اخذ ویزا فرانسه

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا فرانسه را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا فرانسه را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا فرانسه
اخذ ویزا فرانسه

اخذ ویزا فرانسه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا فرانسه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا فرانسه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا فرانسه نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا فرانسه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا فرانسه

شروط و الزامات اخذ ویزا فرانسه

مراحل اخذ ویزا فرانسه

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا فرانسه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا فرانسه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا فرانسه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

فرانسه به عنوان یکی از کشورهای عضو توافق نامه شینگن و اتحادیه اروپا ذکر شده است. این کشور به شهروندان کشورهایی مانند کانادا و استرالیا اجازه می دهد تا برای سفرهای نامحدود بدون ویزا در منطقه شینگن به مدت 90 روز، سفر کنند. همچنین شهروندان کشورهایی مانند روسیه، چین و سایر کشورهای آسیایی باید برای اخذ ویزا فرانسه و ویزای شینگن اقدام کنند.

اگر شهروندان کشورهایی که به آنها سفر بدون ویزا داده می شود، تمایل به سفر بیش از 90 روز دارند، لازم است ویزای شینگن را نیز دریافت کنند. اگرچه، اتباع اتحادیه اروپا می توانند برای مدت نامحدودی سفر کنند، اگر در برنامه زمانی 90 روزه بیش از حد بمانند، باید در کنسولگری محلی ثبت نام کنند و برای اقامت طولانی مدت درخواست نمایند. شرایطی مانند اعتبار 6 ماهه در گذرنامه و بلیط برگشت نیز لازم است.

انواع ویزای شینگن فرانسه

بر اساس هدف شما از سفر به فرانسه، انواع مختلف ویزای این کشور وجود دارد که می تواند برای اخذ ویزا فرانسه اقدام نمود. می تواند هدف شما برای سفر به این کشور، گردشگری، تحصیل یا اقامت دائم باشد. در هر صورت لازم است برای تغییر ویزای فرانسه متناسب با آن درخواست دهید. همچنین، نوع ویزا براساس مدت اقامت در خاک فرانسه است. طبق قانون، فرانسه به سه قلمرو مختلف تقسیم شده است که برای هر یک از آنها ویزای متمایز لازم است.

قلمرو فرانسه شامل سرزمین های فرانسوی (TOM)، ادارات یا مناطق خارج از کشور فرانسه (DOM)، ویزای یکنواخت شینگن (USV) می شود. لازم به ذکر است که اخذ ویزای فرانسه USV ، مجوز پیمایش یا اقامت در سرزمین مورد نظر برای مدت زمان حداکثر 3 ماه از تاریخ ورود به یکی از کشورهای عضو منطقه شینگن است.

دارنده ویزا شینگن یکنواخت می تواند به کشورهایی مانند اتریش، اسپانیا، هلند، بلژیک، دانمارک، آلمان و سوئیس سفر کند. ویزای یکنواخت شینگن بر اساس اهداف سفر برای دسته های زیر ذکر شده در گروه A و C اعمال می شود.

اخذ ویزا فرانسه رده A

اخذ ویزا فرانسه در رده A ، برای ویزای حمل و نقل فرودگاه است که به دارنده آن اجازه می دهد بدون رفتن به داخل کشور از طریق منطقه بین المللی فرودگاه کشور فرانسه عبور کند. این ویزا برای ساکنینی که با تغییر پرواز در فرودگاه کشور فرانسه از یک ایالت غیر شینگن به کشور دیگر سفر می کنند، اجباری است.

این درحالی است که ویزای رده C ، یک ویزای کوتاه مدت است که دارنده آن می تواند برای مدت زمان مشخصی، بر اساس اعتبار ویزای معتبر خود، در فرانسه اقامت کند. به دنبال هدف دارنده ویزا، این دسته از ویزا را می توان به ویزای تک ورود، ویزای دو بار ورود، ویزای چند ورود دسته بندی نمود.

اخذ ویزا فرانسه

ویزای یک و دو بار ورود فرانسه

اخذ ویزا فرانسه برای شهروندان خارجی است که تنها یک بار در مدت 90 روز مجاز هستند به فرانسه وارد شوند. این شرط در برچسب ویزا که روی گذرنامه دارنده آن چسبانده شده، ذکر شده است. به محض خروج مسافر و دارنده ویزا از فرانسه، وی حتی اگر دارنده مدت زمان مجاز اقامت در محل را کامل نکرده باشد، نمی تواند با همان ویزا دوباره به مکان مراجعه کند.

اما در خصوص ویزای دوبار ورود باید گفت که این ویزا اجازه ورود مضاعف در مدت 90 روز را به دارنده می دهد. در اینجا، برخلاف ویزای یکبار ورود، دارنده می تواند پس از اولین خروج، یک بار دیگر از فرانسه بازدید کند. با این حال، این تعداد بازدید مجدد نمی تواند بیش از دو مورد باشد و دارنده ویزا نمی تواند برای سومین بار مجدداً از این کشور بازدید نماید. حتی اگر تعداد اقامت مجاز به طور کامل استفاده نشده باشد.

ویزای چندین ورود

ویزای چند ورودی هنگام اخذ ویزا فرانسه ، اجازه ورود چندین بار در مدت 90 روز را در فرانسه می دهد. بنابراین دارنده ویزا می تواند به دفعاتی که می خواهد از این کشور بازدید کند. بسته به تعداد دفعات سفر به منطقه ، انواع ویزاهای چندبار ورود صادر می گردد.

اگر فردی هستید که زیاد به فرانسه و منطقه شینگن سفر می کنید و حداقل یک ویزای شینگن دوبار ورود دارید، می توانید از نوع ویزا چند ساله بهره مند شوید. شما می توانید هر چند بار که بخواهید به فرانسه سفر کنید، مشروط بر اینکه اقامت خود را به بیش از 90 روز طولانی نکنید. شما باید مدرکی از سفر منظم خود به فرانسه ارائه دهید و همچنین لازم است دلیل نیاز خود به این ویزا را ذکر کنید.

ویزای اعتبار محدود (LTV)

اخذ ویزا فرانسه از نوع اعتبار محدود،  به شما اجازه می دهد از طریق ایالت شینگن که ویزا از آن صادر شده است و یا در کشورهایی که در زمان درخواست ویزا به طور خاص ذکر شده اند، سفر کنید. این ویزا در شرایط خاصی صادر می شود که در آن دارنده ویزا به دلیل تعهدات بین المللی یا به دلایل بشردوستانه نتواند یک سند مسافرتی معتبر را در موارد اضطراری داشته باشد.

از سویی دیگر ویزای ملی به افرادی تعلق می گیرد که مایل به تحصیل، کار یا اقامت دائم در فرانسه هستند. این ویزای یکبار ورود است که برای یک دوره خاص فقط با یک هدف ارائه می شود و پس از آن نیاز به بازگشت به کشور خود دارند. همچنین تسهیلاتی برای انتخاب ویزای ملی چند ورودی وجود دارد که به متقاضی اجازه ورود و خروج از کشور را طبق خواسته خود می دهد.

ترانزیت فرودگاه

اخذ ویزا فرانسه از نوع ترانزیت فرودگاه، برای افرادی است که نیاز به مکث در فرودگاه فرانسه دارند اما نیازی به ورود به کشور فرانسه ندارند. فرانسه لیست کشورهایی را که شهروندان برای داشتن این ویزا نیاز دارند، محدود کرده است. همچنین ویزای جهانگردی، یکی از محبوب ترین دلایل سفر به فرانسه و منطقه شینگن است. اگر دوست دارید برای تجربه فرهنگ، آشپزی و سنت به فرانسه سفر کنید، می توانید این ویزا را انتخاب کنید. در ضمن افرادی که دوست یا اعضای خانواده ای دارند که به طور قانونی در فرانسه اقامت دارند می توانند برای این ویزا اقدام کنند. متقاضی باید نامه دعوتنامه خود را برای درخواست این ویزا ارائه دهد. همچنین می توانید برای اخذ ویزا فرانسه خود، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب