اخذ ویزا لهستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا لهستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا لهستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۹ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا لهستان
اخذ ویزا لهستان

اخذ ویزا لهستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا لهستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا لهستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا لهستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا لهستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا لهستان

شروط و الزامات اخذ ویزا لهستان

مراحل اخذ ویزا لهستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا لهستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا لهستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا لهستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

با توجه به ترکیبی فریبنده از معماری رد شهرهای کراکوف و ورشو و یا کلیساهای رومانسک و گوتیک، لهستان بخشی فوق العاده از اروپا برای بازدید است. برای اخذ ویزا لهستان و سفر به به این کشور برای یک سفر کوتاه مدت کمتر از 90 روز  به ویزای شینگن لهستان نیاز دارید، زیرا این کشور بخشی از منطقه شینگن کشورهای اروپایی است که کنترل مرزی بین یکدیگر را لغو کرده اند.

ویزا برای هر یک از کشورهای شینگن برای اقامت در آنها در مدت زمانی که ویزا برای آن صادر شده معتبر است. بنابراین شما می توانید سفر به اروپا را از لهستان شروع کنید. در صورتی که قصد سفر به لهستان را دارید، می توانید برای ارائه درخواست ویزای خود، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام نمایید.

درخواست ویزای شینگن برای لهستان

اگر به لهستان سفر می کنید و شهروند یک کشور غیر شینگن هستید، باید برای اخذ ویزا لهستان اقدام کنید. ویزاهای کوتاه مدت می تواند برای اهداف تجاری یا گردشگری و همچنین برنامه های تحصیلی، خانوادگی و کوتاه مدت یا به دلایل پزشکی باشد. هنگامی که فرم درخواست ویزا را پر کردید و قرار ملاقات خود را رزرو نمودید، به برخی از مدارک احتیاج دارید.

این مدارک شامل دو عکس جدید به سبک گذرنامه بوده که به همراه گذرنامه یا سایر اسناد سفر که بیش از 10 سال بیشتر نیستند و حداقل سه ماه بعد از اعتبار تاریخ عزیمت شما از منطقه شینگن اعتبار داشته باشد را ارائه نمایید. شما همچنین به بیمه مسافرتی و پزشکی نیاز دارید که تا هزینه های 30،000 یورویی شما را پوشش دهد.

ضمن آنکه نامه ای حاوی برنامه سفر و هدف از بازدید شما نیاز است، همچنین اثبات محل اقامت، اثبات وضعیت مدنی، مانند ازدواج و اینکه شما در طول اقامت خود امکان تامین معیشت خود را دارید، ضروری است. شما معمولاً باید نشان دهید که برای سفر به لهستان و دریافت ویزای خود تمکن مالی دارید.

شرایط اخذ ویزا لهستان برای ویزای کار، تجارت یا دانشجویی

اگر برای ویزای کار به لهستان اقدام می کنید، باید مدارکی را به سفارت یا کنسولگری ارائه دهید که ثابت کند شما شرایط ویزای شینگن لهستان را بر اساس وضعیت اشتغال خود برآورده می کنید. در صورت اشتغال، شما به یک قرارداد کار، بیانیه بانکی ، نامه عدم اعتراض کارفرمای خود که به شما اجازه سفر می دهد و اظهارنامه مالیات بر درآمد نیاز دارید.

این در حالی است که برای متقاضیانی که خود اشتغالی دارند، یک نسخه از پروانه کسب، بیانیه های بانکی شرکت و اظهارنامه مالیات بر درآمد نیاز است. شما بدون توجه به اینکه آیا برای ویزای کار یا ویزای کوتاه مدت شینگن برای تجارت درخواست اخذ ویزا لهستان می کنید، به یک نامه دعوت نیز نیاز خواهید داشت.

برای دریافت مجوز کار طولانی مدت، کارفرمای آینده شما باید یک برنامه اجازه کار را پر کند که شامل نام شرکتی است که شما را استخدام می کند و عنوان شغلی آینده شما در این شرکت خواهد بود. همچنین شما باید مجوز اقامت بگیرید.

اخذ ویزا لهستان

نحوه درخواست ویزای لهستان

برای دریافت ویزای لهستان، شما باید به سفارت جمهوری لهستان یا کنسولگری در کشور محل اقامت خود یا یک مرکز درخواست ویزا مراجعه کنید. زمان پردازش ویزای لهستان در شرایط عادی ممکن است 15 روز طول بکشد، اما در شرایط سخت می تواند تا 60 روز طول بکشد. شما بهتر است حداکثر شش ماه قبل از سفر برای ویزای خود اقدام کنید.

هر زمان که با قصد اقامت برای مدت زمان کوتاه تر از 90 روز وارد لهستان شوید، معمولاً نیازی به ویزا ندارید. با این وجود برخی کشورها وجود دارند که اتباع آنها موظف به تهیه و اخذ ویزا لهستان هستند. اگر از کشوری غیر شینگن هستید، باید به وب سایت دفتر لهستان برای خارجیان مراجعه کنید و ببینید آیا می توانید بدون ویزا به لهستان سفر کنید. اگر کشور شما در این لیست نباشد، شما ملزم به درخواست ویزا خواهید شد.

انواع ویزای لهستان

قبل از ورود، باید در مورد نوع ویزایی که نیاز دارید تصمیم بگیرید. ویزای ترانزیت نوع A به شما امکان می دهد از طریق لهستان و بدون اقامت در جایی خارج از منطقه ترانزیت فرودگاه، به کشور دیگر منطقه شینگن سفر کنید. این مورد چندان معمول نیست، زیرا فقط برای اتباع کشورهای افغانستان، بنگلادش، جمهوری دموکراتیک کنگو، اریتره ، اتیوپی، غنا، عراق، ایران، نیجریه، پاکستان، سودان و سریلانکا اجباری است.

اما اگر می خواهید برای مدت زمان کوتاه حداکثر تا 90 روز در نیم سال به لهستان بروید و از کشوری هستید که اتباع آن موظف به داشتن ویزا هستند، ویزای شینگن برای شما مناسب است. اخذ ویزا لهستان نوع C به شما اجازه می دهد نه تنها وارد لهستان شوید، بلکه می توانید به سایر کشورهایی که بخشی از منطقه شینگن هستند نیز وارد شوید. بخاطر داشته باشید که دوره 90 روزه با روزی که از مرز لهستان عبور می کنید، آغاز می شود. می توانید این زمان را به چند بار مراجعه تقسیم کنید، اما ویزا پس از 180 روز منقضی می شود.

ویزای بلند مدت نوع D

اگر هنگام اخذ ویزا لهستان ، مدت اقامت شما 91 روز یا بیشتر در یک بازدید بوده یا مدت زمان بیشتری در طول مدت 180 روز به طول انجامد، باید درخواست ویزای ملی را بدهید. این نوع ویزا به غیر از ورود به لهستان، این امکان را به شما می دهد که از سایر کشورهای شینگن بازدید کنید، اما همانند ویزای نوع C  تا 90 روز در نیم سال مهلت خواهید داشت. این برای دوره مندرج در سند معتبر است، اما به طور معمول بیش از یک سال نیست.

در مورد ویزاهای نوع C و D ، مقامات از شما می خواهند اطلاعاتی در مورد هدف بازدید خود ارائه دهید. این امکان برای شما فراهم است که از دلایل عنوان شده اقامت در این کشور، انتخاب خود را داشته باشید. تمام پاسخ های ممکن به شما ارائه می شود، برخی از آنها شامل گردشگری، بازدید خانواده یا دوستان، مشارکت در رویدادهای ورزشی، راه اندازی مشاغل شخصی خود، مشارکت در کنفرانس و غیره است.

شرایط اخذ ویزا لهستان

هنگامی که از قبل می دانید برای ورود به لهستان به چه ویزایی نیاز دارید و هدف از اقامت خود را مشخص کرده اید، با نزدیک ترین نقطه کنسولی جمهوری لهستان تماس بگیرید. پس از تکمیل و چاپ فرم درخواست، می توانید تکمیل تمام مدارک لازم برای صدور ویزا را نیز شروع کنید. به غیر از فرم فوق الذکر با امضای خود ، به موارد و مدارکی نیز احتیاج خواهید داشت.

باید به خاطر داشته باشید که درخواست ویزا شامل برخی هزینه ها می شود. اخذ ویزا لهستان شامل هزینه ای است که قابل استرداد نیست، حتی در صورت عدم اعطای ویزا، هزینه ای را دریافت نخواهید کرد. با این حال، هزینه ویزا ثابت نیست و به کشور مبدا شما بستگی دارد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب