اخذ ویزا مجارستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا مجارستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا مجارستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۴ /۰۷ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا مجارستان
اخذ ویزا مجارستان

اخذ ویزا مجارستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا مجارستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا مجارستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا مجارستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا مجارستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا مجارستان

شروط و الزامات اخذ ویزا مجارستان

مراحل اخذ ویزا مجارستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا مجارستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا مجارستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا مجارستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

مجارستان کشوری محصور در خشکی و در اروپای مرکزی است که دارای ده میلیون جمعیت بوده و در اتحادیه اروپا و ناتو حضور چشمگیری دارد. این کشور از یک سیستم دموکراتیک پارلمانی پیروی می کند و پایتخت آن بوداپست است. این شهر به دلیل چشمه های آب گرم خود که از زمان های بسیار قدیم مورد استفاده درمانی قرار می گرفته است، مشهور است. برای اخذ ویزا مجارستان و سفر به کشور زیبا می توانید از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید.

ضمن آن که مجارستان بخشی از منطقه شینگن است که متشکل از 26 کشور اروپایی است که تمام کنترل های مرزی بین یکدیگر را لغو کرده و شهروندان این کشورها می توانند آزادانه میان کشورها سفر و زحمت دریافت ویزای جداگانه را نخواهند داشت. با این حال، برای بازدید کوتاه مدت باید حداقل یک ویزای کشور شینگن داشته باشید که در مدت زمان شش ماه اعتبار داشته و می تواند اقامت 90 روز ایجاد کند.

شرایط درخواست ویزای مجارستان

برای واجد شرایط بودن ویزای مجارستان و اخذ ویزا مجارستان ، باید تابعیت کشوری را داشته باشید که از آن درخواست می کنید. شما می توانید از یک کشور خارجی درخواست ویزا کنید، اما باید از آن کشور، اجازه اقامت موقت داشته باشید. اگر ویزای مجارستان تنها کشوری در منطقه شینگن باشد که قصد دارید در سفر به اروپا از آن بازدید کنید، می توانید تنها جهت ویزای این کشور اقدام کنید.

درخواست ویزای مجارستان بسیار آسان است. در مرحله اول، شما باید شرایط لازم برای ویزای مجارستان را بررسی کنید. سپس درخواست خود را به سفارت مجارستان ارائه کنید. به طور معمول بین ده الی پانزده روز این کار طول می کشد. توجه داشته باشید که شرایط می تواند در زمان های مختلف متفاوت باشد. بنابراین برای ارائه درخواست خود، مدت زمان لازم را قبل از موعد سفر در نظر بگیرید.

انواع اصلی ویزای مجارستان

برای یک سفر کوتاه مدت به مجارستان، شما باید برای اخذ ویزا مجارستان در یکی از انواع ویزا اقدام نمایید. در خصوص ویزای ترانزیت فرودگاه، در شرایطی که برای رفتن به کشور مقصد خود در منطقه شینگن نیاز به عبور از فرودگاه مجارستان هستید، باید ویزای ترانزیت فرودگاه مجارستان را بگیرید.

اما اگر قصد دارید تعطیلات خود را برای گشت و گذار در مجارستان بگذرانید، به ویزای توریستی مجارستان نیاز خواهید داشت. این در حالی است که در صورتی که می خواهید به دیدار اعضای خانواده یا دوستان خود بروید که برای مدت کوتاهی در مجارستان اقامت دارند، باید ویزای بازدید کننده مجارستان را دریافت کنید.

ویزای تجاری نیز برای افرادی است که برای اهداف تجاری، قصد سفر به مجارستان دارند. همچنین اگر مجبور باشید به طور رسمی از مجارستان دیدن کنید، لازم است برای اخذ ویزای بازدید رسمی اقدامات لازم را انجام دهید.

اخذ ویزا مجارستان

نحوه بررسی وضعیت ویزای مجارستان

پس از ارسال درخواست ویزا جهت اخذ ویزا مجارستان ، می توانید آن را در سایت اصلی مهاجرت مجارستان، پیگیری کنید. حداقل 15 روز برای رسیدگی به درخواست ویزا در نظر گرفته شده است. با این حال، ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد تا روند انجام شود.

همچنین قبل از ارسال درخواست خود، یک قرار ملاقات برای مصاحبه رزرو کنید. پس از رزرو وقت ملاقات و ارسال درخواست، باید برای تعیین وقت خود به سفارت مجارستان مراجعه کنید. توجه داشته باشید که در زمان قرار ملاقات باید اصل و فتوکپی کلیه مدارک مورد نیاز را ارائه دهید. در نهایت، رسیدی برای خدمات و هزینه های دریافت شده در طی مراحل ویزای مجارستان ، دریافت خواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که همه اسناد خود را به همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا مجارستان

برای اخذ ویزا مجارستان، باید مدارک اعلام شده توسط سفارت یا کنسولگری مجارستان را ارائه دهید. این مدارک شامل فرم درخواست ویزای مجارستان است که لازم است آن را تکمیل کرده و امضا نمایید. همچنین دو عکس طبق مشخصات ویزا نیاز است که نباید بیشتر از 3 ماه باشد.

گذرنامه شما که نباید بیش از 10 سال باشد و باید حداقل سه ماه تا زمان عزیمت شما از مجارستان اعتبار داشته باشد. ضمن آنکه لازم است حداقل دو صفحه خالی نیز داشته باشد. هیچگونه اصلاح یا تغییری با دست نوشته در صفحه داده های شما نباید اعمال شود. همچنین دو عکس که مطابق با استانداردهای بین المللی عکس گذرنامه است، باید پیوست گردد.

ویزای توریستی مجارستان

اخذ ویزا مجارستان و ویزای توریستی این کشور، زمانی صادر می شود که هدف از این سفر گردشگری باشد. این ویزا اجازه اقامت 90 روزه را دارد و به ویزای شینگن معروف است. این نوع ویزا به شما امکان می دهد از کل منطقه شینگن بازدید کنید. ویزا می تواند برای ورودهای یک بار و ورودی های چند بار باشد.

معیار صلاحیت ویزای توریستی مجارستان مانند سایر انواع ویزا است. اکثر مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی مجارستان شامل اثبات محل اقامت است که این مورد را می توانید از هتل محل اقامت خود دریافت کنید. اما اگر قصد داشته باشید تا برای مدت یک سال در مجارستان بمانید، لازم است که برای ویزای بازدید مجارستان اقدام نمایید.

این امر مستلزم ارائه نامه دعوت نامه از یک مقیم مجارستان یا از یک شخص دارای اجازه اقامت معتبر برای مجارستان باید دریافت شود. اداره مهاجرت مجارستان پس از اثبات اینکه اسپانسر هزینه اقامت، مسافرت و هزینه زندگی شخصی را که تحت این ویزا به مجارستان سفر می کنند، تأمین می کند، دعوت نامه را صادر می کند.

مراحل اخذ ویزا مجارستان

روند درخواست ویزای مجارستان برای افرادی که برای اولین بار درخواست می دهند، چندان ساده نیست. ابتدا لازم است که قبل از اقدام برای اخذ ویزا مجارستان ، هدف دقیق سفر خود به این کشور را تعیین کنید. هدف از بازدید شما در تعیین نوع ویزای واجد شرایط بودن کمک خواهد کرد.

هنگامی که هدف از سفر خود را تعیین کردید، به سادگی فرم مناسب ویزای مجارستان را به صورت آنلاین بارگیری کنید و آن را با دقت کامل نمایید. سپس اسناد مورد نیاز را ضمیمه کرده و مدارک کامل را در مرکز درخواست ویزا مجارستان ارائه دهید. پس از تأیید درخواست ویزا، برای مصاحبه شخصی در کنسولگری سفارت مجارستان فراخوانده می شوید. در نهایت و بعد از تأیید فرم درخواست و ویزا، می توانید ویزای مجارستان خود را به راحتی دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب