کارشناسان مجرب این موسسه می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و یا برای درخواست ویزای شما اقدامات لازم را انجام دهند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب