اخذ ویزا قرقیزستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا قرقیزستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا قرقیزستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۹ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا قرقیزستان
اخذ ویزا قرقیزستان

اخذ ویزا قرقیزستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا قرقیزستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا قرقیزستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا قرقیزستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا قرقیزستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا قرقیزستان

شروط و الزامات اخذ ویزا قرقیزستان

مراحل اخذ ویزا قرقیزستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا قرقیزستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا قرقیزستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا قرقیزستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اگر می خواهید به قرقیزستان سفر کنید، لازم است در ابتدا برای اخذ ویزا قرقیزستان اقدام کنید. البته سیاست ویزای قرقیزستان، اجازه ورود بدون ویزا به شهروندان چندین کشور آسیایی و اتحادیه اروپا را می دهد. ضمن آنکه ویزای هنگام ورود و eVisas نیز تا اعتبار 60 روز در دسترس است.

شهروندان خارجی که معاف از ویزا نباشند یا در بدو ورود نتواند برای ویزا اقدام کنند، برای گرفتن مجوز ویزا به یک حامی مالی در قرقیزستان نیاز دارند. از سویی دیگر شهروندان کشورهایی همچون ارمنستان، آذربایجان، کوبا، قزاقستان، روسیه و گرجستان، می توانند بدون ویزا برای مدت نامحدود در قرقیزستان بمانند.

همچنین شهروندان کشورهای اوکراین، صربستان و مغولستان، می توانند تا 90 روز بدون ویزا در قرقیزستان اقامت داشته باشند و شهروندان کشورهایی همچون استرالیا، آرژانتین و بحرین، مجاز هستند تا 60 روز بدون ویزا در قرقیزستان بمانند. همچنین شهروندان کشورهای مالزی و ترکیه می توانند تا 30 روز بدون ویزا در قرقیزستان اقامت داشته باشند.

راه های درخواست ویزای قرقیزستان

می توانید به یکی از روش های اعلام شده توسط این کشور، برای اخذ ویزا قرقیزستان اقدام کنید که می تواند در بدو ورود و در فرودگاه بین المللی ماناس بوده و یا به صورت آنلاین، از طریق وب سایت رسمی دولت درخواست خود را ارائه کنید. همچنین می توانید در یکی از سفارتخانه ها یا کنسولگری های قرقیزستان در خارج از کشور برای ویزای این کشور اقدام نمایید.

بنابراین اگر از یکی از کشورهای آلبانی، آندورا، آرژانتین، بحرین، برزیل و بوسنی هستید، می توانید ویزای قرقیزستان را هنگام ورود به فرودگاه بین المللی ماناس، برای مدت زمان مشخص که به طول معمول سی روز می باشد، دریافت کنید. این امکان برای شما فراهم است تا برای درخواست ویزا به دفتر ویزا وزارت امور خارجه جمهوری قرقیزستان در فرودگاه ماناس مراجعه کنید.

درخواست ویزای آنلاین قرقیزستان eVisa

برای اخذ ویزا قرقیزستان ، باید از طریق وب سایت رسمی دولت برای eVisa قرقیزستان اقدام کنید. در ابتدای کار، لازم است که بررسی کنید آیا واجد شرایط درخواست ویزای الکترونیکی قرقیزستان هستید. به طور کلی، اگر از ویزا در هنگام ورود معاف هستید یا واجد شرایط هستید، می توانید برای eVisa قرقیزستان نیز درخواست دهید.

می توانید پس از ورود به سایت رسمی درخواست ویزای الکترونیکی قرقیزستان، تکمیل کردن فرم درخواست را شروع کنید. سپس روی دکمه درخواست ویزا در صفحه اصلی کلیک کرده ونسخه اسکن شده گذرنامه و یک عکس به اندازه گذرنامه را ضمیمه کنید و در پایان هزینه eVisa را با کارت اعتباری یا نقدی خود پرداخت نمایید.

پس از این روند، لازم است که منتظر پردازش ویزا باشید که ممکن است حدود یک هفته طول بکشد. در ضمن، شما تأیید نامه ای بر روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد که می توانید وضعیت درخواست ویزا خود را بررسی کنید. شما می توانید از eVisa در ورودی به قرقیزستان استفاده کنید که شامل فرودگاه بین المللی ماناس، فرودگاه بین المللی اوش، گذرگاه مرزی چالدیبار، گذرگاه مرزی آک جول و … می شود.

اخذ ویزا قرقیزستان

اخذ ویزا قرقیزستان در سفارت

در صورتی که برای اخذ ویزا قرقیزستان اقدام می کنید و اگر واجد شرایط دریافت ویزای هنگام ورود، eVisa یا معافیت ویزا نیستید، باید برای ویزای قرقیزستان در سفارت این کشور اقدام کنید. علاوه بر این، برای دریافت مجوز نامه وزارت امور خارجه در قرقیزستان به یک حامی مالی نیز نیاز دارید.

حامی مالی ویزای قرقیزستان می تواند میزبان شما، یک شرکت یا سازمان یا یک آژانس مسافرتی در قرقیزستان باشد. حامی مالی شما برای دریافت مجوز نامه شما باید با بخش کنسولی وزارت امور خارجه در قرقیزستان تماس بگیرد. فقط هنگام دریافت نامه می توانید با سفارت قرقیزستان در کشور خود تماس بگیرید تا درخواست ویزا کنید.

اگر سفارت قرقیزستان در کشور شما وجود ندارد، وزارت امور خارجه توصیه می کند که پس از ورود می توانید به دفتر ویزا وزارت امور خارجه در فرودگاه ماناس مراجعه کنید. طبیعتاً لازم است مدارک و نامه مجوز ویزا را به همراه داشته باشید.

شرایط درخواست ویزای قرقیزستان

شرایط ویزای قرقیزستان عبارت است از نامه مجوز از وزارت امور خارجه، فرم درخواست ویزای تکمیل شده، یک تصویر اندازه گذرنامه که به فرم درخواست ویزا پیوست شده است. همچنین گذرنامه که باید حداقل 90 روز دیگر پس از انقضا ویزا اعتبار داشته باشد و حداقل یک صفحه ویزای خالی داشته باشد.

هزینه ویزا بسته به کشور شما، هدف بازدید شما و اینکه ویزای یک بار ورود است یا چند بار نیاز باشد، تغییر می کند. از دیگر مدارک لازم هنگام اخذ ویزا قرقیزستان ، اثبات ترتیب دهندگان سفر و مدارک سفر مانند بلیط پرواز و اثبات محل اقامت. نیز می باشد. این نکته را نیز باید اشاره کنیم که کسانی که از شرایط ویزا معاف هستند یا واجد شرایط ویزا در بدو ورود هستند ، نیازی به نامه مجوز ویزا ندارند.

مدت اعتبار ویزا قرقیزستان

هنگامی که مجموعه کاملی از اسناد، از جمله مجوز ویزا را ارائه می دهید، معمولاً حدود 7 روز کاری طول می کشد تا سفارت درخواست ویزا شما را بررسی کند. ویزای توریستی قرقیزستان با اعتبار 90 روز صادر می شود. در این مدت می توانید وارد قرقیزستان شوید و حداکثر 30 روز در آنجا اقامت داشته باشید. این نوع از ویزا برای ورودی های یک، دو یا چند بار صادر می شود.

متناسب با هدف سفر هنگام اخذ ویزا قرقیزستان ، می توانید ویزا با مدت زمان طولانی تر، حداکثر تا شش ماه یا یک سال دریافت کنید. اگر قصد زندگی طولانی مدت در قرقیزستان را دارید، باید پس از ورود به کشور، ویزای خود را با مجوز اقامت در وزارت امور خارجه عوض کنید.

تمدید ویزای قرقیزستان

برای دریافت تمدید ویزای قرقیزستان، باید با وزارت امور خارجه قرقیزستان تماس بگیرید. برای این کار به مدارکی نیاز دارید که شامل گذرنامه شما همراه با کپی پاسپورت و ویزا بوده که به همراه نامه ای است که دلیل نیاز شما به تمدید ویزا را بیان می کند. همچنین یک قطعه عکس به اندازه گذرنامه و پرداخت هزینه تمدید نیاز است. ضمن آنکه نیاز است حداقل ده روز قبل از انقضا ویزا درخواست تمدید را ارائه کنید.

هنگام اخذ ویزا قرقیزستان ، رایج ترین نوع ویزا عبارتند از ویزای توریستی، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی و ویزای کار که هر یک مطابق با سیاست ویزای این کشور برای مدت زمان معینی صادر خواهد شد. برای ارائه درخواست ویزای قرقیزستان، می توانید با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا همراه باشید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب