اخذ ویزا پاناما

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا پاناما را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا پاناما را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۲۰ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا پاناما
اخذ ویزا پاناما

اخذ ویزا پاناما

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا پاناما در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا پاناما را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا پاناما نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا پاناما میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا پاناما

شروط و الزامات اخذ ویزا پاناما

مراحل اخذ ویزا پاناما

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا پاناما میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا پاناما را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا پاناما

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا پاناما

پاناما سالانه پذیرای صدها بازدید کننده علمی از سراسر کشور است. این کشور از علم حمایت می کند و یک چارچوب سخاوتمندانه برای جای دادن محققان خارجی فراهم می کند. آشنایی با شرایط اخذ ویزا پاناما و شرایط مهاجرت به شما کمک می کند تا بازدید شما از بهترین شرایط ممکن آغاز شود.

شرایط مهاجرت بسته به ملیت شما متفاوت است اما بیشتر بازدید کنندگان بین المللی می توانند 90 تا 180 روز در پاناما بمانند، بدون اینکه برای ویزا اقدام کنند. البته مقررات مهاجرت بدون هشدار تغییر می کند، بنابراین اطلاعات را در سایت مهاجرت این کشور مرور کنید. ضمن آنکه می توانید برای دریافت اطلاعاتی کامل تر با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا ارتباط داشته باشید.

شرایط ورود به پاناما

مقامات سرویس مهاجرت ملی پاناما ورود به پاناما و مراحل اخذ ویزا پاناما را کنترل کرده و قوانین و مقررات مهاجرت را اجرا می کنند. مقررات به طور منظم اصلاح می شوند، بنابراین، حتی اگر قبلاً از این کشور بازدید کرده باشید، بررسی شرایط مهاجرت مهم است. اگر شما یک بازدید کننده علمی هستید و برای انجام تحقیقات خود بیش از 90-180 روز زمان نیاز دارید، برای انجام هماهنگی ها باید با دفتر امور خارجه تماس بگیرید.

لطفا توجه داشته باشید، در اولین روز کاری پس از ورود به پاناما ، برای ثبت بازدید خود به دفتر خدمات بازدید کنندگان در پاناما مراجعه کنید. این امر بازدید شما از پاناما و هرگونه فعالیت تحقیقاتی یا تجاری که به خدمات مهاجرت نیاز دارد را تا حد زیادی تسهیل می کند. مأموران پلیس پاناما هنگام سفر به کشور پاناما ممکن است مدارک شناسایی شما از جمله گذرنامه را درخواست کنند.

اسناد مورد نیاز برای اخذ ویزا پاناما

با ورود به پاناما و جهت اخذ ویزا پاناما ، به اسناد و اطلاعات مشخصی احتیاج دارید. این مدارک شامل گذرنامه ای است که حداقل سه ماه پس از تاریخ ورود معتبر باشد. همچنین بلیط رفت و برگشت اتوبوس یا هواپیما به عنوان اثبات اینکه قصد عزیمت دارید نیاز است.

اثبات توانایی پرداخت هزینه ها که می تواند 500 دلار پول نقد، چک مسافرتی، کارت اعتباری یا کارت بدهی با آخرین صورتحساب ماهانه باشد. در صورت وجود احتمال اقامت بیش از 180 روز در پاناما، سوابق پلیس تایید شده از کشور محل اقامت دائم نیاز است. این سند یک نیاز اساسی برای دریافت ویزای بازدید کننده علمی کوتاه مدت است. همچنین اثبات واکسیناسیون تب زرد بسته به کشور مبدا نیاز است.

اخذ ویزا پاناما

ملیت های خاص در ویزای پاناما

شهروندان کشورهایی همچون کلمبیا، نیکاراگوئه و پرو برای ورود به پاناما نیازی به اخذ ویزا پاناما ندارند و می توانند 90 روز یا کمتر بمانند. همچنین اتباع خارجی کشورهایی مانند آندورا،  لیختن اشتاین، آنگولا، لیتوانی، آرژانتین و مالزی برای ورود به پاناما نیازی به ویزا ندارند و می توانند 180 روز یا کمتر اقامت داشته باشند.

این درحالی است که شهروندان کشورهایی مانند چین، کوبا، کنگو، کامرون و مالدیو قبل از بازدید از پاناما باید ویزای توریستی مهر یا ویزای استامپادا را دریافت کنند که مدت اقامت 30 روز می باشد. شهروندان کشورهایی مانند افغانستان، ایران، آلبانی، موریتانی، الجزایر برای ورود به پاناما به ویزای مجاز نیاز دارند. اگر برای ورود به کشور به ویزای ویژه پاناما نیاز دارید، درخواست باید در نزدیکترین سفارت پاناما انجام شود یا حداقل سه ماه قبل از ورود زمان مورد نظر خود، با امور خارجه پاناما تماس بگیرید.

معافیت ویزا

طبق فرمان اجرایی در خصوص شرایط اخذ ویزا پاناما ، اداره ملی مهاجرت اعلام کرده است که بدون توجه به ملیت ها، درخواست ویزا برای ورود به پاناما در شرایط زیر لازم نیست. اگر ویزای ورودی، به طور مناسب توسط استرالیا، کانادا، انگلیس و ایرلند، ایالات متحده آمریکا ، کره ، ژاپن ، سنگاپور یا هر کشور دیگر اتحادیه اروپا صادر شده است و با اعتبار حداقل شش ماه قبل از ورود به پاناما همراه است و اینکه ویزا قبلاً در آن قلمرو استفاده شده است.

طبق این مصوبه معافیت ویزا، شهروندان خارجی فقط مجاز به 30 روز اقامت در کشور به عنوان توریست بوده و باید در صورت تمدید 30 روز در اداره مهاجرت درخواست تمدید ویزا کنید، حتی اگر زمان اقامت، درخواست شما تأیید شده باشد. در این خصوص می توانید راهنمایی های لازم را از ثبتا دریافت کنید.

اخذ ویزا پاناما و ویزای توریستی

اگر می خواهید از پاناما بازدید کنید، بسته به کشور صادرکننده گذرنامه خود از می توانید برای اخذ ویزا پاناما و ویزای توریستی اقدام نمایید. صرف نظر از شرایط خود، به خاطر داشته باشید که هنگام ورود به پاناما، افسران مهاجرت از گردشگران می خواهند مدرکی مبنی بر قصد خروج از کشور ارائه دهند، این کار معمولاً به صورت کنترل بلیط برگشتی است.

به طور معمول ، به مدت 6 ماه به گردشگران اجازه ورود به پاناما داده می شود ، اما این مهلت می تواند 90 روز دیگر با درخواست كتبی ارائه شده به اداره مهاجرت، تمدید شود. برای کشورهایی که نیاز به درخواست ویزا دارند، لازم است که از طریق نزدیکترین سفارت پاناما یا کنسولگری در منطقه خود اقدام کنند و برای ویزای توریستی درخواست دهند. این نوع ویزا روند طولانی دارد، زیرا بازدید شما باید توسط شورای ملی ایمنی عمومی و دفاع ملی پاناما مجاز باشد. نکته مهم این است که به گردشگران دارای ویزای مجاز معمولاً اقامت 1 ماهه در کشور تعلق می گیرد.

ویزای مهر پاناما

برای اخذ ویزا پاناما و ویزای مهر، اتباع خارجی باید در نزدیک ترین کنسولگری پاناما درخواست ویزای مهر دهند. این ویزا در گذرنامه آنها مهر شده است و معمولاً برای چندین بار ورود است و به مدت 3 سال اعتبار دارد. توصیه می شود برای تأیید مستندات مورد نیاز برای ارسال برنامه با نزدیکترین کنسولگری مشورت کنید. دارندگان ویزای مهر شده معمولاً به طور همزمان 30 روز، مجاز به ورود به کشور هستند.

 

اتباع کشورهایی که معاف از ویزا هستند، برای ورود به پاناما فقط به گذرنامه معتبر حداقل 6 ماهه احتیاج دارند. لازم به ذکر است که در صورت عدم وجود کنسولگری پاناما در کشور خود، استفاده از سایت آنلاین دولت برای ارائه درخواست و ارسال کلیه مدارک مورد نیاز امکان پذیر است که می توانید راهنمایی های لازم را از ثبتا دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب