اخذ ویزا قطر

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا قطر را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا قطر را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۲ /۱۱ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا قطر
اخذ ویزا قطر

اخذ ویزا قطر

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا قطر در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا قطر را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا قطر نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا قطر میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا قطر

شروط و الزامات اخذ ویزا قطر

مراحل اخذ ویزا قطر

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا قطر میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا قطر را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا قطر

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ویزا قطر

اگر به عنوان توریست به قطر سفر می کنید و از طریق فرودگاه بین المللی دوحه وارد این کشور می شوید، می توانید ویزای خود را در بدو ورود دریافت کنید. با این حال، اگر به منظور دیگری سفر می کنید، باید برای اخذ ویزا قطر اقدام کرده و ویزای خود را قبل از ورود دریافت نمایید.

همچنین، اگر به عنوان توریست به قطر سفر می کنید اما قصد دارید از هر نقطه دیگری به غیر از فرودگاه بین المللی دوحه وارد شوید، باید ویزای خود را نیز از قبل دریافت کنید و بهتر است این کار را از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا انجام داده و راهنمایی های لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ویزای قطر

برای اخذ ویزا قطر ، لازم است پاسپورت معتبر را به همراه دو نسخه فتوکپی از صفحه اطلاعات گذرنامه داشته و عکس گذرنامه ای که مطابق با شرایط دولت قطر باشد، تهیه کنید. همچنین معرفی نامه تجارت یا نامه پشتیبانی را به همراه مدارک اثبات منابع مالی داشته و فرم درخواست ویزای قطر را به درستی تکمیل نمایید.

همچنین اطمینان حاصل کنید که گذرنامه شما هنوز معتبر است و 6 ماه پس از تاریخی که قصد دارید از آن خارج شوید، معتبر خواهد بود. برخی از بازدیدکنندگان قطر نیاز به ویزا دارند، بیش از 80 شهروند کشورهای خارجی، می توانند بدون ویزا وارد قطر شوند و برخی از مسافران هنگام ورود واجد شرایط ویزا هستند.

هنگام مسافرت از قطر، همه ساکنان خارج از کشور و همچنین برخی از بازدید کنندگان باید مجوز خروج داشته باشند. برای راحتی خود بهتر است قبل از شروع سفر، این شرایط را بررسی کنید. ضمن آنکه ساده ترین راه برای پرداخت هزینه ویزا با کارت اعتباری یا کارت نقدی، مستقیماً در پیشخوان کنترل گذرنامه است و هزینه ویزا به ملیت و نوع ویزا شما بستگی دارد.

اخذ ویزا قطر هنگام ورود

اگر گذرنامه شما از یکی از کشورهای لیست شده است، پس از ورود به کشور قطر، واجد شرایط ویزای یک بار ورود خواهید بود که برای یک ماه اقامت در قطر معتبر است. لازم است به یک پیشخوان مهاجرت مراجعه کنید، گذرنامه خود را ارائه داده و هزینه ویزا را پرداخت کنید.

اگر مقیم کشور GCC شورای همکاری خلیج فارس هستید، دارای شرایط ویزای یک بار ورود می باشید. البته ویزا فقط در صورتی صادر می شود که اجازه اقامت شما حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد. در این شرایط و پس از اخذ ویزا قطر ، ویزای شما برای یک ماه اقامت در قطر معتبر خواهد بود و می تواند برای دو ماه دیگر تمدید شود.

اخذ ویزا قطر

درخواست ویزا قطر پیش از سفر

اگر هنگام ورود واجد شرایط ویزا نیستید، قبل از سفر به قطر باید ویزا دریافت کنید. این کار را می توان در سفارتخانه های قطر در سراسر جهان انجام داد یا با استعلام از هتلی که در قطر با آن رزرو کرده اید، انجام شود. اگر با هواپیمایی قطر پرواز می کنید، ممکن است در صورت ورود با رزرو در هتل برای مدت زمان بازدید خود، اخذ ویزا قطر را هماهنگ کنید. لطفا توجه داشته باشید که زمان عادی پردازش ویزا حدود دو هفته است، در حالی که سرویس سریع حدود پنج تا شش روز طول می کشد.

ویزا قطر و گرفتن کارت e-gate

اگر شما تابعیت قطر ، مقیم خارج از کشور در قطر یا شهروند یکی از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس هستید، می توانید با مراجعه به دفتر وزارت کشور در الغرافه دوحه برای کارت e-gate اقدام کنید. توجه داشته باشید که کارت ورود به سیستم خود را در گیت های امنیتی خودکار، دقیقاً قبل از منطقه کنترل گذرنامه اسکن کنید.

هنگام اخذ ویزا قطر ، مدارک سفر از جمله گذرنامه، اجازه خروج، کارت سوار شدن و بلیط را آماده ارائه به افسر مهاجرت نمایید. همچنین خطوط اختصاصی برای مسافران کلاس اول و کلاس تجاری در دسترس است. ضمن آنکه مسافران کمک ویژه و افراد کم سن و سال، هنگام پردازش از فرودگاه بین المللی حمد از اولویت برخوردار می شوند.

مجوز سفر الکترونیکی برای قطر

اگر ویزای توریستی معتبر یا اجازه اقامت صادر شده توسط یکی از کشورهای کانادا، انگلستان، استرالیا، ایالات متحده آمریکا یا کشورهای اروپایی عضو شینگن داشته باشید، می توانید قبل از سفر مجوز سفر الکترونیکی ETA برای قطر دریافت کنید.

شما باید با تکمیل فرم آنلاین و پیوست نسخه الکترونیکی اسناد، برای اخذ ویزا قطر و ویزای الکترونیکی ETA قطر اقدام کنید. برای این کار لازم است که اثبات محل اقامت در قطر ، مانند رزرو هتل یا آدرس میزبان را داشته و مدارک اثبات بلیط سفر برگشت را به همراه یک نسخه اسکن شده از گذرنامه ارائه کنید.

همچنین یک نسخه اسکن شده از ویزا یا اجازه اقامت شما به یکی از کشورهای فوق الذکر لازم است که باید حداقل سی روز معتبر باشد. درخواست شما برای ETA توسط وزارت کشور قطر بررسی خواهد شد. در صورت تأیید، می توانید به قطر سفر کرده و ویزای خود را هنگام ورود دریافت کنید که به شما امکان می دهد تا 30 روز در این کشور بمانید.

ویزای آنلاین توریستی قطر

به یاد داشته باشید که ویزا هنگام ورود فقط برای یک بار ورود معتبر است، بنابراین هنگام خروج شما نمی توانید برگردید مگر اینکه برای ETA جدید درخواست کنید، حتی اگر کل 30 روز را سپری نکرده باشید. شهروندان خارجی که شرایط لازم برای دریافت ویزای توریستی هنگام ورود یا ورود بدون ویزا را ندارند، می توانند قبل از سفر به صورت آنلاین برای اخذ ویزا قطر اقدام کند.

هنگامی که فرم درخواست آنلاین را تکمیل کرده و تمام مدارک را ضمیمه کردید، لازم است که با استفاده از کارت اعتباری، هزینه های مربوطه را نیز پرداخت نمایید. درنتیجه درخواست ویزا را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد که باید آن را چاپ کرده و با خود به قطر بیاورید.

اگر از طریق قطر در مسیر خود به مقصد سوم عبور می کنید و مدت زمان آن بیش از پنج ساعت باشد، می توانید برای ویزای ترانزیت قطر اقدام کنید. ویزای ترانزیت قطر به صورت رایگان صادر می شود و شما می توانید برای ورود و اقامت در قطر حداکثر تا چهار روز  از آن استفاده کنید. شما برای ویزای ترانزیت قطر بصورت آنلاین و به همان روشی که برای ویزای توریستی درخواست می کنید درخواست می دهید و ویزا را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب