اخذ ویزا پاراگوئه

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا پاراگوئه را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا پاراگوئه را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۹ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا پاراگوئه
اخذ ویزا پاراگوئه

اخذ ویزا پاراگوئه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا پاراگوئه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا پاراگوئه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا پاراگوئه نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا پاراگوئه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا پاراگوئه

شروط و الزامات اخذ ویزا پاراگوئه

مراحل اخذ ویزا پاراگوئه

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا پاراگوئه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا پاراگوئه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا پاراگوئه

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا پاراگوئه

برای ورود به کشور پاراگوئه، برخی از شهروندان خارجی این امکان را دارند تا ویزای ورود دریافت کنند. همچنین در موارد خاص، برای اتباع خارجی مطابق با قانون مشخص شده در سیاست ویزا، نیازی به مهر ویزا در گذرنامه ایشان نیست. این درحالی است که سایر مسافرانی که با اهداف متفاوتی قصد سفر به این کشور را دارند، لازم است که برای اخذ ویزا پاراگوئه اقدام کنند.

برای درخواست ویزا به صورت مراجعه حضوری به سفارت یا کنسولگری، باید یک قرار ملاقات تعیین کنید. مراحل صدور ویزا به صورت حضوری و از طریق پست یک هفته طول می کشد. همچنین لازم است که مدارکی همچون گذرنامه اصلی که حداقل 6 ماه معتبر باشد به همراه فرم درخواست ویزای کامل شده به این دفتر ارائه نمایید. بهترین زمان برای درخواست ویزای پاراگوئه یک الی دو ماه قبل از تاریخ سفر است. با این حال، اگر مدت زمان کوتاهی دارید، می توانید با مشاوره ثبتا و با صلاحدید سفارت با خدماتی سریع تر مراحل پردازش را طی کنید.

شرایط درخواست ویزای پاراگوئه

اتباع کشورهایی همچون استرالیا، کانادا، نیوزیلند، چین و تایوان لازم است که برای اخذ ویزا پاراگوئه اقدام کنند. آنها می توانند شخصاً از طریق پست، با ارسال فرم درخواست ویزا، گذرنامه، تصویر پرداخت خود، درخواست خود را ارائه دهند و ویزای چندگانه معتبر تا تاریخ انقضا گذرنامه خود را دریافت نمایند. بازدیدکنندگان می توانند هر بار حداکثر 3 ماه در پاراگوئه اقامت داشته باشند.

برای فعال کردن ویزا باید شش ماه پس از صدور ویزا سفر کنید. اگر در این مدت زمان ویزا فعال نشود، درخواست جدیدی برای ارسال لازم است. اگر قصد دارید بیش از 3 ماه در پاراگوئه بمانید، مستندات اضافی مورد نیاز است. در این خصوص بهتر است با کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا مشورت نمایید.

انواع ویزای تجارت و گردشگری

اخذ ویزا پاراگوئه و ویزای تجارت یا گردشگری، برای تمامی کشورها که از دریافت ویزا معاف نیستند، باید شخصاً در دفتر کنسولگری اعمال شوند و ممکن است ویزای چند بار ورود به مدت  نود روز را بدست آورند. البته افراد زیر سن 18 سال باید از طریق والدین یا سرپرست قانونی خود اقدام کنند. این برنامه باید توسط والدین امضا شود و همراه با سایر مدارک از جمله گذرنامه اصلی، کپی شناسنامه، کپی شناسنامه هر دو والدین و مجوز سفر امضا شده در یک دفتر اسناد رسمی نیاز است.

برای درخواست ویزا پاراگوئه نیاز به ارائه مدارکی است که همراه با فرم تکمیل شده درخواست ویزا باید تحویل گردد. این مدارک شامل گذرنامه است که باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد، همچنین یک عکس در اندازه گذرنامه با پس زمینه واضح و بدون عینک نیاز است.

توجه داشته باشید که شما باید گذرنامه واقعی خود را ارسال کنید و کپی آن از سوی نمایندگی، قابل پذیرش نیست. ویزای پاراگوئه روی گذرنامه شما مهر شده و به یکی از صفحات گذرنامه شما تبدیل خواهد شد. بنابراین درخواست ویزا بدون گذرنامه اصلی شما قابل پردازش نیست و این باعث می شود که زمان زیادی را هنگام درخواست ویزای خود از دست بدهید.

اخذ ویزا پاراگوئه

اخذ ویزا پاراگوئه در بدو ورود

اتباع کشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا، استرالیا، کانادا ، نیوزیلند و چین، از حضور در کنسولگری معاف هستند. اگر این متقاضیان قادر به مراجعه حضوری در سفارت نبوده و یا برای سفر فوری به ویزا نیاز دارند، می توانند برای اخذ ویزا پاراگوئه هنگام ورود به این کشور اقدام کنند.

دارنده گذرنامه این کشورها واجد شرایط درخواست مستقیم ویزا در دفتر محلی، واقع در منطقه مهاجرت در فرودگاه بین المللی، پس از ورود است. این نکته لازم است اشاره شود که فقط بندر ورودی محل صدور ویزا است. ویزاهای گردشگری و تجارت هنگام ورود به فرودگاه بین المللی پاراگوئه، متناسب به مدت اعتبار گذرنامه آنها ، چند بار ورود، برای چندین سال خواهند داشت.

شرایط دریافت ویزای تجاری

فقط اتباع خارجی کشورهایی که بدان اشاره شد و لیست کامل آن در سایت مهاجرت پاراگوئه مشهود است، می توانند ویزا را در بدو ورود دریافت کنند. شهروندان کشورهای دیگر باید شخصاً پیش از برنامه سفر خود، برای اخذ ویزا پاراگوئه در این کنسولگری اقدام کنند.

آنان می بایست همراه گذرنامه و فرم درخواست، کپی بلیط رفت و برگشت و اثبات توانایی پرداخت مالی را که می تواند بیانیه بانکی برای گردشگر و نامه شرکت برای سفر کاری باشد، ارائه کنند. همچنین اثبات آدرس محل اقامت، مانند گواهی نامه رانندگی، شناسه شناسایی آدرس فعلی را تسلیم نمایند.

مزیت اخذ ویزا پاراگوئه برای تجارت

اخذ ویزا پاراگوئه و ویزای تجاری این کشور به شما امکان دسترسی به یکی از اقتصادهای آمریکای لاتین با بالاترین ثبات پولی و مالی، نرخ مالیات پایین تر و توافق نامه تجارت آزاد را می دهد. به همین ترتیب، پاراگوئه از نظر مقررات مالی و بدهی که به نفع اقتصاد این کشور است، تغییرات مهمی را اعمال کرده است.

کشور پاراگوئه هزینه های نیروی کار کم و نیروی کار جوان را ارائه می دهد. بعلاوه، اگر در 12 ماه گذشته بیش از 120 روز در هر سال تقویم در کشور بمانید، می توانید برای اقامت پاراگوئه درخواست دهید. در این خصوص، توصیه می شود که راهنمایی های لازم را از ثبتا دریافت کنید.

اخذ ویزای کار پاراگوئه

در سالهای اخیر، پاراگوئه به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در آمریکای جنوبی در توسعه اقتصادی و نیروی صنعتی ظاهر شده است. اگر قصد دارید با توسعه در کشور از این رشد بهره مند شوید، به نیروی کار و کارمندان اختصاصی نیاز خواهید داشت.

در این کشور، هنگام اخذ ویزا پاراگوئه ، مجوزهای ویزای متفاوتی برای کار صادر می شود که شامل مجوزهای کار موقت است که دارای اعتبار شش ماه یا یکسال است که دارای امکان تمدید برای شش ماه دیگر می باشد. همچنین اجازه کار دائمی منظور شده است که به متقاضی اجازه می دهد تا به مدت نامحدود در پاراگوئه زندگی کند.

بخاطر داشته باشید مسافرانی که برای فعالیت هایی که دریافت حقوق ندارند، می توانند کمتر از 90 روز وارد پاراگوئه شوند و مجبور به دریافت مجوز کار نیستند. بیشتر شرکت هایی که به دنبال کارمندان طولانی مدت هستند، مجوز کار دائمی را انتخاب می کنند، زیرا این مزایای زندگی و کار در پاراگوئه را فراهم می کند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب