اخذ ویزا شیلی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا شیلی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا شیلی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا شیلی
اخذ ویزا شیلی

اخذ ویزا شیلی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا شیلی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا شیلی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا شیلی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا شیلی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا شیلی

شروط و الزامات اخذ ویزا شیلی

مراحل اخذ ویزا شیلی

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا شیلی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا شیلی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا شیلی

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا شیلی

سفر به شیلی و اخذ ویزا شیلی برای ساکنان اکثر کشورها بسیار آسان است. شیلی توافق نامه های متقابل مربوط به ویزا را با تعداد زیادی از کشورها امضا کرده است. بنابراین، به راحتی می توان به عنوان توریست در شیلی ورود کرد و نیازی به درخواست ویزا نیست و می توان هنگام ورود به شیلی آن را در فرودگاه دریافت نمود.

لازم به ذکر است که ویزای توریستی شروع خوبی برای داشتن یک نمای کلی از کشور است. شما می توانید حداکثر 180 روز اعتبار ویزا داشته باشید. اگر تصمیم به اقامت دارید، می توانید مراحل اداری را از شیلی و در حالی که ویزای توریستی دارید، شروع کنید. به مدت زمان پردازش و مدارک مورد نیاز توجه کنید. اگر قبل از آمدن می دانید که قصد اقامت دارید، خوب است پیشاپیش برای جمع آوری اسناد مورد نیاز برای نوع ویزای خود اقدام کنید. به خصوص که بیشتر آنها باید در ادارات مختلف دولتی در کشور شما مهر شود تا توسط شیلی پذیرفته گردد..

شرایط اخذ ویزا شیلی

برای اخذ ویزا شیلی و سفر به این کشور، لازم است که چند مرجع دولتی را پشت سر بگذارید. Extranjeria ، اداره مهاجرت، جایی که شما باید تمام مراحل درخواست و دریافت ویزا را انجام دهید. این درحالی است که درخواست خود را در کنسولگری کشور مبدا انجام نداده اید. همچنین PDI ، یکی از دپارتمان پلیس است که مسئول تحقیقات می باشد. آنها نظارت بر کلیه خارجی های مقیم شیلی را بر عهده دارند.

در شیلی، این فرآیند طولانی است و در کل بین 3 تا 6 ماه است. افزایش تعداد خارجیانی که مایل به مهاجرت به شیلی هستند و اعتصابات منظم افرادی که در این دولت ها کار می کنند، مدت زمان پردازش را کاهش نمی دهد. برای ویزای دانشجویان توصیه می شود که در کنسولگری کشوری که از آن حرکت می کنید، درخواست ویزا کنید زیرا انجام آن در خارج از کشور فقط 3-4 هفته طول می کشد.

مدت زمان پردازش انواع ویزای شیلی

هنگام اخذ ویزا شیلی و برای درخواست سایر انواع ویزا، استفاده از مراکز شیلی توصیه می شود. در واقع، کنسولگری به هر حال درخواست ها را به شیلی ارسال خواهد کرد. علاوه بر این، برای ویزای کار، قرارداد کار باید در مقابل یک دفتر اسناد رسمی در شیلی امضا شود که روند کار را در خارج از کشور پیچیده می کند.

برای ویزاهای پیچیده و خاص ، یک کنسولگری نمی تواند از تمام مراحل و اسناد لازم مطلع باشد و یا حتی قادر به انجام آن نیست. این باعث پیچیدگی انجام این کار در خارج از کشور می شود. در برخی از ادارات مهاجرت در کشورها و کنسولگری ها، وقتی کپی مدارک را به همراه می آورید، آنها نمی توانند دقیقاً بگویند چه چیزی لازم است. شاید به این دلیل است که آن ها در کنسولگری، مجبور به صدور این نوع از ویزاها نبوده اند.

اخذ ویزا شیلی

مراحل ارائه درخواست ویزا شیلی

شما نیاز است که برای اخذ ویزا شیلی و ارائه درخواست خود از طریق پست اقدام کنید. حدود 4 تا 6 هفته پس از درخواست، نامه ای دریافت می کنید که به شما اطلاع می دهد ویزا در ترامیت است. این بدان معنی است که آنها مدارک شما را دریافت کرده و در حال پردازش ویزای شما هستند. با این نامه می توانید به Extranjeria بروید و اجازه کار موقت را اعمال کنید که بلافاصله دریافت می کنید.

هفته ای یک بار، به صورت آنلاین بررسی کنید که آیا پرونده شما به روزرسانی شده است، زیرا آنها به شما ایمیلی نمی فرستند. هنگامی که ویزای شما آماده شد، می توانید با اثبات پرداخت به Extranjeria بروید و ویزای خود را در گذرنامه خود مهر کنید. برای جلوگیری از دست دادن وقت خود، امکان تنظیم قرار ملاقات وجود دارد. حتماً 15 دقیقه قبل آنجا باشید. می توانید برای دریافت اطلاعاتی جامع تر با ثبتا همراه باشید.

ثبت نام در PDI برای اخذ ویزا شیلی

برای اخذ ویزا شیلی و ثبت نام در اداره پلیس، به گذرنامه خود با ویزا و رسید کاغذی کوچکی که در فرودگاه دریافت کرده اید، نیاز دارید. برای تأمین هزینه ثبت نام آماده باشید. اگر کاغذ را گم کرده باشید، آنها می توانند یک نسخه کپی برای شما صادر کنند. ثبت نام بسیار سریع انجام می شود، اما به طور کلی باید منتظر بمانید. توصیه می شود کمی زودتر به آنجا بروید، تا بتوانید بلافاصله پس از مراجعه به اداره ثبت احوال بروید.

لازم است که برای کارت شناسایی خود اقدام کنید. شما به گذرنامه، کاغذی که اخیراً در PDI دریافت کرده اید و کپی هر دو سند نیاز دارید. پس از اقدام، کارت معمولاً 2 تا 3 هفته بعد آماده می شود. برای درخواست باید به دفتر مرکزی ثبت احوال بروید. ضمن آنکه  برای دریافت کارت، می توانید دفتر دیگری را از محل زندگی خود انتخاب نمایید.

انتظار می رود دولت شیلی به اقدامات خود برای کاهش و کنترل مهاجرت بی رویه اتباع خارجی به کشور ادامه دهد. با آماده شدن دولت برای تصویب و اجرای قانون جدید مهاجرت که در حال بررسی است و انتظار می رود سیستم ویزای فعلی را اصلاح کند ، تغییرات بیشتر احتمالاً وجود دارد.

مدارک لازم برای ویزای توریستی شیلی

هنگام اخذ ویزا شیلی ، اسنادی برای یک برنامه VISA توریستی مورد نیاز است که شامل پاسپورت معتبر، گواهینامه های بهداشتی که نشان می دهد که متقاضیان دچار هیچ گونه بیماری آلوده یا مسری نیستند. همچنین اسناد مربوط به سوء پیشینه کیفری صادر شده توسط پلیس و نامه درخواست به کنسول در مورد مدت زمان و انگیزه های اقامت در شیلی نیاز است.

ضمن آنکه شما باید توصیف روشنی از وضعیت اقتصادی خود ارائه دهید. این می تواند فیش حقوقی ماهانه یا هر صورت مالی باشد. در کنار آن لازم است تا نام و آدرس شخص میزبان در شیلی را به هرماه سه قطعه عکس در اندازه گذرنامه داشته باشید. توجه داشته باشید که با توجه به تغییرات زیاد در خصوص سیاست ویزا در کشور شیلی، بهتر است پیش از هر اقدامی با ثبتا مشورت نمایید.

انواع ویزای شیلی

اخذ ویزا شیلی و ویزای اقامت کوتاه برای افرادی است که خویشاوندی در شیلی دارند یا برای سرمایه گذاران خارجی، محققان و افرادی که به عنوان مشاور فنی موسسات شیلی کار می کنند. این درحالی است که ویزای کاری شیلی برای کسانی که قرارداد کاری معتبری از یک کارمند شیلی دارند و قصد کار در آنجا را خواهند داشت، داده می شود.

اگر هنگام ارائه درخواست ویزای شیلی، برای ویزای دانشجویی اقدام می کنید، لازم است که گواهی پذیرش از دانشگاه یا موسسه آموزشی شناخته شده توسط دولت شیلی را داشته و مدارک بورس تحصیلی یا وام دانشجویی یا اسناد قابل اثبات در خصوص منابع کافی ادامه تحصیل در این کشور را ارائه نمایید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب