اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

اخذ ویزا مکزیک

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۰۶ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

اخذ ویزا مکزیک Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * اخذ ویزا مکزیک * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا مکزیک * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * اخذ ویزا مکزیک * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
اخذ ویزا مکزیک
اخذ ویزا مکزیک

اخذ ویزا مکزیک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا مکزیک در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا مکزیک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا مکزیک نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا مکزیک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا مکزیک

شروط و الزامات اخذ ویزا مکزیک

مراحل اخذ ویزا مکزیک

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا مکزیک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا مکزیک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا مکزیک

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا مکزیک

مکزیک به دلایل مختلف در سراسر جهان مشهور است و به عنوان سومین کشور بزرگ آمریکای شمالی، مکان های مختلفی را برای بازدید شما فراهم می کند که نه تنها برای گردشگری، بلکه برای کار و تحصیل نیز اقدام به اخذ ویزا مکزیک نمایید. لازم به ذکر است که زبان رسمی که در مکزیک صحبت می شود، اسپانیایی است. مکزیکو سیتی نه تنها پایتخت کشور بلکه پرجمعیت ترین پایتخت به شمار می آید.

درخواست ویزای مکزیک برای ورود به این کشور اجباری است، مگر اینکه فردی قبل از سفر، در پروازهای مستقیم، در بندر ورودی یا از کنسولگری مکزیک، کارت گردشگری آبی را اخذ کرده یا بتواند آن را دریافت کند. شهروندان ایالات متحده، کانادا، انگلستان، ژاپن و دارندگان ویزای شینگن از هر ملیت، در صورتی که هدف از سفر آن ها حمل و نقل، گردشگری یا تجارت باشد، نیازی به دریافت ویزای مکزیک ندارند. البته مدت زمان اقامت نباید بیش از 180 روز باشد و مسافر، باید مدارک مورد نیاز را در زمان ورود ارائه دهد.

واجد شرایط بودن اخذ ویزا مکزیک

برای واجد شرایط بودن اخذ ویزا مکزیک، معیارهای مشخصی مطابق با سیاست ویزای این کشور باید رعایت شود. متقاضی باید پاسپورت معتبری داشته باشد و اعتبار گذرنامه لازم است حداقل سه ماه باشد که مدت ویزای اعمال شده را افزایش دهد.

همچنین باید فرم درخواست ویزا را که تکمیل شده است، داشته باشد. متقاضی باید بودجه کافی برای اطمینان از توانایی مالی در طول اقامت و حمل و نقل را داشته باشد. همچنین یک نسخه از بلیط برگشت نیاز است. ضمن آن که باید بتواند صورت حساب بانکی شش ماه قبل را ارائه دهد تا ثبات مالی را تضمین کند. نکته ای که مورد توجه است این است که درخواست کننده ویزای مکزیکی لازم است در پایان آخرین زمان اقامت مشخص شده، قصد ترک مکزیک را داشته باشد.

روند درخواست ویزا مکزیک

به عنوان اولین قدم برای اخذ ویزا مکزیک، متقاضی مجبور است اسناد را طبق نیاز تنظیم کند. زیرا انواع ویزا در دسترس است و شرایط ممکن است متفاوت باشد که باید بر این اساس اقدام کند. در این خصوص می توانید مشاوره های لازم را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت نمایید.

در مرحله بعدی رزرو قرار ملاقات از سفارت یا دفتر کنسولگری است و باید جزئیات مربوطه را به زبان، کشور، تاریخ جلسه و غیره کامل کنید. تمام جزئیات و روش های مربوطه لازم است به درستی ذکر گردد. پس از آن متقاضی بایستی هزینه درخواست ویزای مکزیک را بپردازد. توجه داشته باشید که هنگام پرداخت، لازم است که شماره گذرنامه را درج کنید. ضمن آن که هزینه ویزای مکزیک ممکن است در زمان های مختلف متفاوت باشد.

اخذ ویزا مکزیک

مدت زمان پردازش ویزای مکزیک

هنگام اخذ ویزا مکزیک ، اگر متقاضی قرار ملاقات را رزرو کرده باشد، نامه تأییدی دریافت می شود. مدارک و رسید باید در زمان انتصاب آورده شود. پس از تأیید درخواست ویزا، پردازش ویزا معمولاً 24 الی 48 ساعت طول می کشد. همچنین

جدا از پیگیری روند درخواست، لازم است تا به مواردی مهم توجه داشته باشید. توصیه می شود که از قبل درخواست دهید، حداقل سه هفته قبل درخواست ویزای خود را ارائه دهید تا زمان لازم برای تکمیل ویزای مکزیک وجود داشته باشد.

متقاضی باید هنگام تکمیل کردن فرم درخواست، دقت لازم را به عمل آورد و اطلاعات را به صورت کامل وارد نماید. هنگام ارائه درخواست ویزا در کنسولگری مکزیک، تمام اسنادی که باید ارائه شوند، باید دقیق و صادقانه باشند. توجه داشته باشید که از ارائه اسناد نادرست پرهیز کنید. زیرا ممکن است با در درخواست دائمی ویزای شما همراه باشد.

ویزای توریستی مکزیک

اگر می خواهید در تعطیلات به مکزیک بروید یا یک بازدید اجتماعی در نظر دارید، به ویزای توریستی مکزیک نیاز خواهید داشت. افرادی که می خواهند با دوستان یا خانواده خود ملاقات کنند، باید بصورت آنلاین برای اخذ ویزا مکزیک و ویزای توریستی مکزیک اقدام کنند.

برای استفاده از ویزای توریستی، بایستی اسناد ذیل ارائه شود. یک گذرنامه قدیمی، همراه با گذرنامه اصلی خود داشته باشید که برای مدت زمان شش ماه از تاریخی که قصد سفر دارید اعتبار داشته باشد. همچنین فرم درخواست را کامل کنید و دو قطعه عکس در اندازه گذرنامه ارائه نمایید. نامه پوشش دهنده هدف ویزا، اثبات محل اقامت و اثبات بلیط برگشت نیز الزامی است. ضمن آن که صورت حساب بانکی شش ماه قبل که توسط بانک مهر و امضا شود، لازم است و اینکه نام متقاضی در بیانیه های بانک و گذرنامه یکسان باشد، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

ویزای تجاری مکزیک

از آنجایی که مکزیک عضو کشورهای مهم اقتصاد ملل متحد و G-20 است و همچنین روابط تجاری میان کشورها با سرعت بالایی در حال رشد است، می تواند مشاهده نمود که تجارت مستقر در مکزیک گسترش و توسعه روز افزونی را خواهد داشت.

بسیاری از تجار بزرگ در مکزیک، کسب و کار خود را راه اندازی کرده و فرصت های شغلی زیادی را ایجاد کرده اند. کاملاً مشهود است که فرصت های تجاری بسیاری در مکزیک در دسترس است. بسیاری از افرادی که مکزیک را به عنوان مکانی برای ایجاد شغل می دانند، برای اخذ ویزا مکزیک و ویزای تجاری اقدام می کنند.

برای استفاده از ویزای تجاری، لازم است تا فرم درخواست ویزای آنلاین بصورت دقیق کامل شود. همچنین دوقطعه عکس، بلیط برگشت و نامه ای که هدف از درخواست ویزا را نشان دهد، الزامی است. صورت حساب بانکی شش ماه گذشته که دارای نشان و مهر توسط بانک باشد نیز پیوست شود. همچنین لازم است نامه ای از اتاق بازرگانی نیز ارائه شود.

اخذ ویزا مکزیک و ویزای دانشجویی

مکزیک جدا از اینکه یک مقصد جذاب گردشگری و مکانی پر از فرصت های شغلی است، برای دانشجویان نیز برنامه های تحصیلی با کیفیت بالا را ارائه می دهد و دانشجویانی که می خواهند آینده ای روشن پس از ادامه تحصیلات عالی داشته باشند، مکزیک جای مناسبی است.

البته این نوع ویزا به مدت اقامت بستگی دارد. متقاضی بسته به شرایط دوره تصمیم می گیرد که بماند. اگر دوره انتخاب شده نیاز به روزهایی بیش از 180 روز نداشته باشد، فرد می تواند برای اخذ ویزا مکزیک و ویزای دانشجویی ویزیتور درخواست کند. اما اگر مدت زمان بیش از 180 روز باشد، متقاضی می تواند برای ویزای اقامت موقت دانشجویی اقدام کند. اعتبار ویزای اقامت موقت دانشجویی برای یک سال است که می تواند برای دوره ای بیش از سه سال پس از سال اول تمدید شود.

فهرست مطالب

فهرست مطالب