اخذ ویزا لوکزامبورگ

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا لوکزامبورگ را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا لوکزامبورگ را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا لوکزامبورگ
اخذ ویزا لوکزامبورگ

اخذ ویزا لوکزامبورگ

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا لوکزامبورگ در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا لوکزامبورگ را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا لوکزامبورگ نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا لوکزامبورگ میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا لوکزامبورگ

شروط و الزامات اخذ ویزا لوکزامبورگ

مراحل اخذ ویزا لوکزامبورگ

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا لوکزامبورگ میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا لوکزامبورگ را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا لوکزامبورگ

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

کشور لوکزامبورگ، محصور در خشکی که در اروپای غربی واقع شده است. این کشور با برخی از کشورهای برجسته اتحادیه اروپا مانند فرانسه، آلمان و بلژیک همسایه است و یکی از کوچک ترین ملت های مستقل اروپایی و یکی از کم جمعیت ترین کشورها است. لوکزامبورگ علیرغم اندازه خود، یک مولفه اصلی در اروپا است و از همین رو شرایط اخذ ویزا لوکزامبورگ را از اواخر سال 2022 برای همه مسافران واجد شرایط که مایل به بازدید از کشور هستند، اجرا می کند.

لوکزامبورگ به عنوان یک عضو موسس اتحادیه اروپا، معروف به EEC ، امضای توافق نامه های شینگن را که مفهوم حرکت آزاد شهروندان را در سراسر منطقه شینگن است، اجرا می کند. برای بهبود بیشتر امنیت و محافظت از سلامت عمومی در سراسر منطقه، اتحادیه اروپا تصمیم گرفته است ETIAS را برای لوکزامبورگ اجرا کند. هدف اصلی دیگر معافیت ویزا کمک به کنترل هجوم بازدیدکنندگان از اروپا از طریق لوکزامبورگ است. در صورتی که قصد سفر به این کشور را دارید، می توانید با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید.

سفر به لوکزامبورگ

لوکزامبورگ نه تنها به خاطر میراث یونسکو در قلب شهر قدیمی و پایتخت خود شناخته شده است، بلکه برای مناظر دیدنی اش نیز ارزش بازدید دارد. قلعه های معروف شهر لوکزامبورگ و موقعیت استراتژیک آن در طول تاریخ می تواند جاذبه های توریستی زیادی را برای شهروندان خارجی ایجاد نماید که برای بازدید از این مناطق، اقدامات لازم در خصوص اخذ ویزا لوکزامبورگ ، ضروری به نظر می رسد.

به منظور سفر به لوکزامبورگ، شهروندان واجد شرایط ETIAS از سراسر جهان می توانند از اواخر سال 2022 به بعد به صورت آنلاین ویزای اروپا را برای لوکزامبورگ دریافت کنند. به دست آوردن ETIAS برای لوکزامبورگ سریع و آسان است. بدون نیاز به مراجعه به سفارت یا کنسولگری، می توانید درخواست ویزا را بصورت آنلاین و فقط در چند دقیقه تکمیل کنید.

مدارک لازم برای ویزای لوکزامبورگ

توصیه می شود قبل از هر سفر بیمه درمانی خود را انجام دهید، اما اینکه آیا بیمه درمانی برای ورود به لوکزامبورگ اجباری است یا خیر، بیشتر به ملیت مسافر بستگی دارد. ملیت بازدید کننده، مشخص می کند که بیمه درمانی هنگام اخذ ویزا لوکزامبورگ نیاز است. شهروندان خارجی هنگام گرفتن ویزا الکترونیک ETIAS لوکزامبورگ شرایط ساده تری دارند. اما هنگام درخواست ویزای شینگن که نیاز به مدارک بیشتر و مراجعه به سفارت یا کنسولگری است، بیمه درمانی لازم است.

دارندگان گذرنامه از کشورهایی که با اتحادیه اروپا توافق نامه لغو ویزا دارند، باید در سیستم اطلاعات و مجوز سفر اروپا ETIAS ثبت نام کنند. ثبت نام آنلاین باید قبل از عزیمت انجام شود. EETAS متقاضیان را ملزم به دریافت بیمه درمانی لوکزامبورگ نمی کند. با این وجود، همیشه تأمین نیازهای اضطراری در طول سفر، انتخاب خوبی است.

اخذ ویزا لوکزامبورگ

شرایط اخذ ویزا لوکزامبورگ در بخش های مرزی

بازدیدکنندگان کشور ثالث که برای درخواست ورود به لوکزامبورگ اقدام کرده اند، ملزم به درخواست ویزای شینگن هستند و باید تمام ضوابط ویزا را داشته باشند. همچنین اتباع اتحادیه اروپا فقط هنگام ورود به لوکزامبورگ ملزم به داشتن شناسنامه هستند. این به خاطر سفر بدون مرز در منطقه شینگن است.

اتباع غیر اتحادیه اروپا که از کشورهای معاف ویزا هستند، برای ورود از منطقه شینگن، فقط به گذرنامه احتیاج دارند. از سال 2022 که ETIAS در دسترس عموم قرار گرفته و ارائه آن اجباری شده است، نشان دادن آن نیز ضروری است. بنابراین برای ورود به لوکزامبورگ، سایر شهروندان خارجی که واجد شرایط ETIAS نیستند، ملزم به ارائه مدارک اعلام شده توسط اداره مهاجرت لوکزامبورگ هنگام اخذ ویزا لوکزامبورگ هستند.

مدارک لازم برای ویزای لوکزامبورگ

برای آن که بتوانید درخواست ویزای لوکزامبورگ را ارائه نمایید، لازم است تا گذرنامه معتبری که در 10 سال گذشته صادر شده است و حداقل 3 ماه بیش از تاریخ عزیمت از لوکزامبورگ اعتبار دارد را ارائه کنید. همچنین ویزای شینگن تایید شده، اثبات بودجه کافی برای پوشش کامل اقامت در لوکزامبورگ، بلیط برگشت یا سفر بعدی به مقصد غیر شینگن نیز نیاز خواهد بود.

همچنین به محض ورود، مرزبانان ممکن است در مورد اهداف سفر و مدت اقامت در لوکزامبورگ یا اتحادیه اروپا از مسافران سوال کنند. لطفا توجه داشته باشید که هنگام ورود یک تبعه کشور ثالث به لوکزامبورگ، الزام است که حداقل 10،000 یورو وجه نقد همراه داشته باشد. در خصوص جزئیات شرایط اخذ ویزا لوکزامبورگ ، می توانید با کارشناسان ثبتا مشورت نمایید.

ویزای ترانزیت لوکزامبورگ

در صورتی که قصد دارید با هواپیما ، قطار و یا از مسیر جاده وارد لوکزامبورگ شوید، لازم است قبل از هر کاری، درخواست ویزای خود را ارائه کنید. بسیاری از خارجی ها به فرودگاه بین المللی لوکزامبورگ پرواز می کنند زیرا متصل به آن، بزرگراهی مدرن وجود دارد که به راحتی شهر لوکزامبورگ را به کشورهای مجاور متصل می کند.

سفر به لوکزامبورگ با قطار نیز راهی مناسب برای بازدید از طریق این کشور به کشورهای نزدیک است. برای متقاضیان خارجی بهترین انتخاب آن است که هنگام عبور از مرز گذرنامه، ویزا یا مجوز سفر ETIAS را با خود داشته باشند، اگرچه برای ورود از کشورهای دیگر عضو شینگن هیچگونه بررسی مرزی انجام نشده است.

معافیت ویزای اروپا

هنگام اخذ ویزا لوکزامبورگ هنگامی که ETIAS لوکزامبورگ به طور کامل اجرا و در دسترس عموم قرار گرفت، بدون توجه به سن مسافران، درخواست آن به یک شرط ورود اجباری برای مسافران از کشورهای واجد شرایط تبدیل شده است. خانواده هایی که با هم دیدار می کنند می توانند به راحتی از طریق اینترنت برای بزرگسالان و کودکان درخواست ETIAS کنند.

مسافران نیازمند مجوز سفر به اروپا و لوکزامبورگ باید با تکمیل کردن یک فرم درخواست ساده به صورت آنلاین برای ETIAS اقدام کنند. برای درخواست ETIAS لوکزامبورگ، داشتن کلیه مشخصات شخصی و گذرنامه مسافران، همچنین کارت اعتباری یا نقدی مجاز برای پرداخت آنلاین و یک حساب ایمیل فعال ضروری است.

لغو ویزای ETIAS به عنوان یک اجازه سفر چند بار، به مسافران این امکان را می دهد تا در مدت اعتبار 3 ساله خود به دفعات از لوکزامبورگ بازدید کنند. مسافران این شرایط را در کشور لوکزامبورگ خواهند داشت تا اقامت کوتاه مدت 90 روزه در هر دوره 180 روزه را به خود اختصاص دهند. می توانید برای اخذ ویزا لوکزامبورگ از خدمات ثبتا بهره مند شوید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب