اخذ ویزا موریتانی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا موریتانی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا موریتانی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا موریتانی
اخذ ویزا موریتانی

اخذ ویزا موریتانی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا موریتانی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا موریتانی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا موریتانی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا موریتانی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا موریتانی

شروط و الزامات اخذ ویزا موریتانی

مراحل اخذ ویزا موریتانی

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا موریتانی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا موریتانی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا موریتانی

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا موریتانی

موریتانی، یازدهمین کشور بزرگ آفریقا است و دارای چشم انداز متنوعی است. سازه بیابانی و گونه های نادر گیاهان و حیوانات این کشور را به یکی از مناطق دیدنی تبدیل کرده است که برای اخذ ویزا موریتانی اقدام کنند. البته شهروندان 8 کشور برای ورود به موریتانی نیازی به ویزا ندارند.

در حالی که دیگران می توانند ویزای خود را از قبل از سفارت موریتانی در کشور خود دریافت کنند، یا هنگام ورود درخواست ویزا نمایند. شما می توانید به سادگی برای ارائه درخواست ویزای خود برای کشور موریتانی از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام نمایید. کارشناسان این موسسه شما را در این خصوص راهنمایی خواهند کرد.

انواع ویزای موریتانی

مسافران بی شماری از سراسر جهان از موریتانی بازدید می کنند و همه آنها برای این کار نیاز به ویزای توریستی دارند. اگر به دنبال گشت و گذار در میان جاذبه های این کشور هستید، یا به هر دلیل خصوصی دیگری به کشور موریتانی سفر می کنید، باید برای اخذ ویزا موریتانی و درخواست ویزای توریستی اقدام کنید.

همچنین در صورتی که تاجر بوده یا شغل حرفه ای دارید و می خواهید برای اهداف مربوط به کار وارد موریتانی شوید، می توانید برای ویزای تجاری اقدام کنید. در این شرایط، اعتبار گذرنامه شما باید حداقل 6 ماه بیش از اقامت باشد و شما باید مدرکی راجع به موسسه ای که در دوره تصدی خود از آن بازدید می کنید، نشان دهید.

الزامات ویزای موریتانی

برای اخذ ویزا موریتانی و ورود به این کشور، لازم است که مدارکی را آماده نمایید. نخست باید در جهت تکمیل نمودن فرم درخواست ویزا اقدام نمایید. به خاطر داشته باشید که ارائه پاسپورت معتبر که دارای شش ماه اعتبار بوده و یک صفحه خالی برای مهر و تمبر ویزا داشته باشد، نیاز است.

همچنین کپی بلیط های سفر رفت و برگشت یا برنامه سفر به موریتانی و خروج از آن را باید ارائه نمایید. ضمن آنکه ارائه مستنداتی مربوط به محل اقامت شما در مورتانی باید ارائه شود که می تواند مدارک مربوط به رزور هتل باشد. صورتحساب بانکی یا اثبات اعتبار کافی برای تامین هزینه های سفر در مدت اقامت در موریتانی نیز ضرورت دارد. همچنین باید نام متقاضی به صورت کامل در بیانیه ها نوشته شده باشد.

اخذ ویزا موریتانی

بهترین زمان برای درخواست ویزای موریتانی

بهترین زمان برای درخواست ویزای موریتانی 1-2 ماه قبل از تاریخ سفر است. با این حال، اگر مدت زمان کوتاهی دارید، می توانید از طریق ثبتا در جهت بررسی پردازش سریع تر ویزای خود در سفارت، اقدام نمایید. همچنین به خاطر داشته باشید که شما باید گذرنامه واقعی خود را ارسال کنید و نسخه کپی مورد تایید نمی باشد. هنگام اخذ ویزا موریتانی ، بر روی پاسپورت شما مهر شده و به یکی از صفحات گذرنامه شما تبدیل خواهد شد.

درخواست ویزا بدون گذرنامه اصلی شما قابل پردازش نیست. به دلیل اهمیت پاسپورت، پیشنهاد می شود که درخواست خود را با روشی ایمن ارسال کنید. ضمن آنکه بهتر است قبل از هر اقدامی، در خصوص شرایط و مدارک لازم برای ارائه درخواست ویزا از سفارت راهنمایی های لازم را دریافت کنید. زیرا در زمان های مختلف شرایط هر کشور ممکن است تغییر داشته باشد.

اخذ ویزا موریتانی هنگام ورود

برای شهروندان خارجی که قصد دارند به کشور موریتانی سفر کرده و برای اخذ ویزا موریتانی اقدام می کنند، شرایط درخواست ویزا هنگام ورود در این کشور موجود است. مسافران باید هنگام ورود حداقل شش ماه اعتبار در گذرنامه را از زمان ورود به موریتانی داشته و گذرنامه ایشان با دو صفحه خالی همراه باشد.

همچنین دیگر مدارک همچون بلیط هواپیما برای برگشت را نیز همراه خود داشته باشند. باید اشاره کنیم که لازم است تمام اسناد مورد نیاز برای مقصد بعدی را نگه دارید. ممکن است لازم باشد که تایید شود که سوار شدن بدون ویزا مجاز است. زیرا این شرایط ممکن است تغییر کند. در این خصوص، پیش از برنامه ریزی برای سفر، حتما شرایط را در سایت مهاجرت موریتانی بررسی کنید.

شرایط ویزای موریتانی

یکی از نکاتی که هنگام اخذ ویزا موریتانی باید به آن توجه نمود این است که در کنار داشتن گذرنامه، ویزا و دیگر مدارک مطرح شده در این جا، لازم است مدارک واکسیناسیون تب زرد نیز ارائه شود. به طور معمول ویزای موریتانی را می توان در بیشتر سفارت های موریتانی یا در فرودگاه نواکشوت هنگام ورود دریافت کرد.

توجه داشته باشید که مسافرانی که حداقل شش ماه اعتبار در گذرنامه خود ندارند، بدون توجه به مدت اقامت در نظر گرفته شده، از ورود به این کشور محروم می شوند. برای آن که بتوانید از شرایط به روز شده این کشور در خصوص سیاست های ویزا مطلع شوید، می توانید با سفارت موریتانی در منطقه خود، در ارتباط بوده و یا راهنمایی های لازم را از کارشناسان ثبتا دریافت نمایید.

ویزای بلند مدت موریتانی

این کشور، ویزاهای بلند مدت را نیز هنگام اخذ ویزا موریتانی با اعتبار از یک تا سه سال ارائه می دهد و پس از این دوره اولیه، قابل تمدید هستند. شهروندان خارجی باید آگاه باشند که در طول مدت حضور در کشور به تمدید ویزا احتیاج دارند. اگر هر یک از شرایط لازم برای انجام کار را از دست بدهد یا کارهایی را که برای آنها استخدام شده انجام ندهد، خطر از دست دادن ویزا را خواهد داشت که در این شرایط، می بایست کشور موریتانی را ترک کند.

کارگران خارجی همچنین باید از قوانین محلی و شرایط خاص در موریتانی پیروی کنند. اسلام تنها دینی است که در موریتانی به رسمیت شناخته شده است و قوانین و اعتقادات مربوط به آن لباس و رفتاری را که نسبتاً محافظه کارانه است اجرا می کند. کارمندان باید هنگام اقامت در موریتانی با ویزای کار این رفتار را در ذهن داشته باشند.

همچنین به خاطر داشته باشید که شرایط اخذ ویزا موریتانی می تواند هر از گاهی تغییر کند و ممکن است از سفارت به سفارت دیگر متفاوت باشد. برای دریافت لیست جامع و به روز اسناد مورد نیاز، متقاضیان باید با سفارت، کنسولگری یا نمایندگی دیپلماتیک موریتانی در کشور محل اقامت خود در تماس باشند. می توانید در این خصوص از ثبتا نیز راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب