اخذ ویزا نیکاراگوئه

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا نیکاراگوئه را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا نیکاراگوئه را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۹ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا نیکاراگوئه
اخذ ویزا نیکاراگوئه

اخذ ویزا نیکاراگوئه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا نیکاراگوئه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا نیکاراگوئه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا نیکاراگوئه نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا نیکاراگوئه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا نیکاراگوئه

شروط و الزامات اخذ ویزا نیکاراگوئه

مراحل اخذ ویزا نیکاراگوئه

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا نیکاراگوئه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا نیکاراگوئه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا نیکاراگوئه

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا نیکاراگوئه

یکی از نکاتی که باید هنگام اخذ ویزا نیکاراگوئه مد نظر داشته باشید این است که بازدید کنندگان اکثر کشورها می توانند تا 90 روز بدون ویزا در نیکاراگوئه بمانند، به شرط آنکه گذرنامه با اعتبار شش ماهه داشته و بتوانند اثبات اعتبار کافی را ارائه کرده و بلیط برگشت خود را تهیه کرده باشند.

شهروندان برخی از مناطق اروپای شرقی و آمریکای لاتین و بسیاری از کشورهای آفریقایی و آسیایی برای ورود به نیکاراگوئه به ویزا احتیاج دارند، در حالی که دیگران می توانند هنگام ورود درخواست ویزا کنند. برای آن که بتوانید اطلاعات کافی در این خصوص دریافت کنید، می توانید به وب سایت وزارت امور خارجه نیکاراگوئه مراجعه کنید.

دولت نیکاراگوئه به بازدیدکنندگان غیر از گردشگران توصیه می کند که با دنبال کردن دستورالعمل های موجود در وب سایت مهاجرت نیکاراگوئه که به زبان اسپانیایی است، سفر خود را از قبل ثبت کنید. همچنین این امکان وجود دارد تا با کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا مشورت های لازم را داشته باشید.

شرایط اخذ ویزا نیکاراگوئه

نیکاراگوئه بخشی از CA-4 است که یک توافق نامه منطقه ای میان کشورهایی همچون نیکاراگوئه، هندوراس، السالوادور و گواتمالا است که به طور رسمی، شما فقط می توانید پس از اخذ ویزا نیکاراگوئه ، حداکثر 90 روز در کل CA-4 اقامت داشته باشید و در آن زمان می توانید با پرداخت هزینه در دفتر مهاجرت، یک دوره 90 روزه تمدید دریافت کنید. پس از این 90 روز ، شما باید 72 ساعت از منطقه خارج شوید و مجدد برای بازگشت در دوره اقدام کنید.

همچنین شهروندان کشورهایی همچون افغانستان، آلبانی، ارمنستان، چین، کلمبیا، هند، ایران پرو و رومانی می توانند از شرایط فوق استفاده کنند. سایر شهروندان لازم است برای اقامت حداکثر یک ماهه، با ورود به نیکاراگوئه کارت گردشگری دریافت کنند.

اعتبار گذرنامه در ویزای نیکاراگوئه

هنگام اخذ ویزا نیکاراگوئه ، در مورد گذرنامه خود باید اطمینان حاصل کنید که گذرنامه معتبر و به روز دارید. پس از عزیمت از نیکاراگوئه، گذرنامه شما باید حداقل 3 ماه اعتبار داشته باشد. توصیه می شود حداقل 6 ماه اعتبار را در گذرنامه خود بگذارید تا از بروز هرگونه مسئله جلوگیری کنید.

همچنین ، باید مطمئن شوید که قبل از سفر به اندازه کافی صفحه خالی ویزا در گذرنامه خود داشته باشید. این امکان را برای مهاجرت نیکاراگوئه فراهم می کند که در طول سفر خود، گذرنامه شما مهرهای لازم را خواهد داشت. ضمن آنکه اگر در مسیر نیکاراگوئه به پرواز دیگری متصل می شوید، باید از شرکت هواپیمایی خود در مورد جزئیات پرواز سوال کنید. اگر منتظر پرواز متصل هستید، لازم است مدت زمان خاصی در نیکاراگوئه منتظر باشید که نیاز به ویزای ترانزیت خواهید داشت.

اخذ ویزا نیکاراگوئه

تشریفات ورود به کشور نیکاراگوئه

کلیه بازدیدکنندگانی که وارد نیکاراگوئه می شوند، لازم است در کنار اخذ ویزا نیکاراگوئه ، یک کارت گردشگری داشته باشند. افرادی که از طریق زمین وارد می شوند، نیز هزینه پردازش را باید پرداخت کنند. هنگام عزیمت از طریق زمین یا قایق، بسته به گذرگاه مرزی نیز ممکن است توسط دولت محلی هزینه ای اخذ شود.

هنگام ترک نیکاراگوئه، توجه داشته باشید که موارد و مصنوعاتی که در لیست ممنوعه این کشور است را همراه نداشته باشید که منجر به حبس خواهد شد. ضمن آنکه هنگام ورود، می توانید تقریباً هر چیز قانونی را به شرطی که مشخصاً برای استفاده شخصی باشد و نه برای فروش مجدد در داخل کشور، به همراه داشته باشید.

مدارک لازم برای اخذ ویزا نیکاراگوئه

هنگام اخذ ویزا نیکاراگوئه ، تمام بازدیدکنندگان از نیکاراگوئه لازم است تا گذرنامه با اعتبار 6 ماه بیش از تاریخ ورود داشته باشند. همچنین می بایست فتوکپی گذرنامه را همراه با فرم تکمیل شده درخواست و دو قطعه عکس در اندازه گذرنامه ارائه نمایند. ضمن آنکه اثبات تمکن مالی در خصوص هزینه مورد نیاز بازگشت یا بلیط پرواز برگشت را باید تسلیم نمایید.

برای تکمیل و بازگشت اسناد ویزای شما تقریباً 4 تا 6 هفته زمان لازم است و ویزای استاندارد به مدت یک ماه اعتبار دارد که می توان با ارائه اسناد اعلام شده از سوی اداره مهاجرت این کشور، برای تمدید آن اقدام نمود. همچنین توصیه می شود پیش از برنامه ریزی سفر به نیکاراگوئه، حتما شرایط و مدارک به روز شده را در سایت وزارت امور خارجه این کشور کنترل نمایید تا به درستی تمامی مراحل درخواست ویزا را طی کنید.

قوانین اداره مهاجرت برای اخذ ویزا نیکاراگوئه

همه مسافرانی که برای اخذ ویزا نیکاراگوئه اقدام کرده اند، باید بلیط رفت و برگشت داشته باشند و مدرکی از بودجه برای تأمین هزینه زندگی خود در نیکاراگوئه داشته باشند. همچنین شما باید همیشه یک سند هویت معتبر همراه داشته باشید. همچنین باید یک کارت گردشگری به قیمت 10 دلار در فرودگاه خریداری کنید که در کل 90 روز در هر یک از کشورهای عضو توافق نامه کنترل مرز آمریکای مرکزی  معتبر است.

شما باید از نیکاراگوئه با همان گذرنامه مورد استفاده برای ورود خارج شوید. اگر گذرنامه شما هنگام حضور در نیکاراگوئه گم شده یا به سرقت رفته باشد، قبل از عزیمت باید از کشور نیکاراگوئه یک مهر ورود جدید دریافت کنید. همچنین دولت نیکاراگوئه نیاز به اطلاع رسانی ویژه برای مسافران رسمی دارد.

همه شهروندان و اعضای خانواده آنها باید در سفارت این کشور حضور خود را اطلاع دهند، صرف نظر از اینکه آنها از طریق ماشین، هواپیما یا قایق وارد نیکاراگوئه می شوند و صرف نظر از اینکه آیا آنها با گذرنامه رسمی، دیپلماتیک یا عادی خود سفر می کنند.

الزامات پزشکی برای ویزای نیکاراگوئه

بسیاری از مسافران هنگام اخذ ویزا نیکاراگوئه باید اثبات واکسیناسیون تب زرد را که حداقل 10 روز قبل از سفر انجام می شود، نشان دهند تا اجازه ورود به نیکاراگوئه را داشته باشند. لطفاً قبل از سفر به نیکاراگوئه، شرایط را در وب سایت مهاجرت نیکاراگوئه بررسی کنید تا ببینید آیا به این واکسیناسیون احتیاج دارید یا خیر. به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر از گذرنامه ملیتی متفاوت از سفرهای قبلی خود به نیکاراگوئه استفاده می کنید، ممکن است مقامات نیکاراگوئه ورود شما را رد کنند.

مقامات پزشکی در فرودگاه ماناگوا از همه مسافران پیاده شده، درجه حرارت بدن را از راه دور انجام می دهند. اگر به آفریقای غربی یا منطقه ای با بیماری های همه گیر پزشکی رفته باشید، ممکن است نیکاراگوئه شما را قرنطینه کند یا اجازه ورود به این کشور را ندهد. برای کسب اطلاعات خاص، با وزارت بهداشت نیکاراگوئه در ارتباط باشید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب