اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

اخذ ویزا ویرجین بریتانیا

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۰۸ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

اخذ ویزا ویرجین بریتانیا Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * اخذ ویزا ویرجین بریتانیا * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا ویرجین بریتانیا * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * اخذ ویزا ویرجین بریتانیا * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
اخذ ویزا ویرجین بریتانیا
اخذ ویزا ویرجین بریتانیا

اخذ ویزا ویرجین بریتانیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا ویرجین بریتانیا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا ویرجین بریتانیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا ویرجین بریتانیا نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا ویرجین بریتانیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا ویرجین بریتانیا

شروط و الزامات اخذ ویزا ویرجین بریتانیا

مراحل اخذ ویزا ویرجین بریتانیا

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا ویرجین بریتانیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا ویرجین بریتانیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا ویرجین بریتانیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا ویرجین بریتانیا

جزایر ویرجین بریتانیا یک مجمع الجزایر است که از 4 جزیره اصلی و بسیاری از جزایر کوچک دیگر تشکیل شده است. ویرجین گوردا یک جزیره است که از سواحل گرفته تا استخرهای آب شور و غارها در یک مکان متفاوت است. اگر می خواهید از تعطیلات خود لذت ببرید و اوقات خوبی را در کنار خانواده یا دوستانتان بگذرانید، این یک انتخاب خوب است که می توانید برای اخذ ویزا ویرجین بریتانیا اقدام کنید.

باید اشاره کنیم که شهروندان بسیاری از کشورها برای ورود به جزایر ویرجین بریتانیا نیازی به ویزا ندارند. در حالی که دیگران می توانند با سفارت ویرجین بریتانیا در کشور خود تماس بگیرند. اگر شما فقط به عنوان یک جهانگرد به جزایر ویرجین سفر می کنید، می خواهید از اسرار آن بازدید کنید یا در یک قرار ملاقات با اقوام خود قرار دارید، باید درخواست ویزای توریستی کنید که کاملا ساده است.

ضوابط ایجاد شده در اخذ ویزا ویرجین بریتانیا

نکته ای که در ابتدا باید به آن اشاره کرد این است که شهروندان جزیره ویرجین بریتانیا ،  شهروندان سرزمین های برون مرزی انگلیس هستند. این اصطلاح به نوعی از طبقه ملیت انگلیس اشاره دارد که قبل از بازگشت به نامگذاری فعلی در به تابعیت قلمرو وابسته انگلیس معروف بود. برای اخذ ویزا ویرجین بریتانیا ، می توانید از خدمات موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بهره مند شوید.

اگر شما شهروند قلمرو خارج از کشور انگلیس یا BOTC هستید، مزایای قابل توجهی به شما تعلق می گیرد. از سال 2002 ، همه شهروندان جزیره ویرجین بریتانیا بخشی از لیست مناطق BOTC هستند که به طور خودکار شهروند انگلیس می شوند. مناطق دیگری که واجد شرایط هستند شامل کشورهایی همچون تورکس و کایکوس، برمودا و جزایر کیمن است. در حالی که آنها در ابتدا از حق اقامت در انگلستان برخوردار نبودند و زمانی توسط اتحادیه اروپا به عنوان اتباع شخص ثالث طبقه بندی می شدند، اکنون این حقوق را دارند.

شرایط ویزای ویرجین بریتانیا

شهروندان خارجی که قصد اخذ ویزا ویرجین بریتانیا را دارند، باید درخواست ویزا و یا اقامت طولانی مدت را ارائه نمایند، حتی اگر پاسپورت انگلیس داشته باشند. هنگام سفر به جزایر ویرجین انگلیس ، در بدو ورود یک مهر برای شما صادر می شود که می توانید با صلاحدید مدیر ارشد مهاجرت تا شش ماه تمدید کنید تا زمانی که بتوانید ثابت کنید از عهده تأمین مالی خود برمی آیید.

در صورت تمایل به درخواست مجوز کار یا اجازه اقامت، روش های دیگری وجود دارد که متفاوت از شرایط عمومی ویزای گردشگری است. کسانی که واجد شرایط اقامت فوری یا حتی تابعیت می شوند، افرادی هستند که روابط تجاری قابل توجهی در جزایر ویرجین بریتانیا دارند یا سرمایه گذاران مستقیم با ارزش خالص حداقل 100 میلیون دلار دارند.

بعلاوه، افرادی که در یک موقعیت مدیریت ارشد در یک شرکت با حضور تجاری قابل توجه در BVI استخدام می شوند، یا اگر دارایی و ثروت مستقل داشته باشند، شرایط اقامت را دارند.

اخذ ویزا ویرجین بریتانیا

اخذ ویزا ویرجین بریتانیا برای طولانی مدت

همه شهروندان برای اخذ ویزا ویرجین بریتانیا و اقامت طولانی مدت این کشور، باید فرم درخواست خود را تکمیل کنند، همچنین لیست چک و زبان را به اداره مهاجرت ارسال کنند. بسته به نوع درخواست ویزا و هدف از سفر به این کشور، اسناد مورد نیاز متفاوت خواهد بود، اما شما باید شناسنامه و نامه حمایت مالی را به همراه گذرنامه های فعلی و منقضی شده ارائه کنید. همچنین لازم است که سه قطعه عکس در اندازه گذرنامه با پس زمینه سفید پیوست نمایید.

از طرفی مدارک لازم برای اثبات درآمد مالی مناسب و بیمه تامین اجتماعی خود ارائه کنید. همچنین متقاضی یک تاریخ مصاحبه دریافت می کند که یک افسر مهاجرت آنها را غربال می کند. اگر مدارک کامل نباشد، افسر به متقاضی اطلاع می دهد. اگر فرم درخواست ویزا به درستی کامل شده و مدارک کامل شود، اسناد برای پردازش پذیرفته می شوند و ویزای خود را دریافت می کنید. ضمن آنکه باید هزینه درخواست را پرداخت کند.

ویزای کوتاه مدت ویرجین بریتانیا

توجه داشته باشید که خارجیانی که مایل به اقامت در این قلمرو هستند، باید اجازه رسمی اقامت را بخواهند. اما به طور معمول قبل از جابجایی دائمی به جزایر ویرجین بریتانیا، می توان برای اخذ ویزا ویرجین بریتانیا و یک اقامت موقت تا یک ماه درخواست نمود تا بتوان به درستی شرایط را در این منطقه بررسی نمود.

ویزا 30 روزه توسط مهاجرت در همه بندرها قابل صدور است. تمام آنچه شما باید ارائه دهید شواهدی از گذرگاه بازگشت است که شامل بلیط برگشت خواهد بود. اگر برای پایان دادن به مهاجرت BVI خود به زمان بیشتری نیاز دارید، می توانید ویزا را برای ماه دوم تمدید کنید. اقامت طولانی تر باید توسط اداره مهاجرت BVI تأیید شود.

درخواست ویزای بازنشستگی

اگر از نظر مالی مستقل هستید و منابع لازم برای ادامه زندگی خود را در جزایر ویرجین بریتانیا بدون اشتغال دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای اخذ ویزا ویرجین بریتانیا ، یک درخواست حق اقامت امضا شده را به رئیس مهاجرت دولت ارسال کنید. به طور معمول پردازش و تصویب آن سه تا چهار هفته طول می کشد.

درخواست حق اقامت شما همچنین باید شامل اثبات حمایت مالی از قبیل کپی اظهارات بانکی یا منابع مالی، کپی صفحه بیوگرافی پاسپورت، کپی شناسنامه و اطلاعات تماس به روز باشد. پس از تأیید، باید شخصاً برای نشان دادن شناسنامه اصلی و گذرنامه خود حاضر شوید. در تصویب نامه ممکن است اسناد معاینه پزشکی اضافی و سوابق پلیس پیش بینی شود.

نحوه تکمیل آنلاین فرم ویزای ویرجین بریتانیا

برای شروع اخذ ویزا ویرجین بریتانیا ، لازم است که به صورت آنلاین و مطابق فرم، اطلاعات مربوط به هویت خود و گذرنامه را با دقت کامل کنید. در این مرحله مشخصات رسمی خود را وارد کنید. برای اطمینان از دقت کامل، تمام قسمت های قابل پر کردن را دوباره بررسی کنید.

امضای الکترونیکی خود را برای ایجاد و افزودن فرم ویزا اضافه کنید. بعد از پر کردن جای خالی، دکمه ارسال نهایی را فشار دهید. در نهایت لازم است تا مدارک مربوطه را نیز بارگذاری کرده و منتظر تایید باشید. می توانید در این خصوص از مشاوره ثبتا بهره مند شوید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب